Numer turnieju: 210
Data: 8 lutego 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Dariusz Dzierża         128 Kraków              2541  5.0
  2.Kamil Górka             134 Łęczna              2381  5.0
  3.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2742  4.0
  4.Łukasz Bryła            122 Mielec              2365  4.0
  5.Andrzej Rakoczy         120 Kraków              2344  4.0
  6.Arkadiusz Biegun        115 Kraków              2245  4.0
  7.Łukasz Bobowski         117 Suchedniów          2155  3.5
  8.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2151  3.0
  9.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              1376  3.0
 10.Artur Irzyk             121 Kraków              1929  2.0
 11.Jan Kozłowski           127 Kraków              1918  2.0
 12.Tomasz Lempart          106 Kraków              1753  2.0
 13.Daniel Czernatowicz     118 Kraków              1607  2.0
 14.Małgorzata Sulejewska   126 Kraków              1600  2.0
 15.Marta Dobrzańska        107 Kraków              2035  1.5
 16.Paweł Kowalski          100 Kutno               1786  1.5
 17.Przemysław Drochomirecki 111 Opole               1784  1.5
 18.Agnieszka Krupka        115 Krosno              1649  1.0
 19.Grzegorz Wilk           122 Kraków               409  1.0
 20.Piotr Prokuski          100 Debica              1503  0.5
 21.Jerzy Matyasik          115 Kraków               346  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.38)   2246 / 16 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.78)  13578 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             134 (134.21)  13421 / 100
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.47)  12847 / 100
  5  Małgorzata Sulejewska    Kraków             127 (127.03)  12703 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (126.66)  12666 / 100
  7  Jan Kozłowski            Kraków             126 (126.03)  12603 / 100
  8  Łukasz Bryła             Mielec             124 (123.98)  12398 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.88)  12288 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (122.67)  12267 / 100
 11  Grzegorz Wilk            Kraków             122 (122.39)  12239 / 100
 12  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.20)   7393 / 61 
 13  Paweł Jędryka            Tarnów             121 (120.68)   4103 / 34 
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (120.63)  12063 / 100
 15  Artur Irzyk              Kraków             120 (120.31)  12031 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (119.11)  11911 / 100
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             118 (118.26)  10762 / 91 
 18  Łukasz Bobowski          Suchedniów         116 (116.40)  11640 / 100
 19  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.14)   5757 / 50 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.78)  11478 / 100
 22  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.59)   1948 / 17 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             113 (113.29)  11329 / 100
 24  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 25  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 26  Przemysław Drochomirecki Opole              108 (107.96)   5290 / 49 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             107 (107.37)  10737 / 100
 29  Tomasz Lempart           Kraków             106 (106.43)   5747 / 54 
 30  Bożena Matysiak          Kraków             106 (105.56)   1689 / 16 
 31  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (104.81)  10481 / 100
 32  Mariusz Grodek           Olsztyn            104 (104.32)  10432 / 100
 33  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.54)   4122 / 41 
 34  Grzegorz Kwiecień        Kraków             100 (100.28)   8022 / 80 
 35  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 92.50)   9250 / 100
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 40  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 43  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 44  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 45  Andrzej Bryła            Mielec              93 ( 92.70)    927 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 50  Paweł Kowalski           Kutno               78 ( 78.25)    626 / 8  
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 52  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 53  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 54  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 55  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 56  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 57  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 58  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 59  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 60  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 61  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 62  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 63  Małgorzata Fugiel        Kraków              81 ( 80.50)    483 / 6  
 64  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 66  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 67  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 68  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 69  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 70  Mateusz Majoch           Kraków              59 ( 58.80)    294 / 5  
 71  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 72  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 73  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 74  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 75  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 76  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 77  Alicja Żarowska          Kraków              62 ( 62.25)    249 / 4  
 78  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 79  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 80  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 81  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 82  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 83  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 84  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 85  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 22  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 23  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 24  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 25  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 26  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 27  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 28  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 29  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 30  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 31  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 32  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 33  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 34  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 35  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 36  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 37  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 38  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 39  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 40  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 41  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 42  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 43  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 44  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 45  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 46  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 47  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 48  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 49  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 50  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 51  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 52  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 53  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 54  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 55  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 56  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 57  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 58  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 59  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 60  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 61  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 62  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 63  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 64  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 65  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 66  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 67  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 68  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 69  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 70  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 71  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Andrzej Rakoczy        120   -  383:402    70
   2    5    7  Artur Irzyk            121   +  404:311   171
   3    5   11  Agnieszka Krupka       115   +  566:240   165
   4    2    6  Łukasz Bryła           122   +  550:336   172
   5    2    2  Kamil Górka            134   -  409:418    84
   6    3   20  Małgorzata Sulejewska  126   +  430:379   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.67


