Numer turnieju: 179
Data: 6 lipca 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2462  5.0
  2.Kamil Górka             141 Łęczna              2335  3.0
  3.Jan Kozłowski           123 Kraków              2157  3.0
  4.Przemysław Drochomirecki 105 Opole               1230  3.0
  5.Dawid Podżerek          100 Kraków              2008  2.5
  6.Małgorzata Sulejewska   116 Kraków              1882  2.5
  7.Katarzyna Klimała       111 Kraków              1803  2.5
  8.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              1633  2.0
  9.Agnieszka Krupka        114 Krosno              2004  0.5
  

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (140.33)  14033 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             138 (138.25)  13825 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (129.90)  12990 / 100
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.35)  12635 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.15)  12615 / 100
  9  Jan Kozłowski            Kraków             125 (125.39)  12539 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.77)  12477 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Łukasz Bryła             Mielec             122 (122.10)  12210 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.46)  12146 / 100
 15  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 16  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             119 (119.06)  11906 / 100
 19  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.25)  11725 / 100
 21  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.42)  11642 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (115.87)  11587 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.01)  11301 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             112 (112.12)  11212 / 100
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 28  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 29  Agnieszka Krupka         Krosno             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Łukasz Bobowski          Suchedniów         110 (110.28)  11028 / 100
 31  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 32  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.45)  10745 / 100
 34  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      106 (105.93)   4661 / 44 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             105 (105.20)   4629 / 44 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Grzegorz Kwiecień        Kraków             101 (101.48)   2334 / 23 
 39  Mariusz Grodek           Olsztyn            101 (101.09)   9604 / 95 
 40  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 41  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 42  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 43  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.10)   6539 / 71 
 46  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 47  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 48  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 49  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 50  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 51  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 52  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 53  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 54  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 55  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 56  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 57  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 58  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 59  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 60  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
        
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 61  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 62  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 64  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 65  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 66  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 67  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 68  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 69  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 70  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 71  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 72  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 73  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 74  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 75  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 76  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 77  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 78  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 79  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 80  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 81  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 82  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 83  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 84  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 85  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 86  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 87  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 88  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 89  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 90  Dawid Podżerek           Kraków             115 (115.17)    691 / 6  
 91  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 92  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 93  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 94  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 95  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 96  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 97  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 98  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 99  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
100  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
101  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
102  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
103  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
104  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
105  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
106  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
107  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
108  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
109  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
110  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
111  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
112  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
113  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
114  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
115  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
116  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
117  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
118  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
119  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
120  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
121  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
122  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
123  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
124  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
125  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
126  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
127  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
128  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
129  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
130  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
131  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
132  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
133  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
134  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
135  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
137  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
138  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
139  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
140  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
141  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Małgorzata Sulejewska  116   -  403:426    66
   2    1    2  Justyna Fugiel         127   +  415:325   177
   3    2    3  Jan Kozłowski          123   -  299:344    73
   4    3    6  Dawid Podżerek         100   +  422:362   150
   5    3    7  Grzegorz Kwiecień      100   +  461:243   150
   6    1    2  Justyna Fugiel         127   -  335:440    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.50


  2  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Agnieszka Krupka       114   +  436:373   164
   2    1    1  Kamil Górka            141   -  325:415    91
   3    1    6  Dawid Podżerek         100   +  412:277   150
   4    1    4  Małgorzata Sulejewska  116   +  372:369   166
   5    1    3  Jan Kozłowski          123   +  477:401   173
   6    1    1  Kamil Górka            141   +  440:335   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.83


  3  Jan Kozłowski           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Dawid Podżerek         100   -  324:335    50
   2    4    8  Katarzyna Klimała      111   +  353:348   161
   3    2    1  Kamil Górka            141   +  344:299   191
   4    2    7  Grzegorz Kwiecień      100   -  366:370    50
   5    1    2  Justyna Fugiel         127   -  401:477    77
   6    2    6  Dawid Podżerek         100   +  369:279   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.17


  4  Małgorzata Sulejewska   116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   +  426:403   191
   2    2    6  Dawid Podżerek         100   -  375:378    50
   3    3    7  Grzegorz Kwiecień      100   +  412:288   150
   4    1    2  Justyna Fugiel         127   -  369:372    77
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


  5  Agnieszka Krupka        114 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         127   -  373:436    77
   2    3    7  Grzegorz Kwiecień      100   -  328:418    50
   3    4    8  Katarzyna Klimała      111   -  348:433    61
   4            PAUZA
   5    4    9  Przemysław Drochomirecki 105   -  324:339    55
   6    4    8  Katarzyna Klimała      111   -  331:370    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 60.80


  6  Dawid Podżerek          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Jan Kozłowski          123   +  335:324   173
   2    2    4  Małgorzata Sulejewska  116   +  378:375   166
   3    1    2  Justyna Fugiel         127   -  277:412    77
   4    3    1  Kamil Górka            141   -  362:422    91
   5    2    8  Katarzyna Klimała      111   =  377:377   111
   6    2    3  Jan Kozłowski          123   -  279:369    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.17


  7  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Agnieszka Krupka       114   +  418:328   164
   3    3    4  Małgorzata Sulejewska  116   -  288:412    66
   4    2    3  Jan Kozłowski          123   +  370:366   173
   5    3    1  Kamil Górka            141   -  243:461    91
   6    3    9  Przemysław Drochomirecki 105   -  314:477    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.80


  8  Katarzyna Klimała       111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    3  Jan Kozłowski          123   -  348:353    73
   3    4    5  Agnieszka Krupka       114   +  433:348   164
   4    4    9  Przemysław Drochomirecki 105   -  275:414    55
   5    2    6  Dawid Podżerek         100   =  377:377   100
   6    4    5  Agnieszka Krupka       114   +  370:331   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.20


  9  Przemysław Drochomirecki 105 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    8  Katarzyna Klimała      111   +  414:275   161
   5    4    5  Agnieszka Krupka       114   +  339:324   164
   6    3    7  Grzegorz Kwiecień      100   +  477:314   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.33