Numer turnieju: 212
Data: 22 lutego 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             133 Łęczna              2657  5.0
  2.Dariusz Dzierża         128 Kraków              2540  4.0
  3.Łukasz Bryła            124 Mielec              2349  4.0
  4.Mariusz Grodek          104 Olsztyn             2344  4.0
  5.Grzegorz Wilk           122 Kraków              2133  4.0
  6.Grzegorz Kwiecień       100 Kraków              1556  3.0
  7.Maciej Chmielowski      119 Kraków              1424  3.0
  8.Łukasz Bobowski         116 Suchedniów          2102  2.0
  9.Paweł Kowalski          100 Kutno               1947  2.0
 10.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2077  1.5
 11.Tomasz Lempart          108 Kraków              1950  1.5
 12.Katarzyna Klimała       107 Kraków              1341  1.5
 13.Artur Irzyk             121 Kraków              1443  1.0
 14.Tomasz Ciejka           123 Kraków              1051  1.0
 15.Agnieszka Krupka        114 Krosno               715  1.0
 16.Jan Kozłowski           126 Kraków               607  1.0
 17.Przemysław Drochomirecki 108 Opole                666  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.79)  13479 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             134 (134.25)  13425 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             129 (129.25)  12925 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (128.11)  12811 / 100
  5  Paweł Jędryka            Tarnów             127 (127.35)   4330 / 34 
  6  Małgorzata Sulejewska    Kraków             127 (127.13)  12713 / 100
  7  Jan Kozłowski            Kraków             126 (126.25)  12625 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (124.29)  12429 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             124 (124.14)  12414 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             121 (121.17)  12117 / 100
 11  Grzegorz Wilk            Kraków             121 (121.05)  12105 / 100
 12  Artur Irzyk              Kraków             120 (119.50)  11950 / 100
 13  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.29)   7754 / 65 
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (119.11)  11911 / 100
 15  Arkadiusz Biegun         Kraków             119 (118.83)  10219 / 86 
 16  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.76)  11876 / 100
 17  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.14)   5757 / 50 
 19  Łukasz Bobowski          Suchedniów         115 (115.09)  11509 / 100
 20  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.59)   1948 / 17 
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (114.01)  11401 / 100
 22  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (113.22)  11322 / 100
 23  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.02)   6541 / 60 
 26  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 27  Mariusz Grodek           Olsztyn            107 (107.44)  10744 / 100
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (107.01)  10701 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (106.41)   5427 / 51 
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (105.08)  10508 / 100
 31  Grzegorz Kwiecień        Kraków             102 (101.76)   8548 / 84 
 32  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.54)   4122 / 41 
 33  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 92.65)   8987 / 97 
 35  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 36  Paweł Kowalski           Kutno               82 ( 81.68)   1552 / 19 
 37  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 38  Bożena Matysiak          Kraków             102 (101.79)   1425 / 14 
 39  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 40  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 50  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 51  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 54  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 55  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 56  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Małgorzata Fugiel        Kraków              81 ( 80.50)    483 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 63  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 64  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 65  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 66  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 67  Justyna Woszczyna        Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 68  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 69  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 70  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 71  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 72  Alicja Żarowska          Kraków              62 ( 62.25)    249 / 4  
 73  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 74  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 75  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 76  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 77  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 78  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 79  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 80  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  4  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  5  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  6  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  7  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  8  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  9  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 10  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 11  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 12  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 17  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 18  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 19  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 20  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 21  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 22  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 23  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 24  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 25  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 26  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 27  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 28  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 29  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 30  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 31  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 32  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 33  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 34  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 35  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 36  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 37  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 38  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 39  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 40  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 41  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 42  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 43  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 44  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 45  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 46  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 47  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 48  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 49  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 50  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 51  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 52  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 53  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 54  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 55  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 56  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 57  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 58  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 59  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 60  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 61  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 62  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 63  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 64  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 65  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 66  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 67  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 68  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 69  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 70  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 71  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 72  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 73  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 74  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 75  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 76  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 


  1  Kamil Górka             133 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Grzegorz Wilk          122   -  417:437    72
   2    3    8  Mariusz Grodek         104   +  482:407   154
   3    2    7  Jerzy Matyasik         115   +  407:315   165
   4    1    3  Łukasz Bryła           124   +  480:261   174
   5    1   14  Artur Irzyk            121   +  415:358   171
   6    1    2  Dariusz Dzierża        128   +  456:357   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.33


  2  Dariusz Dzierża         128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Łukasz Bobowski        116   +  443:299   166
   2    1   10  Paweł Kowalski         100   -  342:381    50
   3    4    4  Tomasz Ciejka          123   +  503:350   173
   4    2    5  Grzegorz Wilk          122   +  424:308   172
   5    2    3  Łukasz Bryła           124   +  471:423   174
   6    1    1  Kamil Górka            133   -  357:456    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.33


