Numer turnieju: 216
Data: 22 marca 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa            2542  6.0
  2.Kamil Górka             134 Łęczna              2415  4.0
  3.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2387  4.0
  4.Łukasz Bobowski         115 Suchedniów          2244  4.0
  5.Łukasz Bryła            127 Mielec              2167  4.0
  6.Dariusz Dzierża         131 Kraków              2140  4.0
  7.Artur Irzyk             118 Kraków              2295  3.0
  8.Małgorzata Sulejewska   128 Kraków              2218  3.0
  9.Justyna Fugiel          131 Sandomierz          2180  3.0
 10.Marta Dobrzańska        107 Kraków              1905  2.5
 11.Katarzyna Klimała       107 Kraków              2114  2.0
 12.Grzegorz Wilk           124 Kraków              1572  2.0
 13.Grzegorz Kwiecień       103 Kraków              1537  2.0
 14.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2004  1.5
 15.Paweł Kowalski          100 Kutno               1925  1.0
 16.Tomasz Lempart          110 Kraków              1725  1.0
 17.Grzegorz Matysiak       100 Kraków               750  1.0
 18.Przemysław Drochomirecki 104 Opole                647  1.0
 19.Tomasz Ciejka           121 Kraków              1383  0.5
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.87)  13587 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             135 (135.03)  13503 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             132 (131.61)  13161 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (128.47)  12847 / 100
  5  Łukasz Bryła             Mielec             127 (127.46)  12746 / 100
  6  Paweł Jędryka            Tarnów             127 (127.35)   4330 / 34 
  7  Małgorzata Sulejewska    Kraków             125 (125.34)  12534 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (124.93)  12493 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             125 (124.81)  12481 / 100
 10  Jan Kozłowski            Kraków             124 (124.30)  12430 / 100
 11  Maciej Chmielowski       Kraków             122 (121.66)   7543 / 62 
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (119.33)  11933 / 100
 13  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (119.11)  11911 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.76)  11876 / 100
 15  Artur Irzyk              Kraków             118 (118.42)  11842 / 100
 16  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.52)  11652 / 100
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (116.34)   8958 / 77 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             116 (116.13)   2671 / 23 
 19  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.00)   5568 / 48 
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.33)  11533 / 100
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (114.01)  11401 / 100
 22  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 23  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 24  Marta Dobrzańska         Kraków             109 (109.35)  10935 / 100
 25  Mariusz Grodek           Olsztyn            109 (108.64)  10864 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.04)   8535 / 79 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.30)  10630 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              104 (103.93)   5716 / 55 
 30  Grzegorz Kwiecień        Kraków             103 (103.48)   9520 / 92 
 31  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 99.09)   4360 / 44 
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Paweł Kowalski           Kutno               93 ( 93.10)   3724 / 40 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 93.08)   8005 / 86 
 35  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 36  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 38  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 40  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 43  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 44  Piotr Adamczyk           Tarnów             106 (105.80)   1058 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Grzegorz Matysiak        Kraków             129 (129.33)   1164 / 9  
 48  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 49  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 50  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 51  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 54  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 55  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 56  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Karolina Woźny           Kraków              65 ( 65.00)    390 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      143 (143.40)    717 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 63  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 64  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 65  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 66  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 67  Justyna Woszczyna        Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 68  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 69  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 70  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 71  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 72  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 73  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 74  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 75  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 79  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  4  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  5  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  6  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  7  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  8  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  9  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 10  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 11  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 12  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 19  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 20  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 21  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 22  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 23  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 24  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 25  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 26  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 27  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 28  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 29  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 30  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 31  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 32  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 33  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 34  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 35  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 36  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 37  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 38  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 39  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 40  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 41  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 42  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 43  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 44  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 45  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 46  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 47  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 48  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 49  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 50  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 51  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 52  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 53  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 54  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 55  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 56  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 57  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 58  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 59  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 60  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 61  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 62  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 63  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 64  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 65  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 66  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 67  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 68  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 69  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 70  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 71  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 72  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 73  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 74  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 75  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 76  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 77  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 78  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Tomasz Ciejka          121   +  404:344   171
   2    1   10  Łukasz Bobowski        115   -  372:390    65
   3    3   15  Katarzyna Klimała      107   +  501:313   157
   4    2    4  Małgorzata Sulejewska  128   +  417:360   178
   5    1    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  345:401    83
   6    2   13  Dariusz Dzierża        131   +  376:349   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.17


  2  Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Artur Irzyk            118   +  435:334   168
   2    2   13  Dariusz Dzierża        131   +  475:341   181
   3    1    4  Małgorzata Sulejewska  128   +  390:294   178
   4    1    6  Andrzej Rakoczy        124   +  403:317   174
   5    1    1  Kamil Górka            134   +  401:345   184
   6    1    6  Andrzej Rakoczy        124   +  438:375   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 176.50


  3  Justyna Fugiel          131 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Łukasz Bobowski        115   -  345:450    65
   2    6    9  Jerzy Matyasik         115   +  421:335   165
   3    4   16  Łukasz Bryła           127   -  306:399    77
   4    6   14  Paweł Kowalski         100   +  408:284   150
   5    5   11  Marta Dobrzańska       107   +  332:305   157
   6    4   16  Łukasz Bryła           127   -  368:378    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.17


  4  Małgorzata Sulejewska   128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Marta Dobrzańska       107   +  427:250   157
   2    4   14  Paweł Kowalski         100   +  466:325   150
   3    1    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  294:390    83
   4    2    1  Kamil Górka            134   -  360:417    84
   5    4   15  Katarzyna Klimała      107   +  332:324   157
   6    3   10  Łukasz Bobowski        115   -  339:399    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.00


