Numer turnieju: 195
Data: 26 października 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Dariusz Dzierża         126 Kraków              2318  5.0
  2.Kamil Górka             133 Łęczna              2533  4.0
  3.Artur Irzyk             126 Kraków              2324  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         127 Kraków              2291  4.0
  5.Mariusz Grodek          103 Olsztyn             2276  3.0
  6.Łukasz Bobowski         112 Suchedniów          2190  3.0
  7.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2411  2.0
  8.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2092  2.0
  9.Mariusz Wrześniewski    138 Warszawa            1864  2.0
 10.Marta Dobrzańska        107 Kraków              1548  1.0
 11.Przemysław Drochomirecki 112 Opole                678  1.0
 12.Tomasz Górka            100 Łęczna               866  0.0
      

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (136.28)  11856 / 87 
  2  Kamil Górka              Łęczna             132 (131.80)  13180 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             129 (128.90)   9023 / 70 
  4  Andrzej Rakoczy          Kraków             128 (127.82)  12782 / 100
  5  Jan Kozłowski            Kraków             127 (127.37)  12737 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (126.89)  12689 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             125 (125.12)  12512 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (124.59)  12459 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.02)  12302 / 100
 10  Tomasz Figiel            Zawichost          123 (123.00)   3075 / 25 
 11  Łukasz Bryła             Mielec             121 (120.73)  12073 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (120.21)  12021 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (120.04)  12004 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             119 (119.40)   3582 / 30 
 15  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.20)   7152 / 60 
 16  Filip Klar               Mielec             118 (118.29)   3667 / 31 
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.34)   6571 / 56 
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.03)  11703 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.91)   5378 / 46 
 21  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 22  Paweł Jędryka            Tarnów             116 (116.00)   6844 / 59 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (114.73)  11473 / 100
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.03)  11403 / 100
 25  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (113.30)  11330 / 100
 26  Przemysław Drochomirecki Opole              113 (112.66)   5971 / 53 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             111 (111.47)  11147 / 100
 28  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.16)   6331 / 58 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             106 (106.28)   6908 / 65 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            103 (103.36)  10336 / 100
 31  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 32  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 99.00)   3168 / 32 
 33  Grzegorz Kwiecień        Kraków              97 ( 97.15)   5149 / 53 
 34  Tomasz Górka             Łęczna              95 ( 94.80)   3318 / 35 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 92.73)   9273 / 100
 36  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.16)   2795 / 31 
 37  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 40  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 41  Alicja Żarowska          Kraków              61 ( 61.12)    978 / 16 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Katarzyna Małek          Mielec             108 (108.00)   1296 / 12 
 43  Michał Borejko           Wrocław             90 ( 89.92)   1079 / 12 
 44  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 45  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 46  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 47  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 48  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 49  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 50  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 52  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 53  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 54  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 55  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 56  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 57  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 58  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 59  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           122 (122.17)    733 / 6  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 61  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 62  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 63  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 64  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 65  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 66  Joanna Knurowska         Kraków              79 ( 78.80)    394 / 5  
 67  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 68  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 69  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 70  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 71  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 72  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 73  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 74  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 75  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      133 (133.33)    400 / 3  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 80  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 81  Wojciech Więcek          Kraków              67 ( 66.50)    133 / 2  
 82  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 83  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 84  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 85  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 86  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  5  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  6  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  7  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  8  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
  9  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 10  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 11  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 12  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 13  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 14  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 15  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 16  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 17  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 18  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 19  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 20  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 21  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 22  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 23  Paweł Kowalski           Kutno                                  / 28 
 24  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 25  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 26  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 27  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 28  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 29  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 30  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 31  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 32  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 33  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 34  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 35  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 36  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 37  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 38  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 39  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 40  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 41  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 42  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 43  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 44  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 45  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 46  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 47  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 48  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 49  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 50  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 51  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 52  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 53  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 54  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 55  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 56  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 57  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 58  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 59  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 60  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 61  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 62  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 63  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 64  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    138 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Dariusz Dzierża        126   -  305:433    76
   2    4    9  Marta Dobrzańska       107   -  283:497    57
   3    6   12  Tomasz Górka           100   +  470:234   150
   4    4   10  Mariusz Grodek         103   +  431:359   153
   5    3    3  Justyna Fugiel         127   -  375:547    77
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.60


