Numer turnieju: 181
Data: 20 lipca 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Dariusz Dzierża         100 Kraków              2331  5.5
  2.Krzysztof Leśniak       114 Kraków              2544  4.0
  3.Arkadiusz Biegun        111 Kraków              2206  4.0
  4.Marta Dobrzańska        100 Kraków              2064  4.0
  5.Mariusz Wrześniewski    132 Warszawa            2173  3.5
  6.Justyna Fugiel          131 Sandomierz          2420  3.0
  7.Katarzyna Klimała       112 Kraków              2382  3.0
  8.Artur Irzyk             138 Kraków              2346  2.0
  9.Kamil Górka             140 Łęczna              2266  2.0
 10.Andrzej Rakoczy         127 Kraków              2168  2.0
 11.Jerzy Matyasik          118 Kraków              2048  1.0
 12.Przemysław Herdzina     121 Kraków              1424  1.0
   

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             139 (138.59)  13859 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             138 (137.69)  13769 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.75)   3186 / 24 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (129.63)  12963 / 100
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (127.76)   2172 / 17 
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.35)  12635 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.09)  12609 / 100
 10  Jan Kozłowski            Kraków             125 (125.39)  12539 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.77)  12477 / 100
 12  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 13  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 14  Łukasz Bryła             Mielec             122 (122.10)  12210 / 100
 15  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 16  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 17  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.25)  11725 / 100
 21  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.70)  11670 / 100
 22  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (115.87)  11587 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.44)  11544 / 100
 24  Krzysztof Leśniak        Kraków             114 (114.33)  11433 / 100
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             114 (113.52)  11352 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.01)  11301 / 100
 27  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.73)  11073 / 100
 30  Agnieszka Krupka         Krosno             111 (110.68)  11068 / 100
 31  Łukasz Bobowski          Suchedniów         110 (110.28)  11028 / 100
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 33  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.45)  10745 / 100
 35  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 36  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      106 (105.93)   4661 / 44 
 37  Piotr Adamczyk           Tarnów             105 (105.20)   4629 / 44 
 38  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 39  Mariusz Grodek           Olsztyn            101 (101.09)   9604 / 95 
 40  Grzegorz Kwiecień        Kraków              99 ( 99.30)   2681 / 27 
 41  Łukasz Homa              Kraków              95 ( 95.16)   3045 / 32 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              95 ( 95.09)   7322 / 77 
 43  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 44  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 45  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 46  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 47  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 48  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 49  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 50  Małgorzata Fugiel        Kraków              90 ( 89.75)   5385 / 60 
 51  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 52  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 53  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 54  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 55  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 56  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 57  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 58  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 59  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 60  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 61  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
          
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 62  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 63  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 64  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 65  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 66  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 67  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 68  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 69  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 70  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 71  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 72  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 73  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 74  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 75  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 76  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 77  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 78  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 79  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 80  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 81  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 82  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 83  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 84  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 85  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 86  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 87  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 88  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 89  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 90  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 91  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 92  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 93  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 94  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 95  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 96  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 97  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 98  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 99  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
100  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
101  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
102  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
103  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
104  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
105  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
106  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
107  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
108  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
109  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
110  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
111  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
112  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
113  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
114  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
115  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
116  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
117  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
118  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
119  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
120  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
121  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
122  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
123  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
124  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
125  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
126  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
127  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
128  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
129  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
130  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
131  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
132  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
133  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
134  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
135  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
137  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
138  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
139  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
140  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
141  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Jerzy Matyasik         118   -  394:399    68
   2    5    4  Justyna Fugiel         131   -  385:462    81
   3    4    9  Katarzyna Klimała      112   -  332:352    62
   4    6    2  Artur Irzyk            138   -  318:527    88
   5    6   10  Andrzej Rakoczy        127   +  383:271   177
   6    5   12  Przemysław Herdzina    121   +  454:398   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.83


  2  Artur Irzyk             138 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Krzysztof Leśniak      114   -  364:444    64
   2    4   10  Andrzej Rakoczy        127   -  385:421    77
   3    6   12  Przemysław Herdzina    121   +  339:326   171
   4    6    1  Kamil Górka            140   +  527:318   190
   5    3    4  Justyna Fugiel         131   -  305:464    81
   6    4    3  Mariusz Wrześniewski   132   -  426:454    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.83


