Numer turnieju: 201
Data: 7 grudnia 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Jan Kozłowski           130 Kraków              2445  5.0
  2.Justyna Fugiel          123 Sandomierz          2429  5.0
  3.Kamil Górka             129 Łęczna              2066  4.0
  4.Małgorzata Sulejewska   123 Kraków              2327  3.0
  5.Łukasz Bryła            121 Mielec              2238  3.0
  6.Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa            1858  3.0
  7.Agnieszka Krupka        114 Krosno              2328  2.0
  8.Katarzyna Klimała       110 Kraków              2145  2.0
  9.Marta Dobrzańska        106 Kraków              1755  2.0
 10.Mariusz Grodek          105 Olsztyn             1853  1.0
 11.Grzegorz Wilk           124 Kraków              1413  1.0
 12.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1113  1.0
 13.Jerzy Matyasik          114 Kraków               825  1.0
 14.Łukasz Bobowski         112 Suchedniów           687  1.0
 15.Przemysław Drochomirecki 113 Opole                324  0.0

 

RANKING (z dnia 7 grudnia 2006 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (137.36)  13736 / 100
  2  Dariusz Dzierża          Kraków             133 (132.95)  11700 / 88 
  3  Jan Kozłowski            Kraków             133 (132.52)  13252 / 100
  4  Tomasz Figiel            Zawichost          132 (131.50)   2104 / 16 
  5  Kamil Górka              Łęczna             130 (129.82)  12982 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             127 (126.67)  12667 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         124 (123.76)  12376 / 100
  8  Małgorzata Sulejewska    Kraków             123 (123.47)  12347 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.31)  12231 / 100
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.42)  12142 / 100
 11  Grzegorz Wilk            Kraków             121 (121.40)  12140 / 100
 12  Łukasz Bryła             Mielec             120 (119.76)  11976 / 100
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.82)  11882 / 100
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 15  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.66)   5530 / 47 
 16  Maciej Chmielowski       Kraków             118 (117.58)   7760 / 66 
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.42)   6928 / 59 
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (117.03)  11703 / 100
 19  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.79)  11479 / 100
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             113 (113.20)  11320 / 100
 22  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 23  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (112.51)  11251 / 100
 24  Przemysław Drochomirecki Opole              112 (111.52)   5353 / 48 
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             110 (109.60)   5809 / 53 
 26  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.31)   5849 / 54 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (107.48)  10748 / 100
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             107 (106.82)   9721 / 91 
 29  Michał Borejko           Wrocław            106 (106.28)   1913 / 18 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            103 (102.88)  10288 / 100
 31  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 32  Tomasz Górka             Łęczna              98 ( 98.39)   3739 / 38 
 33  Grzegorz Kwiecień        Kraków              97 ( 97.37)   6524 / 67 
 34  Bożena Matysiak          Kraków              96 ( 95.64)   2104 / 22 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 93.20)   9320 / 100
 36  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 83.83)   1509 / 18 
 37  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 38  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 40  Damian Krężel            Mielec             128 (127.58)   1531 / 12 
 41  Katarzyna Małek          Mielec             108 (108.00)   1296 / 12 
 42  Monika Ścisłowska        Chrzanów            96 ( 96.08)   1153 / 12 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Małgorzata Fugiel        Kraków              85 ( 85.18)    937 / 11 
 45  Alicja Żarowska          Kraków              60 ( 59.91)    659 / 11 
 46  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 47  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 48  Joanna Knurowska         Kraków              95 ( 94.50)    945 / 10 
 49  Andrzej Bryła            Mielec              93 ( 92.70)    927 / 10 
 50  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 51  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 52  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 53  Marcin Ceglarek          Kraków              91 ( 90.88)    727 / 8  
 54  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 55  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 56  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 57  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 58  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 59  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 60  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 61  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 62  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 63  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 64  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 66  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 67  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 68  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 69  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 71  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 72  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 73  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 74  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 75  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 76  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 77  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 80  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 81  Wojciech Więcek          Kraków              67 ( 66.50)    133 / 2  
 82  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 83  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 84  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 22  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 23  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 24  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 25  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 26  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 27  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 28  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 29  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 31  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 32  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 33  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 34  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 35  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 36  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 37  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 38  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 39  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 40  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 41  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 42  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 43  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 44  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 45  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 46  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 47  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 48  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 49  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 50  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 51  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 52  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 53  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 54  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 55  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 56  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 57  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 58  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 59  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 60  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 61  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 62  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 63  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 64  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 65  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 66  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 67  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 68  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Jerzy Matyasik         114   +  429:379   164
   2    3   11  Marta Dobrzańska       106   +  393:385   156
   3    1    4  Justyna Fugiel         123   -  326:357    73
   4    3   12  Mariusz Grodek         105   +  362:337   155
   5    2    2  Jan Kozłowski          130   -  348:359    80
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.60


