Numer turnieju: 211
Data: 15 lutego 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2637  5.0
  2.Artur Irzyk             120 Kraków              2510  4.0
  3.Grzegorz Wilk           122 Kraków              2468  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         123 Kraków              2312  4.0
  5.Paweł Jędryka           121 Tarnów              2123  4.0
  6.Jan Kozłowski           126 Kraków              2456  3.5
  7.Małgorzata Sulejewska   127 Kraków              2253  3.0
  8.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2182  3.0
  9.Kamil Górka             134 Łęczna              2057  3.0
 10.Tomasz Lempart          106 Kraków              1924  3.0
 11.Katarzyna Klimała       105 Kraków              1440  3.0
 12.Łukasz Bobowski         116 Suchedniów          1958  2.5
 13.Przemysław Herdzina     121 Kraków              2180  2.0
 14.Marta Dobrzańska        107 Kraków              1875  1.5
 15.Maciej Chmielowski      121 Kraków              1785  1.5
 16.Agnieszka Krupka        113 Krosno               728  1.0
 17.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1266  0.5
 18.Paweł Kowalski          100 Kutno               1827  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.38)   2246 / 16 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.79)  13479 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             133 (132.95)  13295 / 100
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.47)  12847 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (128.11)  12811 / 100
  6  Małgorzata Sulejewska    Kraków             127 (127.13)  12713 / 100
  7  Jan Kozłowski            Kraków             126 (126.34)  12634 / 100
  8  Paweł Jędryka            Tarnów             125 (124.54)   4857 / 39 
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (124.29)  12429 / 100
 10  Łukasz Bryła             Mielec             124 (123.98)  12398 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (122.67)  12267 / 100
 12  Grzegorz Wilk            Kraków             122 (121.80)  12180 / 100
 13  Artur Irzyk              Kraków             121 (121.43)  12143 / 100
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (119.11)  11911 / 100
 15  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (118.83)   7843 / 66 
 16  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.76)  11876 / 100
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             118 (118.26)  10762 / 91 
 18  Łukasz Bobowski          Suchedniów         116 (116.31)  11631 / 100
 19  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.14)   5757 / 50 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.78)  11478 / 100
 22  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.59)   1948 / 17 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (114.05)  11405 / 100
 24  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 25  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 26  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.25)   6387 / 59 
 27  Przemysław Drochomirecki Opole              108 (107.96)   5290 / 49 
 28  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 29  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (106.85)  10685 / 100
 30  Bożena Matysiak          Kraków             106 (105.56)   1689 / 16 
 31  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (105.08)  10508 / 100
 32  Mariusz Grodek           Olsztyn            104 (104.32)  10432 / 100
 33  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.54)   4122 / 41 
 34  Grzegorz Kwiecień        Kraków             100 (100.28)   8022 / 80 
 35  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 92.59)   9259 / 100
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 40  Paweł Kowalski           Kutno               74 ( 74.31)    966 / 13 
 41  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 60.89)    548 / 9  
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              75 ( 75.38)    603 / 8  
 51  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 52  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 53  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 56  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 57  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 58  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 59  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              81 ( 80.50)    483 / 6  
 61  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 62  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 63  Sławomir Kucia           Kraków             120 (120.40)    602 / 5  
 64  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 65  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 66  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.00)    405 / 5  
 67  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 68  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 69  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 70  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 71  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 72  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 73  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 74  Alicja Żarowska          Kraków              62 ( 62.25)    249 / 4  
 75  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 76  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 77  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 78  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 79  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 80  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 81  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 82  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  6  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  7  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  8  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
  9  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 10  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 11  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 12  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 13  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 14  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 15  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 16  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 17  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 18  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 19  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 20  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 21  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 22  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 23  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 24  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 25  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 26  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 27  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 28  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 29  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 30  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 31  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 32  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 33  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 34  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 35  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 36  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 37  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 38  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 39  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 40  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 41  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 42  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 43  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 44  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 45  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 46  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 47  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 48  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 49  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 50  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 51  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 52  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 53  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 54  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 55  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 56  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 57  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 58  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 59  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 60  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 61  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 62  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 63  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 64  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 65  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 66  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 67  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 68  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 69  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 70  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 71  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 72  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 73  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 74  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Maciej Chmielowski     121   -  344:366    71
   2    5   11  Marta Dobrzańska       107   +  521:254   157
   3    3    3  Małgorzata Sulejewska  127   +  515:320   177
   4    2    9  Artur Irzyk            120   +  417:296   170
   5    2    5  Andrzej Rakoczy        123   +  412:329   173
   6    1   14  Paweł Jędryka          121   +  428:358   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.17


  2  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Przemysław Herdzina    121   -  330:410    71
   2    6    9  Artur Irzyk            120   -  336:438    70
   3    8   17  Katarzyna Klimała      105   +  341:318   155
   4    5   16  Tomasz Lempart         106   -  304:487    56
   5    7   15  Paweł Kowalski         100   +  351:321   150
   6    6    8  Przemysław Herdzina    121   +  395:328   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.17


  3  Małgorzata Sulejewska   127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Artur Irzyk            120   +  372:368   170
   2    1    8  Przemysław Herdzina    121   -  338:489    71
   3    3    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  320:515    86
   4    7   11  Marta Dobrzańska       107   +  504:237   157
   5    6   10  Łukasz Bobowski        116   +  408:278   166
   6    3    6  Grzegorz Wilk          122   -  311:505    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.33


