Numer turnieju: 220
Data: 19 kwietnia 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             138 Łęczna              2638  5.0
  2.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2504  5.0
  3.Małgorzata Sulejewska   125 Kraków              2430  4.0
  4.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          2298  4.0
  5.Przemysław Herdzina     119 Kraków              2010  4.0
  6.Artur Irzyk             118 Kraków              2320  3.0
  7.Arkadiusz Biegun        121 Kraków              2185  3.0
  8.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2122  3.0
  9.Łukasz Bobowski         119 Suchedniów          2236  2.0
 10.Tomasz Lempart          112 Kraków              1963  2.0
 11.Paweł Kowalski          100 Kutno               1953  1.5
 12.Jerzy Matyasik          115 Kraków              1711  1.0
 13.Marta Dobrzańska        109 Kraków              1336  1.0
 14.Grzegorz Wilk           125 Kraków               759  1.0
 15.Małgorzata Sikora       100 Kraków               332  1.0
 16.Karolina Woźny          100 Kraków               953  0.0
  

 



MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.93)  13793 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (136.18)  13618 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             130 (129.64)  12964 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (129.15)  12915 / 100
  5  Małgorzata Sulejewska    Kraków             126 (126.45)  12645 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (124.44)  12444 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (124.11)  12411 / 100
  8  Jan Kozłowski            Kraków             123 (123.03)  12303 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             123 (122.62)  12262 / 100
 10  Paweł Jędryka            Tarnów             121 (121.26)   2789 / 23 
 11  Arkadiusz Biegun         Kraków             121 (120.63)   9168 / 76 
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (119.33)  11933 / 100
 13  Artur Irzyk              Kraków             119 (119.12)  11912 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.96)  11896 / 100
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.33)  11833 / 100
 16  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (117.61)  11761 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.00)   5568 / 48 
 18  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (115.31)  11531 / 100
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.98)  11498 / 100
 20  Maciej Chmielowski       Kraków             115 (114.73)   5966 / 52 
 21  Filip Klar               Mielec             113 (113.11)   2149 / 19 
 22  Tomasz Lempart           Kraków             111 (111.13)  10557 / 95 
 23  Katarzyna Małek          Mielec             111 (110.69)   3210 / 29 
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             110 (109.85)  10985 / 100
 26  Marta Dobrzańska         Kraków             109 (108.79)  10879 / 100
 27  Mariusz Grodek           Olsztyn            109 (108.67)  10867 / 100
 28  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (103.43)   5275 / 51 
 30  Grzegorz Kwiecień        Kraków             101 (101.44)  10144 / 100
 31  Tomasz Górka             Łęczna             101 (100.64)   4529 / 45 
 32  Paweł Kowalski           Kutno               98 ( 97.87)   5970 / 61 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków              97 ( 96.62)   7633 / 79 
 34  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 35  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 36  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      101 (101.14)   1416 / 14 
 38  Paweł Miczko             Sandomierz          82 ( 82.07)   1149 / 14 
 39  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 41  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 42  Piotr Adamczyk           Tarnów             106 (105.80)   1058 / 10 
 43  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 44  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 45  Grzegorz Matysiak        Kraków             129 (129.33)   1164 / 9  
 46  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 47  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 48  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 49  Bożena Matysiak          Kraków             108 (107.86)    755 / 7  
 50  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 51  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 52  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 53  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 54  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 55  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 56  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    81 ( 80.67)    484 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 62  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
 66  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 67  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 68  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
 73  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 74  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 75  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 23  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 24  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 25  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 26  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 27  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 28  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 29  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 30  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 31  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 32  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 33  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 34  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 35  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 36  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 37  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 38  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 39  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 40  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 41  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 42  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 43  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 44  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 45  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 46  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 47  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 48  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 49  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 50  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 51  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 52  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 53  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 54  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 55  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 56  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 57  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 58  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 59  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 60  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 61  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 62  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 63  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 64  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 65  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 66  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 67  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 68  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 69  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 70  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 71  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 72  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 73  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 74  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 75  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 76  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 77  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 78  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 79  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 80  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 81  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 82  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25
 

 

katowicki
  1  Kamil Górka             138 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Łukasz Bobowski        119   +  455:343   169
   2    4   10  Jerzy Matyasik         115   +  368:362   165
   3    2    3  Justyna Fugiel         129   +  487:275   179
   4    1    4  Małgorzata Sulejewska  125   +  441:412   175
   5    1    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  345:433    86
   6    1    4  Małgorzata Sulejewska  125   +  542:300   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.17


  2  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Artur Irzyk            118   +  458:291   168
   2    3   12  Marta Dobrzańska       109   +  417:322   159
   3    1    4  Małgorzata Sulejewska  125   -  332:414    75
   4    2    5  Andrzej Rakoczy        124   +  444:406   174
   5    1    1  Kamil Górka            138   +  433:345   188
   6    2    3  Justyna Fugiel         129   +  420:368   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.17


