Numer turnieju: 167
Data: 30 marca 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             143 Łęczna              2465  5.0
  2.Łukasz Bryła            121 Mielec              2475  4.0
  3.Artur Irzyk             136 Kraków              2466  4.0
  4.Łukasz Bobowski         114 Suchedniów          2302  4.0
  5.Przemysław Herdzina     122 Kraków              2232  4.0
  6.Daniel Czernatowicz     117 Kraków              2291  3.0
  7.Agnieszka Krupka        119 Krosno              2206  3.0
  8.Andrzej Rakoczy         130 Kraków              2171  3.0
  9.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          1566  3.0
 10.Jan Kozłowski           114 Kraków              2318  2.0
 11.Tomasz Ciejka           125 Kraków              2219  2.0
 12.Jerzy Matyasik          119 Kraków              2149  2.0
 13.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             2112  1.0
 14.Jacek Pietruszka        119 Kraków              1391  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (142.64)  14264 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             139 (138.67)  13867 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.76)  12876 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (128.60)  12860 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             128 (127.92)  12792 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             124 (124.18)  12418 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (123.81)  12381 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             124 (123.55)  12355 / 100
 13  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (119.62)  11962 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Agnieszka Krupka         Krosno             119 (118.92)  11892 / 100
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             119 (118.62)  11862 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 21  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.99)  11699 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Łukasz Bobowski          Suchedniów         115 (115.28)  11528 / 100
 24  Małgorzata Sulejewska    Kraków             115 (115.21)  11521 / 100
 25  Jan Kozłowski            Kraków             114 (114.35)  11435 / 100
 26  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 27  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 31  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 32  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 34  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      105 (105.02)   4411 / 42 
 35  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (103.72)  10372 / 100
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             97 ( 97.15)   7675 / 79 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 94.00)   9400 / 100
 42  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 43  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 52  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 53  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 55  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 56  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 57  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 59  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
     
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 60  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 61  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 63  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 64  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 65  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 66  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 67  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 68  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 69  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 70  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 71  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 72  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 73  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 74  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 75  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 76  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 77  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 78  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 79  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 80  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 81  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 82  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 84  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 85  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 86  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 87  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 88  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 89  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 90  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 91  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 92  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 93  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 94  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 95  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 96  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 97  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 98  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 99  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
100  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
101  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
102  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
103  Katarzyna Hauzner        Kraków              71 ( 70.80)    354 / 5  
104  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
105  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
106  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
107  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
108  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
109  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
110  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
112  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
113  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
114  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
115  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
116  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
117  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
118  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
120  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
121  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
122  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
123  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
124  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
125  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
126  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
127  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
128  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
129  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
130  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
131  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
132  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
133  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
134  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
135  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
137  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
138  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
139  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Jerzy Matyasik         119   +  422:323   169
   2    1   13  Justyna Fugiel         128   +  380:308   178
   3    2    5  Przemysław Herdzina    122   -  356:405    72
   4    2    2  Artur Irzyk            136   +  553:380   186
   5    2   10  Daniel Czernatowicz    117   +  405:365   167
   6    1    6  Łukasz Bryła           121   +  349:325   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.17


  2  Artur Irzyk             136 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Jacek Pietruszka       119   +  451:308   169
   2    3   11  Jan Kozłowski          114   +  439:421   164
   3    1   10  Daniel Czernatowicz    117   -  343:349    67
   4    2    1  Kamil Górka            143   -  380:553    93
   5    3    3  Andrzej Rakoczy        130   +  393:367   180
   6    2    5  Przemysław Herdzina    122   +  460:253   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.83


  3  Andrzej Rakoczy         130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Agnieszka Krupka       119   -  349:360    69
   2    6    8  Jacek Pietruszka       119   +  337:321   169
   3    5   12  Łukasz Bobowski        114   +  388:344   164
   4    3   13  Justyna Fugiel         128   -  320:336    78
   5    3    2  Artur Irzyk            136   -  367:393    86
   6    5    7  Jerzy Matyasik         119   +  410:372   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50


