Numer turnieju: 173
Data: 11 maja 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             140 Kraków              2402  5.0
  2.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2437  4.0
  3.Łukasz Bobowski         114 Suchedniów          2306  3.5
  4.Daniel Czernatowicz     119 Kraków              2344  2.5
  5.Przemysław Herdzina     121 Kraków              2158  2.5
  6.Andrzej Rakoczy         128 Kraków              2082  2.0
  7.Katarzyna Klimała       106 Kraków              1787  2.0
  8.Kamil Górka             144 Łęczna              1545  2.0
  9.Renata Kowalska         105 Bielsko-Biała        743  1.0
 10.Przemysław Drochomirecki 108 Opole                755  0.0

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (142.87)  14287 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             142 (142.00)  14200 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             128 (128.11)  12811 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.29)  12729 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             127 (126.56)  12656 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             124 (124.18)  12418 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             122 (121.94)  12194 / 100
 13  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (121.65)  12165 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Jan Kozłowski            Kraków             119 (118.51)  11851 / 100
 18  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 19  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (117.50)  11750 / 100
 21  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.94)  11694 / 100
 22  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.70)  11670 / 100
 23  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (114.59)  11459 / 100
 25  Łukasz Bobowski          Suchedniów         114 (114.17)  11417 / 100
 26  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 27  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 31  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 32  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (106.92)  10692 / 100
 34  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      106 (105.93)   4661 / 44 
 35  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (105.84)  10584 / 100
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             105 (105.20)   4629 / 44 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             99 ( 98.56)   8279 / 84 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.80)   9380 / 100
 42  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 43  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 52  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 53  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 55  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 56  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 57  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 59  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38         
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 60  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 61  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 63  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 64  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 65  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 66  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 67  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 68  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 69  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 70  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 71  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 72  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 73  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 74  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 75  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 76  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 77  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 78  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 79  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 80  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 81  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 82  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 83  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 84  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 85  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 86  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 87  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 88  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 89  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 90  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 91  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 92  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 93  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 94  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 95  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 96  Grzegorz Kwiecień        Kraków              85 ( 85.00)    510 / 6  
 97  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 98  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 99  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
100  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
101  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
102  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
103  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
104  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
105  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
106  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
107  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
108  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
109  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
110  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
111  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
112  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
113  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
114  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
115  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
116  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
117  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
118  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
119  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
120  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
121  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
122  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
123  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
124  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
125  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
126  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
127  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
128  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
129  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
130  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
131  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
132  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
133  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
134  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
135  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
137  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
138  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
139  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
140  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Artur Irzyk             140 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Przemysław Herdzina    121   -  325:405    71
   2    3    5  Daniel Czernatowicz    119   +  465:294   169
   3    2    7  Katarzyna Klimała      106   +  394:391   156
   4    1    6  Łukasz Bobowski        114   +  344:316   164
   5    1    2  Justyna Fugiel         128   +  441:436   178
   6    1    6  Łukasz Bobowski        114   +  433:406   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.33


  2  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Daniel Czernatowicz    119   +  448:403   169
   2    1    3  Andrzej Rakoczy        128   +  399:338   178
   3    1    6  Łukasz Bobowski        114   -  278:398    64
   4    2    4  Przemysław Herdzina    121   +  439:348   171
   5    1    1  Artur Irzyk            140   -  436:441    90
   6    2    7  Katarzyna Klimała      106   +  437:306   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


  3  Andrzej Rakoczy         128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Łukasz Bobowski        114   =  354:354   114
   2    1    2  Justyna Fugiel         128   -  338:399    78
   3    3    4  Przemysław Herdzina    121   -  358:368    71
   4    4    9  Kamil Górka            144   +  378:338   194
   5            PAUZA
   6    3    5  Daniel Czernatowicz    119   -  354:475    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.20


  4  Przemysław Herdzina     121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Artur Irzyk            140   +  405:325   190
   2    2    6  Łukasz Bobowski        114   -  384:397    64
   3    3    3  Andrzej Rakoczy        128   +  368:358   178
   4    2    2  Justyna Fugiel         128   -  348:439    78
   5    3    7  Katarzyna Klimała      106   -  353:371    56
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.20


  5  Daniel Czernatowicz     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         128   -  403:448    78
   2    3    1  Artur Irzyk            140   -  294:465    90
   3            PAUZA
   4    3    7  Katarzyna Klimała      106   +  449:370   156
   5    2    6  Łukasz Bobowski        114   -  423:435    64
   6    3    3  Andrzej Rakoczy        128   +  475:354   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.20


  6  Łukasz Bobowski         114 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        128   =  354:354   128
   2    2    4  Przemysław Herdzina    121   +  397:384   171
   3    1    2  Justyna Fugiel         128   +  398:278   178
   4    1    1  Artur Irzyk            140   -  316:344    90
   5    2    5  Daniel Czernatowicz    119   +  435:423   169
   6    1    1  Artur Irzyk            140   -  406:433    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.67


  7  Katarzyna Klimała       106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    8  Renata Kowalska        105   +  349:341   155
   3    2    1  Artur Irzyk            140   -  391:394    90
   4    3    5  Daniel Czernatowicz    119   -  370:449    69
   5    3    4  Przemysław Herdzina    121   +  371:353   171
   6    2    2  Justyna Fugiel         128   -  306:437    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.60


  8  Renata Kowalska         105 Bielsko-Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Katarzyna Klimała      106   -  341:349    56
   3    4    9  Kamil Górka            144   +  402:368   194
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


  9  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    8  Renata Kowalska        105   -  368:402    55
   4    4    3  Andrzej Rakoczy        128   -  338:378    78
   5    4   10  Przemysław Drochomirecki 108   +  456:431   158
   6    4   10  Przemysław Drochomirecki 108   +  383:324   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.25


 10  Przemysław Drochomirecki 108 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4    9  Kamil Górka            144   -  431:456    94
   6    4    9  Kamil Górka            144   -  324:383    94
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.00