Numer turnieju: 200
Data: 29 listopada 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa            2519  5.0
  2.Małgorzata Sulejewska   120 Kraków              2514  5.0
  3.Artur Irzyk             128 Kraków              2249  4.5
  4.Justyna Fugiel          124 Sandomierz          2385  4.0
  5.Łukasz Bryła            121 Mielec              2263  4.0
  6.Marta Dobrzańska        105 Kraków              2486  3.0
  7.Krzysztof Leśniak       110 Kraków              2148  3.0
  8.Katarzyna Klimała       110 Kraków              2125  3.0
  9.Kamil Górka             131 Łęczna              2112  3.0
 10.Łukasz Bobowski         113 Suchedniów          2046  2.5
 11.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2256  2.0
 12.Maciej Chmielowski      119 Kraków              2199  2.0
 13.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2051  2.0
 14.Mariusz Grodek          106 Olsztyn             2039  1.5
 15.Andrzej Bryła           100 Mielec              1862  1.5
 16.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              1293  1.0
       

 

RANKING (z dnia 29 listopada 2006 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (137.46)  13746 / 100
  2  Dariusz Dzierża          Kraków             133 (132.95)  11700 / 88 
  3  Jan Kozłowski            Kraków             130 (129.51)  12951 / 100
  4  Kamil Górka              Łęczna             129 (129.27)  12927 / 100
  5  Tomasz Figiel            Zawichost          128 (127.63)   2425 / 19 
  6  Artur Irzyk              Kraków             127 (126.67)  12667 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (124.39)  12439 / 100
  8  Damian Krężel            Mielec             123 (123.44)   2222 / 18 
  9  Justyna Fugiel           Sandomierz         123 (122.83)  12283 / 100
 10  Małgorzata Sulejewska    Kraków             123 (122.77)  12277 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.31)  12231 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.42)  12142 / 100
 13  Łukasz Bryła             Mielec             121 (120.82)  12082 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.82)  11882 / 100
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 16  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.66)   5530 / 47 
 17  Maciej Chmielowski       Kraków             118 (117.58)   7760 / 66 
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.42)   6928 / 59 
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.03)  11703 / 100
 20  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.14)  11414 / 100
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (113.77)  11377 / 100
 23  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 24  Przemysław Drochomirecki Opole              113 (112.53)   5289 / 47 
 25  Łukasz Bobowski          Suchedniów         112 (112.24)  11224 / 100
 26  Krzysztof Leśniak        Kraków             110 (110.31)   6508 / 59 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             110 (109.55)  10955 / 100
 28  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.31)   5849 / 54 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             106 (106.47)   9156 / 86 
 30  Michał Borejko           Wrocław            106 (106.28)   1913 / 18 
 31  Mariusz Grodek           Olsztyn            105 (105.10)  10510 / 100
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Tomasz Górka             Łęczna              98 ( 98.39)   3739 / 38 
 34  Grzegorz Kwiecień        Kraków              97 ( 97.37)   6524 / 67 
 35  Bożena Matysiak          Kraków              96 ( 95.64)   2104 / 22 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 92.15)   9215 / 100
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          86 ( 86.00)   1806 / 21 
 38  Małgorzata Fugiel        Kraków              80 ( 80.27)   1204 / 15 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 40  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 41  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 42  Katarzyna Małek          Mielec             108 (108.00)   1296 / 12 
 43  Monika Ścisłowska        Chrzanów            96 ( 96.08)   1153 / 12 
 44  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 45  Alicja Żarowska          Kraków              60 ( 59.91)    659 / 11 
 46  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 47  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 48  Joanna Knurowska         Kraków              95 ( 94.50)    945 / 10 
 49  Andrzej Bryła            Mielec              93 ( 92.70)    927 / 10 
 50  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 51  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 52  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 53  Marcin Ceglarek          Kraków              91 ( 90.88)    727 / 8  
 54  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 55  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 56  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 57  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 58  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 59  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 60  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 61  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 62  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 63  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 64  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 66  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 67  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 68  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 69  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 71  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 72  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 73  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 74  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 75  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 76  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 77  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 80  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 81  Wojciech Więcek          Kraków              67 ( 66.50)    133 / 2  
 82  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 83  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 84  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 22  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 23  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 24  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 25  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 26  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 27  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 28  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 29  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 31  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 32  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 33  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 34  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 35  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 36  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 37  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 38  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 39  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 40  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 41  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 42  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 43  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 44  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 45  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 46  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 47  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 48  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 49  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 50  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 51  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 52  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 53  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 54  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 55  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 56  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 57  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 58  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 59  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 60  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 61  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 62  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 63  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 64  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 65  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 66  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 67  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 68  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Małgorzata Sulejewska  120   -  329:432    70
   2    5    8  Maciej Chmielowski     119   +  391:388   169
   3    4   12  Krzysztof Leśniak      110   +  390:269   160
   4    5    4  Andrzej Rakoczy        125   +  525:344   175
   5    2   13  Marta Dobrzańska       105   +  412:353   155
   6    1    7  Małgorzata Sulejewska  120   +  472:260   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.83


  2  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Maciej Chmielowski     119   +  379:373   169
   2    4   15  Mariusz Grodek         106   +  403:399   156
   3    3   13  Marta Dobrzańska       105   -  220:619    55
   4    3    5  Justyna Fugiel         124   -  337:420    74
   5    3    6  Łukasz Bryła           121   +  463:265   171
   6    3    5  Justyna Fugiel         124   -  310:326    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


