Numer turnieju: 209
Data: 1 lutego 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             132 Łęczna              2505  5.0
  2.Justyna Fugiel          125 Sandomierz          2382  4.0
  3.Marta Dobrzańska        105 Kraków              2242  4.0
  4.Paweł Jędryka           118 Tarnów              2006  4.0
  5.Dariusz Dzierża         130 Kraków              2475  3.0
  6.Grzegorz Wilk           120 Kraków              2206  2.5
  7.Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa            2112  2.5
  8.Łukasz Bobowski         114 Suchedniów          1501  2.0
  9.Tomasz Ciejka           123 Kraków              2133  1.5
 10.Małgorzata Sulejewska   126 Kraków              1867  1.5
 11.Katarzyna Klimała       105 Kraków              1338  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.38)   2246 / 16 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.70)  13570 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             134 (134.26)  13426 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (128.32)  12832 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (127.50)  12750 / 100
  6  Jan Kozłowski            Kraków             127 (127.30)  12730 / 100
  7  Małgorzata Sulejewska    Kraków             126 (126.45)  12645 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (122.67)  12267 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             122 (121.75)  12175 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             122 (121.60)  12160 / 100
 11  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.20)   7393 / 61 
 12  Artur Irzyk              Kraków             121 (120.71)  12071 / 100
 13  Paweł Jędryka            Tarnów             121 (120.68)   4103 / 34 
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (120.63)  12063 / 100
 15  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.17)  12017 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.13)  11813 / 100
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.53)  11653 / 100
 18  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 19  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (115.23)  11523 / 100
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.14)   5757 / 50 
 21  Arkadiusz Biegun         Kraków             115 (114.83)  10335 / 90 
 22  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.78)  11478 / 100
 23  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.59)   1948 / 17 
 24  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 25  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 26  Przemysław Drochomirecki Opole              111 (110.52)   4863 / 44 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             107 (107.43)  10743 / 100
 29  Tomasz Lempart           Kraków             106 (105.89)   5612 / 53 
 30  Bożena Matysiak          Kraków             106 (105.56)   1689 / 16 
 31  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (104.81)  10481 / 100
 32  Mariusz Grodek           Olsztyn            104 (104.32)  10432 / 100
 33  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.54)   4122 / 41 
 34  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 35  Grzegorz Kwiecień        Kraków              98 ( 98.30)   7471 / 76 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 92.50)   9250 / 100
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 40  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 43  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 44  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 45  Andrzej Bryła            Mielec              93 ( 92.70)    927 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 51  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 52  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 53  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 54  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 55  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 56  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 57  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 58  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 59  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 60  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 61  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 62  Małgorzata Fugiel        Kraków              81 ( 80.50)    483 / 6  
 63  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 64  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 65  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 66  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 67  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 68  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 69  Mateusz Majoch           Kraków              59 ( 58.80)    294 / 5  
 70  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 71  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 72  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 73  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 74  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 75  Alicja Żarowska          Kraków              62 ( 62.25)    249 / 4  
 76  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 77  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 78  Paweł Kowalski           Kutno               68 ( 67.67)    203 / 3  
 79  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 80  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 81  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 82  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 83  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 84  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 22  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 23  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 24  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 25  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 26  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 27  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 28  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 29  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 30  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 31  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 32  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 33  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 34  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 35  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 36  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 37  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 38  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 39  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 40  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 41  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 42  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 43  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 44  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 45  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 46  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 47  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 48  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 49  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 50  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 51  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 52  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 53  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 54  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 55  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 56  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 57  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 58  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 59  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 60  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 61  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 62  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 63  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 64  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 65  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 66  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 67  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 68  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 69  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 70  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 71  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


 1  Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Justyna Fugiel         125   -  360:531    75
   2            PAUZA
   3    4    4  Małgorzata Sulejewska  126   +  408:389   176
   4    3    8  Marta Dobrzańska       105   -  313:342    55
   5    4    6  Tomasz Ciejka          123   -  351:391    73
   6    5   11  Katarzyna Klimała      105   +  380:305   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.80


