Numer turnieju: 191
Data: 28 września 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa            2463  6.0
  2.Przemysław Herdzina     119 Kraków              2428  5.0
  3.Tomasz Ciejka           125 Kraków              2463  4.0
  4.Jan Kozłowski           125 Kraków              2320  4.0
  5.Łukasz Bryła            122 Mielec              2307  4.0
  6.Arkadiusz Biegun        115 Kraków              2486  3.0
  7.Kamil Górka             132 Łęczna              2290  3.0
  8.Agnieszka Krupka        114 Krosno              2247  3.0
  9.Łukasz Bobowski         110 Suchedniów          2227  3.0
 10.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2232  2.0
 11.Marta Dobrzańska        104 Kraków              2099  2.0
 12.Katarzyna Klimała       111 Kraków              2068  2.0
 13.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              1473  2.0
 14.Tomasz Ruciński         100 Kraków              1634  1.5
 15.Katarzyna Małek         100 Mielec              2020  1.0
 16.Tomasz Górka            100 Łęczna               937  0.5
 17.Karolina Woźny          100 Kraków               251  0.0
     

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (136.20)   8717 / 64 
  2  Kamil Górka              Łęczna             131 (131.45)  13145 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             130 (129.71)  12971 / 100
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             128 (127.86)  12786 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.09)  12709 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.35)  12635 / 100
  7  Dariusz Dzierża          Kraków             126 (126.35)   5812 / 46 
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (125.60)  12560 / 100
  9  Jan Kozłowski            Kraków             124 (124.28)  12428 / 100
 10  Łukasz Bryła             Mielec             121 (121.04)  12104 / 100
 11  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (120.70)  12070 / 100
 12  Damian Krężel            Mielec             119 (119.33)   4296 / 36 
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (119.15)  11915 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             118 (118.29)   3667 / 31 
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.34)   6571 / 56 
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.11)  11711 / 100
 18  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.91)   5378 / 46 
 19  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 20  Paweł Jędryka            Tarnów             116 (116.00)   6844 / 59 
 21  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.89)   8112 / 70 
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             116 (115.61)  11561 / 100
 23  Tomasz Figiel            Zawichost          116 (115.57)   4623 / 40 
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.78)  11478 / 100
 25  Przemysław Drochomirecki Opole              112 (112.35)   5730 / 51 
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             112 (111.76)  11176 / 100
 27  Łukasz Bobowski          Suchedniów         110 (109.62)  10962 / 100
 28  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.47)   6787 / 62 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             103 (103.44)   5689 / 55 
 30  Grzegorz Kwiecień        Kraków             101 (101.20)   4655 / 46 
 31  Mariusz Grodek           Olsztyn            101 (101.09)   9604 / 95 
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Bożena Matysiak          Kraków              97 ( 97.30)   3600 / 37 
 34  Tomasz Górka             Łęczna              95 ( 95.22)   2571 / 27 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 36  Paweł Miczko             Sandomierz          92 ( 91.60)   4305 / 47 
 37  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 39  Alicja Żarowska          Kraków              68 ( 68.32)   1298 / 19 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              68 ( 68.16)   1704 / 25 
 41  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 43  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 44  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 48  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 50  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 51  Wojciech Więcek          Kraków             106 (106.43)    745 / 7  
 52  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 53  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 54  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 55  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 56  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 57  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 58  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (125.83)    755 / 6  
 59  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           122 (122.17)    733 / 6  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 61  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 62  Michał Borejko           Wrocław             74 ( 74.33)    446 / 6  
 63  Katarzyna Małek          Mielec              72 ( 72.17)    433 / 6  
 64  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 65  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 66  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 67  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 68  Joanna Knurowska         Kraków              79 ( 78.80)    394 / 5  
 69  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 70  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 71  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 72  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 73  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 74  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 75  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 76  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 77  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
 80  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 81  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 82  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 83  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 84  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 85  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 86  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  
 87  Karolina Woźny           Kraków              61 ( 61.00)     61 / 1  
 88  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  5  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  6  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  7  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
  8  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
  9  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 10  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 11  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 12  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 13  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 14  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 15  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 16  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 17  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 18  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 19  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 20  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 21  Paweł Kowalski           Kutno                                  / 28 
 22  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 23  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 24  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 25  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 26  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 27  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 28  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 29  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 30  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 31  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 32  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 33  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 34  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 35  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 36  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 37  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 38  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 39  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 40  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 41  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 42  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 43  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 44  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 45  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 46  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 47  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 48  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 49  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 50  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 51  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 52  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 53  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 54  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 55  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 56  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 57  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 58  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 59  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 60  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 61  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Agnieszka Krupka       114   +  450:287   164
   2    4   16  Przemysław Herdzina    119   +  407:391   169
   3    2    9  Łukasz Bobowski        110   +  426:342   160
   4    1    4  Tomasz Ciejka          125   +  397:380   175
   5    1    2  Kamil Górka            132   +  396:300   182
   6    1    4  Tomasz Ciejka          125   +  387:343   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 170.83


  2  Kamil Górka             132 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Katarzyna Klimała      111   +  576:336   161
   2    1    4  Tomasz Ciejka          125   -  310:405    75
   3    3    7  Agnieszka Krupka       114   +  413:353   164
   4    3   11  Grzegorz Kwiecień      100   +  373:299   150
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   133   -  300:396    83
   6    2   16  Przemysław Herdzina    119   -  318:420    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


