Numer turnieju: 214
Data: 8 marca 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          126 Sandomierz          2530  5.0
  2.Dariusz Dzierża         132 Kraków              2558  4.0
  3.Kamil Górka             134 Łęczna              2289  4.0
  4.Tomasz Lempart          108 Kraków              1868  4.0
  5.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa            2363  3.0
  6.Katarzyna Klimała       107 Kraków              2212  2.5
  7.Paweł Kowalski          100 Kutno               2251  2.0
  8.Arkadiusz Biegun        119 Kraków              2167  2.0
  9.Przemysław Drochomirecki 105 Opole               1741  1.5
 10.Jan Kozłowski           126 Kraków              1316  0.0
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.80)  13480 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             134 (134.30)  13430 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             130 (130.49)  13049 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (129.40)  12940 / 100
  5  Małgorzata Sulejewska    Kraków             128 (127.84)  12784 / 100
  6  Paweł Jędryka            Tarnów             127 (127.35)   4330 / 34 
  7  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.98)  12598 / 100
  8  Jan Kozłowski            Kraków             124 (124.30)  12430 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (124.29)  12429 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             122 (122.46)  12246 / 100
 11  Maciej Chmielowski       Kraków             122 (121.66)   7543 / 62 
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             121 (121.17)  12117 / 100
 13  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (119.11)  11911 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.76)  11876 / 100
 15  Artur Irzyk              Kraków             118 (118.18)  11818 / 100
 16  Arkadiusz Biegun         Kraków             118 (118.16)   9453 / 80 
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.57)  11657 / 100
 18  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 19  Katarzyna Małek          Mielec             116 (116.13)   2671 / 23 
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.14)   5757 / 50 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.73)  11473 / 100
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (114.01)  11401 / 100
 23  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 24  Tomasz Lempart           Kraków             111 (111.37)   7796 / 70 
 25  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 26  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 27  Mariusz Grodek           Olsztyn            107 (107.44)  10744 / 100
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (106.62)  10662 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (105.12)   5361 / 51 
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (105.08)  10508 / 100
 31  Grzegorz Kwiecień        Kraków             103 (103.16)   9078 / 88 
 32  Tomasz Górka             Łęczna             100 (100.14)   4206 / 42 
 33  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 92.43)   8411 / 91 
 35  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 36  Paweł Kowalski           Kutno               88 ( 88.43)   2476 / 28 
 37  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 38  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 39  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 50  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 51  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 54  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 55  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 56  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 59  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 62  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 66  Justyna Woszczyna        Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 67  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 68  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 69  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 70  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 71  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 72  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 73  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 74  Karolina Woźny           Kraków              67 ( 67.33)    202 / 3  
 75  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 79  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  4  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  5  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  6  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  7  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  8  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  9  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 10  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 11  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 12  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 19  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 20  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 21  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 22  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 23  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 24  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 25  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 26  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 27  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 28  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 29  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 30  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 31  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 32  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 33  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 34  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 35  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 36  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 37  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 38  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 39  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 40  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 41  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 42  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 43  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 44  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 45  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 46  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 47  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 48  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 49  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 50  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 51  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 52  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 53  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 54  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 55  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 56  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 57  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 58  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 59  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 60  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 61  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 62  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 63  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 64  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 65  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 66  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 67  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 68  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 69  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 70  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 71  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 72  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 73  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 74  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 75  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 76  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 77  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 78  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

 1  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Justyna Fugiel         126   -  351:399    76
   2    2    8  Paweł Kowalski         100   +  453:439   150
   3    4    9  Katarzyna Klimała      107   +  492:380   157
   4    2   10  Tomasz Lempart         108   -  311:405    58
   5    3    2  Kamil Górka            134   -  321:331    84
   6    3    9  Katarzyna Klimała      107   +  435:427   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.67


  2  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Arkadiusz Biegun       119   +  341:340   169
   2    1    3  Dariusz Dzierża        132   +  462:366   182
   3    1    5  Justyna Fugiel         126   -  345:380    76
   4    3    8  Paweł Kowalski         100   +  422:326   150
   5    3    1  Mariusz Wrześniewski   135   +  331:321   185
   6    1    5  Justyna Fugiel         126   -  388:477    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.67


  3  Dariusz Dzierża         132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Przemysław Drochomirecki 105   +  497:331   155
   2    1    2  Kamil Górka            134   -  366:462    84
   3    2    6  Arkadiusz Biegun       119   +  435:343   169
   4    1    5  Justyna Fugiel         126   +  434:370   176
   5    1   10  Tomasz Lempart         108   -  360:423    58
   6    2   10  Tomasz Lempart         108   +  466:320   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.33


  4  Jan Kozłowski           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Paweł Kowalski         100   -  331:419    50
   2    4   10  Tomasz Lempart         108   -  327:332    58
   3    5    7  Przemysław Drochomirecki 105   -  324:400    55
   4    5    6  Arkadiusz Biegun       119   -  334:389    69
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.00


  5  Justyna Fugiel          126 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   135   +  399:351   185
   2    3    9  Katarzyna Klimała      107   +  493:281   157
   3    1    2  Kamil Górka            134   +  380:345   184
   4    1    3  Dariusz Dzierża        132   -  370:434    82
   5    2    6  Arkadiusz Biegun       119   +  411:399   169
   6    1    2  Kamil Górka            134   +  477:388   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 160.17


  6  Arkadiusz Biegun        119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            134   -  340:341    84
   2    5    7  Przemysław Drochomirecki 105   +  362:326   155
   3    2    3  Dariusz Dzierża        132   -  343:435    82
   4    5    4  Jan Kozłowski          126   +  389:334   176
   5    2    5  Justyna Fugiel         126   -  399:411    76
   6    4    8  Paweł Kowalski         100   -  334:349    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.83


  7  Przemysław Drochomirecki 105 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Dariusz Dzierża        132   -  331:497    82
   2    5    6  Arkadiusz Biegun       119   -  326:362    69
   3    5    4  Jan Kozłowski          126   +  400:324   176
   4    4    9  Katarzyna Klimała      107   -  384:390    57
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.00


  8  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Jan Kozłowski          126   +  419:331   176
   2    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  439:453    85
   3    3   10  Tomasz Lempart         108   -  377:388    58
   4    3    2  Kamil Górka            134   -  326:422    84
   5    4    9  Katarzyna Klimała      107   -  341:434    57
   6    4    6  Arkadiusz Biegun       119   +  349:334   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.83


  9  Katarzyna Klimała       107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Justyna Fugiel         126   -  281:493    76
   3    4    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  380:492    85
   4    4    7  Przemysław Drochomirecki 105   +  390:384   155
   5    4    8  Paweł Kowalski         100   +  434:341   150
   6    3    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  427:435    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.20


 10  Tomasz Lempart          108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    4  Jan Kozłowski          126   +  332:327   176
   3    3    8  Paweł Kowalski         100   +  388:377   150
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   +  405:311   185
   5    1    3  Dariusz Dzierża        132   +  423:360   182
   6    2    3  Dariusz Dzierża        132   -  320:466    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.00