Numer turnieju: 215
Data: 15 marca 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2458  6.0
  2.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa            2481  4.0
  3.Grzegorz Wilk           122 Kraków              2327  4.0
  4.Łukasz Bryła            126 Mielec              2163  4.0
  5.Dariusz Dzierża         130 Kraków              2456  3.0
  6.Kamil Górka             134 Łęczna              2261  3.0
  7.Marta Dobrzańska        105 Kraków              2113  3.0
  8.Paweł Kowalski          100 Kutno               2048  3.0
  9.Mariusz Grodek          107 Olsztyn             1403  3.0
 10.Łukasz Bobowski         117 Suchedniów          2077  2.0
 11.Tomasz Lempart          111 Kraków              1654  1.5
 12.Justyna Fugiel          129 Sandomierz           834  1.0
 13.Tomasz Górka            100 Łęczna               901  0.5
 14.Jacek Pietruszka        115 Kraków               882  0.0
 15.Karolina Woźny          100 Kraków               831  0.0
 16.Przemysław Drochomirecki 105 Opole                567  0.0
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             134 (134.09)  13409 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (133.47)  13347 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             131 (130.86)  13086 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (130.68)  13068 / 100
  5  Małgorzata Sulejewska    Kraków             128 (127.84)  12784 / 100
  6  Łukasz Bryła             Mielec             127 (127.44)  12744 / 100
  7  Paweł Jędryka            Tarnów             127 (127.35)   4330 / 34 
  8  Jan Kozłowski            Kraków             124 (124.30)  12430 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (124.09)  12409 / 100
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.97)  12397 / 100
 11  Maciej Chmielowski       Kraków             122 (121.66)   7543 / 62 
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             121 (121.17)  12117 / 100
 13  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (119.11)  11911 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.76)  11876 / 100
 15  Artur Irzyk              Kraków             118 (118.18)  11818 / 100
 16  Arkadiusz Biegun         Kraków             118 (118.16)   9453 / 80 
 17  Piotr Adamczyk           Tarnów             116 (116.19)   1859 / 16 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             116 (116.13)   2671 / 23 
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.73)  11473 / 100
 20  Łukasz Bobowski          Suchedniów         115 (114.56)  11456 / 100
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (114.01)  11401 / 100
 22  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 23  Jacek Pietruszka         Kraków             113 (112.57)   5966 / 53 
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Tomasz Lempart           Kraków             110 (110.43)   8172 / 74 
 26  Mariusz Grodek           Olsztyn            109 (108.64)  10864 / 100
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             107 (107.17)  10717 / 100
 29  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (106.62)  10662 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              104 (103.66)   5494 / 53 
 31  Grzegorz Kwiecień        Kraków             103 (103.16)   9078 / 88 
 32  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 99.09)   4360 / 44 
 33  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 34  Paweł Kowalski           Kutno               94 ( 94.06)   3198 / 34 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 92.43)   8411 / 91 
 36  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 37  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 38  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 39  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 43  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Grzegorz Matysiak        Kraków             133 (132.86)    930 / 7  
 50  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 51  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 54  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 55  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 56  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Karolina Woźny           Kraków              65 ( 65.00)    390 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 63  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 64  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 65  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 66  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 67  Justyna Woszczyna        Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 68  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 69  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 70  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 71  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 72  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 73  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 74  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 75  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 79  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  4  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  5  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  6  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  7  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  8  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  9  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 10  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 11  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 12  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 19  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 20  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 21  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 22  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 23  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 24  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 25  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 26  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 27  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 28  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 29  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 30  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 31  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 32  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 33  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 34  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 35  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 36  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 37  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 38  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 39  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 40  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 41  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 42  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 43  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 44  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 45  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 46  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 47  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 48  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 49  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 50  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 51  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 52  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 53  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 54  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 55  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 56  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 57  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 58  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 59  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 60  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 61  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 62  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 63  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 64  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 65  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 66  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 67  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 68  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 69  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 70  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 71  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 72  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 73  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 74  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 75  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 76  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 77  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 78  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Łukasz Bobowski        117   -  337:358    67
   2    5    6  Tomasz Lempart         111   +  476:342   161
   3    3   10  Łukasz Bryła           126   +  429:267   176
   4    3    8  Paweł Kowalski         100   +  467:302   150
   5    2    4  Grzegorz Wilk          122   +  396:333   172
   6    1    3  Andrzej Rakoczy        124   -  376:384    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.33


