Numer turnieju: 213
Data: 1 marca 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bryła            124 Mielec              2645  5.0
  2.Dariusz Dzierża         129 Kraków              2347  5.0
  3.Grzegorz Wilk           121 Kraków              2348  4.0
  4.Jerzy Matyasik          113 Kraków              2300  4.0
  5.Katarzyna Małek         115 Mielec              2319  3.0
  6.Łukasz Bobowski         115 Suchedniów          2294  3.0
  7.Kamil Górka             134 Łęczna              2188  3.0
  8.Grzegorz Kwiecień       102 Kraków              1499  3.0
  9.Artur Irzyk             120 Kraków              2093  2.5
 10.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2247  2.0
 11.Małgorzata Sulejewska   127 Kraków              1481  1.5
 12.Tomasz Lempart          109 Kraków              1852  1.0
 13.Paweł Kowalski          100 Kutno               1044  1.0
 14.Anna Stolarczyk         100 Kraków              1128  0.0
 15.Tomasz Górka            101 Łęczna               341  0.0
 16.Małgorzata Sikora       100 Kraków               304  0.0
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.79)  13479 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             134 (133.65)  13365 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             132 (131.90)  13190 / 100
  4  Małgorzata Sulejewska    Kraków             128 (127.84)  12784 / 100
  5  Paweł Jędryka            Tarnów             127 (127.35)   4330 / 34 
  6  Jan Kozłowski            Kraków             126 (126.25)  12625 / 100
  7  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.98)  12598 / 100
  8  Justyna Fugiel           Sandomierz         126 (125.93)  12593 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (124.29)  12429 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             122 (122.46)  12246 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             121 (121.17)  12117 / 100
 12  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.29)   7754 / 65 
 13  Arkadiusz Biegun         Kraków             119 (119.18)   9534 / 80 
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (119.11)  11911 / 100
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.76)  11876 / 100
 16  Artur Irzyk              Kraków             118 (118.18)  11818 / 100
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.57)  11657 / 100
 18  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 19  Katarzyna Małek          Mielec             116 (116.13)   2671 / 23 
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.14)   5757 / 50 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.73)  11473 / 100
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (114.01)  11401 / 100
 23  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.02)   7021 / 65 
 26  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 27  Mariusz Grodek           Olsztyn            107 (107.44)  10744 / 100
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (107.01)  10701 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (105.14)   5257 / 50 
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (105.08)  10508 / 100
 31  Grzegorz Kwiecień        Kraków             103 (103.16)   9078 / 88 
 32  Tomasz Górka             Łęczna             100 (100.14)   4206 / 42 
 33  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 34  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              91 ( 91.34)   8586 / 94 
 36  Paweł Kowalski           Kutno               84 ( 83.95)   1847 / 22 
 37  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 38  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 39  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 50  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 51  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 54  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 55  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 56  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 59  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 62  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 66  Justyna Woszczyna        Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 67  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 68  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 69  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 70  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 71  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 72  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 73  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 74  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 75  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 79  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  
 80  Alicja Żarowska          Kraków              65 ( 65.00)     65 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  4  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  5  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  6  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  7  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  8  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  9  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 10  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 11  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 12  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 19  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 20  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 21  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 22  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 23  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 24  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 25  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 26  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 27  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 28  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 29  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 30  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 31  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 32  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 33  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 34  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 35  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 36  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 37  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 38  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 39  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 40  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 41  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 42  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 43  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 44  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 45  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 46  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 47  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 48  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 49  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 50  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 51  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 52  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 53  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 54  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 55  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 56  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 57  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 58  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 59  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 60  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 61  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 62  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 63  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 64  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 65  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 66  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 67  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 68  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 69  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 70  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 71  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 72  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 73  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 74  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 75  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 76  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 77  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  

 

  1  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Artur Irzyk            120   -  367:397    70
   2    5   13  Tomasz Górka           101   +  344:341   151
   3    5   10  Tomasz Lempart         109   +  452:352   159
   4    3    9  Jerzy Matyasik         113   +  400:368   163
   5    2   11  Grzegorz Wilk          121   -  327:436    71
   6    3    9  Jerzy Matyasik         113   -  298:384    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.83


  2  Dariusz Dzierża         129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Łukasz Bobowski        115   +  403:324   165
   2    2   10  Tomasz Lempart         109   +  431:336   159
   3    2    8  Katarzyna Małek        115   +  412:271   165
   4    1   11  Grzegorz Wilk          121   +  391:383   171
   5    1    5  Łukasz Bryła           124   -  285:474    74
   6    2    8  Katarzyna Małek        115   +  425:372   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.83


