Numer turnieju: 171
Data: 27 kwietnia 2006



MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Jan Kozłowski           116 Kraków              2248  5.0
  2.Kamil Górka             144 Łęczna              2418  4.0
  3.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2351  4.0
  4.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          1964  3.5
  5.Łukasz Bobowski         115 Suchedniów          2271  3.0
  6.Daniel Czernatowicz     120 Kraków              2262  3.0
  7.Katarzyna Klimała       104 Kraków              2088  3.0
  8.Artur Irzyk             137 Kraków              2064  3.0
  9.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             2042  2.5
 10.Przemysław Herdzina     124 Kraków              2042  2.0
 11.Jacek Pietruszka        117 Kraków              1124  2.0
 12.Agnieszka Krupka        117 Krosno              2145  1.5
 13.Jerzy Matyasik          117 Kraków               965  1.0
 14.Katarzyna Hauzner       100 Kraków              1639  0.5    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.14)  14314 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             137 (136.89)  13689 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (129.95)  12995 / 100
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             128 (128.38)  12838 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             128 (128.23)  12823 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             124 (124.18)  12418 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Przemysław Herdzina      Kraków             123 (122.95)  12295 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (121.65)  12165 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (119.24)  11924 / 100
 18  Jan Kozłowski            Kraków             119 (118.51)  11851 / 100
 19  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (117.50)  11750 / 100
 21  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.94)  11694 / 100
 22  Łukasz Bobowski          Suchedniów         116 (116.40)  11640 / 100
 23  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Małgorzata Sulejewska    Kraków             115 (115.21)  11521 / 100
 25  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (114.59)  11459 / 100
 26  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 27  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 31  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 32  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 34  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (105.59)  10559 / 100
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów             105 (105.20)   4629 / 44 
 36  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      105 (105.02)   4411 / 42 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             99 ( 98.56)   8279 / 84 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 94.46)   9446 / 100
 42  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 43  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 52  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 53  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 55  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 56  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 57  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 59  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
       
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 60  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 61  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 63  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 64  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 65  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 66  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 67  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 68  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 69  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 70  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 71  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 72  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 73  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 74  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 75  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 76  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 77  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 78  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 79  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 80  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 81  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 82  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 83  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 84  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 85  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 86  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 87  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 88  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 89  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 90  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 91  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 92  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 93  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 94  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 95  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 96  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 97  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 98  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 99  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
100  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
101  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
102  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
103  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
104  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
105  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
106  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
107  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
108  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
109  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
110  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
112  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
113  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
114  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
115  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
116  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
117  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
118  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
120  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
121  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
122  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
123  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
124  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
125  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
126  Grzegorz Kwiecień        Kraków              75 ( 75.00)    150 / 2  
127  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
128  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
129  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
130  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
131  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
132  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
133  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
134  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
135  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
137  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
138  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
139  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
140  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Przemysław Herdzina    124   +  484:368   174
   2    2    7  Jerzy Matyasik         117   +  412:301   167
   3    2    3  Tomasz Ciejka          124   -  394:435    74
   4    3    6  Mariusz Grodek         100   +  441:272   150
   5    2   11  Katarzyna Klimała      104   +  368:339   154
   6    1    9  Jan Kozłowski          116   -  319:381    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.83


  2  Artur Irzyk             137 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Daniel Czernatowicz    120   +  550:295   170
   2    1    6  Mariusz Grodek         100   +  406:295   150
   3    1   11  Katarzyna Klimała      104   -  375:381    54
   4    2   10  Łukasz Bobowski        115   +  434:401   165
   5    1    9  Jan Kozłowski          116   -  299:348    66
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.00


  3  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Mariusz Grodek         100   -  329:372    50
   2    6   13  Justyna Fugiel         129   +  439:394   179
   3    2    1  Kamil Górka            144   +  435:394   194
   4    4   14  Jacek Pietruszka       117   -  324:485    67
   5    4   10  Łukasz Bobowski        115   +  416:325   165
   6    2    5  Daniel Czernatowicz    120   +  408:325   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.50


