Numer turnieju: 207
Data: 18 stycznia 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           122 Kraków              2375  5.0
  2.Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa            2321  5.0
  3.Jan Kozłowski           126 Kraków              2449  4.0
  4.Przemysław Herdzina     119 Kraków              2349  4.0
  5.Justyna Fugiel          123 Sandomierz          2201  4.0
  6.Agnieszka Krupka        115 Krosno              2419  3.0
  7.Andrzej Rakoczy         122 Kraków              2245  3.0
  8.Katarzyna Klimała       104 Kraków              2230  3.0
  9.Artur Irzyk             120 Kraków              2215  3.0
 10.Grzegorz Wilk           121 Kraków              2161  3.0
 11.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2107  3.0
 12.Kamil Górka             136 Łęczna              2365  2.0
 13.Łukasz Bobowski         114 Suchedniów          2220  2.0
 14.Mariusz Grodek          105 Olsztyn             2116  2.0
 15.Małgorzata Sikora       100 Kraków              2040  2.0
 16.Dariusz Dzierża         133 Kraków              1977  0.0
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.38)   2246 / 16 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (136.56)  13656 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             134 (133.76)  13376 / 100
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             130 (129.73)  12973 / 100
  5  Jan Kozłowski            Kraków             127 (127.30)  12730 / 100
  6  Małgorzata Sulejewska    Kraków             126 (126.32)  12632 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         124 (123.74)  12374 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (122.61)  12261 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             122 (121.61)  12161 / 100
 10  Artur Irzyk              Kraków             121 (120.74)  12074 / 100
 11  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (120.63)  12063 / 100
 12  Grzegorz Wilk            Kraków             120 (120.42)  12042 / 100
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.17)  12017 / 100
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 15  Maciej Chmielowski       Kraków             118 (118.00)   7788 / 66 
 16  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.51)   4113 / 35 
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (116.47)  11647 / 100
 18  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 19  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (115.23)  11523 / 100
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.14)   5757 / 50 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.78)  11478 / 100
 22  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.59)   1948 / 17 
 23  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 24  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (112.85)  11285 / 100
 25  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 26  Przemysław Drochomirecki Opole              111 (110.52)   4863 / 44 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 28  Tomasz Lempart           Kraków             106 (105.89)   5612 / 53 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (105.36)  10536 / 100
 30  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.20)  10520 / 100
 31  Mariusz Grodek           Olsztyn            104 (104.32)  10432 / 100
 32  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.67)   1848 / 18 
 33  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.54)   4122 / 41 
 34  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 35  Grzegorz Kwiecień        Kraków              97 ( 96.96)   6787 / 70 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 92.94)   9294 / 100
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 40  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 43  Małgorzata Fugiel        Kraków              85 ( 85.18)    937 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Andrzej Bryła            Mielec              93 ( 92.70)    927 / 10 
 47  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 48  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 49  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 50  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 52  Mateusz Majoch           Kraków              60 ( 60.38)    483 / 8  
 53  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 54  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 55  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 56  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 57  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 58  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 59  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 60  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 62  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 63  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 64  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 66  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 67  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 68  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 69  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 70  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 71  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 72  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 73  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 74  Alicja Żarowska          Kraków              62 ( 62.25)    249 / 4  
 75  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 78  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 79  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 80  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 81  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 82  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 83  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 22  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 23  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 24  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 25  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 26  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 27  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 28  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 29  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 30  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 31  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 32  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 33  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 34  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 35  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 36  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 37  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 38  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 39  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 40  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 41  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 42  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 43  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 44  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 45  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 46  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 47  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 48  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 49  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 50  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 51  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 52  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 53  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 54  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 55  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 56  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 57  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 58  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 59  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 60  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 61  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 62  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 63  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 64  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 65  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 66  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 67  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 68  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 69  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 70  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Artur Irzyk            120   +  433:347   170
   2    3   10  Małgorzata Sikora      100   +  371:358   150
   3    1   13  Jan Kozłowski          126   +  403:397   176
   4    1    3  Andrzej Rakoczy        122   +  414:398   172
   5    1    4  Tomasz Ciejka          122   -  347:391    72
   6    1   13  Jan Kozłowski          126   +  353:340   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.67


  2  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Przemysław Herdzina    119   -  361:370    69
   2    6   14  Agnieszka Krupka       115   -  367:500    65
   3    7    9  Łukasz Bobowski        114   +  455:343   164
   4    5    6  Artur Irzyk            120   -  369:388    70
   5    6   15  Katarzyna Klimała      104   +  418:410   154
   6    5   14  Agnieszka Krupka       115   -  395:464    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.83


  3  Andrzej Rakoczy         122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Jerzy Matyasik         115   +  416:357   165
   2    4    7  Przemysław Herdzina    119   +  426:323   169
   3    2   11  Justyna Fugiel         123   +  418:304   173
   4    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  398:414    87
   5    2   13  Jan Kozłowski          126   -  308:447    76
   6    2    4  Tomasz Ciejka          122   -  279:436    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.67


