Numer turnieju: 199
Data: 22 listopada 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             125 Kraków              2960  6.0
  2.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa            2846  5.0
  3.Kamil Górka             130 Łęczna              2887  4.0
  4.Katarzyna Klimała       111 Kraków              1993  3.5
  5.Łukasz Bobowski         112 Suchedniów          2751  3.0
  6.Justyna Fugiel          124 Sandomierz          1802  3.0
  7.Tomasz Górka            100 Łęczna              1348  2.5
  8.Mariusz Grodek          104 Olsztyn             2161  2.0
  9.Krzysztof Leśniak       114 Kraków              2009  1.0
 10.Marta Dobrzańska        107 Kraków              1560  0.5
      

 

RANKING (z dnia 22 listopada 2006 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (137.42)  13742 / 100
  2  Dariusz Dzierża          Kraków             133 (132.95)  11700 / 88 
  3  Kamil Górka              Łęczna             131 (130.93)  13093 / 100
  4  Jan Kozłowski            Kraków             130 (129.51)  12951 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             128 (128.03)  12803 / 100
  6  Tomasz Figiel            Zawichost          128 (127.63)   2425 / 19 
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             125 (124.85)  12485 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (124.39)  12439 / 100
  9  Justyna Fugiel           Sandomierz         124 (123.98)  12398 / 100
 10  Damian Krężel            Mielec             123 (123.44)   2222 / 18 
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.31)  12231 / 100
 12  Łukasz Bryła             Mielec             121 (120.73)  12073 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (120.04)  12004 / 100
 14  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.20)   7152 / 60 
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.82)  11882 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 17  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.66)   5530 / 47 
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.42)   6928 / 59 
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.03)  11703 / 100
 20  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.05)  11505 / 100
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (113.77)  11377 / 100
 23  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 24  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (112.74)  11274 / 100
 25  Przemysław Drochomirecki Opole              112 (111.90)   5819 / 52 
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             110 (110.25)  11025 / 100
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             110 (110.17)   6500 / 59 
 28  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.31)   5849 / 54 
 29  Michał Borejko           Wrocław            106 (106.28)   1913 / 18 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            106 (105.80)  10580 / 100
 31  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (105.34)   8427 / 80 
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Tomasz Górka             Łęczna              98 ( 98.39)   3739 / 38 
 34  Grzegorz Kwiecień        Kraków              98 ( 97.86)   6165 / 63 
 35  Bożena Matysiak          Kraków              98 ( 97.56)   2634 / 27 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 92.15)   9215 / 100
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          86 ( 86.00)   1806 / 21 
 38  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 40  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 41  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 42  Katarzyna Małek          Mielec             108 (108.00)   1296 / 12 
 43  Monika Ścisłowska        Chrzanów            96 ( 96.08)   1153 / 12 
 44  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 45  Alicja Żarowska          Kraków              60 ( 59.91)    659 / 11 
 46  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 47  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 48  Joanna Knurowska         Kraków              95 ( 94.50)    945 / 10 
 49  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 50  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 52  Marcin Ceglarek          Kraków              91 ( 90.88)    727 / 8  
 53  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 54  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 55  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 56  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 57  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 58  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 59  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 60  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 62  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 63  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 64  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 65  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 66  Andrzej Bryła            Mielec             102 (101.80)    509 / 5  
 67  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 68  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 69  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 71  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 72  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 73  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 74  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 75  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 76  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 77  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Kamil Jagliński          Ostrowiec          108 (107.50)    215 / 2  
 80  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 81  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 82  Wojciech Więcek          Kraków              67 ( 66.50)    133 / 2  
 83  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
 84  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 85  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 86  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 87  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 19  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 20  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 21  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 22  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 23  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 24  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 25  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 26  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 27  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 28  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 29  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 30  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 31  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 32  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 33  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 34  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 35  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 36  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 37  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 38  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 39  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 40  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 41  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 42  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 43  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 44  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 45  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 46  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 47  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 48  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 49  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 50  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 51  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 52  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 53  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 54  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 55  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 56  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 57  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 58  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 59  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 60  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 61  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 62  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 63  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 64  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 65  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Krzysztof Leśniak      114   +  419:315   164
   2    2    7  Tomasz Górka           100   -  356:363    50
   3    2    9  Katarzyna Klimała      111   -  354:391    61
   4    4    6  Marta Dobrzańska       107   +  383:345   157
   5    1    3  Artur Irzyk            125   +  486:390   175
   6    2    5  Łukasz Bobowski        112   +  412:387   162
   7    2    5  Łukasz Bobowski        112   +  436:429   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.00


