Numer turnieju: 174
Data: 18 maja 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Jan Kozłowski           119 Kraków              2335  5.5
  2.Przemysław Herdzina     122 Kraków              2289  4.5
  3.Artur Irzyk             142 Kraków              2582  4.0
  4.Kamil Górka             143 Łęczna              2250  4.0
  5.Katarzyna Klimała       106 Kraków              1943  3.5
  6.Małgorzata Sulejewska   117 Kraków              2367  3.0
  7.Agnieszka Krupka        115 Krosno              2208  3.0
  8.Łukasz Bobowski         114 Suchedniów          2110  2.5
  9.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             2109  2.5
 10.Jerzy Matyasik          118 Kraków              2165  2.0
 11.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              1508  2.0
 12.Łukasz Bryła            124 Mielec              2200  1.5
 13.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          1016  1.0
 14.Małgorzata Sikora       100 Kraków               879  0.5
 15.Grzegorz Wilk           128 Kraków               989  0.0

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.36)  14136 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             140 (140.11)  14011 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.12)  12712 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             127 (126.56)  12656 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             125 (125.41)  12541 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.40)  12540 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Łukasz Bryła             Mielec             123 (123.08)  12308 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Jan Kozłowski            Kraków             122 (122.31)  12231 / 100
 14  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (121.65)  12165 / 100
 15  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 16  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (118.49)  11849 / 100
 19  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 21  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.94)  11694 / 100
 22  Jerzy Matyasik           Kraków             117 (116.64)  11664 / 100
 23  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             113 (113.33)  11333 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 28  Łukasz Bobowski          Suchedniów         111 (111.05)  11105 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 31  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 32  Katarzyna Klimała        Kraków             108 (108.03)  10803 / 100
 33  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (106.92)  10692 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      106 (105.93)   4661 / 44 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             105 (105.20)   4629 / 44 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn            100 ( 99.62)   8866 / 89 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 42  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 43  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 52  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 53  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 55  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 56  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 57  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 59  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38        
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 60  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 61  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 63  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 64  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 65  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 66  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 67  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 68  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 69  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 70  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 71  Grzegorz Kwiecień        Kraków             102 (101.80)   1018 / 10 
 72  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 73  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 74  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 75  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 76  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 77  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 78  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 79  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 80  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 81  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 82  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 83  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 84  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 85  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 86  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 87  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 88  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 89  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 90  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 91  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 92  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 93  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 94  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 95  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 96  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 97  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 98  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 99  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
100  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
101  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
102  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
103  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
104  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
105  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
106  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
107  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
108  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
109  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
110  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
111  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
112  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
113  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
114  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
115  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
116  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
117  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
118  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
119  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
120  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
121  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
122  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
123  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
124  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
125  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
126  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
127  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
128  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
129  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
130  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
131  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
132  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
133  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
134  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
135  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
137  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
138  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
139  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
140  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Jerzy Matyasik         118   +  393:351   168
   2    3   11  Mariusz Grodek         100   +  408:378   150
   3    1    5  Jan Kozłowski          119   -  342:346    69
   4    3    8  Agnieszka Krupka       115   +  394:367   165
   5    2    4  Przemysław Herdzina    122   -  385:442    72
   6    3   11  Mariusz Grodek         100   +  328:308   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.00


  2  Grzegorz Wilk           128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Agnieszka Krupka       115   -  318:380    65
   2    6    9  Łukasz Bobowski        114   -  333:435    64
   3    7   14  Grzegorz Kwiecień      100   -  338:428    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.67


  3  Łukasz Bryła            124 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Łukasz Bobowski        114   +  493:325   164
   2    1    4  Przemysław Herdzina    122   -  281:386    72
   3    3    8  Agnieszka Krupka       115   -  370:397    65
   4    6   14  Grzegorz Kwiecień      100   -  396:423    50
   5    6   15  Justyna Fugiel         127   -  360:394    77
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.60


  4  Przemysław Herdzina     122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Katarzyna Klimała      106   +  372:352   156
   2    1    3  Łukasz Bryła           124   +  386:281   174
   3    2    7  Małgorzata Sulejewska  117   +  449:417   167
   4    1    5  Jan Kozłowski          119   -  278:419    69
   5    2    1  Kamil Górka            143   +  442:385   193
   6    1    5  Jan Kozłowski          119   =  362:362   119
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.33