  4  Tomasz Ciejka           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Daniel Czernatowicz    117   -  296:397    67
   2    7   14  Mariusz Grodek         100   -  291:395    50
   3    7    8  Jacek Pietruszka       119   +  376:349   169
   4    5    9  Agnieszka Krupka       119   -  397:414    69
   5    5   11  Jan Kozłowski          114   +  465:274   164
   6    4    9  Agnieszka Krupka       119   -  394:397    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.00


  5  Przemysław Herdzina     122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Jan Kozłowski          114   +  451:408   164
   2    4    9  Agnieszka Krupka       119   +  399:354   169
   3    2    1  Kamil Górka            143   +  405:356   193
   4    1   10  Daniel Czernatowicz    117   +  420:365   167
   5    1    6  Łukasz Bryła           121   -  304:518    71
   6    2    2  Artur Irzyk            136   -  253:460    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.67


  6  Łukasz Bryła            121 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Łukasz Bobowski        114   +  458:364   164
   2    2   10  Daniel Czernatowicz    117   -  321:437    67
   3    4   14  Mariusz Grodek         100   +  380:350   150
   4    4   11  Jan Kozłowski          114   +  473:349   164
   5    1    5  Przemysław Herdzina    122   +  518:304   172
   6    1    1  Kamil Górka            143   -  325:349    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


  7  Jerzy Matyasik          119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  323:422    93
   2    5   12  Łukasz Bobowski        114   -  277:375    64
   3    6   11  Jan Kozłowski          114   -  342:412    64
   4    7    8  Jacek Pietruszka       119   +  419:413   169
   5    6   14  Mariusz Grodek         100   +  416:290   150
   6    5    3  Andrzej Rakoczy        130   -  372:410    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.33


  8  Jacek Pietruszka        119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            136   -  308:451    86
   2    6    3  Andrzej Rakoczy        130   -  321:337    80
   3    7    4  Tomasz Ciejka          125   -  349:376    75
   4    7    7  Jerzy Matyasik         119   -  413:419    69
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.50


  9  Agnieszka Krupka        119 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        130   +  360:349   180
   2    4    5  Przemysław Herdzina    122   -  354:399    72
   3    3   13  Justyna Fugiel         128   -  376:428    78
   4    5    4  Tomasz Ciejka          125   +  414:397   175
   5    4   12  Łukasz Bobowski        114   -  305:371    64
   6    4    4  Tomasz Ciejka          125   +  397:394   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.00


 10  Daniel Czernatowicz     117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          125   +  397:296   175
   2    2    6  Łukasz Bryła           121   +  437:321   171
   3    1    2  Artur Irzyk            136   +  349:343   186
   4    1    5  Przemysław Herdzina    122   -  365:420    72
   5    2    1  Kamil Górka            143   -  365:405    93
   6    3   12  Łukasz Bobowski        114   -  378:445    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.83


 11  Jan Kozłowski           114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Przemysław Herdzina    122   -  408:451    72
   2    3    2  Artur Irzyk            136   -  421:439    86
   3    6    7  Jerzy Matyasik         119   +  412:342   169
   4    4    6  Łukasz Bryła           121   -  349:473    71
   5    5    4  Tomasz Ciejka          125   -  274:465    75
   6    6   14  Mariusz Grodek         100   +  454:372   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.83


 12  Łukasz Bobowski         114 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bryła           121   -  364:458    71
   2    5    7  Jerzy Matyasik         119   +  375:277   169
   3    5    3  Andrzej Rakoczy        130   -  344:388    80
   4    6   14  Mariusz Grodek         100   +  403:362   150
   5    4    9  Agnieszka Krupka       119   +  371:305   169
   6    3   10  Daniel Czernatowicz    117   +  445:378   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.33


 13  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Mariusz Grodek         100   +  494:343   150
   2    1    1  Kamil Górka            143   -  308:380    93
   3    3    9  Agnieszka Krupka       119   +  428:376   169
   4    3    3  Andrzej Rakoczy        130   +  336:320   180
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.00


 14  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Justyna Fugiel         128   -  343:494    78
   2    7    4  Tomasz Ciejka          125   +  395:291   175
   3    4    6  Łukasz Bryła           121   -  350:380    71
   4    6   12  Łukasz Bobowski        114   -  362:403    64
   5    6    7  Jerzy Matyasik         119   -  290:416    69
   6    6   11  Jan Kozłowski          114   -  372:454    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.83