  3  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Katarzyna Małek        115   +  457:454   165
   2    1   11  Grzegorz Wilk          121   -  352:392    71
   3    3    6  Artur Irzyk            120   -  401:431    70
   4    4   10  Tomasz Lempart         109   +  393:344   159
   5    3    9  Jerzy Matyasik         113   -  311:352    63
   6    4    7  Łukasz Bobowski        115   -  333:398    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.83


  4  Małgorzata Sulejewska   127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Jerzy Matyasik         113   -  351:409    63
   2    6   14  Małgorzata Sikora      100   +  416:304   150
   3    4    5  Łukasz Bryła           124   -  414:499    74
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.67


  5  Łukasz Bryła            124 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Tomasz Lempart         109   -  343:417    59
   2    7   12  Paweł Kowalski         100   +  369:346   150
   3    4    4  Małgorzata Sulejewska  127   +  499:414   177
   4    2    6  Artur Irzyk            120   +  505:300   170
   5    1    2  Dariusz Dzierża        129   +  474:285   179
   6    1   11  Grzegorz Wilk          121   +  455:332   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.00


  6  Artur Irzyk             120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            134   +  397:367   184
   2    3    9  Jerzy Matyasik         113   -  334:500    63
   3    3    3  Justyna Fugiel         128   +  431:401   178
   4    2    5  Łukasz Bryła           124   -  300:505    74
   5    4    8  Katarzyna Małek        115   -  331:378    65
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.80


  7  Łukasz Bobowski         115 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Dariusz Dzierża        129   -  324:403    79
   2    4    8  Katarzyna Małek        115   -  436:440    65
   3    6   15  Grzegorz Kwiecień      102   -  315:372    52
   4    6   16  Anna Stolarczyk        100   +  389:364   150
   5    5   10  Tomasz Lempart         109   +  432:403   159
   6    4    3  Justyna Fugiel         128   +  398:333   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.83


  8  Katarzyna Małek         115 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         128   -  454:457    78
   2    4    7  Łukasz Bobowski        115   +  440:436   165
   3    2    2  Dariusz Dzierża        129   -  271:412    79
   4    5   15  Grzegorz Kwiecień      102   +  404:364   152
   5    4    6  Artur Irzyk            120   +  378:331   170
   6    2    2  Dariusz Dzierża        129   -  372:425    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


  9  Jerzy Matyasik          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Małgorzata Sulejewska  127   +  409:351   177
   2    3    6  Artur Irzyk            120   +  500:334   170
   3    1   11  Grzegorz Wilk          121   -  287:401    71
   4    3    1  Kamil Górka            134   -  368:400    84
   5    3    3  Justyna Fugiel         128   +  352:311   178
   6    3    1  Kamil Górka            134   +  384:298   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.00


 10  Tomasz Lempart          109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bryła           124   +  417:343   174
   2    2    2  Dariusz Dzierża        129   -  336:431    79
   3    5    1  Kamil Górka            134   -  352:452    84
   4    4    3  Justyna Fugiel         128   -  344:393    78
   5    5    7  Łukasz Bobowski        115   -  403:432    65
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.00


 11  Grzegorz Wilk           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Paweł Kowalski         100   +  404:288   150
   2    1    3  Justyna Fugiel         128   +  392:352   178
   3    1    9  Jerzy Matyasik         113   +  401:287   163
   4    1    2  Dariusz Dzierża        129   -  383:391    79
   5    2    1  Kamil Górka            134   +  436:327   184
   6    1    5  Łukasz Bryła           124   -  332:455    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


 12  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Grzegorz Wilk          121   -  288:404    71
   2    7    5  Łukasz Bryła           124   -  346:369    74
   3    7   16  Anna Stolarczyk        100   +  410:298   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.33


 13  Tomasz Górka            101 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    1  Kamil Górka            134   -  341:344    84
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.00


 14  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    4  Małgorzata Sulejewska  127   -  304:416    77
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.00


 15  Grzegorz Kwiecień       102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    7  Łukasz Bobowski        115   +  372:315   165
   4    5    8  Katarzyna Małek        115   -  364:404    65
   5    6   16  Anna Stolarczyk        100   +  360:267   150
   6    5   16  Anna Stolarczyk        100   +  403:199   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.50


 16  Anna Stolarczyk         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   12  Paweł Kowalski         100   -  298:410    50
   4    6    7  Łukasz Bobowski        115   -  364:389    65
   5    6   15  Grzegorz Kwiecień      102   -  267:360    52
   6    5   15  Grzegorz Kwiecień      102   -  199:403    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 54.75