  4  Przemysław Herdzina     124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            144   -  368:484    94
   2    4    5  Daniel Czernatowicz    120   -  290:402    70
   3    6   13  Justyna Fugiel         129   -  361:411    79
   4    6   12  Katarzyna Hauzner      100   +  315:294   150
   5    6    8  Agnieszka Krupka       117   +  413:351   167
   6    4   10  Łukasz Bobowski        115   -  295:423    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.17


  5  Daniel Czernatowicz     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            137   -  295:550    87
   2    4    4  Przemysław Herdzina    124   +  402:290   174
   3    4    6  Mariusz Grodek         100   -  430:437    50
   4    5    8  Agnieszka Krupka       117   +  419:415   167
   5    3   14  Jacek Pietruszka       117   +  391:294   167
   6    2    3  Tomasz Ciejka          124   -  325:408    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.83


  6  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          124   +  372:329   174
   2    1    2  Artur Irzyk            137   -  295:406    87
   3    4    5  Daniel Czernatowicz    120   +  437:430   170
   4    3    1  Kamil Górka            144   -  272:441    94
   5    5   13  Justyna Fugiel         129   -  366:436    79
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.80


  7  Jerzy Matyasik          117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Agnieszka Krupka       117   +  367:344   167
   2    2    1  Kamil Górka            144   -  301:412    94
   3    3   10  Łukasz Bobowski        115   -  297:378    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.67


  8  Agnieszka Krupka        117 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Jerzy Matyasik         117   -  344:367    67
   2            PAUZA
   3    5    9  Jan Kozłowski          116   -  377:425    66
   4    5    5  Daniel Czernatowicz    120   -  415:419    70
   5    6    4  Przemysław Herdzina    124   -  351:413    74
   6    5   12  Katarzyna Hauzner      100   +  358:248   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.40


  9  Jan Kozłowski           116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Łukasz Bobowski        115   -  345:379    65
   2    5   12  Katarzyna Hauzner      100   +  340:254   150
   3    5    8  Agnieszka Krupka       117   +  425:377   167
   4    1   11  Katarzyna Klimała      104   +  409:316   154
   5    1    2  Artur Irzyk            137   +  348:299   187
   6    1    1  Kamil Górka            144   +  381:319   194
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.83


 10  Łukasz Bobowski         115 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Jan Kozłowski          116   +  379:345   166
   2    3   11  Katarzyna Klimała      104   -  365:387    54
   3    3    7  Jerzy Matyasik         117   +  378:297   167
   4    2    2  Artur Irzyk            137   -  401:434    87
   5    4    3  Tomasz Ciejka          124   -  325:416    74
   6    4    4  Przemysław Herdzina    124   +  423:295   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.33


 11  Katarzyna Klimała       104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Katarzyna Hauzner      100   +  342:283   150
   2    3   10  Łukasz Bobowski        115   +  387:365   165
   3    1    2  Artur Irzyk            137   +  381:375   187
   4    1    9  Jan Kozłowski          116   -  316:409    66
   5    2    1  Kamil Górka            144   -  339:368    94
   6    3   13  Justyna Fugiel         129   -  323:423    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


 12  Katarzyna Hauzner       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Katarzyna Klimała      104   -  283:342    54
   2    5    9  Jan Kozłowski          116   -  254:340    66
   3    7   14  Jacek Pietruszka       117   -  260:345    67
   4    6    4  Przemysław Herdzina    124   -  294:315    74
   5            PAUZA
   6    5    8  Agnieszka Krupka       117   -  248:358    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.60


 13  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    3  Tomasz Ciejka          124   -  394:439    74
   3    6    4  Przemysław Herdzina    124   +  411:361   174
   4            PAUZA
   5    5    6  Mariusz Grodek         100   +  436:366   150
   6    3   11  Katarzyna Klimała      104   +  423:323   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


 14  Jacek Pietruszka        117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   12  Katarzyna Hauzner      100   +  345:260   150
   4    4    3  Tomasz Ciejka          124   +  485:324   174
   5    3    5  Daniel Czernatowicz    120   -  294:391    70
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.33