Numer turnieju: 197
Data: 9 listopada 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Wojciech Usakiewicz     100 Warszawa            2570  5.0
  2.Dariusz Dzierża         130 Kraków              2380  5.0
  3.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2548  4.0
  4.Kamil Górka             131 Łęczna              2357  4.0
  5.Justyna Fugiel          125 Sandomierz          2257  4.0
  6.Łukasz Bobowski         113 Suchedniów          2349  3.0
  7.Andrzej Rakoczy         130 Kraków              2115  3.0
  8.Jan Kozłowski           131 Kraków              2109  2.5
  9.Agnieszka Krupka        115 Krosno              2054  2.5
 10.Mariusz Grodek          103 Olsztyn             2231  2.0
 11.Przemysław Herdzina     120 Kraków              1484  2.0
 12.Konrad Stawiarz         100 Kraków              1085  2.0
 13.Tomasz Ciejka           123 Kraków              1425  1.0
 14.Grzegorz Wilk           125 Kraków              1150  1.0
 15.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków               765  1.0
 16.Marta Dobrzańska        104 Kraków               714  1.0
 17.Przemysław Drochomirecki 113 Opole                387  1.0
 18.Paweł Kowalski          100 Kutno               1009  0.0
 19.Marcin Ceglarek         100 Kraków               926  0.0
 20.Małgorzata Sikora       100 Kraków               857  0.0
      

 

RANKING (z dnia 9 listopada 2006 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.79)  13443 / 99 
  2  Dariusz Dzierża          Kraków             132 (131.62)  10793 / 82 
  3  Kamil Górka              Łęczna             131 (130.91)  13091 / 100
  4  Jan Kozłowski            Kraków             130 (129.51)  12951 / 100
  5  Tomasz Figiel            Zawichost          128 (127.63)   2425 / 19 
  6  Andrzej Rakoczy          Kraków             128 (127.61)  12761 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         126 (125.64)  12564 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             125 (125.12)  12512 / 100
  9  Damian Krężel            Mielec             125 (124.75)   2994 / 24 
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (124.39)  12439 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.31)  12231 / 100
 12  Łukasz Bryła             Mielec             121 (120.73)  12073 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (120.04)  12004 / 100
 14  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.20)   7152 / 60 
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.82)  11882 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 17  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.66)   5530 / 47 
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.34)   6571 / 56 
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.03)  11703 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.91)   5378 / 46 
 21  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 22  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.03)  11403 / 100
 23  Filip Klar               Mielec             114 (114.00)   2850 / 25 
 24  Przemysław Drochomirecki Opole              114 (113.78)   6144 / 54 
 25  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (113.77)  11377 / 100
 26  Łukasz Bobowski          Suchedniów         114 (113.63)  11363 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             111 (111.47)  11147 / 100
 28  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.31)   5849 / 54 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (105.26)   7368 / 70 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            102 (102.08)  10208 / 100
 31  Grzegorz Kwiecień        Kraków             100 ( 99.75)   5885 / 59 
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 99.00)   3168 / 32 
 34  Tomasz Górka             Łęczna              95 ( 94.80)   3318 / 35 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 92.15)   9215 / 100
 36  Paweł Miczko             Sandomierz          86 ( 86.00)   1806 / 21 
 37  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 38  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 39  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 41  Katarzyna Małek          Mielec             108 (108.00)   1296 / 12 
 42  Monika Ścisłowska        Chrzanów            96 ( 96.08)   1153 / 12 
 43  Michał Borejko           Wrocław             90 ( 89.92)   1079 / 12 
 44  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 45  Alicja Żarowska          Kraków              60 ( 59.91)    659 / 11 
 46  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 47  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 48  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 49  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 50  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 52  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 53  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 54  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 55  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 56  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 57  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 58  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 59  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 61  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 62  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 63  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 64  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 65  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 66  Joanna Knurowska         Kraków              79 ( 78.80)    394 / 5  
 67  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 68  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 69  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 70  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 71  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 72  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 73  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 74  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 75  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 76  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      133 (133.33)    400 / 3  
 77  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 78  Marcin Ceglarek          Kraków              71 ( 71.00)    213 / 3  
 79  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 80  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 81  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 82  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 83  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 84  Wojciech Więcek          Kraków              67 ( 66.50)    133 / 2  
 85  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 86  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 87  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 88  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 89  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  5  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  6  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  7  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  8  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
  9  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 10  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 11  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 12  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 13  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 14  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 15  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 16  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 17  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 18  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 19  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 20  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 21  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 22  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 23  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 24  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 25  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 26  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 27  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 28  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 29  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 30  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 31  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 32  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 33  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 34  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 35  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 36  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 37  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 38  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 39  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 40  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 41  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 42  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 43  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 44  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 45  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 46  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 47  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 48  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 49  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 50  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 51  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 52  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 53  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 54  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 55  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 56  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 57  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 58  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 59  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 60  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 61  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 62  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 63  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Agnieszka Krupka       115   +  441:329   165
   2    3    8  Marta Dobrzańska       104   +  496:344   154
   3    2   15  Justyna Fugiel         125   -  365:457    75
   4    2    2  Kamil Górka            131   +  488:348   181
   5    1   14  Wojciech Usakiewicz    100   +  430:318   150
   6    1   14  Wojciech Usakiewicz    100   -  328:418    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.17


  2  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   12  Łukasz Bobowski        113   +  387:346   163
   2    1   14  Wojciech Usakiewicz    100   -  348:470    50
   3    6   17  Przemysław Herdzina    120   +  384:302   170
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  348:488    86
   5    4    3  Jan Kozłowski          131   +  423:361   181
   6    3    4  Andrzej Rakoczy        130   +  467:252   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.33


