Numer turnieju: 198
Data: 16 listopada 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Dariusz Dzierża         132 Kraków              2487  5.0
  2.Justyna Fugiel          126 Sandomierz          2381  4.0
  3.Kamil Górka             131 Łęczna              2342  4.0
  4.Michał Borejko          100 Wrocław             2272  4.0
  5.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2272  4.0
  6.Marta Dobrzańska        105 Kraków              2288  3.0
  7.Mariusz Grodek          102 Olsztyn             2278  3.0
  8.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2215  3.0
  9.Jacek Pietruszka        117 Kraków              1671  3.0
 10.Marcin Ceglarek         100 Kraków              2095  2.5
 11.Krzysztof Leśniak       117 Kraków              2291  2.0
 12.Katarzyna Klimała       111 Kraków              2250  2.0
 13.Łukasz Bobowski         114 Suchedniów          2086  2.0
 14.Joanna Knurowska        100 Kraków              1716  2.0
 15.Renata Kowalska         100 Bielsko-Biała        789  2.0
 16.Andrzej Rakoczy         128 Kraków              1617  0.5
 17.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              1616  0.5
 18.Przemysław Drochomirecki 114 Opole                  0  0.0

      

 

RANKING (z dnia 9 listopada 2006 r.)


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (135.41)  13541 / 100
  2  Dariusz Dzierża          Kraków             133 (132.95)  11700 / 88 
  3  Kamil Górka              Łęczna             130 (130.20)  13020 / 100
  4  Jan Kozłowski            Kraków             130 (129.51)  12951 / 100
  5  Tomasz Figiel            Zawichost          128 (127.63)   2425 / 19 
  6  Artur Irzyk              Kraków             125 (125.12)  12512 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             125 (124.85)  12485 / 100
  8  Damian Krężel            Mielec             125 (124.75)   2994 / 24 
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (124.39)  12439 / 100
 10  Justyna Fugiel           Sandomierz         124 (124.29)  12429 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.31)  12231 / 100
 12  Łukasz Bryła             Mielec             121 (120.73)  12073 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (120.04)  12004 / 100
 14  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.20)   7152 / 60 
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.82)  11882 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             118 (117.97)   7078 / 60 
 18  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.66)   5530 / 47 
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.03)  11703 / 100
 20  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.05)  11505 / 100
 22  Krzysztof Leśniak        Kraków             114 (114.04)   5930 / 52 
 23  Filip Klar               Mielec             114 (114.00)   2850 / 25 
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (113.77)  11377 / 100
 25  Przemysław Drochomirecki Opole              113 (113.09)   5994 / 53 
 26  Łukasz Bobowski          Suchedniów         112 (112.49)  11249 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             111 (110.59)  11059 / 100
 28  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.31)   5849 / 54 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             107 (106.99)   8131 / 76 
 30  Michał Borejko           Wrocław            106 (106.28)   1913 / 18 
 31  Mariusz Grodek           Olsztyn            104 (103.78)  10378 / 100
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 99.00)   3168 / 32 
 34  Grzegorz Kwiecień        Kraków              98 ( 97.86)   6165 / 63 
 35  Tomasz Górka             Łęczna              95 ( 94.80)   3318 / 35 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 92.15)   9215 / 100
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          86 ( 86.00)   1806 / 21 
 38  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 40  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 41  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 42  Katarzyna Małek          Mielec             108 (108.00)   1296 / 12 
 43  Monika Ścisłowska        Chrzanów            96 ( 96.08)   1153 / 12 
 44  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 45  Alicja Żarowska          Kraków              60 ( 59.91)    659 / 11 
 46  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 47  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 48  Joanna Knurowska         Kraków              95 ( 94.50)    945 / 10 
 49  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 50  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 52  Marcin Ceglarek          Kraków              91 ( 90.88)    727 / 8  
 53  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 54  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 55  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 56  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 57  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 58  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 59  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 60  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 62  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 63  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 64  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 65  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 66  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec           83 ( 82.80)    414 / 5  
 68  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 69  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 70  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 71  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 72  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 73  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 74  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 75  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 78  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 79  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 80  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 81  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 82  Wojciech Więcek          Kraków              67 ( 66.50)    133 / 2  
 83  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 84  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 85  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 86  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 87  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 19  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 20  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 21  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 22  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 23  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 24  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 25  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 26  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 27  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 28  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 29  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 30  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 31  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 32  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 33  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 34  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 35  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 36  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 37  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 38  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 39  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 40  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 41  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 42  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 43  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 44  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 45  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 46  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 47  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 48  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 49  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 50  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 51  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 52  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 53  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 54  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 55  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 56  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 57  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 58  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 59  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 60  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 61  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 62  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 63  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 64  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 65  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


 1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Jerzy Matyasik         114   +  381:333   164
   2    3   10  Marta Dobrzańska       105   -  343:423    55
   3    6   17  Grzegorz Kwiecień      100   +  449:409   150
   4    4    6  Krzysztof Leśniak      117   +  434:385   167
   5    2    2  Dariusz Dzierża        132   -  303:326    82
   6    3   10  Marta Dobrzańska       105   +  362:359   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.83


  2  Dariusz Dzierża         132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Łukasz Bobowski        114   +  442:299   164
   2    2    5  Justyna Fugiel         126   +  463:354   176
   3    1   12  Michał Borejko         100   -  351:361    50
   4    2   10  Marta Dobrzańska       105   +  421:406   155
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  326:303   186
   6    1    5  Justyna Fugiel         126   +  484:319   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.17


