Numer turnieju: 189
Data: 14 września 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    132 Warszawa            2363  5.0
  2.Przemysław Herdzina     117 Kraków              2359  4.0
  3.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2323  4.0
  4.Katarzyna Klimała       108 Kraków              2270  4.0
  5.Agnieszka Krupka        111 Krosno              2137  3.0
  6.Jan Kozłowski           127 Kraków              2131  3.0
  7.Marta Dobrzańska        102 Kraków               991  2.0
  8.Piotr Adamczyk          100 Tarnów              1249  1.5
  9.Przemysław Drochomirecki 109 Opole               1070  1.0
 10.Tomasz Górka            100 Łęczna               646  1.0
 11.Tomasz Ruciński         100 Kraków              1624  0.5
 12.Artur Irzyk             134 Kraków              1399  0.0
     

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.87)   6961 / 52 
  2  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.12)  13112 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (131.07)  13107 / 100
  4  Kamil Górka              Łęczna             130 (130.33)  13033 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (127.70)   5108 / 40 
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.35)  12635 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (125.60)  12560 / 100
  8  Jan Kozłowski            Kraków             125 (125.00)  12500 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (124.07)  12407 / 100
 10  Łukasz Bryła             Mielec             122 (122.10)  12210 / 100
 11  Damian Krężel            Mielec             119 (119.33)   4296 / 36 
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (119.01)  11901 / 100
 13  Filip Klar               Mielec             118 (118.29)   3667 / 31 
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (117.74)  11774 / 100
 16  Maciej Chmielowski       Kraków             117 (117.38)   8569 / 73 
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.34)   6571 / 56 
 18  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.91)   5378 / 46 
 19  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 20  Paweł Jędryka            Tarnów             116 (116.00)   6844 / 59 
 21  Arkadiusz Biegun         Kraków             115 (115.12)  11512 / 100
 22  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.78)  11478 / 100
 23  Tomasz Figiel            Zawichost          114 (114.04)   5132 / 45 
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             113 (113.33)  11333 / 100
 25  Łukasz Bobowski          Suchedniów         110 (110.28)  11028 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             110 (110.01)   7481 / 68 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             110 (109.98)  10998 / 100
 28  Przemysław Drochomirecki Opole              108 (108.24)   5953 / 55 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.77)   4610 / 44 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            101 (101.09)   9604 / 95 
 31  Grzegorz Kwiecień        Kraków              99 ( 99.24)   4168 / 42 
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Tomasz Górka             Łęczna              97 ( 97.20)   2430 / 25 
 34  Bożena Matysiak          Kraków              96 ( 95.95)   4126 / 43 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 36  Paweł Miczko             Sandomierz          94 ( 93.85)   4974 / 53 
 37  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              66 ( 66.33)    995 / 15 
 40  Alicja Żarowska          Kraków              66 ( 66.09)   1520 / 23 
 41  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Grzegorz Matysiak        Kraków             124 (124.23)   1615 / 13 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 45  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 46  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 47  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 51  Wojciech Więcek          Kraków             106 (106.43)    745 / 7  
 52  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 53  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 54  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 55  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 56  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (125.83)    755 / 6  
 58  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           122 (122.17)    733 / 6  
 59  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 60  Paweł Kowalski           Kutno              111 (111.17)    667 / 6  
 61  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 62  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 63  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 64  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 65  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 66  Joanna Knurowska         Kraków              79 ( 78.80)    394 / 5  
 67  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 68  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 69  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 71  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 72  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 73  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 74  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 75  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 78  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
 79  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 80  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 81  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 82  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 83  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 84  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 85  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  
 86  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  3  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
  4  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 12  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 13  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 14  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 15  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 16  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 17  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 18  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 19  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 20  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 21  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 22  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 23  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 24  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 25  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 26  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 27  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 28  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 29  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 30  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 31  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 32  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 33  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 34  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 35  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 36  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 37  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 38  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 39  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 40  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 41  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 42  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 43  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 44  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 45  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 46  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 47  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 48  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 49  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 50  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 51  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 52  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 53  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 54  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 55  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 56  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 57  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 58  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 59  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Artur Irzyk             134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Przemysław Herdzina    117   -  397:425    67
   2    3    6  Agnieszka Krupka       111   -  315:410    61
   3    5   10  Marta Dobrzańska       102   -  333:407    52
   4    5    8  Piotr Adamczyk         100   -  354:366    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.50