  2  Kamil Górka             132 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Tomasz Ciejka          123   +  504:415   173
   2    2    8  Marta Dobrzańska       105   +  426:398   155
   3    1    5  Justyna Fugiel         125   +  355:309   175
   4    1    3  Dariusz Dzierża        130   +  492:382   180
   5    1    9  Paweł Jędryka          118   -  316:408    68
   6    1    5  Justyna Fugiel         125   +  412:306   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.33


  3  Dariusz Dzierża         130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Grzegorz Wilk          120   +  450:367   170
   2    1    5  Justyna Fugiel         125   -  396:414    75
   3    2    9  Paweł Jędryka          118   +  492:394   168
   4    1    2  Kamil Górka            132   -  382:492    82
   5    3    8  Marta Dobrzańska       105   -  355:397    55
   6    3   10  Łukasz Bobowski        114   +  400:399   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.00


  4  Małgorzata Sulejewska   126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marta Dobrzańska       105   -  364:413    55
   2    3    6  Tomasz Ciejka          123   +  438:357   173
   3    4    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  389:408    87
   4    2    5  Justyna Fugiel         125   -  376:436    75
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.50


  5  Justyna Fugiel          125 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   137   +  531:360   187
   2    1    3  Dariusz Dzierża        130   +  414:396   180
   3    1    2  Kamil Górka            132   -  309:355    82
   4    2    4  Małgorzata Sulejewska  126   +  436:376   176
   5    2   10  Łukasz Bobowski        114   +  386:337   164
   6    1    2  Kamil Górka            132   -  306:412    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.17


  6  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            132   -  415:504    82
   2    3    4  Małgorzata Sulejewska  126   -  357:438    76
   3    3    8  Marta Dobrzańska       105   -  348:385    55
   4            PAUZA
   5    4    1  Mariusz Wrześniewski   137   +  391:351   187
   6    4    7  Grzegorz Wilk          120   -  322:415    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.00


  7  Grzegorz Wilk           120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Dariusz Dzierża        130   -  367:450    80
   2    4    9  Paweł Jędryka          118   -  352:381    68
   3            PAUZA
   4    5   10  Łukasz Bobowski        114   -  337:386    64
   5    5   11  Katarzyna Klimała      105   +  435:367   155
   6    4    6  Tomasz Ciejka          123   +  415:322   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.00


  8  Marta Dobrzańska        105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Małgorzata Sulejewska  126   +  413:364   176
   2    2    2  Kamil Górka            132   -  398:426    82
   3    3    6  Tomasz Ciejka          123   +  385:348   173
   4    3    1  Mariusz Wrześniewski   137   +  342:313   187
   5    3    3  Dariusz Dzierża        130   +  397:355   180
   6    2    9  Paweł Jędryka          118   -  307:433    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.33


  9  Paweł Jędryka           118 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Grzegorz Wilk          120   +  381:352   170
   3    2    3  Dariusz Dzierża        130   -  394:492    80
   4    4   11  Katarzyna Klimała      105   +  390:314   155
   5    1    2  Kamil Górka            132   +  408:316   182
   6    2    8  Marta Dobrzańska       105   +  433:307   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.40


 10  Łukasz Bobowski         114 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   11  Katarzyna Klimała      105   +  379:352   155
   4    5    7  Grzegorz Wilk          120   +  386:337   170
   5    2    5  Justyna Fugiel         125   -  337:386    75
   6    3    3  Dariusz Dzierża        130   -  399:400    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.00


 11  Katarzyna Klimała       105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   10  Łukasz Bobowski        114   -  352:379    64
   4    4    9  Paweł Jędryka          118   -  314:390    68
   5    5    7  Grzegorz Wilk          120   -  367:435    70
   6    5    1  Mariusz Wrześniewski   137   -  305:380    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.25