Numer turnieju: 217
Data: 29 marca 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             135 Łęczna              2559  5.0
  2.Łukasz Bobowski         117 Suchedniów          2237  4.0
  3.Tomasz Lempart          108 Kraków              2034  4.0
  4.Katarzyna Klimała       106 Kraków              1864  4.0
  5.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2369  3.0
  6.Artur Irzyk             118 Kraków              2360  3.0
  7.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2313  3.0
  8.Daniel Czernatowicz     119 Kraków              2035  3.0
  9.Dariusz Dzierża         132 Kraków              1977  3.0
 10.Marta Dobrzańska        109 Kraków              2001  2.5
 11.Łukasz Bryła            127 Mielec              2250  2.0
 12.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2013  2.0
 13.Paweł Kowalski          100 Kutno               2010  1.5
 14.Karolina Woźny          100 Kraków              1184  1.0
 15.Renata Kowalska         100 Bielsko-Biała        582  0.0
 16.Katarzyna Małek         116 Mielec               352  0.0
  

 



MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.76)  13576 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             135 (135.00)  13500 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             132 (131.69)  13169 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (127.56)  12756 / 100
  5  Paweł Jędryka            Tarnów             128 (127.55)   3699 / 29 
  6  Małgorzata Sulejewska    Kraków             125 (125.34)  12534 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (124.93)  12493 / 100
  8  Jan Kozłowski            Kraków             124 (124.30)  12430 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             124 (124.10)  12410 / 100
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (124.03)  12403 / 100
 11  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (120.74)   6882 / 57 
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (119.33)  11933 / 100
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         119 (119.24)  11924 / 100
 14  Artur Irzyk              Kraków             119 (118.90)  11890 / 100
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.76)  11876 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.33)  11833 / 100
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (116.47)   8502 / 73 
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.00)   5568 / 48 
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.33)  11533 / 100
 20  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.88)   2757 / 24 
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (114.01)  11401 / 100
 22  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 23  Tomasz Lempart           Kraków             111 (110.95)   9320 / 84 
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Mariusz Grodek           Olsztyn            109 (108.64)  10864 / 100
 26  Marta Dobrzańska         Kraków             109 (108.51)  10851 / 100
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             108 (107.55)  10755 / 100
 29  Grzegorz Kwiecień        Kraków             103 (103.48)   9520 / 92 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (103.43)   5275 / 51 
 31  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 99.09)   4360 / 44 
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 93.16)   7732 / 83 
 34  Paweł Kowalski           Kutno               93 ( 92.64)   4169 / 45 
 35  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 36  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 38  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           143 (142.83)   1714 / 12 
 39  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 41  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 42  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 43  Piotr Adamczyk           Tarnów             106 (105.80)   1058 / 10 
 44  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 45  Karolina Woźny           Kraków              75 ( 75.30)    753 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Grzegorz Matysiak        Kraków             129 (129.33)   1164 / 9  
 48  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 99.22)    893 / 9  
 49  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 50  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 51  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 52  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 53  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 56  Damian Krężel            Mielec             123 (123.33)    740 / 6  
 57  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 58  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 59  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 60  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 63  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 64  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 65  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 66  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 67  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 68  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 69  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
 70  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 71  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 72  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 73  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 74  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 75  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 76  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 77  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 78  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  4  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  5  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  6  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  7  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  8  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  9  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 10  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 11  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 12  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 19  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 20  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 21  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 22  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 23  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 24  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 25  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 26  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 27  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 28  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 29  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 30  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 31  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 32  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 33  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 34  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 35  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 36  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 37  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 38  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 39  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 40  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 41  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 42  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 43  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 44  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 45  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 46  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 47  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 48  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 49  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 50  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 51  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 52  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 53  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 54  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 55  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 56  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 57  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 58  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 59  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 60  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 61  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 62  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 63  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 64  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 65  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 66  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 67  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 68  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 69  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 70  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 71  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 72  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 73  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 74  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 75  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 76  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 77  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 78  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 79  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Daniel Czernatowicz    119   -  375:380    69
   2    5   13  Tomasz Lempart         108   -  377:379    58
   3    6   14  Katarzyna Klimała      106   -  332:397    56
   4    7    4  Andrzej Rakoczy        125   +  403:303   175
   5    6   15  Renata Kowalska        100   +  417:336   150
   6    6   16  Katarzyna Małek        116   +  409:352   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.33


  2  Kamil Górka             135 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Artur Irzyk            118   +  549:409   168
   2    1    7  Łukasz Bobowski        117   -  362:369    67
   3    1   10  Łukasz Bryła           127   +  383:303   177
   4    2   13  Tomasz Lempart         108   +  392:357   158
   5    1   11  Marta Dobrzańska       109   +  442:311   159
   6    1    7  Łukasz Bobowski        117   +  431:382   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.33


