Numer turnieju: 206
Data: 11 stycznia 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             132 Łęczna              2702  6.0
  2.Małgorzata Sulejewska   124 Kraków              2391  4.0
  3.Agnieszka Krupka        114 Krosno              2224  4.0
  4.Łukasz Bryła            120 Mielec              2387  3.0
  5.Jan Kozłowski           129 Kraków              2297  3.0
  6.Dariusz Dzierża         133 Kraków              2233  3.0
  7.Jerzy Matyasik          114 Kraków              1883  3.0
  8.Łukasz Bobowski         112 Suchedniów          1189  3.0
  9.Artur Irzyk             122 Kraków              2298  2.0
 10.Justyna Fugiel          125 Sandomierz          2211  2.0
 11.Przemysław Herdzina     119 Kraków              1058  2.0
 12.Joanna Knurowska        100 Kraków              1960  1.5
 13.Katarzyna Klimała       104 Kraków              2034  1.0
 14.Marcin Ceglarek         100 Kraków              1129  0.0
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.38)   2246 / 16 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (137.45)  13745 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.02)  13602 / 100
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             133 (132.85)  13285 / 100
  5  Jan Kozłowski            Kraków             126 (126.48)  12648 / 100
  6  Małgorzata Sulejewska    Kraków             126 (126.32)  12632 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         123 (122.54)  12254 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (122.30)  12230 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.24)  12224 / 100
 10  Łukasz Bryła             Mielec             122 (121.61)  12161 / 100
 11  Grzegorz Wilk            Kraków             121 (121.40)  12140 / 100
 12  Artur Irzyk              Kraków             120 (119.78)  11978 / 100
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (119.39)  11939 / 100
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 15  Maciej Chmielowski       Kraków             118 (118.00)   7788 / 66 
 16  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.51)   4113 / 35 
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (116.47)  11647 / 100
 18  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.28)  11528 / 100
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.14)   5757 / 50 
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (114.62)  11462 / 100
 22  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.59)   1948 / 17 
 23  Łukasz Bobowski          Suchedniów         114 (113.63)  11363 / 100
 24  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 25  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 26  Przemysław Drochomirecki Opole              111 (110.52)   4863 / 44 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 28  Tomasz Lempart           Kraków             106 (105.89)   5612 / 53 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (105.36)  10536 / 100
 30  Mariusz Grodek           Olsztyn            105 (104.96)  10496 / 100
 31  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (103.87)  10387 / 100
 32  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.67)   1848 / 18 
 33  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.54)   4122 / 41 
 34  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 35  Grzegorz Kwiecień        Kraków              97 ( 96.96)   6787 / 70 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 93.20)   9320 / 100
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 40  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 43  Małgorzata Fugiel        Kraków              85 ( 85.18)    937 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Andrzej Bryła            Mielec              93 ( 92.70)    927 / 10 
 47  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 48  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 49  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 50  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 52  Mateusz Majoch           Kraków              60 ( 60.38)    483 / 8  
 53  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 54  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 55  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 56  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 57  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 58  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 59  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 60  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 62  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 63  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 64  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 66  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 67  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 68  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 69  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 70  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 71  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 72  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 73  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 74  Alicja Żarowska          Kraków              62 ( 62.25)    249 / 4  
 75  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 78  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 79  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 80  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 81  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 82  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 83  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 22  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 23  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 24  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 25  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 26  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 27  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 28  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 29  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 30  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 31  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 32  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 33  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 34  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 35  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 36  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 37  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 38  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 39  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 40  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 41  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 42  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 43  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 44  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 45  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 46  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 47  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 48  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 49  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 50  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 51  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 52  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 53  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 54  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 55  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 56  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 57  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 58  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 59  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 60  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 61  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 62  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 63  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 64  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 65  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 66  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 67  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 68  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 69  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 70  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
  

 


  1  Dariusz Dzierża         133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Artur Irzyk            122   -  307:440    72
   2    5    7  Łukasz Bryła           120   -  375:453    70
   3    6   11  Marcin Ceglarek        100   +  424:255   150
   4    5    3  Jan Kozłowski          129   -  356:523    79
   5    6   10  Katarzyna Klimała      104   +  372:357   154
   6    5   12  Joanna Knurowska       100   +  399:362   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.50


  2  Kamil Górka             132 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Łukasz Bryła           120   +  365:345   170
   2    2    6  Artur Irzyk            122   +  484:401   172
   3    2    9  Agnieszka Krupka       114   +  511:263   164
   4    1    5  Małgorzata Sulejewska  124   +  409:372   174
   5    1    8  Jerzy Matyasik         114   +  416:383   164
   6    1    5  Małgorzata Sulejewska  124   +  517:347   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 169.67


