Numer turnieju: 202
Data: 14 grudnia 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           122 Kraków              1917  4.0
  2.Małgorzata Sulejewska   123 Kraków              1908  4.0
  3.Łukasz Bobowski         113 Suchedniów          2125  3.0
  4.Michał Borejko          106 Wrocław             1935  3.0
  4.Arkadiusz Biegun        117 Kraków              1875  3.0
  6.Mariusz Grodek          103 Olsztyn             1875  3.0
  7.Katarzyna Małek         100 Mielec              1808  3.0
  8.Artur Irzyk             127 Kraków              1747  2.0
  9.Katarzyna Klimała       107 Kraków              1724  2.0
 10.Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa             904  2.0
 11.Justyna Fugiel          124 Sandomierz           771  2.0
 12.Tomasz Lempart          108 Kraków              1733  1.0
 13.Łukasz Bryła            120 Mielec              1414  1.0
 14.Przemysław Drochomirecki 112 Opole               1313  1.0
 15.Kamil Górka             130 Łęczna               722  1.0
 16.Tomasz Górka            100 Łęczna               381  1.0
 17.Agnieszka Krupka        113 Krosno               893  0.5
 18.Jerzy Matyasik          115 Kraków               640  0.0
 19.Marta Dobrzańska        107 Kraków               626  0.0
 20.Jan Kozłowski           133 Kraków               327  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (137.28)  13728 / 100
  2  Dariusz Dzierża          Kraków             133 (132.95)  11700 / 88 
  3  Tomasz Figiel            Zawichost          132 (131.50)   2104 / 16 
  4  Jan Kozłowski            Kraków             131 (131.38)  13138 / 100
  5  Kamil Górka              Łęczna             131 (130.87)  13087 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         125 (124.70)  12470 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             124 (124.43)  12443 / 100
  8  Małgorzata Sulejewska    Kraków             124 (123.76)  12376 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.36)  12336 / 100
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.42)  12142 / 100
 11  Grzegorz Wilk            Kraków             121 (121.40)  12140 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.82)  11882 / 100
 13  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 14  Łukasz Bryła             Mielec             118 (118.02)  11802 / 100
 15  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.66)   5530 / 47 
 16  Maciej Chmielowski       Kraków             118 (117.58)   7760 / 66 
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.80)   6541 / 56 
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (116.47)  11647 / 100
 19  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 20  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.59)   1948 / 17 
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (113.60)  11360 / 100
 22  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.53)  11353 / 100
 23  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (113.11)  11311 / 100
 24  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 25  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 26  Przemysław Drochomirecki Opole              110 (109.65)   5702 / 52 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             110 (109.60)   5809 / 53 
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             108 (108.05)  10805 / 100
 29  Tomasz Lempart           Kraków             106 (106.22)   6267 / 59 
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             106 (105.97)   9855 / 93 
 31  Mariusz Grodek           Olsztyn            105 (104.58)  10458 / 100
 32  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.67)   1848 / 18 
 33  Tomasz Górka             Łęczna             100 ( 99.92)   3897 / 39 
 34  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 35  Grzegorz Kwiecień        Kraków              97 ( 97.37)   6524 / 67 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 93.20)   9320 / 100
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 83.83)   1509 / 18 
 38  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Mateusz Majoch           Kraków              61 ( 61.08)    794 / 13 
 40  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 41  Monika Ścisłowska        Chrzanów            96 ( 96.08)   1153 / 12 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 43  Małgorzata Fugiel        Kraków              85 ( 85.18)    937 / 11 
 44  Alicja Żarowska          Kraków              60 ( 59.91)    659 / 11 
 45  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 46  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 47  Joanna Knurowska         Kraków              95 ( 94.50)    945 / 10 
 48  Andrzej Bryła            Mielec              93 ( 92.70)    927 / 10 
 49  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 50  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 52  Marcin Ceglarek          Kraków              91 ( 90.88)    727 / 8  
 53  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 54  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 55  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 56  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 57  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 58  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 59  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 60  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 61  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 62  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 63  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 64  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 66  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 67  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 68  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 69  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 71  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 72  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 73  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 74  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 75  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 76  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 77  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 80  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
 81  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 82  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 83  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 22  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 23  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 24  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 25  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 26  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 27  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 28  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 29  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 31  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 32  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 33  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 34  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 35  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 36  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 37  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 38  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 39  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 40  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 41  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 42  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 43  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 44  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 45  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 46  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 47  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 48  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 49  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 50  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 51  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 52  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 53  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 54  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 55  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 56  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 57  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 58  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 59  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 60  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 61  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 62  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 63  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 64  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 65  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 66  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 67  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 68  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 69  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4 
 

 


 1  Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Agnieszka Krupka       113   +  425:280   163
   2    2    4  Tomasz Ciejka          122   +  479:331   172
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 167.50


  2  Artur Irzyk             127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Łukasz Bobowski        113   -  289:447    63
   2    8    6  Jerzy Matyasik         115   +  420:292   165
   3    4   13  Katarzyna Małek        100   -  380:393    50
   4    6   17  Przemysław Drochomirecki 112   +  349:348   162
   5    4   20  Justyna Fugiel         124   -  309:403    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.80