  4  Tomasz Ciejka           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Łukasz Bobowski        114   +  403:331   164
   2    2   11  Justyna Fugiel         123   -  320:341    73
   3    4    5  Grzegorz Wilk          121   +  448:330   171
   4    4   15  Katarzyna Klimała      104   +  377:339   154
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   +  391:347   187
   6    2    3  Andrzej Rakoczy        122   +  436:279   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.50


  5  Grzegorz Wilk           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Małgorzata Sikora      100   -  370:384    50
   2    5    6  Artur Irzyk            120   +  394:373   170
   3    4    4  Tomasz Ciejka          122   -  330:448    72
   4    7    8  Jerzy Matyasik         115   -  317:374    65
   5    8   12  Dariusz Dzierża        133   +  411:340   183
   6    7   10  Małgorzata Sikora      100   +  339:308   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


  6  Artur Irzyk             120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  347:433    87
   2    5    5  Grzegorz Wilk          121   -  373:394    71
   3    8   12  Dariusz Dzierża        133   +  351:335   183
   4    5    2  Kamil Górka            136   +  388:369   186
   5    4   14  Agnieszka Krupka       115   +  422:366   165
   6    3    7  Przemysław Herdzina    119   -  334:437    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.83


  7  Przemysław Herdzina     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            136   +  370:361   186
   2    4    3  Andrzej Rakoczy        122   -  323:426    72
   3    6    8  Jerzy Matyasik         115   +  448:231   165
   4    2   13  Jan Kozłowski          126   -  359:387    76
   5    3   11  Justyna Fugiel         123   +  412:366   173
   6    3    6  Artur Irzyk            120   +  437:334   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.33


  8  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        122   -  357:416    72
   2    7    9  Łukasz Bobowski        114   +  385:377   164
   3    6    7  Przemysław Herdzina    119   -  231:448    69
   4    7    5  Grzegorz Wilk          121   +  374:317   171
   5    5   16  Mariusz Grodek         105   +  453:404   155
   6    4   11  Justyna Fugiel         123   -  307:347    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.33


  9  Łukasz Bobowski         114 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          122   -  331:403    72
   2    7    8  Jerzy Matyasik         115   -  377:385    65
   3    7    2  Kamil Górka            136   -  343:455    86
   4    8   12  Dariusz Dzierża        133   +  443:407   183
   5    7   10  Małgorzata Sikora      100   -  359:387    50
   6    8   12  Dariusz Dzierża        133   +  367:366   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.50


 10  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Grzegorz Wilk          121   +  384:370   171
   2    3    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  358:371    87
   3    5   15  Katarzyna Klimała      104   -  294:367    54
   4    6   16  Mariusz Grodek         105   -  309:324    55
   5    7    9  Łukasz Bobowski        114   +  387:359   164
   6    7    5  Grzegorz Wilk          121   -  308:339    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.33


 11  Justyna Fugiel          123 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Dariusz Dzierża        133   +  441:263   183
   2    2    4  Tomasz Ciejka          122   +  341:320   172
   3    2    3  Andrzej Rakoczy        122   -  304:418    72
   4    3   14  Agnieszka Krupka       115   +  402:341   165
   5    3    7  Przemysław Herdzina    119   -  366:412    69
   6    4    8  Jerzy Matyasik         115   +  347:307   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.67


 12  Dariusz Dzierża         133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Justyna Fugiel         123   -  263:441    73
   2    8   16  Mariusz Grodek         105   -  266:390    55
   3    8    6  Artur Irzyk            120   -  335:351    70
   4    8    9  Łukasz Bobowski        114   -  407:443    64
   5    8    5  Grzegorz Wilk          121   -  340:411    71
   6    8    9  Łukasz Bobowski        114   -  366:367    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.17


 13  Jan Kozłowski           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Agnieszka Krupka       115   +  468:347   165
   2    1   15  Katarzyna Klimała      104   +  410:300   154
   3    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  397:403    87
   4    2    7  Przemysław Herdzina    119   +  387:359   169
   5    2    3  Andrzej Rakoczy        122   +  447:308   172
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  340:353    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.00


 14  Agnieszka Krupka        115 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Jan Kozłowski          126   -  347:468    76
   2    6    2  Kamil Górka            136   +  500:367   186
   3    3   16  Mariusz Grodek         105   +  401:360   155
   4    3   11  Justyna Fugiel         123   -  341:402    73
   5    4    6  Artur Irzyk            120   -  366:422    70
   6    5    2  Kamil Górka            136   +  464:395   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.33


 15  Katarzyna Klimała       104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Mariusz Grodek         105   +  412:351   155
   2    1   13  Jan Kozłowski          126   -  300:410    76
   3    5   10  Małgorzata Sikora      100   +  367:294   150
   4    4    4  Tomasz Ciejka          122   -  339:377    72
   5    6    2  Kamil Górka            136   -  410:418    86
   6    6   16  Mariusz Grodek         105   +  402:287   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.67


 16  Mariusz Grodek          105 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   15  Katarzyna Klimała      104   -  351:412    54
   2    8   12  Dariusz Dzierża        133   +  390:266   183
   3    3   14  Agnieszka Krupka       115   -  360:401    65
   4    6   10  Małgorzata Sikora      100   +  324:309   150
   5    5    8  Jerzy Matyasik         115   -  404:453    65
   6    6   15  Katarzyna Klimała      104   -  287:402    54
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.17