  3  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Jerzy Matyasik         115   +  460:374   165
   2    2    7  Przemysław Herdzina    119   +  404:286   169
   3    2    1  Kamil Górka            138   -  275:487    88
   4    4    8  Łukasz Bobowski        119   +  390:359   169
   5    3    5  Andrzej Rakoczy        124   +  401:320   174
   6    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  368:420    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.83


  4  Małgorzata Sulejewska   125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Tomasz Lempart         112   +  502:353   162
   2    1    6  Arkadiusz Biegun       121   +  327:312   171
   3    1    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  414:332   186
   4    1    1  Kamil Górka            138   -  412:441    88
   5    2    9  Artur Irzyk            118   +  475:355   168
   6    1    1  Kamil Górka            138   -  300:542    88
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.83


  5  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Marta Dobrzańska       109   -  278:310    59
   2    7   13  Paweł Kowalski         100   +  367:312   150
   3    3   15  Grzegorz Wilk          125   +  392:334   175
   4    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  406:444    86
   5    3    3  Justyna Fugiel         129   -  320:401    79
   6    4    8  Łukasz Bobowski        119   +  359:332   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.67


  6  Arkadiusz Biegun        121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Paweł Kowalski         100   +  370:322   150
   2    1    4  Małgorzata Sulejewska  125   -  312:327    75
   3    6    8  Łukasz Bobowski        119   -  339:372    69
   4    5   10  Jerzy Matyasik         115   +  400:275   165
   5    4    7  Przemysław Herdzina    119   -  340:360    69
   6    5   11  Tomasz Lempart         112   +  424:272   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


  7  Przemysław Herdzina     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Karolina Woźny         100   +  329:302   150
   2    2    3  Justyna Fugiel         129   -  286:404    79
   3    5   11  Tomasz Lempart         112   +  339:291   162
   4    3    9  Artur Irzyk            118   -  324:438    68
   5    4    6  Arkadiusz Biegun       121   +  360:340   171
   6    3    9  Artur Irzyk            118   +  372:364   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.00


  8  Łukasz Bobowski         119 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            138   -  343:455    88
   2    6    9  Artur Irzyk            118   -  426:451    68
   3    6    6  Arkadiusz Biegun       121   +  372:339   171
   4    4    3  Justyna Fugiel         129   -  359:390    79
   5    5   13  Paweł Kowalski         100   +  404:346   150
   6    4    5  Andrzej Rakoczy        124   -  332:359    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.00


  9  Artur Irzyk             118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  291:458    86
   2    6    8  Łukasz Bobowski        119   +  451:426   169
   3    4   12  Marta Dobrzańska       109   +  421:323   159
   4    3    7  Przemysław Herdzina    119   +  438:324   169
   5    2    4  Małgorzata Sulejewska  125   -  355:475    75
   6    3    7  Przemysław Herdzina    119   -  364:372    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.17


 10  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         129   -  374:460    79
   2    4    1  Kamil Górka            138   -  362:368    88
   3    7   14  Karolina Woźny         100   +  364:319   150
   4    5    6  Arkadiusz Biegun       121   -  275:400    71
   5    6   11  Tomasz Lempart         112   -  336:436    62
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 11  Tomasz Lempart          112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Małgorzata Sulejewska  125   -  353:502    75
   2    5   14  Karolina Woźny         100   +  379:332   150
   3    5    7  Przemysław Herdzina    119   -  291:339    69
   4    7   13  Paweł Kowalski         100   -  232:405    50
   5    6   10  Jerzy Matyasik         115   +  436:336   165
   6    5    6  Arkadiusz Biegun       121   -  272:424    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.67


 12  Marta Dobrzańska        109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        124   +  310:278   174
   2    3    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  322:417    86
   3    4    9  Artur Irzyk            118   -  323:421    68
   4    6   15  Grzegorz Wilk          125   -  381:425    75
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.75


 13  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Arkadiusz Biegun       121   -  322:370    71
   2    7    5  Andrzej Rakoczy        124   -  312:367    74
   3    8   16  Małgorzata Sikora      100   -  268:332    50
   4    7   11  Tomasz Lempart         112   +  405:232   162
   5    5    8  Łukasz Bobowski        119   -  346:404    69
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.20


 14  Karolina Woźny          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Przemysław Herdzina    119   -  302:329    69
   2    5   11  Tomasz Lempart         112   -  332:379    62
   3    7   10  Jerzy Matyasik         115   -  319:364    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.33


 15  Grzegorz Wilk           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3    5  Andrzej Rakoczy        124   -  334:392    74
   4    6   12  Marta Dobrzańska       109   +  425:381   159
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


 16  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   13  Paweł Kowalski         100   +  332:268   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00