  2  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Daniel Czernatowicz    118   +  439:369   168
   2    4   17  Przemysław Drochomirecki 111   +  422:266   161
   3    1   12  Arkadiusz Biegun       115   +  380:378   165
   4    1    8  Andrzej Rakoczy        120   -  299:404    70
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  418:409   186
   6    2   12  Arkadiusz Biegun       115   +  423:352   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.50


  3  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Łukasz Bobowski        117   +  351:302   167
   2    3   16  Paweł Kowalski         100   +  359:261   150
   3    2    8  Andrzej Rakoczy        120   -  358:384    70
   4    3    4  Dariusz Dzierża        128   -  354:388    78
   5    5    5  Jan Kozłowski          127   +  387:372   177
   6    4    6  Łukasz Bryła           122   -  342:502    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.00


  4  Dariusz Dzierża         128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Agnieszka Krupka       115   +  448:321   165
   2    2   12  Arkadiusz Biegun       115   -  348:352    65
   3    4   16  Paweł Kowalski         100   +  500:273   150
   4    3    3  Justyna Fugiel         128   +  388:354   178
   5    1    8  Andrzej Rakoczy        120   +  454:343   170
   6    1    8  Andrzej Rakoczy        120   +  403:374   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.67


  5  Jan Kozłowski           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Arkadiusz Biegun       115   -  319:362    65
   2    8   15  Piotr Prokuski         100   +  464:307   150
   3    6   10  Łukasz Bobowski        117   -  353:393    67
   4    6   19  Grzegorz Kwiecień      100   +  410:322   150
   5    5    3  Justyna Fugiel         128   -  372:387    78
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


  6  Łukasz Bryła            122 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Jerzy Matyasik         115   +  460:346   165
   2    1    8  Andrzej Rakoczy        120   -  319:437    70
   3    7   17  Przemysław Drochomirecki 111   +  366:328   161
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  336:550    86
   5    4    7  Artur Irzyk            121   +  382:350   171
   6    4    3  Justyna Fugiel         128   +  502:342   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.50


  7  Artur Irzyk             121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Marta Dobrzańska       107   +  417:325   157
   2    5    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  311:404    86
   3    3    9  Daniel Czernatowicz    118   -  375:462    68
   4    7   17  Przemysław Drochomirecki 111   +  476:220   161
   5    4    6  Łukasz Bryła           122   -  350:382    72
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.80


  8  Andrzej Rakoczy         120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  402:383   186
   2    1    6  Łukasz Bryła           122   +  437:319   172
   3    2    3  Justyna Fugiel         128   +  384:358   178
   4    1    2  Kamil Górka            134   +  404:299   184
   5    1    4  Dariusz Dzierża        128   -  343:454    78
   6    1    4  Dariusz Dzierża        128   -  374:403    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.00


  9  Daniel Czernatowicz     118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            134   -  369:439    84
   2    6   14  Marta Dobrzańska       107   +  459:285   157
   3    3    7  Artur Irzyk            121   +  462:375   171
   4    4   12  Arkadiusz Biegun       115   -  317:338    65
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.25