  3  Łukasz Bryła            124 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Jerzy Matyasik         115   +  373:332   165
   2    2    5  Grzegorz Wilk          122   +  434:302   172
   3    1   10  Paweł Kowalski         100   +  360:316   150
   4    1    1  Kamil Górka            133   -  261:480    83
   5    2    2  Dariusz Dzierża        128   -  423:471    78
   6    3   17  Jan Kozłowski          126   +  498:259   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.33


  4  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Mariusz Grodek         104   -  283:421    54
   2    5    6  Łukasz Bobowski        116   +  418:302   166
   3    4    2  Dariusz Dzierża        128   -  350:503    78
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.33


  5  Grzegorz Wilk           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            133   +  437:417   183
   2    2    3  Łukasz Bryła           124   -  302:434    74
   3    3    8  Mariusz Grodek         104   +  328:292   154
   4    2    2  Dariusz Dzierża        128   -  308:424    78
   5    5   10  Paweł Kowalski         100   +  362:283   150
   6    4   14  Artur Irzyk            121   +  396:330   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


  6  Łukasz Bobowski         116 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Dariusz Dzierża        128   -  299:443    78
   2    5    4  Tomasz Ciejka          123   -  302:418    73
   3    6    9  Tomasz Lempart         108   -  320:385    58
   4    7   11  Katarzyna Klimała      107   +  461:215   157
   5    7   15  Przemysław Drochomirecki 108   +  355:326   158
   6    5   13  Maciej Chmielowski     119   -  365:375    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.83


  7  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bryła           124   -  332:373    74
   2    4    9  Tomasz Lempart         108   +  423:292   158
   3    2    1  Kamil Górka            133   -  315:407    83
   4    4   12  Grzegorz Kwiecień      100   -  334:376    50
   5    6   11  Katarzyna Klimała      107   -  299:452    57
   6    7   11  Katarzyna Klimała      107   =  374:374   107
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.17


  8  Mariusz Grodek          104 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          123   +  421:283   173
   2    3    1  Kamil Górka            133   -  407:482    83
   3    3    5  Grzegorz Wilk          122   -  292:328    72
   4    3   10  Paweł Kowalski         100   +  369:334   150
   5    4   12  Grzegorz Kwiecień      100   +  470:354   150
   6    2   16  Agnieszka Krupka       114   +  385:283   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.00


  9  Tomasz Lempart          108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Paweł Kowalski         100   -  297:399    50
   2    4    7  Jerzy Matyasik         115   -  292:423    65
   3    6    6  Łukasz Bobowski        116   +  385:320   166
   4    5   13  Maciej Chmielowski     119   -  352:367    69
   5    8   17  Jan Kozłowski          126   -  324:348    76
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.20


 10  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Tomasz Lempart         108   +  399:297   158
   2    1    2  Dariusz Dzierża        128   +  381:342   178
   3    1    3  Łukasz Bryła           124   -  316:360    74
   4    3    8  Mariusz Grodek         104   -  334:369    54
   5    5    5  Grzegorz Wilk          122   -  283:362    72
   6    6   12  Grzegorz Kwiecień      100   -  234:456    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.67


 11  Katarzyna Klimała       107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   12  Grzegorz Kwiecień      100   -  300:370    50
   4    7    6  Łukasz Bobowski        116   -  215:461    66
   5    6    7  Jerzy Matyasik         115   +  452:299   165
   6    7    7  Jerzy Matyasik         115   =  374:374   115
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.00


 12  Grzegorz Kwiecień       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   11  Katarzyna Klimała      107   +  370:300   157
   4    4    7  Jerzy Matyasik         115   +  376:334   165
   5    4    8  Mariusz Grodek         104   -  354:470    54
   6    6   10  Paweł Kowalski         100   +  456:234   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.50


 13  Maciej Chmielowski      119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   14  Artur Irzyk            121   +  343:285   171
   4    5    9  Tomasz Lempart         108   +  367:352   158
   5    3   16  Agnieszka Krupka       114   -  339:432    64
   6    5    6  Łukasz Bobowski        116   +  375:365   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.75


 14  Artur Irzyk             121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   13  Maciej Chmielowski     119   -  285:343    69
   4    6   15  Przemysław Drochomirecki 108   +  470:340   158
   5    1    1  Kamil Górka            133   -  358:415    83
   6    4    5  Grzegorz Wilk          122   -  330:396    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.50


 15  Przemysław Drochomirecki 108 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   14  Artur Irzyk            121   -  340:470    71
   5    7    6  Łukasz Bobowski        116   -  326:355    66
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.50


 16  Agnieszka Krupka        114 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    3   13  Maciej Chmielowski     119   +  432:339   169
   6    2    8  Mariusz Grodek         104   -  283:385    54
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.50


 17  Jan Kozłowski           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    8    9  Tomasz Lempart         108   +  348:324   158
   6    3    3  Łukasz Bryła           124   -  259:498    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.00