Numer turnieju: 187
Data: 31 sierpnia 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             130 Kraków              2502  5.0
  2.Jan Kozłowski           126 Kraków              2402  5.0
  3.Mariusz Wrześniewski    130 Warszawa            2412  4.0
  4.Agnieszka Krupka        107 Krosno              2150  4.0
  5.Kamil Górka             134 Łęczna              2295  3.0
  6.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2265  3.0
  7.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2171  3.0
  8.Tomasz Lempart          111 Kraków              1819  2.0
  9.Przemysław Drochomirecki 105 Opole                788  2.0
 10.Katarzyna Klimała       108 Kraków              1679  1.5
 11.Małgorzata Kasprzyk     100 Kraków               958  1.5
 12.Tomasz Ruciński         100 Kraków              1450  1.0
 13.Tomasz Górka            100 Łęczna               754  1.0
 14.Marta Dobrzańska        106 Kraków              1560  0.5
 15.Piotr Adamczyk          100 Tarnów              1240  0.5
 16.Krzysztof Leśniak       118 Kraków               346  0.0
     

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Artur Irzyk              Kraków             132 (132.47)  13247 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             132 (132.45)  13245 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (132.27)  13227 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           131 (131.48)   5259 / 40 
  5  Jan Kozłowski            Kraków             128 (128.10)  12810 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (127.70)   5108 / 40 
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.35)  12635 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (125.60)  12560 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.77)  12477 / 100
 10  Damian Krężel            Mielec             122 (122.35)   5873 / 48 
 11  Łukasz Bryła             Mielec             122 (122.10)  12210 / 100
 12  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 13  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (117.74)  11774 / 100
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             118 (117.50)  11750 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.34)   6571 / 56 
 17  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.91)   5378 / 46 
 18  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (116.38)   9078 / 78 
 19  Paweł Jędryka            Tarnów             116 (116.00)   6844 / 59 
 20  Arkadiusz Biegun         Kraków             115 (115.12)  11512 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.93)  11393 / 100
 22  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (111.23)   6229 / 56 
 23  Łukasz Bobowski          Suchedniów         110 (110.28)  11028 / 100
 24  Przemysław Drochomirecki Opole              109 (108.90)   6861 / 63 
 25  Tomasz Lempart           Kraków             109 (108.53)   8465 / 78 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (108.33)  10833 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             108 (108.31)  10831 / 100
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.58)   3657 / 36 
 29  Mariusz Grodek           Olsztyn            101 (101.09)   9604 / 95 
 30  Grzegorz Kwiecień        Kraków             101 (100.63)   3824 / 38 
 31  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 32  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.78)   4265 / 45 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 34  Tomasz Górka             Łęczna              93 ( 92.91)   2044 / 22 
 35  Paweł Miczko             Sandomierz          91 ( 90.59)   5526 / 61 
 36  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 37  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 38  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 39  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Grzegorz Matysiak        Kraków             124 (124.23)   1615 / 13 
 41  Piotr Adamczyk           Tarnów             118 (118.46)   1540 / 13 
 42  Paweł Kowalski           Kutno               95 ( 94.55)   1040 / 11 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 45  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 46  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 47  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 51  Wojciech Więcek          Kraków             106 (106.43)    745 / 7  
 52  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 53  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 54  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 55  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 56  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (125.83)    755 / 6  
 58  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           122 (122.17)    733 / 6  
 59  Marcin Figiel            Zawichost          118 (117.83)    707 / 6  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 61  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 62  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 63  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 64  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 65  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 66  Tomasz Ruciński          Kraków              81 ( 80.80)    404 / 5  
 67  Joanna Knurowska         Kraków              79 ( 78.80)    394 / 5  
 68  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 69  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 70  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 71  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 72  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 73  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 74  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 75  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 76  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 77  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
 80  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 81  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 82  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 83  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 84  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 85  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
 86  Anna Kania               Sandomierz          57 ( 57.00)    114 / 2  
 87  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
 88  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 89  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  
 90  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  5  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  6  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
  7  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
  8  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
  9  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 10  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 11  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 12  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 13  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 14  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 15  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 16  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 17  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 18  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 19  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 20  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 21  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 22  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 23  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 24  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 25  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 26  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 27  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 28  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 29  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 30  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 31  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 32  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 33  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 34  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 36  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 37  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 38  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 39  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 40  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 41  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 42  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 43  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 44  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 45  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 46  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 47  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 48  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 49  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 50  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 51  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 52  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 53  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 54  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 55  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Andrzej Rakoczy        125   +  445:346   175
   2    1    7  Tomasz Lempart         111   +  467:249   161
   3    1    5  Jan Kozłowski          126   -  293:486    76
   4    2   13  Katarzyna Klimała      108   +  337:281   158
   5    1    4  Artur Irzyk            130   -  373:376    80
   6    2    3  Mariusz Wrześniewski   130   -  380:455    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.67