  3  Artur Irzyk             128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Jerzy Matyasik         115   +  378:345   165
   2    2   10  Łukasz Bobowski        113   =  365:365   113
   3    2    6  Łukasz Bryła           121   +  393:333   171
   4    1    7  Małgorzata Sulejewska  120   -  293:511    70
   5    4   12  Krzysztof Leśniak      110   +  425:310   160
   6    2   13  Marta Dobrzańska       105   +  395:341   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.00


  4  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Łukasz Bobowski        113   -  354:405    63
   2    6   12  Krzysztof Leśniak      110   -  337:444    60
   3    7    8  Maciej Chmielowski     119   +  387:338   169
   4    5    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  344:525    87
   5    5   15  Mariusz Grodek         106   +  516:297   156
   6    5   11  Katarzyna Klimała      110   -  318:386    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.17


  5  Justyna Fugiel          124 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Katarzyna Klimała      110   +  395:294   160
   2    3    6  Łukasz Bryła           121   -  361:409    71
   3    5   15  Mariusz Grodek         106   +  501:375   156
   4    3    2  Kamil Górka            131   +  420:337   181
   5    1    7  Małgorzata Sulejewska  120   -  382:389    70
   6    3    2  Kamil Górka            131   +  326:310   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.50


  6  Łukasz Bryła            121 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Krzysztof Leśniak      110   +  376:328   160
   2    3    5  Justyna Fugiel         124   +  409:361   174
   3    2    3  Artur Irzyk            128   -  333:393    78
   4    4   14  Andrzej Bryła          100   +  404:295   150
   5    3    2  Kamil Górka            131   -  265:463    81
   6    4   10  Łukasz Bobowski        113   +  476:298   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.33


  7  Małgorzata Sulejewska   120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   +  432:329   187
   2    1   13  Marta Dobrzańska       105   +  434:432   155
   3    1   10  Łukasz Bobowski        113   +  488:315   163
   4    1    3  Artur Irzyk            128   +  511:293   178
   5    1    5  Justyna Fugiel         124   +  389:382   174
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  260:472    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.33


  8  Maciej Chmielowski      119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            131   -  373:379    81
   2    5    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  388:391    87
   3    7    4  Andrzej Rakoczy        125   -  338:387    75
   4    8   16  Grzegorz Kwiecień      100   -  316:383    50
   5    8    9  Jerzy Matyasik         115   +  387:343   165
   6    7   14  Andrzej Bryła          100   +  397:327   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.33


  9  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            128   -  345:378    78
   2    7   11  Katarzyna Klimała      110   -  353:430    60
   3    8   16  Grzegorz Kwiecień      100   +  356:354   150
   4    6   15  Mariusz Grodek         106   -  317:368    56
   5    8    8  Maciej Chmielowski     119   -  343:387    69
   6    8   16  Grzegorz Kwiecień      100   +  337:258   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.83


 10  Łukasz Bobowski         113 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        125   +  405:354   175
   2    2    3  Artur Irzyk            128   =  365:365   128
   3    1    7  Małgorzata Sulejewska  120   -  315:488    70
   4    2   13  Marta Dobrzańska       105   -  324:362    55
   5    6   14  Andrzej Bryła          100   +  339:304   150
   6    4    6  Łukasz Bryła           121   -  298:476    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.17


 11  Katarzyna Klimała       110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Justyna Fugiel         124   -  294:395    74
   2    7    9  Jerzy Matyasik         115   +  430:353   165
   3    6   14  Andrzej Bryła          100   -  287:384    50
   4    7   12  Krzysztof Leśniak      110   -  367:373    60
   5    7   16  Grzegorz Kwiecień      100   +  361:298   150
   6    5    4  Andrzej Rakoczy        125   +  386:318   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.33


 12  Krzysztof Leśniak       110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bryła           121   -  328:376    71
   2    6    4  Andrzej Rakoczy        125   +  444:337   175
   3    4    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  269:390    87
   4    7   11  Katarzyna Klimała      110   +  373:367   160
   5    4    3  Artur Irzyk            128   -  310:425    78
   6    6   15  Mariusz Grodek         106   +  424:300   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.17


 13  Marta Dobrzańska        105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Andrzej Bryła          100   +  379:252   150
   2    1    7  Małgorzata Sulejewska  120   -  432:434    70
   3    3    2  Kamil Górka            131   +  619:220   181
   4    2   10  Łukasz Bobowski        113   +  362:324   163
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  353:412    87
   6    2    3  Artur Irzyk            128   -  341:395    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.50


 14  Andrzej Bryła           100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Marta Dobrzańska       105   -  252:379    55
   2            PAUZA
   3    6   11  Katarzyna Klimała      110   +  384:287   160
   4    4    6  Łukasz Bryła           121   -  295:404    71
   5    6   10  Łukasz Bobowski        113   -  304:339    63
   6    7    8  Maciej Chmielowski     119   -  327:397    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.60


 15  Mariusz Grodek          106 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    2  Kamil Górka            131   -  399:403    81
   3    5    5  Justyna Fugiel         124   -  375:501    74
   4    6    9  Jerzy Matyasik         115   +  368:317   165
   5    5    4  Andrzej Rakoczy        125   -  297:516    75
   6    6   12  Krzysztof Leśniak      110   -  300:424    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.00


 16  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8    9  Jerzy Matyasik         115   -  354:356    65
   4    8    8  Maciej Chmielowski     119   +  383:316   169
   5    7   11  Katarzyna Klimała      110   -  298:361    60
   6    8    9  Jerzy Matyasik         115   -  258:337    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.75