Numer turnieju: 177
Data: 8 czerwca 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          125 Sandomierz          2415  5.0
  2.Kamil Górka             141 Łęczna              2455  4.0
  3.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2365  4.0
  4.Tomasz Lempart          111 Kraków              2085  3.5
  5.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             2134  3.0
  6.Jerzy Matyasik          118 Kraków              2144  2.5
  7.Łukasz Bryła            123 Mielec              2095  2.5
  8.Jan Kozłowski           123 Kraków              1520  2.0
  9.Przemysław Herdzina     122 Kraków              1232  2.0
 10.Łukasz Bobowski         112 Suchedniów          1978  1.5
 11.Andrzej Rakoczy         129 Kraków              1756  1.5
 12.Agnieszka Krupka        114 Krosno              1352  1.5
 13.Jacek Pietruszka        117 Kraków               611  0.0

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (140.00)  14000 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             138 (138.25)  13825 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.23)  12723 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.35)  12635 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.15)  12615 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.77)  12477 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Jan Kozłowski            Kraków             123 (123.46)  12346 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Łukasz Bryła             Mielec             122 (122.10)  12210 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             122 (121.67)  12167 / 100
 15  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 16  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (118.23)  11823 / 100
 19  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.25)  11725 / 100
 21  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.48)  11648 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (115.87)  11587 / 100
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (113.91)  11391 / 100
 25  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.01)  11301 / 100
 26  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 28  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 29  Katarzyna Klimała        Kraków             110 (110.45)  11045 / 100
 30  Łukasz Bobowski          Suchedniów         110 (110.28)  11028 / 100
 31  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 32  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 33  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (106.92)  10692 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      106 (105.93)   4661 / 44 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             105 (105.20)   4629 / 44 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn            101 (101.09)   9604 / 95 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 42  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.10)   6539 / 71 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 52  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 53  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 55  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 56  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 57  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 59  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
      
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 60  Grzegorz Kwiecień        Kraków             100 ( 99.64)   1395 / 14 
 61  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 62  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 64  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 65  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 66  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 67  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 68  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 69  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 70  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 71  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 72  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 73  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 74  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 75  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 76  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 77  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 78  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 79  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 80  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 81  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 82  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 83  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 84  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 85  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 86  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 87  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 88  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 89  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 90  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 91  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 92  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 93  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 94  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 95  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 96  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 97  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 98  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 99  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
100  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
101  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
102  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
103  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
104  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
105  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
106  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
107  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
108  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
109  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
110  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
111  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
112  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
113  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
114  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
115  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
116  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
117  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
118  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
119  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
120  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
121  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
122  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
123  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
124  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
125  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
126  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
127  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
128  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
129  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
130  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
131  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
132  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
133  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
134  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
135  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
137  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
138  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
139  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
140  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Jerzy Matyasik         118   +  364:287   168
   2    2    2  Andrzej Rakoczy        129   +  532:314   179
   3    1    3  Justyna Fugiel         125   -  313:377    75
   4    2    5  Jan Kozłowski          123   -  375:399    73
   5    2    9  Tomasz Lempart         111   +  461:284   161
   6    1    3  Justyna Fugiel         125   +  410:259   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.50


  2  Andrzej Rakoczy         129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Agnieszka Krupka       114   +  472:372   164
   2    2    1  Kamil Górka            141   -  314:532    91
   3    2    9  Tomasz Lempart         111   -  321:343    61
   4    4   10  Mariusz Grodek         100   -  349:384    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.50


  3  Justyna Fugiel          125 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Łukasz Bobowski        112   +  544:353   162
   2    1   10  Mariusz Grodek         100   +  394:367   150
   3    1    1  Kamil Górka            141   +  377:313   191
   4    1    9  Tomasz Lempart         111   +  450:256   161
   5    1    4  Tomasz Ciejka          124   +  391:386   174
   6    1    1  Kamil Górka            141   -  259:410    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.83


  4  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Tomasz Lempart         111   -  320:449    61
   2    5    7  Agnieszka Krupka       114   +  449:337   164
   3    3   11  Łukasz Bryła           123   +  437:379   173
   4    3    6  Jerzy Matyasik         118   +  443:411   168
   5    1    3  Justyna Fugiel         125   -  386:391    75
   6    2   10  Mariusz Grodek         100   +  330:327   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.83


  5  Jan Kozłowski           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Mariusz Grodek         100   -  383:397    50
   2    4    8  Łukasz Bobowski        112   +  383:277   162
   3    4    6  Jerzy Matyasik         118   -  355:448    68
   4    2    1  Kamil Górka            141   +  399:375   191
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.75


  6  Jerzy Matyasik          118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  287:364    91
   2            PAUZA
   3    4    5  Jan Kozłowski          123   +  448:355   173
   4    3    4  Tomasz Ciejka          124   -  411:443    74
   5    4    8  Łukasz Bobowski        112   +  372:322   162
   6    3   13  Przemysław Herdzina    122   -  326:473    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.40


  7  Agnieszka Krupka        114 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Andrzej Rakoczy        129   -  372:472    79
   2    5    4  Tomasz Ciejka          124   -  337:449    74
   3    5   10  Mariusz Grodek         100   +  343:305   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.00


  8  Łukasz Bobowski         112 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         125   -  353:544    75
   2    4    5  Jan Kozłowski          123   -  277:383    73
   3            PAUZA
   4    6   13  Przemysław Herdzina    122   +  389:338   172
   5    4    6  Jerzy Matyasik         118   -  322:372    68
   6    4   11  Łukasz Bryła           123   -  337:358    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.20


  9  Tomasz Lempart          111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          124   +  449:320   174
   2    3   11  Łukasz Bryła           123   +  453:315   173
   3    2    2  Andrzej Rakoczy        129   +  343:321   179
   4    1    3  Justyna Fugiel         125   -  256:450    75
   5    2    1  Kamil Górka            141   -  284:461    91
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.40


 10  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jan Kozłowski          123   +  397:383   173
   2    1    3  Justyna Fugiel         125   -  367:394    75
   3    5    7  Agnieszka Krupka       114   -  305:343    64
   4    4    2  Andrzej Rakoczy        129   +  384:349   179
   5    3   11  Łukasz Bryła           123   +  354:318   173
   6    2    4  Tomasz Ciejka          124   -  327:330    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.00


 11  Łukasz Bryła            123 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    9  Tomasz Lempart         111   -  315:453    61
   3    3    4  Tomasz Ciejka          124   -  379:437    74
   4    5   12  Jacek Pietruszka       117   +  425:260   167
   5    3   10  Mariusz Grodek         100   -  318:354    50
   6    4    8  Łukasz Bobowski        112   +  358:337   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.80


 12  Jacek Pietruszka        117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5   11  Łukasz Bryła           123   -  260:425    73
   5    5   13  Przemysław Herdzina    122   -  351:421    72
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.50


 13  Przemysław Herdzina     122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6    8  Łukasz Bobowski        112   -  338:389    62
   5    5   12  Jacek Pietruszka       117   +  421:351   167
   6    3    6  Jerzy Matyasik         118   +  473:326   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.33