  3  Jan Kozłowski           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Jerzy Matyasik         114   +  467:282   164
   2    1    5  Małgorzata Sulejewska  124   -  264:504    74
   3    5   10  Katarzyna Klimała      104   -  277:355    54
   4    5    1  Dariusz Dzierża        133   +  523:356   183
   5    4    9  Agnieszka Krupka       114   -  332:435    64
   6    4    6  Artur Irzyk            122   +  434:364   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.50


  4  Justyna Fugiel          125 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Agnieszka Krupka       114   -  377:407    64
   2    4   11  Marcin Ceglarek        100   +  460:296   150
   3    3    8  Jerzy Matyasik         114   -  380:460    64
   4    2    7  Łukasz Bryła           120   -  337:404    70
   5    5   14  Łukasz Bobowski        112   -  305:380    62
   6    6   10  Katarzyna Klimała      104   +  352:297   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.00


  5  Małgorzata Sulejewska   124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Katarzyna Klimała      104   +  370:311   154
   2    1    3  Jan Kozłowski          129   +  504:264   179
   3    1    6  Artur Irzyk            122   +  390:322   172
   4    1    2  Kamil Górka            132   -  372:409    82
   5    2    7  Łukasz Bryła           120   +  408:399   170
   6    1    2  Kamil Górka            132   -  347:517    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.83


  6  Artur Irzyk             122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Dariusz Dzierża        133   +  440:307   183
   2    2    2  Kamil Górka            132   -  401:484    82
   3    1    5  Małgorzata Sulejewska  124   -  322:390    74
   4    4   10  Katarzyna Klimała      104   +  431:324   154
   5    3   13  Przemysław Herdzina    119   -  340:346    69
   6    4    3  Jan Kozłowski          129   -  364:434    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.83


  7  Łukasz Bryła            120 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            132   -  345:365    82
   2    5    1  Dariusz Dzierża        133   +  453:375   183
   3    4   12  Joanna Knurowska       100   +  451:338   150
   4    2    4  Justyna Fugiel         125   +  404:337   175
   5    2    5  Małgorzata Sulejewska  124   -  399:408    74
   6    2   14  Łukasz Bobowski        112   -  335:396    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.00


  8  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Jan Kozłowski          129   -  282:467    79
   2    6   10  Katarzyna Klimała      104   +  395:390   154
   3    3    4  Justyna Fugiel         125   +  460:380   175
   4    3    9  Agnieszka Krupka       114   +  363:311   164
   5    1    2  Kamil Górka            132   -  383:416    82
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.80


  9  Agnieszka Krupka        114 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Justyna Fugiel         125   +  407:377   175
   2    3   12  Joanna Knurowska       100   +  407:326   150
   3    2    2  Kamil Górka            132   -  263:511    82
   4    3    8  Jerzy Matyasik         114   -  311:363    64
   5    4    3  Jan Kozłowski          129   +  435:332   179
   6    3   13  Przemysław Herdzina    119   +  401:339   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.50


 10  Katarzyna Klimała       104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Małgorzata Sulejewska  124   -  311:370    74
   2    6    8  Jerzy Matyasik         114   -  390:395    64
   3    5    3  Jan Kozłowski          129   +  355:277   179
   4    4    6  Artur Irzyk            122   -  324:431    72
   5    6    1  Dariusz Dzierża        133   -  357:372    83
   6    6    4  Justyna Fugiel         125   -  297:352    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.17


 11  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Joanna Knurowska       100   -  309:335    50
   2    4    4  Justyna Fugiel         125   -  296:460    75
   3    6    1  Dariusz Dzierża        133   -  255:424    83
   4    7   14  Łukasz Bobowski        112   -  269:413    62
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.50


 12  Joanna Knurowska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Marcin Ceglarek        100   +  335:309   150
   2    3    9  Agnieszka Krupka       114   -  326:407    64
   3    4    7  Łukasz Bryła           120   -  338:451    70
   4    6   13  Przemysław Herdzina    119   -  299:373    69
   5            PAUZA
   6    5    1  Dariusz Dzierża        133   -  362:399    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.20


 13  Przemysław Herdzina     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   12  Joanna Knurowska       100   +  373:299   150
   5    3    6  Artur Irzyk            122   +  346:340   172
   6    3    9  Agnieszka Krupka       114   -  339:401    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


 14  Łukasz Bobowski         112 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    7   11  Marcin Ceglarek        100   +  413:269   150
   5    5    4  Justyna Fugiel         125   +  380:305   175
   6    2    7  Łukasz Bryła           120   +  396:335   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.00