Numer turnieju: 208
Data: 25 stycznia 2007 r.



MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          124 Sandomierz          2265  5.0
  2.Łukasz Bryła            122 Mielec              2384  4.0
  3.Artur Irzyk             121 Kraków              2232  3.0
  4.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              2038  3.0
  5.Łukasz Bobowski         113 Suchedniów          1673  3.0
  6.Kamil Górka             134 Łęczna              1960  2.0
  7.Maciej Mraczek          100 Katowice            1921  2.0
  8.Grzegorz Wilk           120 Kraków               898  2.0
  9.Agnieszka Rejman        100 Łańcut              1568  0.5
 10.Małgorzata Sikora       100 Kraków               602  0.0
  

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.38)   2246 / 16 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (136.56)  13656 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             132 (132.02)  13202 / 100
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             130 (129.73)  12973 / 100
  5  Jan Kozłowski            Kraków             127 (127.30)  12730 / 100
  6  Małgorzata Sulejewska    Kraków             126 (126.32)  12632 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         125 (125.29)  12529 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (122.61)  12261 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             122 (121.75)  12175 / 100
 10  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.20)   7393 / 61 
 11  Artur Irzyk              Kraków             121 (120.71)  12071 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (120.63)  12063 / 100
 13  Grzegorz Wilk            Kraków             120 (120.43)  12043 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.17)  12017 / 100
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 16  Paweł Jędryka            Tarnów             118 (117.51)   4113 / 35 
 17  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 18  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (115.23)  11523 / 100
 19  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.14)   5757 / 50 
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.78)  11478 / 100
 21  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.59)   1948 / 17 
 22  Łukasz Bobowski          Suchedniów         114 (114.46)  11446 / 100
 23  Arkadiusz Biegun         Kraków             113 (113.24)  10758 / 95 
 24  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 25  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 26  Przemysław Drochomirecki Opole              111 (110.52)   4863 / 44 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 28  Tomasz Lempart           Kraków             106 (105.89)   5612 / 53 
 29  Bożena Matysiak          Kraków             106 (105.56)   1689 / 16 
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (105.36)  10536 / 100
 31  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.20)  10520 / 100
 32  Mariusz Grodek           Olsztyn            104 (104.32)  10432 / 100
 33  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.54)   4122 / 41 
 34  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 35  Grzegorz Kwiecień        Kraków              98 ( 98.30)   7471 / 76 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 92.50)   9250 / 100
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 40  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 43  Małgorzata Fugiel        Kraków              85 ( 85.18)    937 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Andrzej Bryła            Mielec              93 ( 92.70)    927 / 10 
 47  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 48  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 49  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 50  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 52  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 53  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 54  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 55  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 56  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 57  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 58  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 59  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 61  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 62  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 63  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 64  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 66  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 67  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 68  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 69  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 70  Mateusz Majoch           Kraków              59 ( 58.80)    294 / 5  
 71  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 72  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 73  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 74  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 75  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 76  Alicja Żarowska          Kraków              62 ( 62.25)    249 / 4  
 77  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 78  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 79  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 80  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 81  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 82  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 83  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 84  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 85  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 22  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 23  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 24  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 25  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 26  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 27  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 28  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 29  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 30  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 31  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 32  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 33  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 34  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 35  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 36  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 37  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 38  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 39  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 40  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 41  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 42  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 43  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 44  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 45  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 46  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 47  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 48  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 49  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 50  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 51  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 52  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 53  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 54  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 55  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 56  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 57  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 58  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 59  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 60  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 61  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 62  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 63  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 64  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 65  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 66  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 67  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 68  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 69  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 70  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Justyna Fugiel          124 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Grzegorz Kwiecień      100   +  379:287   150
   2    2    2  Łukasz Bryła           122   -  316:456    72
   3    4    6  Maciej Mraczek         100   +  339:312   150
   4    2    3  Artur Irzyk            121   +  408:354   171
   5    2   10  Łukasz Bobowski        113   +  361:338   163
   6    1    2  Łukasz Bryła           122   +  462:265   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.33


  2  Łukasz Bryła            122 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Małgorzata Sikora      100   +  470:316   150
   2    2    1  Justyna Fugiel         124   +  456:316   174
   3    1    9  Kamil Górka            134   +  382:356   184
   4    1   10  Łukasz Bobowski        113   -  400:412    63
   5    1    3  Artur Irzyk            121   +  411:396   171
   6    1    1  Justyna Fugiel         124   -  265:462    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.00


  3  Artur Irzyk             121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Maciej Mraczek         100   +  439:348   150
   2    1    4  Grzegorz Wilk          120   -  283:393    70
   3    3    8  Agnieszka Rejman       100   +  343:213   150
   4    2    1  Justyna Fugiel         124   -  354:408    74
   5    1    2  Łukasz Bryła           122   -  396:411    72
   6    3    9  Kamil Górka            134   +  417:413   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  4  Grzegorz Wilk           120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Agnieszka Rejman       100   +  505:192   150
   2    1    3  Artur Irzyk            121   +  393:283   171
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 160.50


  5  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bryła           122   -  316:470    72
   2    3    9  Kamil Górka            134   -  286:440    84
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.00


  6  Maciej Mraczek          100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            121   -  348:439    71
   2    4    7  Grzegorz Kwiecień      100   -  295:372    50
   3    4    1  Justyna Fugiel         124   -  312:339    74
   4    3    9  Kamil Górka            134   -  309:422    84
   5    4    8  Agnieszka Rejman       100   +  325:302   150
   6    4    8  Agnieszka Rejman       100   +  332:292   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.50


  7  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         124   -  287:379    74
   2    4    6  Maciej Mraczek         100   +  372:295   150
   3    2   10  Łukasz Bobowski        113   -  288:545    63
   4    4    8  Agnieszka Rejman       100   +  341:269   150
   5    3    9  Kamil Górka            134   +  421:329   184
   6    2   10  Łukasz Bobowski        113   -  329:378    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.00


  8  Agnieszka Rejman        100 Łańcut            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Grzegorz Wilk          120   -  192:505    70
   2            PAUZA
   3    3    3  Artur Irzyk            121   -  213:343    71
   4    4    7  Grzegorz Kwiecień      100   -  269:341    50
   5    4    6  Maciej Mraczek         100   -  302:325    50
   6    4    6  Maciej Mraczek         100   -  292:332    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.20


  9  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Małgorzata Sikora      100   +  440:286   150
   3    1    2  Łukasz Bryła           122   -  356:382    72
   4    3    6  Maciej Mraczek         100   +  422:309   150
   5    3    7  Grzegorz Kwiecień      100   -  329:421    50
   6    3    3  Artur Irzyk            121   -  413:417    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.60


 10  Łukasz Bobowski         113 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    2    7  Grzegorz Kwiecień      100   +  545:288   150
   4    1    2  Łukasz Bryła           122   +  412:400   172
   5    2    1  Justyna Fugiel         124   -  338:361    74
   6    2    7  Grzegorz Kwiecień      100   +  378:329   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.50