Numer turnieju: 219
Data: 12 kwietnia 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             137 Łęczna              2450  5.0
  2.Katarzyna Klimała       108 Kraków              1882  4.5
  3.Paweł Kowalski          100 Kutno               2236  4.0
  4.Dariusz Dzierża         130 Kraków              2183  4.0
  5.Arkadiusz Biegun        119 Kraków              2355  3.0
  6.Łukasz Bryła            124 Mielec              2334  3.0
  7.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2315  3.0
  8.Artur Irzyk             119 Kraków              2178  3.0
  9.Tomasz Lempart          111 Kraków              1894  3.0
 10.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          1598  3.0
 11.Jan Kozłowski           124 Kraków              2194  2.0
 12.Agnieszka Krupka        114 Krosno              2171  2.0
 13.Katarzyna Małek         115 Mielec              2195  1.5
 14.Mariusz Grodek          109 Olsztyn             1100  1.5
 15.Grzegorz Kwiecień       101 Kraków              1308  1.0
 16.Tomasz Górka            100 Łęczna               393  1.0
 17.Karolina Woźny          100 Kraków              1154  0.5
 18.Maciej Chmielowski      119 Kraków              1036  0.0
 19.Łukasz Bobowski         119 Suchedniów           435  0.0
  

 



MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.87)  13787 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.76)  13576 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             130 (129.64)  12964 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (128.83)  12883 / 100
  5  Małgorzata Sulejewska    Kraków             125 (125.34)  12534 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.11)  12511 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.75)  12375 / 100
  8  Jan Kozłowski            Kraków             123 (123.03)  12303 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             123 (122.62)  12262 / 100
 10  Paweł Jędryka            Tarnów             121 (121.26)   2789 / 23 
 11  Arkadiusz Biegun         Kraków             121 (121.11)   8478 / 70 
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (119.33)  11933 / 100
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.76)  11876 / 100
 14  Łukasz Bobowski          Suchedniów         119 (118.58)  11858 / 100
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.33)  11833 / 100
 16  Artur Irzyk              Kraków             118 (118.17)  11817 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.00)   5568 / 48 
 18  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.79)   6600 / 57 
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.33)  11533 / 100
 20  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (115.31)  11531 / 100
 21  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 22  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.10)   9977 / 89 
 23  Katarzyna Małek          Mielec             111 (110.69)   3210 / 29 
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             110 (109.85)  10985 / 100
 26  Mariusz Grodek           Olsztyn            109 (108.67)  10867 / 100
 27  Marta Dobrzańska         Kraków             109 (108.51)  10851 / 100
 28  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (103.43)   5275 / 51 
 30  Grzegorz Kwiecień        Kraków             101 (101.44)  10144 / 100
 31  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.64)   4529 / 45 
 32  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       99 ( 99.07)   1486 / 15 
 33  Paweł Kowalski           Kutno               99 ( 99.00)   5544 / 56 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków              96 ( 95.94)   7483 / 78 
 35  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 36  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 38  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 73.31)    953 / 13 
 39  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 41  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 42  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 43  Piotr Adamczyk           Tarnów             106 (105.80)   1058 / 10 
 44  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 45  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 46  Grzegorz Matysiak        Kraków             129 (129.33)   1164 / 9  
 47  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 48  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 49  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.75)    822 / 8  
 50  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 51  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 52  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 53  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 56  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 57  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 58  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 62  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 66  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 67  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 68  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 73  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 74  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 75  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              61 ( 61.00)    122 / 2  
 76  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  3  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  4  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  5  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  6  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  7  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  8  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
  9  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 10  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 11  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 12  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 19  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 20  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 21  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 22  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 23  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 24  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 25  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 26  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 27  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 28  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 29  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 30  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 31  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 32  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 33  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 34  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 35  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 36  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 37  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 38  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 39  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 40  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 41  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 42  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 43  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 44  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 45  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 46  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 47  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 48  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 49  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 50  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 51  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 52  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 53  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 54  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 55  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 56  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 57  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 58  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 59  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 60  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 61  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 62  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 63  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 64  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 65  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 66  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 67  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 68  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 69  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 70  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 71  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 72  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 73  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 74  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 75  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 76  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 77  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 78  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 79  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 80  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 81  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

katowicki

  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Łukasz Bobowski        119   +  441:435   169
   2    3   11  Katarzyna Małek        115   +  439:299   165
   3    2   13  Dariusz Dzierża        130   +  387:367   180
   4    1    6  Artur Irzyk            119   +  436:325   169
   5    1   18  Mariusz Grodek         109   +  380:352   159
   6    1   14  Katarzyna Klimała      108   -  367:389    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  2  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Artur Irzyk            119   -  360:381    69
   2    5   12  Tomasz Lempart         111   +  326:322   161
   3    3    4  Arkadiusz Biegun       119   -  365:467    69
   4    7   11  Katarzyna Małek        115   -  403:522    65
   5    7   15  Grzegorz Kwiecień      101   +  466:322   151
   6    4    6  Artur Irzyk            119   +  395:374   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.00


  3  Jan Kozłowski           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Agnieszka Krupka       114   -  369:532    64
   2    4    8  Paweł Kowalski         100   -  297:399    50
   3    6   12  Tomasz Lempart         111   -  367:401    61
   4    8   16  Maciej Chmielowski     119   +  442:285   169
   5    6   17  Justyna Fugiel         128   -  354:417    78
   6    7   15  Grzegorz Kwiecień      101   +  365:315   151
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.50