  5  Jan Kozłowski           119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Małgorzata Sikora      100   +  355:317   150
   2    2    7  Małgorzata Sulejewska  117   +  397:337   167
   3    1    1  Kamil Górka            143   +  346:342   193
   4    1    4  Przemysław Herdzina    122   +  419:278   172
   5    1   11  Mariusz Grodek         100   +  456:298   150
   6    1    4  Przemysław Herdzina    122   =  362:362   122
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.00


  6  Jerzy Matyasik          118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  351:393    93
   2    5   13  Artur Irzyk            142   +  399:396   192
   3    5   12  Małgorzata Sikora      100   +  422:262   150
   4    2   11  Mariusz Grodek         100   -  388:401    50
   5    5   10  Katarzyna Klimała      106   -  280:354    56
   6    5    8  Agnieszka Krupka       115   -  325:376    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.00


  7  Małgorzata Sulejewska   117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   13  Artur Irzyk            142   +  439:320   192
   2    2    5  Jan Kozłowski          119   -  337:397    69
   3    2    4  Przemysław Herdzina    122   -  417:449    72
   4    4   15  Justyna Fugiel         127   +  464:383   177
   5    3    8  Agnieszka Krupka       115   +  396:378   165
   6    2   13  Artur Irzyk            142   -  314:614    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.83


  8  Agnieszka Krupka        115 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    2  Grzegorz Wilk          128   +  380:318   178
   2    4   10  Katarzyna Klimała      106   -  310:378    56
   3    3    3  Łukasz Bryła           124   +  397:370   174
   4    3    1  Kamil Górka            143   -  367:394    93
   5    3    7  Małgorzata Sulejewska  117   -  378:396    67
   6    5    6  Jerzy Matyasik         118   +  376:325   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.67


  9  Łukasz Bobowski         114 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    3  Łukasz Bryła           124   -  325:493    74
   2    6    2  Grzegorz Wilk          128   +  435:333   178
   3    4   11  Mariusz Grodek         100   -  309:424    50
   4    5   13  Artur Irzyk            142   -  384:398    92
   5            PAUZA
   6    6   14  Grzegorz Kwiecień      100   +  357:312   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.80


 10  Katarzyna Klimała       106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    4  Przemysław Herdzina    122   -  352:372    72
   2    4    8  Agnieszka Krupka       115   +  378:310   165
   3    6   13  Artur Irzyk            142   -  257:464    92
   4            PAUZA
   5    5    6  Jerzy Matyasik         118   +  354:280   168
   6    4   15  Justyna Fugiel         127   +  302:239   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.80


 11  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Kamil Górka            143   -  378:408    93
   3    4    9  Łukasz Bobowski        114   +  424:309   164
   4    2    6  Jerzy Matyasik         118   +  401:388   168
   5    1    5  Jan Kozłowski          119   -  298:456    69
   6    3    1  Kamil Górka            143   -  308:328    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.40


 12  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    5  Jan Kozłowski          119   -  317:355    69
   2            PAUZA
   3    5    6  Jerzy Matyasik         118   -  262:422    68
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.50


 13  Artur Irzyk             142 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Małgorzata Sulejewska  117   -  320:439    67
   2    5    6  Jerzy Matyasik         118   -  396:399    68
   3    6   10  Katarzyna Klimała      106   +  464:257   156
   4    5    9  Łukasz Bobowski        114   +  398:384   164
   5    4   14  Grzegorz Kwiecień      100   +  390:345   150
   6    2    7  Małgorzata Sulejewska  117   +  614:314   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


 14  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7    2  Grzegorz Wilk          128   +  428:338   178
   4    6    3  Łukasz Bryła           124   +  423:396   174
   5    4   13  Artur Irzyk            142   -  345:390    92
   6    6    9  Łukasz Bobowski        114   -  312:357    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00


 15  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    7  Małgorzata Sulejewska  117   -  383:464    67
   5    6    3  Łukasz Bryła           124   +  394:360   174
   6    4   10  Katarzyna Klimała      106   -  239:302    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.00