Numer turnieju: 184
Data: 10 sierpnia 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Dariusz Dzierża         129 Kraków              1911  4.0
  2.Kamil Górka             134 Łęczna              1779  4.0
  3.Mariusz Wrześniewski    126 Warszawa            2171  3.0
  4.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          1954  3.0
  5.Arkadiusz Biegun        112 Kraków              1712  3.0
  6.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              1352  2.5
  7.Tomasz Lempart          112 Kraków              1740  2.0
  8.Zbigniew Stettner       100 Bielsko-Biała       1689  2.0
  9.Przemysław Herdzina     119 Kraków               788  1.0
 10.Artur Irzyk             134 Kraków               780  1.0
 11.Tomasz Górka            100 Łęczna              1655  0.0
 12.Marta Dobrzańska        109 Kraków               661  0.0
 13.Przemysław Drochomirecki 105 Opole                338  0.0
    

 

RANKING (z dnia 10 sierpnia 2006 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             135 (135.35)  13535 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             133 (133.13)  13313 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             133 (133.07)   3726 / 28 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (131.04)  13104 / 100
  5  Jan Kozłowski            Kraków             127 (127.05)  12705 / 100
  6  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           127 (126.73)   2788 / 22 
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.35)  12635 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.09)  12609 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.77)  12477 / 100
 10  Damian Krężel            Mielec             123 (122.63)   7358 / 60 
 11  Łukasz Bryła             Mielec             122 (122.10)  12210 / 100
 12  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.40)   5328 / 45 
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             118 (117.98)  11798 / 100
 16  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (117.74)  11774 / 100
 17  Paweł Jędryka            Tarnów             116 (116.02)   7541 / 65 
 18  Maciej Chmielowski       Kraków             115 (114.66)   9517 / 83 
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.36)  11436 / 100
 20  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.84)  11384 / 100
 21  Jacek Pietruszka         Kraków             112 (111.91)   5036 / 45 
 22  Tomasz Lempart           Kraków             112 (111.55)   8366 / 75 
 23  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (111.23)   6229 / 56 
 24  Łukasz Bobowski          Suchedniów         110 (110.28)  11028 / 100
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             109 (109.03)  10903 / 100
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (108.48)  10848 / 100
 27  Marta Dobrzańska         Kraków             106 (105.95)   2225 / 21 
 28  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.57)   6379 / 61 
 29  Grzegorz Kwiecień        Kraków             102 (101.83)   3055 / 30 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            101 (101.09)   9604 / 95 
 31  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.78)   4265 / 45 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 33  Tomasz Górka             Łęczna              92 ( 91.50)   1464 / 16 
 34  Paweł Miczko             Sandomierz          91 ( 90.59)   5526 / 61 
 35  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 36  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 37  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 38  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Grzegorz Matysiak        Kraków             124 (124.23)   1615 / 13 
 40  Wojciech Więcek          Kraków             112 (112.33)   1348 / 12 
 41  Justyna Woszczyna        Kraków              71 ( 70.58)    847 / 12 
 42  Paweł Kowalski           Kutno               95 ( 94.55)   1040 / 11 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 45  Piotr Adamczyk           Tarnów             133 (133.20)   1332 / 10 
 46  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 47  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 48  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 49  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       87 ( 86.78)    781 / 9  
 50  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 52  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 53  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 54  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 55  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 56  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (125.83)    755 / 6  
 57  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           122 (122.17)    733 / 6  
 58  Marcin Figiel            Zawichost          118 (117.83)    707 / 6  
 59  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 60  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 61  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 62  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 63  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 64  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 65  Joanna Knurowska         Kraków              79 ( 78.80)    394 / 5  
 66  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 67  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 68  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 69  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 70  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 71  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 72  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 73  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 74  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 75  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 76  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 77  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
 78  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 79  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 80  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 81  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 82  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 83  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
 84  Anna Kania               Sandomierz          57 ( 57.00)    114 / 2  
 85  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
 86  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 87  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  
 88  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  5  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  6  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
  7  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
  8  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
  9  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 10  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 11  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 12  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 13  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 14  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 2  
 15  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 16  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 17  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 18  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 19  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 20  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 21  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 22  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 23  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 24  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 25  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 26  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 27  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 28  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 29  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 30  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 31  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 32  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 33  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 34  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 35  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 36  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 37  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 38  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 39  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 40  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 41  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 42  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 43  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 44  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 45  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 46  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 47  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 48  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 49  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 50  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 51  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 52  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 53  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 54  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 55  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 56  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Artur Irzyk             134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Tomasz Lempart         112   -  358:382    62
   2    4    9  Tomasz Górka           100   +  422:394   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.00