  2  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Tomasz Lempart         111   +  358:355   161
   2    1   12  Dariusz Dzierża        130   +  388:306   180
   3    1    4  Grzegorz Wilk          122   -  410:419    72
   4    4    7  Marta Dobrzańska       105   -  332:341    55
   5    3   10  Łukasz Bryła           126   -  329:462    76
   6    4   16  Mariusz Grodek         107   +  444:348   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.83


  3  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marta Dobrzańska       105   +  423:353   155
   2    3   13  Tomasz Górka           100   +  379:323   150
   3    2    8  Paweł Kowalski         100   +  509:303   150
   4    1    4  Grzegorz Wilk          122   +  389:328   172
   5    1   12  Dariusz Dzierża        130   +  374:343   180
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   135   +  384:376   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.33


  4  Grzegorz Wilk           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Karolina Woźny         100   +  430:274   150
   2    2    5  Łukasz Bobowski        117   +  386:301   167
   3    1    2  Kamil Górka            134   +  419:410   184
   4    1    3  Andrzej Rakoczy        124   -  328:389    74
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  333:396    85
   6    2   12  Dariusz Dzierża        130   +  431:390   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.00


  5  Łukasz Bobowski         117 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   135   +  358:337   185
   2    2    4  Grzegorz Wilk          122   -  301:386    72
   3    4    7  Marta Dobrzańska       105   +  423:308   155
   4    2   12  Dariusz Dzierża        130   -  318:475    80
   5    5   16  Mariusz Grodek         107   -  333:364    57
   6    5    8  Paweł Kowalski         100   -  344:359    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.83


  6  Tomasz Lempart          111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            134   -  355:358    84
   2    5    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  342:476    85
   3    6    9  Karolina Woźny         100   +  336:312   150
   4    5   16  Mariusz Grodek         107   -  321:384    57
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.00


  7  Marta Dobrzańska        105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        124   -  353:423    74
   2    6    9  Karolina Woźny         100   +  420:245   150
   3    4    5  Łukasz Bobowski        117   -  308:423    67
   4    4    2  Kamil Górka            134   +  341:332   184
   5    4    8  Paweł Kowalski         100   +  442:371   150
   6    3   10  Łukasz Bryła           126   -  249:325    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.83


  8  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Łukasz Bryła           126   +  372:257   176
   2    4   11  Jacek Pietruszka       115   +  341:283   165
   3    2    3  Andrzej Rakoczy        124   -  303:509    74
   4    3    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  302:467    85
   5    4    7  Marta Dobrzańska       105   -  371:442    55
   6    5    5  Łukasz Bobowski        117   +  359:344   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.33


  9  Karolina Woźny          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Grzegorz Wilk          122   -  274:430    72
   2    6    7  Marta Dobrzańska       105   -  245:420    55
   3    6    6  Tomasz Lempart         111   -  312:336    61
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 62.67


 10  Łukasz Bryła            126 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    8  Paweł Kowalski         100   -  257:372    50
   2    7   14  Justyna Fugiel         129   +  391:353   179
   3    3    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  267:429    85
   4    6   15  Przemysław Drochomirecki 105   +  461:302   155
   5    3    2  Kamil Górka            134   +  462:329   184
   6    3    7  Marta Dobrzańska       105   +  325:249   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.67


 11  Jacek Pietruszka        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Dariusz Dzierża        130   -  366:444    80
   2    4    8  Paweł Kowalski         100   -  283:341    50
   3    7   14  Justyna Fugiel         129   -  233:481    79
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 69.67


 12  Dariusz Dzierża         130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Jacek Pietruszka       115   +  444:366   165
   2    1    2  Kamil Górka            134   -  306:388    84
   3    5   13  Tomasz Górka           100   +  498:278   150
   4    2    5  Łukasz Bobowski        117   +  475:318   167
   5    1    3  Andrzej Rakoczy        124   -  343:374    74
   6    2    4  Grzegorz Wilk          122   -  390:431    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.67


 13  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    3  Andrzej Rakoczy        124   -  323:379    74
   3    5   12  Dariusz Dzierża        130   -  278:498    80
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.00


 14  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   10  Łukasz Bryła           126   -  353:391    76
   3    7   11  Jacek Pietruszka       115   +  481:233   165
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


 15  Przemysław Drochomirecki 105 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   16  Mariusz Grodek         107   -  265:307    57
   4    6   10  Łukasz Bryła           126   -  302:461    76
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.50


 16  Mariusz Grodek          107 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   15  Przemysław Drochomirecki 105   +  307:265   155
   4    5    6  Tomasz Lempart         111   +  384:321   161
   5    5    5  Łukasz Bobowski        117   +  364:333   167
   6    4    2  Kamil Górka            134   -  348:444    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.75