Numer turnieju: 196
Data: 30 października 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Jan Kozłowski           127 Kraków              2289  5.0
  2.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2574  4.0
  3.Dariusz Dzierża         129 Kraków              2323  4.0
  4.Kamil Górka             132 Łęczna              2323  3.0
  5.Andrzej Rakoczy         128 Kraków              2208  3.0
  6.Agnieszka Krupka        115 Krosno              1489  2.0
  7.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              1437  2.0
  8.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          1391  1.5
  9.Łukasz Bobowski         113 Suchedniów          1953  1.0
 10.Marta Dobrzańska        106 Kraków               917  0.0
      

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (136.22)  12668 / 93 
  2  Kamil Górka              Łęczna             131 (130.80)  13080 / 100
  3  Jan Kozłowski            Kraków             131 (130.58)  13058 / 100
  4  Andrzej Rakoczy          Kraków             130 (130.23)  13023 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             130 (130.08)   9886 / 76 
  6  Tomasz Figiel            Zawichost          128 (127.63)   2425 / 19 
  7  Artur Irzyk              Kraków             125 (125.12)  12512 / 100
  8  Justyna Fugiel           Sandomierz         125 (124.83)  12483 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (124.59)  12459 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.02)  12302 / 100
 11  Łukasz Bryła             Mielec             121 (120.73)  12073 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (120.21)  12021 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (120.04)  12004 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             119 (119.40)   3582 / 30 
 15  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.20)   7152 / 60 
 16  Filip Klar               Mielec             118 (118.29)   3667 / 31 
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 18  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (118.09)   6259 / 53 
 19  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.34)   6571 / 56 
 20  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.03)  11703 / 100
 21  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.91)   5378 / 46 
 22  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (114.69)  11469 / 100
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.03)  11403 / 100
 25  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (112.94)  11294 / 100
 26  Przemysław Drochomirecki Opole              113 (112.66)   5971 / 53 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             111 (111.47)  11147 / 100
 28  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.16)   6331 / 58 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             104 (104.43)   7101 / 68 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            103 (103.36)  10336 / 100
 31  Grzegorz Kwiecień        Kraków              99 ( 99.12)   5650 / 57 
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 99.00)   3168 / 32 
 34  Tomasz Górka             Łęczna              95 ( 94.80)   3318 / 35 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 92.73)   9273 / 100
 36  Paweł Miczko             Sandomierz          89 ( 88.73)   2307 / 26 
 37  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 40  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 41  Katarzyna Małek          Mielec             108 (108.00)   1296 / 12 
 42  Michał Borejko           Wrocław             90 ( 89.92)   1079 / 12 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Alicja Żarowska          Kraków              60 ( 59.91)    659 / 11 
 45  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 46  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 47  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 48  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 49  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 50  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 52  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 53  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 54  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 55  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 56  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 57  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 58  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 59  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           122 (122.17)    733 / 6  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 61  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 62  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 63  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 64  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 65  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 66  Joanna Knurowska         Kraków              79 ( 78.80)    394 / 5  
 67  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 68  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 69  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 70  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 71  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 72  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 73  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 74  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 75  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      133 (133.33)    400 / 3  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 80  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 81  Wojciech Więcek          Kraków              67 ( 66.50)    133 / 2  
 82  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 83  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 84  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 85  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 86  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  5  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  6  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  7  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  8  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
  9  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 10  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 11  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 12  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 13  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 14  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 15  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 16  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 17  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 18  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 19  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 20  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 21  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 22  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 23  Paweł Kowalski           Kutno                                  / 28 
 24  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 25  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 26  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 27  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 28  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 29  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 30  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 31  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 32  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 33  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 34  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 35  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 36  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 37  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 38  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 39  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 40  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 41  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 42  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 43  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 44  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 45  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 46  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 47  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 48  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 49  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 50  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 51  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 52  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 53  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 54  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 55  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 56  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 57  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 58  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 59  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 60  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 61  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 62  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 63  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 64  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Jan Kozłowski          127   -  440:450    77
   2    3    7  Łukasz Bobowski        113   +  542:262   163
   3    2    6  Agnieszka Krupka       115   -  401:424    65
   4    3   10  Grzegorz Kwiecień      100   +  397:242   150
   5    1    3  Dariusz Dzierża        129   +  369:361   179
   6    2    4  Andrzej Rakoczy        128   +  425:314   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.33


  2  Kamil Górka             132 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Agnieszka Krupka       115   +  431:280   165
   2    2    3  Dariusz Dzierża        129   -  337:414    79
   3    3    4  Andrzej Rakoczy        128   -  311:393    78
   4    4    7  Łukasz Bobowski        113   +  421:378   163
   5    2    5  Jan Kozłowski          127   -  351:352    77
   6    3   10  Grzegorz Kwiecień      100   +  472:361   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.67


  3  Dariusz Dzierża         129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Łukasz Bobowski        113   +  385:306   163
   2    2    2  Kamil Górka            132   +  414:337   182
   3    1    5  Jan Kozłowski          127   +  416:366   177
   4    1    4  Andrzej Rakoczy        128   +  427:365   178
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  361:369    86
   6    1    5  Jan Kozłowski          127   -  320:326    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.83


  4  Andrzej Rakoczy         128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marta Dobrzańska       106   +  400:378   156
   2    1    5  Jan Kozłowski          127   -  340:420    77
   3    3    2  Kamil Górka            132   +  393:311   182
   4    1    3  Dariusz Dzierża        129   -  365:427    79
   5    3    7  Łukasz Bobowski        113   +  396:330   163
   6    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  314:425    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.83


  5  Jan Kozłowski           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  450:440   186
   2    1    4  Andrzej Rakoczy        128   +  420:340   178
   3    1    3  Dariusz Dzierża        129   -  366:416    79
   4    2    6  Agnieszka Krupka       115   +  375:365   165
   5    2    2  Kamil Górka            132   +  352:351   182
   6    1    3  Dariusz Dzierża        129   +  326:320   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.50


  6  Agnieszka Krupka        115 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            132   -  280:431    82
   2    4    8  Marta Dobrzańska       106   +  420:293   156
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  424:401   186
   4    2    5  Jan Kozłowski          127   -  365:375    77
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.25


  7  Łukasz Bobowski         113 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Dariusz Dzierża        129   -  306:385    79
   2    3    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  262:542    86
   3    4    9  Justyna Fugiel         127   +  368:338   177
   4    4    2  Kamil Górka            132   -  378:421    82
   5    3    4  Andrzej Rakoczy        128   -  330:396    78
   6    4    9  Justyna Fugiel         127   -  309:417    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.50


  8  Marta Dobrzańska        106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        128   -  378:400    78
   2    4    6  Agnieszka Krupka       115   -  293:420    65
   3    5   10  Grzegorz Kwiecień      100   -  246:471    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.33


  9  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    7  Łukasz Bobowski        113   -  338:368    63
   4            PAUZA
   5    4   10  Grzegorz Kwiecień      100   -  336:363    50
   6    4    7  Łukasz Bobowski        113   +  417:309   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.00


 10  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    8  Marta Dobrzańska       106   +  471:246   156
   4    3    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  242:397    86
   5    4    9  Justyna Fugiel         127   +  363:336   177
   6    3    2  Kamil Górka            132   -  361:472    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.25