Numer turnieju: 192
Data: 5 października 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2479  5.0
  2.Kamil Górka             131 Łęczna              2421  5.0
  3.Jan Kozłowski           124 Kraków              2357  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         126 Kraków              2356  4.0
  5.Dariusz Dzierża         126 Kraków              2324  4.0
  6.Katarzyna Klimała       112 Kraków              1992  3.5
  7.Agnieszka Krupka        116 Krosno              2278  3.0
  8.Łukasz Bobowski         110 Suchedniów          2251  3.0
  9.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2190  3.0
 10.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2185  2.5
 11.Tomasz Ciejka           128 Kraków              2055  2.5
 12.Michał Borejko          100 Wrocław             2202  2.0
 13.Mariusz Grodek          101 Olsztyn             1961  1.5
 14.Tomasz Ruciński         100 Kraków              1727  1.5
 15.Tomasz Górka            100 Łęczna              1020  1.0
 16.Grzegorz Kwiecień       101 Kraków              1226  0.0
     

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (134.39)   9407 / 70 
  2  Kamil Górka              Łęczna             132 (131.97)  13197 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             130 (129.71)  12971 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (128.57)  12857 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (127.52)   6631 / 52 
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.35)  12635 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.22)  12622 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (125.40)  12540 / 100
  9  Jan Kozłowski            Kraków             124 (123.74)  12374 / 100
 10  Łukasz Bryła             Mielec             121 (121.04)  12104 / 100
 11  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (120.70)  12070 / 100
 12  Damian Krężel            Mielec             119 (119.33)   4296 / 36 
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (119.15)  11915 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             118 (118.29)   3667 / 31 
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 16  Tomasz Figiel            Zawichost          118 (117.56)   3997 / 34 
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.34)   6571 / 56 
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.11)  11711 / 100
 19  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.91)   5378 / 46 
 20  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (116.39)   7682 / 66 
 21  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 22  Paweł Jędryka            Tarnów             116 (116.00)   6844 / 59 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (115.00)  11500 / 100
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (113.40)  11340 / 100
 25  Przemysław Drochomirecki Opole              112 (112.35)   5730 / 51 
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             112 (111.88)  11188 / 100
 27  Łukasz Bobowski          Suchedniów         111 (110.69)  11069 / 100
 28  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.16)   6331 / 58 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             103 (103.44)   5689 / 55 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            100 (100.33)  10033 / 100
 31  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 32  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 98.97)   3464 / 35 
 33  Grzegorz Kwiecień        Kraków              98 ( 97.68)   4884 / 50 
 34  Tomasz Górka             Łęczna              96 ( 95.83)   2875 / 30 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 93.88)   9388 / 100
 36  Paweł Miczko             Sandomierz          88 ( 88.15)   3614 / 41 
 37  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              70 ( 70.40)   2112 / 30 
 40  Alicja Żarowska          Kraków              68 ( 68.32)   1298 / 19 
 41  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Michał Borejko           Wrocław             90 ( 89.92)   1079 / 12 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 45  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 46  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 47  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 51  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 52  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 53  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 54  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 55  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 56  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 57  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 58  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (125.83)    755 / 6  
 59  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           122 (122.17)    733 / 6  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 61  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 62  Katarzyna Małek          Mielec              72 ( 72.17)    433 / 6  
 63  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 64  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 65  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 66  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 67  Joanna Knurowska         Kraków              79 ( 78.80)    394 / 5  
 68  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 69  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 71  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 72  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 73  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 74  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 75  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 78  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
 79  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 80  Wojciech Więcek          Kraków              67 ( 66.50)    133 / 2  
 81  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 82  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 83  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 84  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 85  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  
 86  Karolina Woźny           Kraków              61 ( 61.00)     61 / 1  
 87  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  5  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  6  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  7  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  8  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
  9  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 10  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 11  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 12  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 13  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 14  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 15  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 16  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 17  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 18  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 19  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 20  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 21  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 22  Paweł Kowalski           Kutno                                  / 28 
 23  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 24  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 25  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 26  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 27  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 28  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 29  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 30  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 31  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 32  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 33  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 34  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 35  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 36  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 37  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 38  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 39  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 40  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 41  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 42  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 43  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 44  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 45  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 46  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 47  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 48  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 49  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 50  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 51  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 52  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 53  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 54  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 55  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 56  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 57  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 58  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 59  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 60  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 61  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 62  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Agnieszka Krupka       116   +  368:352   166
   2    1   11  Łukasz Bobowski        110   +  458:307   160
   3    2    6  Andrzej Rakoczy        126   -  339:378    76
   4    2   15  Michał Borejko         100   +  385:358   150
   5    2    5  Dariusz Dzierża        126   -  283:470    76
   6    4   10  Katarzyna Klimała      112   -  357:396    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


  2  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Jerzy Matyasik         115   +  409:345   165
   2    3   15  Michał Borejko         100   +  409:335   150
   3    1    5  Dariusz Dzierża        126   +  353:328   176
   4    1    6  Andrzej Rakoczy        126   +  437:356   176
   5    1    4  Justyna Fugiel         127   -  411:438    77
   6    2    6  Andrzej Rakoczy        126   +  402:359   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.33


