Numer turnieju: 180
Data: 13 lipca 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             140 Łęczna              2027  4.5
  2.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2090  3.0
  3.Andrzej Rakoczy         126 Kraków              2009  3.0
  4.Małgorzata Sulejewska   116 Kraków              1964  3.0
  5.Dariusz Dzierża         100 Kraków              1940  3.0
  6.Krzysztof Leśniak       116 Kraków              1732  2.5
  7.Katarzyna Klimała       112 Kraków              1692  2.5
  8.Jerzy Matyasik          119 Kraków              1787  2.0
  9.Grzegorz Kwiecień       101 Kraków              1515  1.5
 10.Przemysław Herdzina     121 Kraków              1100  1.0
 11.Agnieszka Krupka        111 Krosno               849  1.0
 12.Dawid Podżerek          100 Kraków              1602  0.5
  

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (140.23)  14023 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             138 (138.25)  13825 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (130.83)  13083 / 100
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             127 (127.11)  12711 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.35)  12635 / 100
  9  Jan Kozłowski            Kraków             125 (125.39)  12539 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.77)  12477 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Łukasz Bryła             Mielec             122 (122.10)  12210 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (120.62)  12062 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (117.64)  11764 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.25)  11725 / 100
 21  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.70)  11670 / 100
 22  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (115.87)  11587 / 100
 23  Krzysztof Leśniak        Kraków             114 (114.29)  11429 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.01)  11301 / 100
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             112 (112.24)  11224 / 100
 26  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 28  Agnieszka Krupka         Krosno             111 (110.68)  11068 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Łukasz Bobowski          Suchedniów         110 (110.28)  11028 / 100
 31  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 32  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.45)  10745 / 100
 34  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      106 (105.93)   4661 / 44 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             105 (105.20)   4629 / 44 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn            101 (101.09)   9604 / 95 
 39  Grzegorz Kwiecień        Kraków              99 ( 99.30)   2681 / 27 
 40  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 41  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 42  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 43  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.10)   6539 / 71 
 46  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 47  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 48  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 49  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 50  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 51  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 52  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 53  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 54  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 55  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 56  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 57  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 58  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 59  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 60  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
         
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 61  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 62  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 64  Dariusz Dzierża          Kraków             115 (115.42)   1385 / 12 
 65  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 66  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 67  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 68  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 69  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 70  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 71  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 72  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 73  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 74  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 75  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 76  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 77  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 78  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 79  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 80  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 81  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 82  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 83  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 84  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 85  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 86  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 87  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 88  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 89  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 90  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 91  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 92  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 93  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 94  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 95  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 96  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 97  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 98  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 99  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
100  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
101  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
102  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
103  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
104  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
105  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
106  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
107  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
108  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
109  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
110  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
111  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
112  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
113  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
114  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
115  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
116  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
117  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
118  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
119  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
120  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
121  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
122  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
123  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
124  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
125  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
126  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
127  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
128  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
129  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
130  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
131  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
132  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
133  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
134  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
135  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
137  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
138  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
139  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
140  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
141  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Katarzyna Klimała      112   +  431:317   162
   2    3   11  Kamil Górka            140   -  400:418    90
   3    2    4  Małgorzata Sulejewska  116   -  419:438    66
   4    3    5  Krzysztof Leśniak      116   +  410:269   166
   5    2    4  Małgorzata Sulejewska  116   +  430:386   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


  2  Andrzej Rakoczy         126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Agnieszka Krupka       111   -  410:475    61
   2    4    9  Dariusz Dzierża        100   -  264:436    50
   3    5   12  Przemysław Herdzina    121   +  468:311   171
   4    4   10  Dawid Podżerek         100   +  432:281   150
   5    3    3  Jerzy Matyasik         119   +  435:287   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.20


  3  Jerzy Matyasik          119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Grzegorz Kwiecień      101   -  334:362    51
   2    5   10  Dawid Podżerek         100   +  371:343   150
   3    4    6  Katarzyna Klimała      112   -  396:404    62
   4    5   12  Przemysław Herdzina    121   +  399:397   171
   5    3    2  Andrzej Rakoczy        126   -  287:435    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


  4  Małgorzata Sulejewska   116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Dariusz Dzierża        100   +  344:334   150
   2    2    7  Agnieszka Krupka       111   +  413:374   161
   3    2    1  Justyna Fugiel         130   +  438:419   180
   4    1   11  Kamil Górka            140   -  383:408    90
   5    2    1  Justyna Fugiel         130   -  386:430    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.20


  5  Krzysztof Leśniak       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Dawid Podżerek         100   +  483:325   150
   2    1    8  Grzegorz Kwiecień      101   +  376:269   151
   3    1   11  Kamil Górka            140   -  304:452    90
   4    3    1  Justyna Fugiel         130   -  269:410    80
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.75


  6  Katarzyna Klimała       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         130   -  317:431    80
   2            PAUZA
   3    4    3  Jerzy Matyasik         119   +  404:396   169
   4    2    9  Dariusz Dzierża        100   -  270:423    50
   5    4    8  Grzegorz Kwiecień      101   +  401:305   151
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.50


  7  Agnieszka Krupka        111 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Andrzej Rakoczy        126   +  475:410   176
   2    2    4  Małgorzata Sulejewska  116   -  374:413    66
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.00


  8  Grzegorz Kwiecień       101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Jerzy Matyasik         119   +  362:334   169
   2    1    5  Krzysztof Leśniak      116   -  269:376    66
   3    3    9  Dariusz Dzierża        100   -  279:455    50
   4            PAUZA
   5    4    6  Katarzyna Klimała      112   -  305:401    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.75


  9  Dariusz Dzierża         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Małgorzata Sulejewska  116   -  334:344    66
   2    4    2  Andrzej Rakoczy        126   +  436:264   176
   3    3    8  Grzegorz Kwiecień      101   +  455:279   151
   4    2    6  Katarzyna Klimała      112   +  423:270   162
   5    1   11  Kamil Górka            140   -  292:449    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.00


 10  Dawid Podżerek          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Krzysztof Leśniak      116   -  325:483    66
   2    5    3  Jerzy Matyasik         119   -  343:371    69
   3            PAUZA
   4    4    2  Andrzej Rakoczy        126   -  281:432    76
   5    5   12  Przemysław Herdzina    121   -  353:392    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.50


 11  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Justyna Fugiel         130   +  418:400   180
   3    1    5  Krzysztof Leśniak      116   +  452:304   166
   4    1    4  Małgorzata Sulejewska  116   +  408:383   166
   5    1    9  Dariusz Dzierża        100   +  449:292   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.50


 12  Przemysław Herdzina     121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    2  Andrzej Rakoczy        126   -  311:468    76
   4    5    3  Jerzy Matyasik         119   -  397:399    69
   5    5   10  Dawid Podżerek         100   +  392:353   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.33