  5  Grzegorz Wilk           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   14  Paweł Kowalski         100   -  343:355    50
   2    8   16  Łukasz Bryła           127   -  349:359    77
   3    7    7  Tomasz Ciejka          121   +  407:362   171
   4    5    9  Jerzy Matyasik         115   +  473:303   165
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.75


  6  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   12  Grzegorz Matysiak      100   +  363:342   150
   2    3   15  Katarzyna Klimała      107   +  537:258   157
   3    2   10  Łukasz Bobowski        115   +  380:372   165
   4    1    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  317:403    83
   5    2    8  Artur Irzyk            118   +  415:364   168
   6    1    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  375:438    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.33


  7  Tomasz Ciejka           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            134   -  344:404    84
   2    7    8  Artur Irzyk            118   -  377:423    68
   3    7    5  Grzegorz Wilk          124   -  362:407    74
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.33


  8  Artur Irzyk             118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  334:435    83
   2    7    7  Tomasz Ciejka          121   +  423:377   171
   3    5   14  Paweł Kowalski         100   +  487:283   150
   4    3   16  Łukasz Bryła           127   -  306:395    77
   5    2    6  Andrzej Rakoczy        124   -  364:415    74
   6    5   15  Katarzyna Klimała      107   +  381:375   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.67


  9  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   13  Dariusz Dzierża        131   -  336:372    81
   2    6    3  Justyna Fugiel         131   -  335:421    81
   3            PAUZA
   4    5    5  Grzegorz Wilk          124   -  303:473    74
   5    7   19  Przemysław Drochomirecki 104   -  332:357    54
   6    8   14  Paweł Kowalski         100   +  398:362   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.00


 10  Łukasz Bobowski         115 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    3  Justyna Fugiel         131   +  450:345   181
   2    1    1  Kamil Górka            134   +  390:372   184
   3    2    6  Andrzej Rakoczy        124   -  372:380    74
   4    4   13  Dariusz Dzierża        131   -  261:334    81
   5    6   18  Grzegorz Kwiecień      103   +  372:339   153
   6    3    4  Małgorzata Sulejewska  128   +  399:339   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.83


 11  Marta Dobrzańska        107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    4  Małgorzata Sulejewska  128   -  250:427    78
   2            PAUZA
   3    6   13  Dariusz Dzierża        131   -  326:354    81
   4    7   18  Grzegorz Kwiecień      103   +  403:359   153
   5    5    3  Justyna Fugiel         131   -  305:332    81
   6    6   19  Przemysław Drochomirecki 104   +  321:290   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.40


 12  Grzegorz Matysiak       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    6  Andrzej Rakoczy        124   -  342:363    74
   2    5   17  Tomasz Lempart         110   +  408:363   160
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


 13  Dariusz Dzierża         131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Jerzy Matyasik         115   +  372:336   165
   2    2    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  341:475    83
   3    6   11  Marta Dobrzańska       107   +  354:326   157
   4    4   10  Łukasz Bobowski        115   +  334:261   165
   5    3   16  Łukasz Bryła           127   +  390:312   177
   6    2    1  Kamil Górka            134   -  349:376    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.50


 14  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    5  Grzegorz Wilk          124   +  355:343   174
   2    4    4  Małgorzata Sulejewska  128   -  325:466    78
   3    5    8  Artur Irzyk            118   -  283:487    68
   4    6    3  Justyna Fugiel         131   -  284:408    81
   5    8   17  Tomasz Lempart         110   -  316:384    60
   6    8    9  Jerzy Matyasik         115   -  362:398    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.67


 15  Katarzyna Klimała       107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Łukasz Bryła           127   +  431:324   177
   2    3    6  Andrzej Rakoczy        124   -  258:537    74
   3    3    1  Kamil Górka            134   -  313:501    84
   4    8   17  Tomasz Lempart         110   +  413:345   160
   5    4    4  Małgorzata Sulejewska  128   -  324:332    78
   6    5    8  Artur Irzyk            118   -  375:381    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.83


 16  Łukasz Bryła            127 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   15  Katarzyna Klimała      107   -  324:431    57
   2    8    5  Grzegorz Wilk          124   +  359:349   174
   3    4    3  Justyna Fugiel         131   +  399:306   181
   4    3    8  Artur Irzyk            118   +  395:306   168
   5    3   13  Dariusz Dzierża        131   -  312:390    81
   6    4    3  Justyna Fugiel         131   +  378:368   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.33


 17  Tomasz Lempart          110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   12  Grzegorz Matysiak      100   -  363:408    50
   3    8   18  Grzegorz Kwiecień      103   -  336:446    53
   4    8   15  Katarzyna Klimała      107   -  345:413    57
   5    8   14  Paweł Kowalski         100   +  384:316   150
   6    7   18  Grzegorz Kwiecień      103   -  297:393    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.60


 18  Grzegorz Kwiecień       103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   17  Tomasz Lempart         110   +  446:336   160
   4    7   11  Marta Dobrzańska       107   -  359:403    57
   5    6   10  Łukasz Bobowski        115   -  339:372    65
   6    7   17  Tomasz Lempart         110   +  393:297   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.50


 19  Przemysław Drochomirecki 104 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    7    9  Jerzy Matyasik         115   +  357:332   165
   6    6   11  Marta Dobrzańska       107   -  290:321    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.00