Numer turnieju: 169
Data: 11 kwietnia 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             142 Łęczna              2316  4.5
  2.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2229  3.5
  3.Daniel Czernatowicz     120 Kraków              2360  3.0
  4.Artur Irzyk             139 Kraków              2276  2.5
  5.Piotr Adamczyk          102 Tarnów              1680  2.5
  6.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków               653  0.0
  7.Jerzy Matyasik          118 Kraków               296  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.29)  14329 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             137 (136.55)  13655 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (128.63)  12863 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             128 (128.38)  12838 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             128 (128.23)  12823 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             124 (124.18)  12418 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (123.81)  12381 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             124 (123.55)  12355 / 100
 13  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.08)  12008 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 19  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.99)  11699 / 100
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             117 (116.72)  11672 / 100
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             117 (116.57)  11657 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Jan Kozłowski            Kraków             116 (115.79)  11579 / 100
 24  Małgorzata Sulejewska    Kraków             115 (115.21)  11521 / 100
 25  Łukasz Bobowski          Suchedniów         115 (115.03)  11503 / 100
 26  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 27  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 31  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 32  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 34  Piotr Adamczyk           Tarnów             105 (105.20)   4629 / 44 
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      105 (105.02)   4411 / 42 
 36  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (103.72)  10372 / 100
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             97 ( 97.15)   7675 / 79 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 94.46)   9446 / 100
 42  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 43  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 52  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 53  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 55  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 56  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 57  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 59  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
      
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 60  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 61  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 63  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 64  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 65  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 66  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 67  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 68  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 69  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 70  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 71  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 72  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 73  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 74  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 75  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 76  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 77  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 78  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 79  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 80  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 81  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 82  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 84  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 85  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 86  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 87  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 88  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 89  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 90  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 91  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 92  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 93  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 94  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 95  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 96  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 97  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 98  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 99  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
100  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
101  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
102  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
103  Katarzyna Hauzner        Kraków              71 ( 70.80)    354 / 5  
104  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
105  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
106  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
107  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
108  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
109  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
110  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
112  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
113  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
114  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
115  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
116  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
117  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
118  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
120  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
121  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
122  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
123  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
124  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
125  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
126  Grzegorz Kwiecień        Kraków              75 ( 75.00)    150 / 2  
127  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
128  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
129  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
130  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
131  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
132  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
133  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
134  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
135  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
137  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
138  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
139  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
140  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Daniel Czernatowicz    120   -  303:398    70
   2            PAUZA
   3    2    3  Justyna Fugiel         130   +  447:256   180
   4    1    2  Artur Irzyk            139   +  361:338   189
   5    1    6  Piotr Adamczyk         102   +  420:309   152
   6    1    4  Daniel Czernatowicz    120   +  485:362   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.20


  2  Artur Irzyk             139 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Jerzy Matyasik         118   +  478:296   168
   2    1    6  Piotr Adamczyk         102   -  329:379    52
   3    1    4  Daniel Czernatowicz    120   +  406:387   170
   4    1    1  Kamil Górka            142   -  338:361    92
   5    3    3  Justyna Fugiel         130   -  425:466    80
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.40


  3  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Piotr Adamczyk         102   +  440:322   152
   2    2    4  Daniel Czernatowicz    120   -  343:419    70
   3    2    1  Kamil Górka            142   -  256:447    92
   4            PAUZA
   5    3    2  Artur Irzyk            139   +  466:425   189
   6    2    7  Grzegorz Kwiecień      100   +  424:305   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.60


  4  Daniel Czernatowicz     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   +  398:303   192
   2    2    3  Justyna Fugiel         130   +  419:343   180
   3    1    2  Artur Irzyk            139   -  387:406    89
   4    2    6  Piotr Adamczyk         102   -  361:370    52
   5    2    7  Grzegorz Kwiecień      100   +  433:348   150
   6    1    1  Kamil Górka            142   -  362:485    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.83


  5  Jerzy Matyasik          118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            139   -  296:478    89
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.00


  6  Piotr Adamczyk          102 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         130   -  322:440    80
   2    1    2  Artur Irzyk            139   +  379:329   189
   3            PAUZA
   4    2    4  Daniel Czernatowicz    120   +  370:361   170
   5    1    1  Kamil Górka            142   -  309:420    92
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.75


  7  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    2    4  Daniel Czernatowicz    120   -  348:433    70
   6    2    3  Justyna Fugiel         130   -  305:424    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00