  3  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Katarzyna Klimała      111   -  380:408    61
   2    6    8  Łukasz Bobowski        114   -  336:374    64
   3    7   15  Joanna Knurowska       100   +  432:323   150
   4    6   17  Grzegorz Kwiecień      100   +  454:316   150
   5    3   13  Marcin Ceglarek        100   +  406:379   150
   6    2   12  Michał Borejko         100   +  334:326   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.83


  4  Andrzej Rakoczy         128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Marta Dobrzańska       105   -  294:410    55
   2    7    7  Jerzy Matyasik         114   -  345:348    64
   3    8   11  Mariusz Grodek         102   -  331:363    52
   4    8   15  Joanna Knurowska       100   -  347:394    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 55.25


  5  Justyna Fugiel          126 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Mariusz Grodek         102   +  404:396   152
   2    2    2  Dariusz Dzierża        132   -  354:463    82
   3    5    8  Łukasz Bobowski        114   +  498:321   164
   4    3    7  Jerzy Matyasik         114   +  384:368   164
   5    1   12  Michał Borejko         100   +  422:313   150
   6    1    2  Dariusz Dzierża        132   -  319:484    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.33


  6  Krzysztof Leśniak       117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Michał Borejko         100   -  392:484    50
   2    5   15  Joanna Knurowska       100   +  425:344   150
   3    3   16  Renata Kowalska        100   -  363:431    50
   4    4    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  385:434    86
   5    5    7  Jerzy Matyasik         114   +  402:299   164
   6    4   11  Mariusz Grodek         102   -  324:454    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.00


  7  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  333:381    86
   2    7    4  Andrzej Rakoczy        128   +  348:345   178
   3    4    9  Katarzyna Klimała      111   +  433:388   161
   4    3    5  Justyna Fugiel         126   -  368:384    76
   5    5    6  Krzysztof Leśniak      117   -  299:402    67
   6    5   15  Joanna Knurowska       100   +  434:243   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.67


  8  Łukasz Bobowski         114 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Dariusz Dzierża        132   -  299:442    82
   2    6    3  Kamil Górka            131   +  374:336   181
   3    5    5  Justyna Fugiel         126   -  321:498    76
   4    5    9  Katarzyna Klimała      111   +  369:357   161
   5    4   10  Marta Dobrzańska       105   -  307:378    55
   6    6   13  Marcin Ceglarek        100   -  416:426    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.83


  9  Katarzyna Klimała       111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Kamil Górka            131   +  408:380   181
   2    1   12  Michał Borejko         100   -  366:368    50
   3    4    7  Jerzy Matyasik         114   -  388:433    64
   4    5    8  Łukasz Bobowski        114   -  357:369    64
   5    6   15  Joanna Knurowska       100   -  296:412    50
   6    7   17  Grzegorz Kwiecień      100   +  435:331   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.17


 10  Marta Dobrzańska        105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        128   +  410:294   178
   2    3    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  423:343   186
   3    2   14  Jacek Pietruszka       117   -  312:451    67
   4    2    2  Dariusz Dzierża        132   -  406:421    82
   5    4    8  Łukasz Bobowski        114   +  378:307   164
   6    3    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  359:362    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.17


 11  Mariusz Grodek          102 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Justyna Fugiel         126   -  396:404    76
   2    4   14  Jacek Pietruszka       117   -  310:467    67
   3    8    4  Andrzej Rakoczy        128   +  363:331   178
   4    7   13  Marcin Ceglarek        100   -  386:415    50
   5    7   17  Grzegorz Kwiecień      100   +  369:260   150
   6    4    6  Krzysztof Leśniak      117   +  454:324   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.67


 12  Michał Borejko          100 Wrocław           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Krzysztof Leśniak      117   +  484:392   167
   2    1    9  Katarzyna Klimała      111   +  368:366   161
   3    1    2  Dariusz Dzierża        132   +  361:351   182
   4    1   14  Jacek Pietruszka       117   +  420:345   167
   5    1    5  Justyna Fugiel         126   -  313:422    76
   6    2    3  Kamil Górka            131   -  326:334    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.00


 13  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Jacek Pietruszka       117   -  254:408    67
   2    8   16  Renata Kowalska        100   -  321:358    50
   3            PAUZA
   4    7   11  Mariusz Grodek         102   +  415:386   152
   5    3    3  Kamil Górka            131   -  379:406    81
   6    6    8  Łukasz Bobowski        114   +  426:416   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.80


 14  Jacek Pietruszka        117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Marcin Ceglarek        100   +  408:254   150
   2    4   11  Mariusz Grodek         102   +  467:310   152
   3    2   10  Marta Dobrzańska       105   +  451:312   155
   4    1   12  Michał Borejko         100   -  345:420    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.75


 15  Joanna Knurowska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    6  Krzysztof Leśniak      117   -  344:425    67
   3    7    3  Kamil Górka            131   -  323:432    81
   4    8    4  Andrzej Rakoczy        128   +  394:347   178
   5    6    9  Katarzyna Klimała      111   +  412:296   161
   6    5    7  Jerzy Matyasik         114   -  243:434    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.20


 16  Renata Kowalska         100 Bielsko-Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   13  Marcin Ceglarek        100   +  358:321   150
   3    3    6  Krzysztof Leśniak      117   +  431:363   167
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.50


 17  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  409:449    86
   4    6    3  Kamil Górka            131   -  316:454    81
   5    7   11  Mariusz Grodek         102   -  260:369    52
   6    7    9  Katarzyna Klimała      111   -  331:435    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.00