  2  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Arkadiusz Biegun       112   +  354:324   162
   2    2    3  Justyna Fugiel         130   +  346:320   180
   3    1    5  Mariusz Wrześniewski   126   +  434:348   176
   4    1    4  Dariusz Dzierża        129   -  283:355    79
   5    2    7  Arkadiusz Biegun       112   +  362:305   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.80


  3  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Marta Dobrzańska       109   +  398:369   159
   2    2    2  Kamil Górka            134   -  320:346    84
   3    2    4  Dariusz Dzierża        129   +  437:346   179
   4    2    5  Mariusz Wrześniewski   126   +  463:377   176
   5    1    4  Dariusz Dzierża        129   -  336:361    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.40


  4  Dariusz Dzierża         129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Tomasz Górka           100   +  391:264   150
   2    3    8  Marta Dobrzańska       109   +  458:292   159
   3    2    3  Justyna Fugiel         130   -  346:437    80
   4    1    2  Kamil Górka            134   +  355:283   184
   5    1    3  Justyna Fugiel         130   +  361:336   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.60


  5  Mariusz Wrześniewski    126 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Zbigniew Stettner      100   +  478:244   150
   2    1    6  Tomasz Lempart         112   +  517:320   162
   3    1    2  Kamil Górka            134   -  348:434    84
   4    2    3  Justyna Fugiel         130   -  377:463    80
   5    3    6  Tomasz Lempart         112   +  451:271   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.60


  6  Tomasz Lempart          112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Artur Irzyk            134   +  382:358   184
   2    1    5  Mariusz Wrześniewski   126   -  320:517    76
   3    3   11  Grzegorz Kwiecień      100   -  337:397    50
   4    5    9  Tomasz Górka           100   +  430:367   150
   5    3    5  Mariusz Wrześniewski   126   -  271:451    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.20


  7  Arkadiusz Biegun        112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            134   -  324:354    84
   2    5   10  Zbigniew Stettner      100   +  339:316   150
   3    4   12  Przemysław Drochomirecki 105   +  347:338   155
   4    3   11  Grzegorz Kwiecień      100   +  397:302   150
   5    2    2  Kamil Górka            134   -  305:362    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.60


  8  Marta Dobrzańska        109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         130   -  369:398    80
   2    3    4  Dariusz Dzierża        129   -  292:458    79
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.50


  9  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Dariusz Dzierża        129   -  264:391    79
   2    4    1  Artur Irzyk            134   -  394:422    84
   3    5   10  Zbigniew Stettner      100   -  329:412    50
   4    5    6  Tomasz Lempart         112   -  367:430    62
   5    5   13  Przemysław Herdzina    119   -  301:431    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.80


 10  Zbigniew Stettner       100 Bielsko-Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mariusz Wrześniewski   126   -  244:478    76
   2    5    7  Arkadiusz Biegun       112   -  316:339    62
   3    5    9  Tomasz Górka           100   +  412:329   150
   4    4   13  Przemysław Herdzina    119   +  379:357   169
   5    4   11  Grzegorz Kwiecień      100   -  338:353    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.40


 11  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3    6  Tomasz Lempart         112   +  397:337   162
   4    3    7  Arkadiusz Biegun       112   -  302:397    62
   5    4   10  Zbigniew Stettner      100   +  353:338   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.67


 12  Przemysław Drochomirecki 105 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    7  Arkadiusz Biegun       112   -  338:347    62
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 62.00


 13  Przemysław Herdzina     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4   10  Zbigniew Stettner      100   -  357:379    50
   5    5    9  Tomasz Górka           100   +  431:301   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00