Numer turnieju: 194
Data: 19 października 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2604  6.0
  2.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2526  4.0
  3.Kamil Górka             132 Łęczna              2489  4.0
  4.Katarzyna Małek         100 Mielec              2268  4.0
  5.Marta Dobrzańska        103 Kraków              2083  3.5
  6.Dariusz Dzierża         128 Kraków              2247  3.0
  7.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2233  3.0
  8.Łukasz Bobowski         111 Suchedniów          2064  3.0
  9.Łukasz Bryła            121 Mielec              2395  2.5
 10.Artur Irzyk             129 Kraków              2247  2.0
 11.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2225  2.0
 12.Mariusz Grodek          103 Olsztyn             2053  1.0
 13.Grzegorz Wilk           126 Kraków               964  1.0
 14.Małgorzata Sikora       100 Kraków               926  0.0
      

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           138 (138.33)  11343 / 82 
  2  Kamil Górka              Łęczna             133 (132.89)  13289 / 100
  3  Jan Kozłowski            Kraków             127 (127.37)  12737 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.06)  12706 / 100
  5  Andrzej Rakoczy          Kraków             127 (126.73)  12673 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             126 (126.32)  12632 / 100
  7  Dariusz Dzierża          Kraków             126 (126.12)   8072 / 64 
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (124.59)  12459 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.02)  12302 / 100
 10  Tomasz Figiel            Zawichost          122 (121.55)   3768 / 31 
 11  Łukasz Bryła             Mielec             121 (120.73)  12073 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (120.21)  12021 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (120.04)  12004 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             119 (119.33)   4296 / 36 
 15  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.20)   7152 / 60 
 16  Filip Klar               Mielec             118 (118.29)   3667 / 31 
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.34)   6571 / 56 
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.03)  11703 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.91)   5378 / 46 
 21  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 22  Paweł Jędryka            Tarnów             116 (116.00)   6844 / 59 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (114.73)  11473 / 100
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.42)  11442 / 100
 25  Przemysław Drochomirecki Opole              112 (112.35)   5730 / 51 
 26  Łukasz Bobowski          Suchedniów         112 (111.76)  11176 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             111 (111.47)  11147 / 100
 28  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.16)   6331 / 58 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             107 (106.64)   6505 / 61 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            103 (103.26)  10326 / 100
 31  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 32  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 98.97)   3464 / 35 
 33  Grzegorz Kwiecień        Kraków              97 ( 97.15)   5149 / 53 
 34  Tomasz Górka             Łęczna              97 ( 96.88)   3100 / 32 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 92.73)   9273 / 100
 36  Paweł Miczko             Sandomierz          91 ( 90.81)   3360 / 37 
 37  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 40  Alicja Żarowska          Kraków              68 ( 68.32)   1298 / 19 
 41  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Katarzyna Małek          Mielec             108 (108.00)   1296 / 12 
 43  Michał Borejko           Wrocław             90 ( 89.92)   1079 / 12 
 44  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 45  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 46  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 47  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 48  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 49  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 50  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 52  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 53  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 54  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 55  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 56  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 57  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 58  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 59  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           122 (122.17)    733 / 6  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 61  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 62  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 63  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 64  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 65  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 66  Joanna Knurowska         Kraków              79 ( 78.80)    394 / 5  
 67  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 68  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 69  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 70  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 71  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 72  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 73  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 74  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 75  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      133 (133.33)    400 / 3  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
 80  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 81  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 82  Wojciech Więcek          Kraków              67 ( 66.50)    133 / 2  
 83  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 84  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 85  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 86  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 87  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  5  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  6  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  7  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  8  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
  9  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 10  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 11  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 12  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 13  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 14  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 15  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 16  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 17  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 18  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 19  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 20  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 21  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 22  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 23  Paweł Kowalski           Kutno                                  / 28 
 24  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 25  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 26  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 27  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 28  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 29  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 30  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 31  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 32  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 33  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 34  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 35  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 36  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 37  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 38  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 39  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 40  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 41  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 42  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 43  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 44  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 45  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 46  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 47  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 48  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 49  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 50  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 51  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 52  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 53  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 54  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 55  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 56  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 57  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 58  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 59  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 60  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 61  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 62  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 63  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Tomasz Ciejka          124   +  417:321   174
   2    1    3  Artur Irzyk            129   +  416:340   179
   3    2    2  Kamil Górka            132   +  405:384   182
   4    1    5  Justyna Fugiel         127   +  401:327   177
   5    1   14  Katarzyna Małek        100   +  545:290   150
   6    1    5  Justyna Fugiel         127   +  420:379   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 173.17