  2  Kamil Górka             133 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Jerzy Matyasik         114   +  431:365   164
   2    3    8  Łukasz Bobowski        112   -  270:485    62
   3    3    5  Artur Irzyk            126   +  546:252   176
   4    2    6  Dariusz Dzierża        126   -  355:386    76
   5    1    4  Andrzej Rakoczy        127   +  466:380   177
   6    2    8  Łukasz Bobowski        112   +  465:293   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.17


  3  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Łukasz Bobowski        112   -  328:373    62
   2    5    5  Artur Irzyk            126   -  291:479    76
   3    5   11  Przemysław Drochomirecki 112   -  364:369    62
   4    6   12  Tomasz Górka           100   +  473:317   150
   5    3    1  Mariusz Wrześniewski   138   +  547:375   188
   6    3    5  Artur Irzyk            126   -  408:441    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.33


  4  Andrzej Rakoczy         127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Marta Dobrzańska       107   +  401:355   157
   2    1   10  Mariusz Grodek         103   +  342:310   153
   3    2    6  Dariusz Dzierża        126   +  430:296   176
   4    1    8  Łukasz Bobowski        112   +  411:340   162
   5    1    2  Kamil Górka            133   -  380:466    83
   6    1    6  Dariusz Dzierża        126   -  327:489    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.50


  5  Artur Irzyk             126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Mariusz Grodek         103   -  297:464    53
   2    5    3  Justyna Fugiel         127   +  479:291   177
   3    3    2  Kamil Górka            133   -  252:546    83
   4    3    9  Marta Dobrzańska       107   +  437:376   157
   5    4    7  Jerzy Matyasik         114   +  418:355   164
   6    3    3  Justyna Fugiel         127   +  441:408   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.17


  6  Dariusz Dzierża         126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   138   +  433:305   188
   2    2    7  Jerzy Matyasik         114   +  296:280   164
   3    2    4  Andrzej Rakoczy        127   -  296:430    77
   4    2    2  Kamil Górka            133   +  386:355   183
   5    2    8  Łukasz Bobowski        112   +  418:293   162
   6    1    4  Andrzej Rakoczy        127   +  489:327   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.50


  7  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            133   -  365:431    83
   2    2    6  Dariusz Dzierża        126   -  280:296    76
   3    4   10  Mariusz Grodek         103   +  450:391   153
   4    5   11  Przemysław Drochomirecki 112   +  344:309   162
   5    4    5  Artur Irzyk            126   -  355:418    76
   6    4   10  Mariusz Grodek         103   -  298:409    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.50


  8  Łukasz Bobowski         112 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         127   +  373:328   177
   2    3    2  Kamil Górka            133   +  485:270   183
   3    1    9  Marta Dobrzańska       107   +  406:320   157
   4    1    4  Andrzej Rakoczy        127   -  340:411    77
   5    2    6  Dariusz Dzierża        126   -  293:418    76
   6    2    2  Kamil Górka            133   -  293:465    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.50


  9  Marta Dobrzańska        107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        127   -  355:401    77
   2    4    1  Mariusz Wrześniewski   138   +  497:283   188
   3    1    8  Łukasz Bobowski        112   -  320:406    62
   4    3    5  Artur Irzyk            126   -  376:437    76
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.75


 10  Mariusz Grodek          103 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Artur Irzyk            126   +  464:297   176
   2    1    4  Andrzej Rakoczy        127   -  310:342    77
   3    4    7  Jerzy Matyasik         114   -  391:450    64
   4    4    1  Mariusz Wrześniewski   138   -  359:431    88
   5    5   12  Tomasz Górka           100   +  343:315   150
   6    4    7  Jerzy Matyasik         114   +  409:298   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.83


 11  Przemysław Drochomirecki 112 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    3  Justyna Fugiel         127   +  369:364   177
   4    5    7  Jerzy Matyasik         114   -  309:344    64
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


 12  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    1  Mariusz Wrześniewski   138   -  234:470    88
   4    6    3  Justyna Fugiel         127   -  317:473    77
   5    5   10  Mariusz Grodek         103   -  315:343    53
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.67