  2  Kamil Górka             130 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Łukasz Bobowski        112   +  417:386   162
   2    1    3  Artur Irzyk            125   -  304:400    75
   3    4    8  Mariusz Grodek         104   -  383:407    54
   4    5    4  Krzysztof Leśniak      114   +  363:277   164
   5    4    9  Katarzyna Klimała      111   +  520:281   161
   6    3   10  Justyna Fugiel         124   +  501:273   174
   7    1    3  Artur Irzyk            125   -  399:429    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.57


  3  Artur Irzyk             125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Marta Dobrzańska       107   +  441:300   157
   2    1    2  Kamil Górka            130   +  400:304   180
   3    1    7  Tomasz Górka           100   +  406:369   150
   4    1    5  Łukasz Bobowski        112   +  422:327   162
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  390:486    85
   6    1    8  Mariusz Grodek         104   +  472:361   154
   7    1    2  Kamil Górka            130   +  429:399   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.57


  4  Krzysztof Leśniak       114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  315:419    85
   2    4    8  Mariusz Grodek         104   +  369:330   154
   3    3    5  Łukasz Bobowski        112   -  281:438    62
   4    5    2  Kamil Górka            130   -  277:363    80
   5    2   10  Justyna Fugiel         124   -  237:405    74
   6    4    9  Katarzyna Klimała      111   -  229:392    61
   7    4    8  Mariusz Grodek         104   -  301:425    54
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.43


  5  Łukasz Bobowski         112 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            130   -  386:417    80
   2    3    6  Marta Dobrzańska       107   +  352:328   157
   3    3    4  Krzysztof Leśniak      114   +  438:281   164
   4    1    3  Artur Irzyk            125   -  327:422    75
   5    3    8  Mariusz Grodek         104   +  432:334   154
   6    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  387:412    85
   7    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  429:436    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.29


  6  Marta Dobrzańska        107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            125   -  300:441    75
   2    3    5  Łukasz Bobowski        112   -  328:352    62
   3    5   10  Justyna Fugiel         124   -  287:463    74
   4    4    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  345:383    85
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 74.00


  7  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   +  363:356   185
   3    1    3  Artur Irzyk            125   -  369:406    75
   4    2    9  Katarzyna Klimała      111   +  316:291   161
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.33


  8  Mariusz Grodek          104 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    4  Krzysztof Leśniak      114   -  330:369    64
   3    4    2  Kamil Górka            130   +  407:383   180
   4    3   10  Justyna Fugiel         124   -  304:343    74
   5    3    5  Łukasz Bobowski        112   -  334:432    62
   6    1    3  Artur Irzyk            125   -  361:472    75
   7    4    4  Krzysztof Leśniak      114   +  425:301   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.17


  9  Katarzyna Klimała       111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   +  391:354   185
   4    2    7  Tomasz Górka           100   -  291:316    50
   5    4    2  Kamil Górka            130   -  281:520    80
   6    4    4  Krzysztof Leśniak      114   +  392:229   164
   7    3   10  Justyna Fugiel         124   +  338:318   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.60


 10  Justyna Fugiel          124 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    6  Marta Dobrzańska       107   +  463:287   157
   4    3    8  Mariusz Grodek         104   +  343:304   154
   5    2    4  Krzysztof Leśniak      114   +  405:237   164
   6    3    2  Kamil Górka            130   -  273:501    80
   7    3    9  Katarzyna Klimała      111   -  318:338    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.20