  2  Kamil Górka             132 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Jerzy Matyasik         115   +  467:439   165
   2    2   12  Marta Dobrzańska       103   +  417:267   153
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  384:405    86
   4    3   14  Katarzyna Małek        100   -  352:384    50
   5    4    3  Artur Irzyk            129   +  442:308   179
   6    2   12  Marta Dobrzańska       103   +  427:286   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.00


  3  Artur Irzyk             129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Łukasz Bobowski        111   +  471:241   161
   2    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  340:416    86
   3    4   12  Marta Dobrzańska       103   -  376:445    53
   4    4    7  Tomasz Ciejka          124   +  379:305   174
   5    4    2  Kamil Górka            132   -  308:442    82
   6    4    7  Tomasz Ciejka          124   -  373:376    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.00


  4  Dariusz Dzierża         128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   12  Marta Dobrzańska       103   -  300:412    53
   2    6   13  Łukasz Bryła           121   -  375:381    71
   3    7    9  Łukasz Bobowski        111   -  406:463    61
   4    6   10  Mariusz Grodek         103   +  381:290   153
   5    5    8  Jerzy Matyasik         115   +  393:330   165
   6    5    8  Jerzy Matyasik         115   +  392:372   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.33


  5  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Mariusz Grodek         103   +  433:422   153
   2    4    8  Jerzy Matyasik         115   +  619:333   165
   3    1   14  Katarzyna Małek        100   +  392:329   150
   4    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  327:401    86
   5    2   13  Łukasz Bryła           121   +  376:372   171
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  379:420    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.17


  6  Grzegorz Wilk           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Małgorzata Sikora      100   +  359:319   150
   2    3   14  Katarzyna Małek        100   -  266:409    50
   3    5    7  Tomasz Ciejka          124   -  339:461    74
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.33


  7  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  321:417    86
   2    7    9  Łukasz Bobowski        111   +  468:353   161
   3    5    6  Grzegorz Wilk          126   +  461:339   176
   4    4    3  Artur Irzyk            129   -  305:379    79
   5    3   12  Marta Dobrzańska       103   -  302:304    53
   6    4    3  Artur Irzyk            129   +  376:373   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.33


  8  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            132   -  439:467    82
   2    4    5  Justyna Fugiel         127   -  333:619    77
   3    6   11  Małgorzata Sikora      100   +  345:305   150
   4    5    9  Łukasz Bobowski        111   +  406:298   161
   5    5    4  Dariusz Dzierża        128   -  330:393    78
   6    5    4  Dariusz Dzierża        128   -  372:392    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.33


  9  Łukasz Bobowski         111 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            129   -  241:471    79
   2    7    7  Tomasz Ciejka          124   -  353:468    74
   3    7    4  Dariusz Dzierża        128   +  463:406   178
   4    5    8  Jerzy Matyasik         115   -  298:406    65
   5    6   10  Mariusz Grodek         103   +  365:356   153
   6    6   10  Mariusz Grodek         103   +  344:307   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


 10  Mariusz Grodek          103 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Justyna Fugiel         127   -  422:433    77
   2    5   11  Małgorzata Sikora      100   +  422:302   150
   3    3   13  Łukasz Bryła           121   -  256:559    71
   4    6    4  Dariusz Dzierża        128   -  290:381    78
   5    6    9  Łukasz Bobowski        111   -  356:365    61
   6    6    9  Łukasz Bobowski        111   -  307:344    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.00


 11  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Grzegorz Wilk          126   -  319:359    76
   2    5   10  Mariusz Grodek         103   -  302:422    53
   3    6    8  Jerzy Matyasik         115   -  305:345    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.67


 12  Marta Dobrzańska        103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Dariusz Dzierża        128   +  412:300   178
   2    2    2  Kamil Górka            132   -  267:417    82
   3    4    3  Artur Irzyk            129   +  445:376   179
   4    2   13  Łukasz Bryła           121   =  369:369   121
   5    3    7  Tomasz Ciejka          124   +  304:302   174
   6    2    2  Kamil Górka            132   -  286:427    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.00


 13  Łukasz Bryła            121 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Katarzyna Małek        100   -  338:434    50
   2    6    4  Dariusz Dzierża        128   +  381:375   178
   3    3   10  Mariusz Grodek         103   +  559:256   153
   4    2   12  Marta Dobrzańska       103   =  369:369   103
   5    2    5  Justyna Fugiel         127   -  372:376    77
   6    3   14  Katarzyna Małek        100   -  376:422    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.83


 14  Katarzyna Małek         100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Łukasz Bryła           121   +  434:338   171
   2    3    6  Grzegorz Wilk          126   +  409:266   176
   3    1    5  Justyna Fugiel         127   -  329:392    77
   4    3    2  Kamil Górka            132   +  384:352   182
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  290:545    86
   6    3   13  Łukasz Bryła           121   +  422:376   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.83