  4  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Łukasz Bobowski        116   +  373:282   166
   2    4   12  Małgorzata Sikora      100   +  342:294   150
   3    1    8  Przemysław Herdzina    121   +  484:292   171
   4    1   13  Jan Kozłowski          126   -  367:534    76
   5    3    6  Grzegorz Wilk          122   -  339:366    72
   6    5   16  Tomasz Lempart         106   -  277:352    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.17


  5  Andrzej Rakoczy         123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Marta Dobrzańska       107   +  394:385   157
   2    3   13  Jan Kozłowski          126   -  322:538    76
   3    6   15  Paweł Kowalski         100   +  458:454   150
   4    4    6  Grzegorz Wilk          122   +  412:378   172
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  329:412    86
   6    4   18  Agnieszka Krupka       113   +  397:320   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.00


  6  Grzegorz Wilk           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Małgorzata Sikora      100   +  402:388   150
   2    2    7  Maciej Chmielowski     121   +  378:236   171
   3    2   13  Jan Kozłowski          126   -  439:483    76
   4    4    5  Andrzej Rakoczy        123   -  378:412    73
   5    3    4  Justyna Fugiel         127   +  366:339   177
   6    3    3  Małgorzata Sulejewska  127   +  505:311   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.33


  7  Maciej Chmielowski      121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  366:344   186
   2    2    6  Grzegorz Wilk          122   -  236:378    72
   3    5   14  Paweł Jędryka          121   -  228:503    71
   4    6   10  Łukasz Bobowski        116   -  305:327    66
   5            PAUZA
   6    7   17  Katarzyna Klimała      105   -  350:409    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


  8  Przemysław Herdzina     121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            134   +  410:330   184
   2    1    3  Małgorzata Sulejewska  127   +  489:338   177
   3    1    4  Justyna Fugiel         127   -  292:484    77
   4    3   14  Paweł Jędryka          121   -  345:410    71
   5    5    9  Artur Irzyk            120   -  316:478    70
   6    6    2  Kamil Górka            134   -  328:395    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.50


  9  Artur Irzyk             120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Małgorzata Sulejewska  127   -  368:372    77
   2    6    2  Kamil Górka            134   +  438:336   184
   3    4   10  Łukasz Bobowski        116   +  395:352   166
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  296:417    86
   5    5    8  Przemysław Herdzina    121   +  478:316   171
   6    2   13  Jan Kozłowski          126   +  535:228   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.33


 10  Łukasz Bobowski         116 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Justyna Fugiel         127   -  282:373    77
   2    8   16  Tomasz Lempart         106   +  419:329   156
   3    4    9  Artur Irzyk            120   -  352:395    70
   4    6    7  Maciej Chmielowski     121   +  327:305   171
   5    6    3  Małgorzata Sulejewska  127   -  278:408    77
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.20


 11  Marta Dobrzańska        107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        123   -  385:394    73
   2    5    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  254:521    86
   3            PAUZA
   4    7    3  Małgorzata Sulejewska  127   -  237:504    77
   5    8   17  Katarzyna Klimała      105   -  317:362    55
   6    8   15  Paweł Kowalski         100   +  382:320   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.20


 12  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Grzegorz Wilk          122   -  388:402    72
   2    4    4  Justyna Fugiel         127   -  294:342    77
   3    7   16  Tomasz Lempart         106   -  284:469    56
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.33


 13  Jan Kozłowski           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Andrzej Rakoczy        123   +  538:322   173
   3    2    6  Grzegorz Wilk          122   +  483:439   172
   4    1    4  Justyna Fugiel         127   +  534:367   177
   5    1   14  Paweł Jędryka          121   -  373:411    71
   6    2    9  Artur Irzyk            120   -  228:535    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.60


 14  Paweł Jędryka           121 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   15  Paweł Kowalski         100   +  441:420   150
   3    5    7  Maciej Chmielowski     121   +  503:228   171
   4    3    8  Przemysław Herdzina    121   +  410:345   171
   5    1   13  Jan Kozłowski          126   +  411:373   176
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  358:428    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.80


 15  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   14  Paweł Jędryka          121   -  420:441    71
   3    6    5  Andrzej Rakoczy        123   -  454:458    73
   4    8   17  Katarzyna Klimała      105   -  312:351    55
   5    7    2  Kamil Górka            134   -  321:351    84
   6    8   11  Marta Dobrzańska       107   -  320:382    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.00


 16  Tomasz Lempart          106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   10  Łukasz Bobowski        116   -  329:419    66
   3    7   12  Małgorzata Sikora      100   +  469:284   150
   4    5    2  Kamil Górka            134   +  487:304   184
   5    4   18  Agnieszka Krupka       113   -  287:408    63
   6    5    4  Justyna Fugiel         127   +  352:277   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.00


 17  Katarzyna Klimała       105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8    2  Kamil Górka            134   -  318:341    84
   4    8   15  Paweł Kowalski         100   +  351:312   150
   5    8   11  Marta Dobrzańska       107   +  362:317   157
   6    7    7  Maciej Chmielowski     121   +  409:350   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.50


 18  Agnieszka Krupka        113 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4   16  Tomasz Lempart         106   +  408:287   156
   6    4    5  Andrzej Rakoczy        123   -  320:397    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.50