  2  Mariusz Wrześniewski    132 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Jerzy Matyasik         114   +  448:369   164
   2    1    7  Katarzyna Klimała      108   +  415:334   158
   3    2    6  Agnieszka Krupka       111   +  438:341   161
   4    1    4  Przemysław Herdzina    117   -  329:342    67
   5    1   10  Marta Dobrzańska       102   +  356:245   152
   6    1    4  Przemysław Herdzina    117   +  377:324   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.83


  3  Jan Kozłowski           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Agnieszka Krupka       111   -  378:387    61
   2    4    5  Jerzy Matyasik         114   -  354:468    64
   3    4    8  Piotr Adamczyk         100   +  407:269   150
   4    3    7  Katarzyna Klimała      108   -  250:481    58
   5    4   12  Tomasz Górka           100   +  394:286   150
   6    3   11  Przemysław Drochomirecki 109   +  348:330   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


  4  Przemysław Herdzina     117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    1  Artur Irzyk            134   +  425:397   184
   2    2    9  Tomasz Ruciński        100   +  439:280   150
   3    1    5  Jerzy Matyasik         114   -  393:419    64
   4    1    2  Mariusz Wrześniewski   132   +  342:329   182
   5    2    6  Agnieszka Krupka       111   +  436:320   161
   6    1    2  Mariusz Wrześniewski   132   -  324:377    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.17


  5  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    2  Mariusz Wrześniewski   132   -  369:448    82
   2    4    3  Jan Kozłowski          127   +  468:354   177
   3    1    4  Przemysław Herdzina    117   +  419:393   167
   4    2    6  Agnieszka Krupka       111   +  338:288   161
   5    3    7  Katarzyna Klimała      108   -  310:347    58
   6    2    7  Katarzyna Klimała      108   +  419:349   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.83


  6  Agnieszka Krupka        111 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Jan Kozłowski          127   +  387:378   177
   2    3    1  Artur Irzyk            134   +  410:315   184
   3    2    2  Mariusz Wrześniewski   132   -  341:438    82
   4    2    5  Jerzy Matyasik         114   -  288:338    64
   5    2    4  Przemysław Herdzina    117   -  320:436    67
   6    4    9  Tomasz Ruciński        100   +  391:253   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.67


  7  Katarzyna Klimała       108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Piotr Adamczyk         100   +  324:314   150
   2    1    2  Mariusz Wrześniewski   132   -  334:415    82
   3    3    9  Tomasz Ruciński        100   +  435:260   150
   4    3    3  Jan Kozłowski          127   +  481:250   177
   5    3    5  Jerzy Matyasik         114   +  347:310   164
   6    2    5  Jerzy Matyasik         114   -  349:419    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.17


  8  Piotr Adamczyk          100 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Katarzyna Klimała      108   -  314:324    58
   2            PAUZA
   3    4    3  Jan Kozłowski          127   -  269:407    77
   4    5    1  Artur Irzyk            134   +  366:354   184
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.33


  9  Tomasz Ruciński         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    4  Przemysław Herdzina    117   -  280:439    67
   3    3    7  Katarzyna Klimała      108   -  260:435    58
   4    4   10  Marta Dobrzańska       102   -  231:339    52
   5    5   11  Przemysław Drochomirecki 109   -  300:390    59
   6    4    6  Agnieszka Krupka       111   -  253:391    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.40


 10  Marta Dobrzańska        102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    1  Artur Irzyk            134   +  407:333   184
   4    4    9  Tomasz Ruciński        100   +  339:231   150
   5    1    2  Mariusz Wrześniewski   132   -  245:356    82
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.67


 11  Przemysław Drochomirecki 109 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   12  Tomasz Górka           100   -  350:360    50
   5    5    9  Tomasz Ruciński        100   +  390:300   150
   6    3    3  Jan Kozłowski          127   -  330:348    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.33


 12  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   11  Przemysław Drochomirecki 109   +  360:350   159
   5    4    3  Jan Kozłowski          127   -  286:394    77
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.00