  4  Arkadiusz Biegun        119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Karolina Woźny         100   +  529:224   150
   2    2    6  Artur Irzyk            119   -  316:346    69
   3    3    2  Andrzej Rakoczy        125   +  467:365   175
   4    2   18  Mariusz Grodek         109   -  347:448    59
   5    3   12  Tomasz Lempart         111   +  426:281   161
   6    2   13  Dariusz Dzierża        130   -  270:502    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.67


  5  Łukasz Bobowski         119 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   -  435:441    87
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.00


  6  Artur Irzyk             119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Andrzej Rakoczy        125   +  381:360   175
   2    2    4  Arkadiusz Biegun       119   +  346:316   169
   3    1    7  Agnieszka Krupka       114   +  438:260   164
   4    1    1  Kamil Górka            137   -  325:436    87
   5    2   14  Katarzyna Klimała      108   -  314:393    58
   6    4    2  Andrzej Rakoczy        125   -  374:395    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.33


  7  Agnieszka Krupka        114 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Jan Kozłowski          124   +  532:369   174
   2    1   10  Łukasz Bryła           124   +  404:403   174
   3    1    6  Artur Irzyk            119   -  260:438    69
   4    3   14  Katarzyna Klimała      108   -  332:373    58
   5    5    8  Paweł Kowalski         100   -  289:398    50
   6    5   10  Łukasz Bryła           124   -  354:449    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.83


  8  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Łukasz Bryła           124   -  309:401    74
   2    4    3  Jan Kozłowski          124   +  399:297   174
   3    5   11  Katarzyna Małek        115   +  336:309   165
   4    4   13  Dariusz Dzierża        130   -  377:379    80
   5    5    7  Agnieszka Krupka       114   +  398:289   164
   6    3   17  Justyna Fugiel         128   +  417:404   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.17


  9  Karolina Woźny          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Arkadiusz Biegun       119   -  224:529    69
   2    6   13  Dariusz Dzierża        130   -  272:533    80
   3    7   15  Grzegorz Kwiecień      101   -  358:362    51
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.67


 10  Łukasz Bryła            124 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    8  Paweł Kowalski         100   +  401:309   150
   2    1    7  Agnieszka Krupka       114   -  403:404    64
   3    4   14  Katarzyna Klimała      108   -  340:427    58
   4    5   12  Tomasz Lempart         111   -  288:440    61
   5    8   16  Maciej Chmielowski     119   +  453:218   169
   6    5    7  Agnieszka Krupka       114   +  449:354   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.00


 11  Katarzyna Małek         115 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Kamil Górka            137   -  299:439    87
   3    5    8  Paweł Kowalski         100   -  309:336    50
   4    7    2  Andrzej Rakoczy        125   +  522:403   175
   5    4   13  Dariusz Dzierża        130   -  401:402    80
   6    6   12  Tomasz Lempart         111   -  364:450    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.60


 12  Tomasz Lempart          111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    2  Andrzej Rakoczy        125   -  322:326    75
   3    6    3  Jan Kozłowski          124   +  401:367   174
   4    5   10  Łukasz Bryła           124   +  440:288   174
   5    3    4  Arkadiusz Biegun       119   -  281:426    69
   6    6   11  Katarzyna Małek        115   +  450:364   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.40


 13  Dariusz Dzierża         130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    9  Karolina Woźny         100   +  533:272   150
   3    2    1  Kamil Górka            137   -  367:387    87
   4    4    8  Paweł Kowalski         100   +  379:377   150
   5    4   11  Katarzyna Małek        115   +  402:401   165
   6    2    4  Arkadiusz Biegun       119   +  502:270   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.20


 14  Katarzyna Klimała       108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4   10  Łukasz Bryła           124   +  427:340   174
   4    3    7  Agnieszka Krupka       114   +  373:332   164
   5    2    6  Artur Irzyk            119   +  393:314   169
   6    1    1  Kamil Górka            137   +  389:367   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 173.50


 15  Grzegorz Kwiecień       101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7    9  Karolina Woźny         100   +  362:358   150
   4    6   17  Justyna Fugiel         128   -  309:358    78
   5    7    2  Andrzej Rakoczy        125   -  322:466    75
   6    7    3  Jan Kozłowski          124   -  315:365    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.25


 16  Maciej Chmielowski      119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   17  Justyna Fugiel         128   -  286:419    78
   4    8    3  Jan Kozłowski          124   -  285:442    74
   5    8   10  Łukasz Bryła           124   -  218:453    74
   6    8   19  Tomasz Górka           100   -  247:393    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 69.00


 17  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   16  Maciej Chmielowski     119   +  419:286   169
   4    6   15  Grzegorz Kwiecień      101   +  358:309   151
   5    6    3  Jan Kozłowski          124   +  417:354   174
   6    3    8  Paweł Kowalski         100   -  404:417    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.00


 18  Mariusz Grodek          109 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    2    4  Arkadiusz Biegun       119   +  448:347   169
   5    1    1  Kamil Górka            137   -  352:380    87
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.00


 19  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    8   16  Maciej Chmielowski     119   +  393:247   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 169.00