  3  Małgorzata Sulejewska   123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Tomasz Lempart         108   +  410:350   158
   2    3   11  Michał Borejko         106   -  333:519    56
   3    2    8  Łukasz Bobowski        113   +  433:380   163
   4    2   13  Katarzyna Małek        100   +  394:328   150
   5    1    8  Łukasz Bobowski        113   +  338:323   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


  4  Tomasz Ciejka           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Marta Dobrzańska       107   +  382:317   157
   2    2    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  331:479    87
   3    3   14  Katarzyna Klimała      107   +  379:354   157
   4    4   19  Kamil Górka            130   +  429:348   180
   5    2   11  Michał Borejko         106   +  396:392   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.40


  5  Arkadiusz Biegun        117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Mariusz Grodek         103   +  407:359   153
   2    4   13  Katarzyna Małek        100   +  352:307   150
   3    1   11  Michał Borejko         106   -  337:383    56
   4    3   15  Łukasz Bryła           120   +  419:358   170
   5    3   12  Mariusz Grodek         103   -  360:366    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.40


  6  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Katarzyna Małek        100   -  348:361    50
   2    8    2  Artur Irzyk            127   -  292:420    77
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.50


  7  Agnieszka Krupka        113 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  280:425    87
   2            PAUZA
   3    5   15  Łukasz Bryła           120   -  313:335    70
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.50


  8  Łukasz Bobowski         113 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            127   +  447:289   177
   2    1   15  Łukasz Bryła           120   +  423:322   170
   3    2    3  Małgorzata Sulejewska  123   -  380:433    73
   4    1   11  Michał Borejko         106   +  552:265   156
   5    1    3  Małgorzata Sulejewska  123   -  323:338    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.80


  9  Tomasz Lempart          108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Małgorzata Sulejewska  123   -  350:410    73
   2    7   16  Tomasz Górka           100   -  364:381    50
   3    6   17  Przemysław Drochomirecki 112   +  358:339   162
   4    7   12  Mariusz Grodek         103   -  320:483    53
   5    6   19  Kamil Górka            130   -  341:374    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.60


 10  Marta Dobrzańska        107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          122   -  317:382    72
   2    6   17  Przemysław Drochomirecki 112   -  309:349    62
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.00


 11  Michał Borejko          106 Wrocław           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Katarzyna Klimała      107   +  376:345   157
   2    3    3  Małgorzata Sulejewska  123   +  519:333   173
   3    1    5  Arkadiusz Biegun       117   +  383:337   167
   4    1    8  Łukasz Bobowski        113   -  265:552    63
   5    2    4  Tomasz Ciejka          122   -  392:396    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.40


 12  Mariusz Grodek          103 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Arkadiusz Biegun       117   -  359:407    67
   2    5   14  Katarzyna Klimała      107   -  290:346    57
   3    7   18  Jan Kozłowski          133   +  377:327   183
   4    7    9  Tomasz Lempart         108   +  483:320   158
   5    3    5  Arkadiusz Biegun       117   +  366:360   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.40


 13  Katarzyna Małek         100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Jerzy Matyasik         115   +  361:348   165
   2    4    5  Arkadiusz Biegun       117   -  307:352    67
   3    4    2  Artur Irzyk            127   +  393:380   177
   4    2    3  Małgorzata Sulejewska  123   -  328:394    73
   5    5   15  Łukasz Bryła           120   +  419:399   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.40


 14  Katarzyna Klimała       107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   11  Michał Borejko         106   -  345:376    56
   2    5   12  Mariusz Grodek         103   +  346:290   153
   3    3    4  Tomasz Ciejka          122   -  354:379    72
   4    5   20  Justyna Fugiel         124   -  310:368    74
   5    7   17  Przemysław Drochomirecki 112   +  369:277   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.40


 15  Łukasz Bryła            120 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    1    8  Łukasz Bobowski        113   -  322:423    63
   3    5    7  Agnieszka Krupka       113   +  335:313   163
   4    3    5  Arkadiusz Biegun       117   -  358:419    67
   5    5   13  Katarzyna Małek        100   -  399:419    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.75


 16  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7    9  Tomasz Lempart         108   +  381:364   158
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.00


 17  Przemysław Drochomirecki 112 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   10  Marta Dobrzańska       107   +  349:309   157
   3    6    9  Tomasz Lempart         108   -  339:358    58
   4    6    2  Artur Irzyk            127   -  348:349    77
   5    7   14  Katarzyna Klimała      107   -  277:369    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.25


 18  Jan Kozłowski           133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   12  Mariusz Grodek         103   -  327:377    53
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 53.00


 19  Kamil Górka             130 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    4  Tomasz Ciejka          122   -  348:429    72
   5    6    9  Tomasz Lempart         108   +  374:341   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


 20  Justyna Fugiel          124 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5   14  Katarzyna Klimała      107   +  368:310   157
   5    4    2  Artur Irzyk            127   +  403:309   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 167.00