  3  Mariusz Wrześniewski    132 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Arkadiusz Biegun       111   -  267:423    61
   2            PAUZA
   3    5    4  Justyna Fugiel         131   -  303:434    81
   4    5   10  Andrzej Rakoczy        127   +  404:372   177
   5    5    5  Jerzy Matyasik         118   +  445:315   168
   6    4    2  Artur Irzyk            138   +  454:426   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


  4  Justyna Fugiel          131 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marta Dobrzańska       100   -  322:358    50
   2    5    1  Kamil Górka            140   +  462:385   190
   3    5    3  Mariusz Wrześniewski   132   +  434:303   182
   4    3    7  Arkadiusz Biegun       111   -  414:463    61
   5    3    2  Artur Irzyk            138   +  464:305   188
   6    2    6  Krzysztof Leśniak      114   -  324:459    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50


  5  Jerzy Matyasik          118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            140   +  399:394   190
   2    1    6  Krzysztof Leśniak      114   -  408:474    64
   3    3    7  Arkadiusz Biegun       111   -  355:366    61
   4    4   12  Przemysław Herdzina    121   -  243:365    71
   5    5    3  Mariusz Wrześniewski   132   -  315:445    82
   6    6   10  Andrzej Rakoczy        127   -  328:425    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.83


  6  Krzysztof Leśniak       114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            138   +  444:364   188
   2    1    5  Jerzy Matyasik         118   +  474:408   168
   3    1   11  Dariusz Dzierża        100   -  379:380    50
   4    2    9  Katarzyna Klimała      112   +  422:359   162
   5    2    8  Marta Dobrzańska       100   -  366:397    50
   6    2    4  Justyna Fugiel         131   +  459:324   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.17


  7  Arkadiusz Biegun        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mariusz Wrześniewski   132   +  423:267   182
   2    2    8  Marta Dobrzańska       100   -  277:328    50
   3    3    5  Jerzy Matyasik         118   +  366:355   168
   4    3    4  Justyna Fugiel         131   +  463:414   181
   5    1   11  Dariusz Dzierża        100   -  282:404    50
   6    3    9  Katarzyna Klimała      112   +  395:381   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.17


  8  Marta Dobrzańska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Justyna Fugiel         131   +  358:322   181
   2    2    7  Arkadiusz Biegun       111   +  328:277   161
   3    2   10  Andrzej Rakoczy        127   +  349:282   177
   4    1   11  Dariusz Dzierża        100   -  342:404    50
   5    2    6  Krzysztof Leśniak      114   +  397:366   164
   6    1   11  Dariusz Dzierża        100   -  290:458    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.50


  9  Katarzyna Klimała       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Andrzej Rakoczy        127   +  413:397   177
   2    3   11  Dariusz Dzierża        100   -  377:385    50
   3    4    1  Kamil Górka            140   +  352:332   190
   4    2    6  Krzysztof Leśniak      114   -  359:422    64
   5    4   12  Przemysław Herdzina    121   +  500:335   171
   6    3    7  Arkadiusz Biegun       111   -  381:395    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.83


 10  Andrzej Rakoczy         127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Katarzyna Klimała      112   -  397:413    62
   2    4    2  Artur Irzyk            138   +  421:385   188
   3    2    8  Marta Dobrzańska       100   -  282:349    50
   4    5    3  Mariusz Wrześniewski   132   -  372:404    82
   5    6    1  Kamil Górka            140   -  271:383    90
   6    6    5  Jerzy Matyasik         118   +  425:328   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.67


 11  Dariusz Dzierża         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    9  Katarzyna Klimała      112   +  385:377   162
   3    1    6  Krzysztof Leśniak      114   +  380:379   164
   4    1    8  Marta Dobrzańska       100   +  404:342   150
   5    1    7  Arkadiusz Biegun       111   +  404:282   161
   6    1    8  Marta Dobrzańska       100   +  458:290   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.40


 12  Przemysław Herdzina     121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    2  Artur Irzyk            138   -  326:339    88
   4    4    5  Jerzy Matyasik         118   +  365:243   168
   5    4    9  Katarzyna Klimała      112   -  335:500    62
   6    5    1  Kamil Górka            140   -  398:454    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00