  3  Tomasz Ciejka           128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Katarzyna Klimała      112   -  333:368    62
   2    6    8  Agnieszka Krupka       116   -  319:331    66
   3    7    9  Jerzy Matyasik         115   +  361:351   165
   4    7   16  Grzegorz Kwiecień      101   +  447:283   151
   5    4    7  Jan Kozłowski          124   -  295:374    74
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.60


  4  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Łukasz Bobowski        110   -  344:460    60
   2    5   13  Tomasz Górka           100   +  405:287   150
   3    5   12  Mariusz Grodek         101   +  419:321   151
   4    4   10  Katarzyna Klimała      112   +  453:238   162
   5    1    2  Kamil Górka            131   +  438:411   181
   6    1    5  Dariusz Dzierża        126   +  420:295   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.67


  5  Dariusz Dzierża         126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Mariusz Grodek         101   +  403:297   151
   2    4   14  Tomasz Ruciński        100   +  432:270   150
   3    1    2  Kamil Górka            131   -  328:353    81
   4    3    7  Jan Kozłowski          124   +  396:366   174
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  470:283   186
   6    1    4  Justyna Fugiel         127   -  295:420    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.50


  6  Andrzej Rakoczy         126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Tomasz Górka           100   +  423:374   150
   2    2   10  Katarzyna Klimała      112   +  373:323   162
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  378:339   186
   4    1    2  Kamil Górka            131   -  356:437    81
   5    3   15  Michał Borejko         100   +  467:329   150
   6    2    2  Kamil Górka            131   -  359:402    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


  7  Jan Kozłowski           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Michał Borejko         100   -  325:366    50
   2    7    9  Jerzy Matyasik         115   +  441:323   165
   3    4    8  Agnieszka Krupka       116   +  423:361   166
   4    3    5  Dariusz Dzierża        126   -  366:396    76
   5    4    3  Tomasz Ciejka          128   +  374:295   178
   6    3   11  Łukasz Bobowski        110   +  428:342   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.50


  8  Agnieszka Krupka        116 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  352:368    86
   2    6    3  Tomasz Ciejka          128   +  331:319   178
   3    4    7  Jan Kozłowski          124   -  361:423    74
   4    6   14  Tomasz Ruciński        100   +  425:350   150
   5    5   11  Łukasz Bobowski        110   -  385:403    60
   6    5   15  Michał Borejko         100   +  424:292   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.33


  9  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            131   -  345:409    81
   2    7    7  Jan Kozłowski          124   -  323:441    74
   3    7    3  Tomasz Ciejka          128   -  351:361    78
   4            PAUZA
   5    6   14  Tomasz Ruciński        100   +  483:259   150
   6    6   12  Mariusz Grodek         101   +  383:340   151
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.80


 10  Katarzyna Klimała       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          128   +  368:333   178
   2    2    6  Andrzej Rakoczy        126   -  323:373    76
   3    3   11  Łukasz Bobowski        110   +  367:320   160
   4    4    4  Justyna Fugiel         127   -  238:453    77
   5            PAUZA
   6    4    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  396:357   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.40


 11  Łukasz Bobowski         110 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Justyna Fugiel         127   +  460:344   177
   2    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  307:458    86
   3    3   10  Katarzyna Klimała      112   -  320:367    62
   4    5   12  Mariusz Grodek         101   +  419:292   151
   5    5    8  Agnieszka Krupka       116   +  403:385   166
   6    3    7  Jan Kozłowski          124   -  342:428    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.33


 12  Mariusz Grodek          101 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Dariusz Dzierża        126   -  297:403    76
   2            PAUZA
   3    5    4  Justyna Fugiel         127   -  321:419    77
   4    5   11  Łukasz Bobowski        110   -  292:419    60
   5    7   16  Grzegorz Kwiecień      101   +  411:376   151
   6    6    9  Jerzy Matyasik         115   -  340:383    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.80


 13  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Andrzej Rakoczy        126   -  374:423    76
   2    5    4  Justyna Fugiel         127   -  287:405    77
   3    8   16  Grzegorz Kwiecień      101   +  359:265   151
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.33


 14  Tomasz Ruciński         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    5  Dariusz Dzierża        126   -  270:432    76
   3    6   15  Michał Borejko         100   -  205:522    50
   4    6    8  Agnieszka Krupka       116   -  350:425    66
   5    6    9  Jerzy Matyasik         115   -  259:483    65
   6    7   16  Grzegorz Kwiecień      101   +  343:302   151
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.60


 15  Michał Borejko          100 Wrocław           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Jan Kozłowski          124   +  366:325   174
   2    3    2  Kamil Górka            131   -  335:409    81
   3    6   14  Tomasz Ruciński        100   +  522:205   150
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  358:385    86
   5    3    6  Andrzej Rakoczy        126   -  329:467    76
   6    5    8  Agnieszka Krupka       116   -  292:424    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.50


 16  Grzegorz Kwiecień       101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   13  Tomasz Górka           100   -  265:359    50
   4    7    3  Tomasz Ciejka          128   -  283:447    78
   5    7   12  Mariusz Grodek         101   -  376:411    51
   6    7   14  Tomasz Ruciński        100   -  302:343    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.25