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Tomasz Lempart         111   -  388:410    61
   2    4    9  Marta Dobrzańska       106   +  379:328   156
   3    3   13  Katarzyna Klimała      108   -  362:411    58
   4    3    3  Mariusz Wrześniewski   130   +  408:382   180
   5    2    5  Jan Kozłowski          126   -  330:451    76
   6    4   13  Katarzyna Klimała      108   +  398:379   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.83


  3  Mariusz Wrześniewski    130 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Agnieszka Krupka       107   +  402:345   157
   2    2    4  Artur Irzyk            130   -  334:382    80
   3    4    7  Tomasz Lempart         111   +  390:386   161
   4    3    2  Justyna Fugiel         133   -  382:408    83
   5    3   13  Katarzyna Klimała      108   +  449:308   158
   6    2    1  Kamil Górka            134   +  455:380   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.17


  4  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Marta Dobrzańska       106   +  444:321   156
   2    2    3  Mariusz Wrześniewski   130   +  382:334   180
   3    2    6  Andrzej Rakoczy        125   +  481:332   175
   4    1    5  Jan Kozłowski          126   +  489:312   176
   5    1    1  Kamil Górka            134   +  376:373   184
   6    1    5  Jan Kozłowski          126   -  330:366    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.83


  5  Jan Kozłowski           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Piotr Adamczyk         100   +  412:285   150
   2    3   11  Małgorzata Kasprzyk    100   +  375:327   150
   3    1    1  Kamil Górka            134   +  486:293   184
   4    1    4  Artur Irzyk            130   -  312:489    80
   5    2    2  Justyna Fugiel         133   +  451:330   183
   6    1    4  Artur Irzyk            130   +  366:330   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.50


  6  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            134   -  346:445    84
   2    5   12  Tomasz Ruciński        100   +  444:228   150
   3    2    4  Artur Irzyk            130   -  332:481    80
   4    4   10  Piotr Adamczyk         100   +  382:343   150
   5    4    7  Tomasz Lempart         111   +  388:383   161
   6    3    8  Agnieszka Krupka       107   -  279:339    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.67


  7  Tomasz Lempart          111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         133   +  410:388   183
   2    1    1  Kamil Górka            134   -  249:467    84
   3    4    3  Mariusz Wrześniewski   130   -  386:390    80
   4    5   12  Tomasz Ruciński        100   +  391:258   150
   5    4    6  Andrzej Rakoczy        125   -  383:388    75
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.40


  8  Agnieszka Krupka        107 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mariusz Wrześniewski   130   -  345:402    80
   2    6   10  Piotr Adamczyk         100   +  370:312   150
   3    5   11  Małgorzata Kasprzyk    100   -  321:331    50
   4    6    9  Marta Dobrzańska       106   +  396:284   156
   5    5   12  Tomasz Ruciński        100   +  379:259   150
   6    3    6  Andrzej Rakoczy        125   +  339:279   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.83


  9  Marta Dobrzańska        106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Artur Irzyk            130   -  321:444    80
   2    4    2  Justyna Fugiel         133   -  328:379    83
   3    6   12  Tomasz Ruciński        100   -  327:359    50
   4    6    8  Agnieszka Krupka       107   -  284:396    57
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.50


 10  Piotr Adamczyk          100 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jan Kozłowski          126   -  285:412    76
   2    6    8  Agnieszka Krupka       107   -  312:370    57
   3            PAUZA
   4    4    6  Andrzej Rakoczy        125   -  343:382    75
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 69.33


 11  Małgorzata Kasprzyk     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Jan Kozłowski          126   -  327:375    76
   3    5    8  Agnieszka Krupka       107   +  331:321   157
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


 12  Tomasz Ruciński         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    6  Andrzej Rakoczy        125   -  228:444    75
   3    6    9  Marta Dobrzańska       106   +  359:327   156
   4    5    7  Tomasz Lempart         111   -  258:391    61
   5    5    8  Agnieszka Krupka       107   -  259:379    57
   6    5   14  Przemysław Drochomirecki 105   -  346:387    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.80


 13  Katarzyna Klimała       108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3    2  Justyna Fugiel         133   +  411:362   183
   4    2    1  Kamil Górka            134   -  281:337    84
   5    3    3  Mariusz Wrześniewski   130   -  308:449    80
   6    4    2  Justyna Fugiel         133   -  379:398    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.50


 14  Przemysław Drochomirecki 105 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    6   15  Tomasz Górka           100   +  401:352   150
   6    5   12  Tomasz Ruciński        100   +  387:346   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 15  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    6   14  Przemysław Drochomirecki 105   -  352:401    55
   6    6   16  Krzysztof Leśniak      118   +  402:346   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.50


 16  Krzysztof Leśniak       118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    6   15  Tomasz Górka           100   -  346:402    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00