  2  Jan Kozłowski           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Agnieszka Krupka       114   +  442:415   164
   2    1    3  Grzegorz Wilk          124   +  416:361   174
   3    2   12  Mariusz Grodek         105   +  464:336   155
   4    1    4  Justyna Fugiel         123   -  379:399    73
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   137   +  359:348   187
   6    1   13  Kamil Górka            129   +  385:312   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.33


  3  Grzegorz Wilk           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Łukasz Bobowski        112   +  426:276   162
   2    1    2  Jan Kozłowski          130   -  361:416    80
   3    3   13  Kamil Górka            129   -  281:446    79
   4    5   11  Marta Dobrzańska       106   -  345:352    56
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.25


  4  Justyna Fugiel          123 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Katarzyna Klimała      110   +  423:346   160
   2    2   12  Mariusz Grodek         105   +  436:430   155
   3    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   +  357:326   187
   4    1    2  Jan Kozłowski          130   +  399:379   180
   5    1   13  Kamil Górka            129   -  367:403    79
   6    2    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  447:335   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.67


  5  Małgorzata Sulejewska   123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Marta Dobrzańska       106   -  367:402    56
   2    7    9  Łukasz Bobowski        112   -  308:411    62
   3    6    8  Agnieszka Krupka       114   +  393:338   164
   4    4   14  Małgorzata Sikora      100   +  538:305   150
   5    3   10  Katarzyna Klimała      110   +  386:342   160
   6    2    4  Justyna Fugiel         123   -  335:447    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.83


  6  Łukasz Bryła            121 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Mariusz Grodek         105   -  417:439    55
   2    4   13  Kamil Górka            129   -  350:393    79
   3    5   14  Małgorzata Sikora      100   -  344:394    50
   4    6    8  Agnieszka Krupka       114   +  446:357   164
   5    4   11  Marta Dobrzańska       106   +  347:345   156
   6    3   10  Katarzyna Klimała      110   +  334:332   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.67


  7  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  379:429    87
   2    6   14  Małgorzata Sikora      100   +  446:414   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.50


  8  Agnieszka Krupka        114 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Jan Kozłowski          130   -  415:442    80
   2    5   10  Katarzyna Klimała      110   -  330:342    60
   3    6    5  Małgorzata Sulejewska  123   -  338:393    73
   4    6    6  Łukasz Bryła           121   -  357:446    71
   5    5   12  Mariusz Grodek         105   +  533:311   155
   6    4   15  Przemysław Drochomirecki 113   +  355:324   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.33


  9  Łukasz Bobowski         112 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Grzegorz Wilk          124   -  276:426    74
   2    7    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  411:308   173
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


 10  Katarzyna Klimała       110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Justyna Fugiel         123   -  346:423    73
   2    5    8  Agnieszka Krupka       114   +  342:330   164
   3    4   11  Marta Dobrzańska       106   +  456:271   156
   4    2   13  Kamil Górka            129   -  327:512    79
   5    3    5  Małgorzata Sulejewska  123   -  342:386    73
   6    3    6  Łukasz Bryła           121   -  332:334    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.67


 11  Marta Dobrzańska        106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  402:367   173
   2    3    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  385:393    87
   3    4   10  Katarzyna Klimała      110   -  271:456    60
   4    5    3  Grzegorz Wilk          124   +  352:345   174
   5    4    6  Łukasz Bryła           121   -  345:347    71
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.00


 12  Mariusz Grodek          105 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bryła           121   +  439:417   171
   2    2    4  Justyna Fugiel         123   -  430:436    73
   3    2    2  Jan Kozłowski          130   -  336:464    80
   4    3    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  337:362    87
   5    5    8  Agnieszka Krupka       114   -  311:533    64
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.00


 13  Kamil Górka             129 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    6  Łukasz Bryła           121   +  393:350   171
   3    3    3  Grzegorz Wilk          124   +  446:281   174
   4    2   10  Katarzyna Klimała      110   +  512:327   160
   5    1    4  Justyna Fugiel         123   +  403:367   173
   6    1    2  Jan Kozłowski          130   -  312:385    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.60


 14  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    7  Jerzy Matyasik         114   -  414:446    64
   3    5    6  Łukasz Bryła           121   +  394:344   171
   4    4    5  Małgorzata Sulejewska  123   -  305:538    73
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.67


 15  Przemysław Drochomirecki 113 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    4    8  Agnieszka Krupka       114   -  324:355    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.00