  3  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Łukasz Bobowski        117   -  362:381    67
   2    6   14  Katarzyna Klimała      106   +  396:330   156
   3    5    4  Andrzej Rakoczy        125   +  480:304   175
   4    4    6  Artur Irzyk            118   -  357:378    68
   5    4   13  Tomasz Lempart         108   -  373:374    58
   6    5   10  Łukasz Bryła           127   +  401:293   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.83


  4  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Karolina Woźny         100   +  381:279   150
   2    3   11  Marta Dobrzańska       109   -  280:419    59
   3    5    3  Justyna Fugiel         128   -  304:480    78
   4    7    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  303:403    86
   5    7    8  Paweł Kowalski         100   +  421:387   150
   6    7    8  Paweł Kowalski         100   -  324:400    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.50


  5  Daniel Czernatowicz     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  380:375   186
   2    2   10  Łukasz Bryła           127   -  310:516    77
   3    3   12  Dariusz Dzierża        132   +  392:273   182
   4    1   11  Marta Dobrzańska       109   +  314:299   159
   5    2    7  Łukasz Bobowski        117   -  325:407    67
   6    3   14  Katarzyna Klimała      106   -  314:380    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.17


  6  Artur Irzyk             118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            135   -  409:549    85
   2    4    8  Paweł Kowalski         100   +  387:326   150
   3    4   13  Tomasz Lempart         108   -  347:398    58
   4    4    3  Justyna Fugiel         128   +  378:357   178
   5    3   12  Dariusz Dzierża        132   +  429:380   182
   6    2   13  Tomasz Lempart         108   -  410:526    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.50


  7  Łukasz Bobowski         117 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         128   +  381:362   178
   2    1    2  Kamil Górka            135   +  369:362   185
   3    2   11  Marta Dobrzańska       109   -  351:366    59
   4    3   10  Łukasz Bryła           127   +  347:321   177
   5    2    5  Daniel Czernatowicz    119   +  407:325   169
   6    1    2  Kamil Górka            135   -  382:431    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.17


  8  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Łukasz Bryła           127   -  314:429    77
   2    4    6  Artur Irzyk            118   -  326:387    68
   3    7    9  Karolina Woźny         100   -  283:327    50
   4            PAUZA
   5    7    4  Andrzej Rakoczy        125   -  387:421    75
   6    7    4  Andrzej Rakoczy        125   +  400:324   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.00


  9  Karolina Woźny          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    4  Andrzej Rakoczy        125   -  279:381    75
   2    7   12  Dariusz Dzierża        132   -  239:483    82
   3    7    8  Paweł Kowalski         100   +  327:283   150
   4    6   14  Katarzyna Klimała      106   -  339:356    56
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.75


 10  Łukasz Bryła            127 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Paweł Kowalski         100   +  429:314   150
   2    2    5  Daniel Czernatowicz    119   +  516:310   169
   3    1    2  Kamil Górka            135   -  303:383    85
   4    3    7  Łukasz Bobowski        117   -  321:347    67
   5    5   14  Katarzyna Klimała      106   -  388:401    56
   6    5    3  Justyna Fugiel         128   -  293:401    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.83


 11  Marta Dobrzańska        109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Andrzej Rakoczy        125   +  419:280   175
   3    2    7  Łukasz Bobowski        117   +  366:351   167
   4    1    5  Daniel Czernatowicz    119   -  299:314    69
   5    1    2  Kamil Górka            135   -  311:442    85
   6    4   12  Dariusz Dzierża        132   -  306:335    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.60


 12  Dariusz Dzierża         132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7    9  Karolina Woźny         100   +  483:239   150
   3    3    5  Daniel Czernatowicz    119   -  273:392    69
   4    5   15  Renata Kowalska        100   +  506:246   150
   5    3    6  Artur Irzyk            118   -  380:429    68
   6    4   11  Marta Dobrzańska       109   +  335:306   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.20


 13  Tomasz Lempart          108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  379:377   186
   3    4    6  Artur Irzyk            118   +  398:347   168
   4    2    2  Kamil Górka            135   -  357:392    85
   5    4    3  Justyna Fugiel         128   +  374:373   178
   6    2    6  Artur Irzyk            118   +  526:410   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.00


 14  Katarzyna Klimała       106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    3  Justyna Fugiel         128   -  330:396    78
   3    6    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  397:332   186
   4    6    9  Karolina Woźny         100   +  356:339   150
   5    5   10  Łukasz Bryła           127   +  401:388   177
   6    3    5  Daniel Czernatowicz    119   +  380:314   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.00


 15  Renata Kowalska         100 Bielsko-Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5   12  Dariusz Dzierża        132   -  246:506    82
   5    6    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  336:417    86
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.00


 16  Katarzyna Małek         116 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    6    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  352:409    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.00