  3  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Łukasz Bobowski        110   -  328:408    60
   2    7    7  Agnieszka Krupka       114   -  383:478    64
   3    7   11  Grzegorz Kwiecień      100   -  390:393    50
   4    7    8  Katarzyna Klimała      111   +  379:307   161
   5    4   15  Łukasz Bryła           122   -  342:375    72
   6    6    8  Katarzyna Klimała      111   +  410:288   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.67


  4  Tomasz Ciejka           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Marta Dobrzańska       104   +  441:324   154
   2    1    2  Kamil Górka            132   +  405:310   182
   3    1    5  Jan Kozłowski          125   +  333:308   175
   4    1    1  Mariusz Wrześniewski   133   -  380:397    83
   5    3    6  Arkadiusz Biegun       115   +  561:369   165
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   133   -  343:387    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.33


  5  Jan Kozłowski           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Grzegorz Kwiecień      100   +  409:352   150
   2    2    6  Arkadiusz Biegun       115   +  516:370   165
   3    1    4  Tomasz Ciejka          125   -  308:333    75
   4    5    9  Łukasz Bobowski        110   +  404:347   160
   5    2   16  Przemysław Herdzina    119   -  305:414    69
   6    3    9  Łukasz Bobowski        110   +  378:278   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.83


  6  Arkadiusz Biegun        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Tomasz Ruciński        100   +  488:276   150
   2    2    5  Jan Kozłowski          125   -  370:516    75
   3    4    8  Katarzyna Klimała      111   +  500:277   161
   4    2   16  Przemysław Herdzina    119   -  311:412    69
   5    3    4  Tomasz Ciejka          125   -  369:561    75
   6    5   10  Marta Dobrzańska       104   +  448:254   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.00


  7  Agnieszka Krupka        114 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   133   -  287:450    83
   2    7    3  Justyna Fugiel         130   +  478:383   180
   3    3    2  Kamil Górka            132   -  353:413    82
   4    4   15  Łukasz Bryła           122   +  397:285   172
   5    5   10  Marta Dobrzańska       104   +  368:362   154
   6    4   15  Łukasz Bryła           122   -  364:395    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.83


  8  Katarzyna Klimała       111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            132   -  336:576    82
   2    6   17  Karolina Woźny         100   +  383:251   150
   3    4    6  Arkadiusz Biegun       115   -  277:500    65
   4    7    3  Justyna Fugiel         130   -  307:379    80
   5    7   13  Tomasz Ruciński        100   +  477:208   150
   6    6    3  Justyna Fugiel         130   -  288:410    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.17


  9  Łukasz Bobowski         110 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         130   +  408:328   180
   2    3   15  Łukasz Bryła           122   +  416:352   172
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   133   -  342:426    83
   4    5    5  Jan Kozłowski          125   -  347:404    75
   5    6   14  Katarzyna Małek        100   +  436:304   150
   6    3    5  Jan Kozłowski          125   -  278:378    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50


 10  Marta Dobrzańska        104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          125   -  324:441    75
   2    8   13  Tomasz Ruciński        100   +  394:235   150
   3    5   15  Łukasz Bryła           122   -  275:416    72
   4    6   14  Katarzyna Małek        100   +  490:282   150
   5    5    7  Agnieszka Krupka       114   -  362:368    64
   6    5    6  Arkadiusz Biegun       115   -  254:448    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.00


 11  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jan Kozłowski          125   -  352:409    75
   2    5   14  Katarzyna Małek        100   +  429:409   150
   3    7    3  Justyna Fugiel         130   +  393:390   180
   4    3    2  Kamil Górka            132   -  299:373    82
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.75


 12  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   15  Łukasz Bryła           122   -  252:484    72
   2            PAUZA
   3    6   16  Przemysław Herdzina    119   -  385:399    69
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.50


 13  Tomasz Ruciński         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    6  Arkadiusz Biegun       115   -  276:488    65
   2    8   10  Marta Dobrzańska       104   -  235:394    54
   3    8   14  Katarzyna Małek        100   -  242:393    50
   4            PAUZA
   5    7    8  Katarzyna Klimała      111   -  208:477    61
   6    7   14  Katarzyna Małek        100   +  373:330   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 76.00


 14  Katarzyna Małek         100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Przemysław Herdzina    119   -  302:392    69
   2    5   11  Grzegorz Kwiecień      100   -  409:429    50
   3    8   13  Tomasz Ruciński        100   +  393:242   150
   4    6   10  Marta Dobrzańska       104   -  282:490    54
   5    6    9  Łukasz Bobowski        110   -  304:436    60
   6    7   13  Tomasz Ruciński        100   -  330:373    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.17


 15  Łukasz Bryła            122 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Tomasz Górka           100   +  484:252   150
   2    3    9  Łukasz Bobowski        110   -  352:416    60
   3    5   10  Marta Dobrzańska       104   +  416:275   154
   4    4    7  Agnieszka Krupka       114   -  285:397    64
   5    4    3  Justyna Fugiel         130   +  375:342   180
   6    4    7  Agnieszka Krupka       114   +  395:364   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


 16  Przemysław Herdzina     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   14  Katarzyna Małek        100   +  392:302   150
   2    4    1  Mariusz Wrześniewski   133   -  391:407    83
   3    6   12  Tomasz Górka           100   +  399:385   150
   4    2    6  Arkadiusz Biegun       115   +  412:311   165
   5    2    5  Jan Kozłowski          125   +  414:305   175
   6    2    2  Kamil Górka            132   +  420:318   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.83


 17  Karolina Woźny          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    8  Katarzyna Klimała      111   -  251:383    61
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 61.00