 10  Łukasz Bobowski         117 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         128   -  302:351    78
   2            PAUZA
   3    6    5  Jan Kozłowski          127   +  393:353   177
   4    5   20  Małgorzata Sulejewska  126   +  353:332   176
   5    3   12  Arkadiusz Biegun       115   -  341:463    65
   6    5   18  Tomasz Lempart         106   +  466:342   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.40


 11  Agnieszka Krupka        115 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Dariusz Dzierża        128   -  321:448    78
   2    7   18  Tomasz Lempart         106   +  406:281   156
   3    5    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  240:566    86
   4    9   14  Marta Dobrzańska       107   -  339:412    57
   5    7   21  Grzegorz Wilk          122   -  343:409    72
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.80


 12  Arkadiusz Biegun        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jan Kozłowski          127   +  362:319   177
   2    2    4  Dariusz Dzierża        128   +  352:348   178
   3    1    2  Kamil Górka            134   -  378:380    84
   4    4    9  Daniel Czernatowicz    118   +  338:317   168
   5    3   10  Łukasz Bobowski        117   +  463:341   167
   6    2    2  Kamil Górka            134   -  352:423    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.00


 13  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bryła           122   -  346:460    72
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.00


 14  Marta Dobrzańska        107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Artur Irzyk            121   -  325:417    71
   2    6    9  Daniel Czernatowicz    118   -  285:459    68
   3            PAUZA
   4    9   11  Agnieszka Krupka       115   +  412:339   165
   5    6   20  Małgorzata Sulejewska  126   -  386:450    76
   6    6   19  Grzegorz Kwiecień      100   -  327:362    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.00


 15  Piotr Prokuski          100 Debica            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Paweł Kowalski         100   -  339:444    50
   2    8    5  Jan Kozłowski          127   -  307:464    77
   3    8   20  Małgorzata Sulejewska  126   -  294:439    76
   4            PAUZA
   5    8   18  Tomasz Lempart         106   -  263:461    56
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.75


 16  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   15  Piotr Prokuski         100   +  444:339   150
   2    3    3  Justyna Fugiel         128   -  261:359    78
   3    4    4  Dariusz Dzierża        128   -  273:500    78
   4    8   18  Tomasz Lempart         106   -  255:400    56
   5            PAUZA
   6    7   17  Przemysław Drochomirecki 111   -  253:360    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.60


 17  Przemysław Drochomirecki 111 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    2  Kamil Górka            134   -  266:422    84
   3    7    6  Łukasz Bryła           122   -  328:366    72
   4    7    7  Artur Irzyk            121   -  220:476    71
   5    9   19  Grzegorz Kwiecień      100   -  310:372    50
   6    7   16  Paweł Kowalski         100   +  360:253   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.40


 18  Tomasz Lempart          106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   11  Agnieszka Krupka       115   -  281:406    65
   3    9   19  Grzegorz Kwiecień      100   -  269:320    50
   4    8   16  Paweł Kowalski         100   +  400:255   150
   5    8   15  Piotr Prokuski         100   +  461:263   150
   6    5   10  Łukasz Bobowski        117   -  342:466    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.40


 19  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    9   18  Tomasz Lempart         106   +  320:269   156
   4    6    5  Jan Kozłowski          127   -  322:410    77
   5    9   17  Przemysław Drochomirecki 111   +  372:310   161
   6    6   14  Marta Dobrzańska       107   +  362:327   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.75


 20  Małgorzata Sulejewska   126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   15  Piotr Prokuski         100   +  439:294   150
   4    5   10  Łukasz Bobowski        117   -  332:353    67
   5    6   14  Marta Dobrzańska       107   +  450:386   157
   6    3    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  379:430    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


 21  Grzegorz Wilk           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    7   11  Agnieszka Krupka       115   +  409:343   165
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.00