Numer turnieju: 203
Data: 21 grudnia 2006 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             131 Łęczna              2620  6.0
  2.Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa            2400  4.0
  3.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              2359  4.0
  4.Marta Dobrzańska        106 Kraków              2109  3.0
  5.Łukasz Bobowski         113 Suchedniów          2044  3.0
  6.Justyna Fugiel          125 Sandomierz          2258  2.0
  7.Artur Irzyk             124 Kraków              2162  2.0
  8.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków               965  1.0
  9.Tomasz Górka            100 Łęczna               690  1.0
 10.Przemysław Drochomirecki 110 Opole                381  1.0
 11.Izabela Borkiewicz      100 Kraków              1840  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           139 (138.59)  13859 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             133 (133.06)  13306 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             133 (132.95)  11700 / 88 
  4  Jan Kozłowski            Kraków             131 (131.38)  13138 / 100
  5  Małgorzata Sulejewska    Kraków             124 (123.76)  12376 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         123 (123.39)  12339 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.36)  12336 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             123 (122.94)  12294 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (122.30)  12230 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             121 (121.40)  12140 / 100
 11  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.82)  11882 / 100
 12  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 13  Łukasz Bryła             Mielec             118 (118.02)  11802 / 100
 14  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.73)   4827 / 41 
 15  Maciej Chmielowski       Kraków             118 (117.58)   7760 / 66 
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.80)   6541 / 56 
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (116.47)  11647 / 100
 18  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 19  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.59)   1948 / 17 
 20  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (113.60)  11360 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.53)  11353 / 100
 22  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 23  Łukasz Bobowski          Suchedniów         112 (112.40)  11240 / 100
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Przemysław Drochomirecki Opole              110 (110.42)   5852 / 53 
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             108 (108.05)  10805 / 100
 27  Marta Dobrzańska         Kraków             107 (106.92)  10585 / 99 
 28  Krzysztof Leśniak        Kraków             107 (106.66)   5013 / 47 
 29  Tomasz Lempart           Kraków             106 (106.22)   6267 / 59 
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            105 (104.58)  10458 / 100
 31  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.67)   1848 / 18 
 32  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.54)   4122 / 41 
 33  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 34  Grzegorz Kwiecień        Kraków              97 ( 96.96)   6787 / 70 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 93.20)   9320 / 100
 36  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 38  Mateusz Majoch           Kraków              61 ( 61.08)    794 / 13 
 39  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 40  Tomasz Figiel            Zawichost          118 (117.83)   1414 / 12 
 41  Monika Ścisłowska        Chrzanów            96 ( 96.08)   1153 / 12 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 43  Małgorzata Fugiel        Kraków              85 ( 85.18)    937 / 11 
 44  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               135 (134.80)   1348 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Joanna Knurowska         Kraków              95 ( 94.50)    945 / 10 
 47  Andrzej Bryła            Mielec              93 ( 92.70)    927 / 10 
 48  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 49  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 50  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 51  Marcin Ceglarek          Kraków              91 ( 90.88)    727 / 8  
 52  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 53  Alicja Żarowska          Kraków              61 ( 61.38)    491 / 8  
 54  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 55  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 56  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 57  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 58  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 59  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 60  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 61  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 62  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 63  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 64  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 65  Mateusz Żbikowski        Warszawa           144 (144.00)    720 / 5  
 66  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 67  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 68  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 69  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 70  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 71  Katarzyna Karbowska      Łódź                99 ( 98.75)    395 / 4  
 72  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 73  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 74  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 75  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 78  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 79  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 80  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 81  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 82  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 83  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 22  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 23  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 24  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 25  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 26  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 27  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 28  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 29  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 31  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 32  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 33  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 34  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 35  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 36  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 37  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 38  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 39  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 40  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 41  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 42  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 43  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 44  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 45  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 46  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 47  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 48  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 49  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 50  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 51  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 52  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 53  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 54  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 55  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 56  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 57  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 7  
 58  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 59  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 60  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 61  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 62  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 63  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 64  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 65  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 66  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 67  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 68  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 69  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 70  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 

 


  1  Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Andrzej Rakoczy        121   +  428:350   171
   2    1    4  Artur Irzyk            124   +  411:344   174
   3    1    2  Kamil Górka            131   -  310:393    81
   4    2    7  Marta Dobrzańska       106   +  378:285   156
   5    2    6  Łukasz Bobowski        113   +  456:420   163
   6    1    2  Kamil Górka            131   -  417:459    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.67


  2  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Łukasz Bobowski        113   +  452:250   163
   2    2    3  Justyna Fugiel         125   +  395:338   175
   3    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   +  393:310   187
   4    1    4  Artur Irzyk            124   +  447:310   174
   5    1    7  Marta Dobrzańska       106   +  474:332   156
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   +  459:417   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 173.67


  3  Justyna Fugiel          125 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marta Dobrzańska       106   +  365:356   156
   2    2    2  Kamil Górka            131   -  338:395    81
   3    2    4  Artur Irzyk            124   -  354:383    74
   4    3    5  Andrzej Rakoczy        121   -  383:405    71
   5    4    9  Tomasz Górka           100   +  493:325   150
   6    2    5  Andrzej Rakoczy        121   -  325:456    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.50


  4  Artur Irzyk             124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Izabela Borkiewicz     100   +  456:252   150
   2    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  344:411    87
   3    2    3  Justyna Fugiel         125   +  383:354   175
   4    1    2  Kamil Górka            131   -  310:447    81
   5    3    5  Andrzej Rakoczy        121   -  310:362    71
   6    3    7  Marta Dobrzańska       106   -  359:362    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.33


  5  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  350:428    87
   2    4    6  Łukasz Bobowski        113   -  335:403    63
   3    4    8  Izabela Borkiewicz     100   +  451:347   150
   4    3    3  Justyna Fugiel         125   +  405:383   175
   5    3    4  Artur Irzyk            124   +  362:310   174
   6    2    3  Justyna Fugiel         125   +  456:325   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.33


  6  Łukasz Bobowski         113 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            131   -  250:452    81
   2    4    5  Andrzej Rakoczy        121   +  403:335   171
   3    3    7  Marta Dobrzańska       106   -  238:408    56
   4    4    8  Izabela Borkiewicz     100   +  364:309   150
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  420:456    87
   6    4   10  Grzegorz Kwiecień      100   +  369:303   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.83


  7  Marta Dobrzańska        106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         125   -  356:365    75
   2    3    8  Izabela Borkiewicz     100   +  366:316   150
   3    3    6  Łukasz Bobowski        113   +  408:238   163
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  285:378    87
   5    1    2  Kamil Górka            131   -  332:474    81
   6    3    4  Artur Irzyk            124   +  362:359   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.67


  8  Izabela Borkiewicz      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Artur Irzyk            124   -  252:456    74
   2    3    7  Marta Dobrzańska       106   -  316:366    56
   3    4    5  Andrzej Rakoczy        121   -  347:451    71
   4    4    6  Łukasz Bobowski        113   -  309:364    63
   5    5   10  Grzegorz Kwiecień      100   -  294:375    50
   6    5   11  Przemysław Drochomirecki 110   -  322:381    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 62.33


  9  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5   10  Grzegorz Kwiecień      100   +  365:287   150
   5    4    3  Justyna Fugiel         125   -  325:493    75
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.50


 10  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    9  Tomasz Górka           100   -  287:365    50
   5    5    8  Izabela Borkiewicz     100   +  375:294   150
   6    4    6  Łukasz Bobowski        113   -  303:369    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.67


 11  Przemysław Drochomirecki 110 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    5    8  Izabela Borkiewicz     100   +  381:322   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00