  3  Jan Kozłowski           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Marta Dobrzańska       104   -  297:370    54
   2    6    9  Małgorzata Sikora      100   +  340:252   150
   3    5   12  Łukasz Bobowski        113   +  442:383   163
   4    3    5  Dariusz Dzierża        130   -  369:412    80
   5    4    2  Kamil Górka            131   -  361:423    81
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.60


  4  Andrzej Rakoczy         130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Małgorzata Sikora      100   +  398:343   150
   2    4    6  Grzegorz Wilk          125   +  409:379   175
   3    1   14  Wojciech Usakiewicz    100   -  324:330    50
   4    4   12  Łukasz Bobowski        113   +  378:348   163
   5    3   15  Justyna Fugiel         125   -  354:375    75
   6    3    2  Kamil Górka            131   -  252:467    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.67


  5  Dariusz Dzierża         130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Konrad Stawiarz        100   +  449:273   150
   2    2   15  Justyna Fugiel         125   -  316:347    75
   3    3   13  Tomasz Ciejka          123   +  399:354   173
   4    3    3  Jan Kozłowski          131   +  412:369   181
   5    2   16  Mariusz Grodek         103   +  392:347   153
   6    2   15  Justyna Fugiel         125   +  412:377   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.17


  6  Grzegorz Wilk           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Marcin Ceglarek        100   +  369:322   150
   2    4    4  Andrzej Rakoczy        130   -  379:409    80
   3    4   10  Konrad Stawiarz        100   -  402:414    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.33


  7  Agnieszka Krupka        115 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  329:441    86
   2    7   10  Konrad Stawiarz        100   -  324:398    50
   3    7   11  Marcin Ceglarek        100   +  381:324   150
   4    5   16  Mariusz Grodek         103   -  282:436    53
   5            PAUZA
   6    5   20  Grzegorz Kwiecień      100   +  438:278   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.80


  8  Marta Dobrzańska        104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Jan Kozłowski          131   +  370:297   181
   2    3    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  344:496    86
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.50


  9  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        130   -  343:398    80
   2    6    3  Jan Kozłowski          131   -  252:340    81
   3    8   16  Mariusz Grodek         103   -  262:468    53
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.33


 10  Konrad Stawiarz         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Dariusz Dzierża        130   -  273:449    80
   2    7    7  Agnieszka Krupka       115   +  398:324   165
   3    4    6  Grzegorz Wilk          125   +  414:402   175
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.00


 11  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Grzegorz Wilk          125   -  322:369    75
   2    8   13  Tomasz Ciejka          123   -  280:438    73
   3    7    7  Agnieszka Krupka       115   -  324:381    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.00


 12  Łukasz Bobowski         113 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            131   -  346:387    81
   2    5   16  Mariusz Grodek         103   +  393:316   153
   3    5    3  Jan Kozłowski          131   -  383:442    81
   4    4    4  Andrzej Rakoczy        130   -  348:378    80
   5    5   19  Paweł Kowalski         100   +  488:390   150
   6    4   16  Mariusz Grodek         103   +  391:355   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.33


 13  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Wojciech Usakiewicz    100   -  262:517    50
   2    8   11  Marcin Ceglarek        100   +  438:280   150
   3    3    5  Dariusz Dzierża        130   -  354:399    80
   4    6   18  Przemysław Drochomirecki 113   -  371:387    63
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.75


 14  Wojciech Usakiewicz     100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Tomasz Ciejka          123   +  517:262   173
   2    1    2  Kamil Górka            131   +  470:348   181
   3    1    4  Andrzej Rakoczy        130   +  330:324   180
   4    1   15  Justyna Fugiel         125   +  517:324   175
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  318:430    86
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  418:328   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 163.50


 15  Justyna Fugiel          125 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Mariusz Grodek         103   +  377:309   153
   2    2    5  Dariusz Dzierża        130   +  347:316   180
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  457:365   186
   4    1   14  Wojciech Usakiewicz    100   -  324:517    50
   5    3    4  Andrzej Rakoczy        130   +  375:354   180
   6    2    5  Dariusz Dzierża        130   -  377:412    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.17


 16  Mariusz Grodek          103 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   15  Justyna Fugiel         125   -  309:377    75
   2    5   12  Łukasz Bobowski        113   -  316:393    63
   3    8    9  Małgorzata Sikora      100   +  468:262   150
   4    5    7  Agnieszka Krupka       115   +  436:282   165
   5    2    5  Dariusz Dzierża        130   -  347:392    80
   6    4   12  Łukasz Bobowski        113   -  355:391    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.33


 17  Przemysław Herdzina     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    2  Kamil Górka            131   -  302:384    81
   4    7   19  Paweł Kowalski         100   +  465:307   150
   5    6   20  Grzegorz Kwiecień      100   -  390:487    50
   6    6   19  Paweł Kowalski         100   +  327:312   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.75


 18  Przemysław Drochomirecki 113 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   13  Tomasz Ciejka          123   +  387:371   173
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 173.00


 19  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    7   17  Przemysław Herdzina    120   -  307:465    70
   5    5   12  Łukasz Bobowski        113   -  390:488    63
   6    6   17  Przemysław Herdzina    120   -  312:327    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.67


 20  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    6   17  Przemysław Herdzina    120   +  487:390   170
   6    5    7  Agnieszka Krupka       115   -  278:438    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.50