Numer turnieju: 223
Data: 17 maja 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2523  6.0
  2.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2280  3.5
  3.Jan Kozłowski           123 Kraków              2189  3.0
  4.Łukasz Bobowski         121 Suchedniów          2146  3.0
  5.Mariusz Grodek          109 Olsztyn             1571  3.0
  6.Małgorzata Sulejewska   126 Kraków              2526  2.0
  7.Dariusz Dzierża         129 Kraków              1837  2.0
  8.Grzegorz Wilk           123 Kraków              1159  2.0
  9.Jerzy Matyasik          114 Kraków               832  2.0
 10.Agnieszka Krupka        115 Krosno              2118  1.0
 11.Łukasz Bryła            123 Mielec              1878  1.0
 12.Marta Dobrzańska        109 Kraków               897  0.5
  

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           139 (138.92)  13892 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             137 (136.91)  13691 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (126.72)  12672 / 100
  5  Małgorzata Sulejewska    Kraków             125 (125.20)  12520 / 100
  6  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.51)  12351 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (123.07)  12307 / 100
  8  Jan Kozłowski            Kraków             123 (122.58)  12258 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.75)  12175 / 100
 10  Łukasz Bryła             Mielec             122 (121.67)  12167 / 100
 11  Paweł Jędryka            Tarnów             121 (121.26)   2789 / 23 
 12  Arkadiusz Biegun         Kraków             121 (121.19)   8120 / 67 
 13  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (119.33)  11933 / 100
 14  Artur Irzyk              Kraków             119 (119.12)  11912 / 100
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.96)  11896 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (118.33)  11833 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.00)   5568 / 48 
 18  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (114.87)  11487 / 100
 19  Maciej Chmielowski       Kraków             115 (114.83)   4823 / 42 
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.46)  11446 / 100
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (111.98)  11198 / 100
 22  Tomasz Lempart           Kraków             111 (111.13)  10557 / 95 
 23  Katarzyna Małek          Mielec             111 (110.69)   3210 / 29 
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             110 (109.85)  10985 / 100
 26  Marta Dobrzańska         Kraków             108 (108.06)  10806 / 100
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 28  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (103.43)   5275 / 51 
 29  Grzegorz Kwiecień        Kraków             102 (102.32)  10232 / 100
 30  Tomasz Górka             Łęczna             101 (101.35)   4865 / 48 
 31  Paweł Kowalski           Kutno               99 ( 99.19)   6844 / 69 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków              96 ( 96.12)   7113 / 74 
 33  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 34  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 35  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 36  Filip Klar               Mielec             105 (104.62)   1360 / 13 
 37  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 38  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 39  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 40  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 41  Piotr Adamczyk           Tarnów             106 (105.80)   1058 / 10 
 42  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 43  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 44  Grzegorz Matysiak        Kraków             129 (129.33)   1164 / 9  
 45  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 46  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 47  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 48  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 49  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 50  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 51  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 52  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 53  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 54  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 55  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 56  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    81 ( 80.67)    484 / 6  
 57  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 58  Bożena Matysiak          Kraków             107 (107.00)    535 / 5  
 59  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 61  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 62  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 63  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 64  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
 65  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 68  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 69  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 70  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 71  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 72  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 23  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 24  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 25  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 26  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 27  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 28  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 29  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 30  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 31  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 32  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 33  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 34  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 35  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 36  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 55  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 56  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 59  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 60  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 61  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 62  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 63  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 64  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 65  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 66  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 67  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 68  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 69  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 70  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 71  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 72  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 73  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 74  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 75  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 76  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 77  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 78  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 79  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 80  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 81  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 82  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 83  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 84  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 85  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
 

 

  1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Łukasz Bryła           123   +  477:403   173
   2    1    7  Agnieszka Krupka       115   +  420:312   165
   3    1   10  Dariusz Dzierża        129   +  348:347   179
   4    1    4  Jan Kozłowski          123   +  437:266   173
   5    1    6  Łukasz Bobowski        121   +  360:355   171
   6    1   10  Dariusz Dzierża        129   +  481:336   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 173.33


  2  Małgorzata Sulejewska   126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Łukasz Bobowski        121   -  366:377    71
   2    4    5  Łukasz Bryła           123   +  519:389   173
   3    2   12  Mariusz Grodek         109   -  415:442    59
   4    4    3  Andrzej Rakoczy        124   -  409:453    74
   5    5    7  Agnieszka Krupka       115   +  417:401   165
   6    3    3  Andrzej Rakoczy        124   -  400:404    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.67


  3  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Agnieszka Krupka       115   -  313:318    65
   2    5   10  Dariusz Dzierża        129   -  334:409    79
   3            PAUZA
   4    4    2  Małgorzata Sulejewska  126   +  453:409   176
   5    4    4  Jan Kozłowski          123   +  476:340   173
   6    3    2  Małgorzata Sulejewska  126   +  404:400   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.80


  4  Jan Kozłowski           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Jerzy Matyasik         114   -  411:434    64
   2    3    6  Łukasz Bobowski        121   +  372:297   171
   3    3    7  Agnieszka Krupka       115   +  354:312   165
   4    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  266:437    86
   5    4    3  Andrzej Rakoczy        124   -  340:476    74
   6    4    7  Agnieszka Krupka       115   +  446:422   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.83


  5  Łukasz Bryła            123 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  403:477    86
   2    4    2  Małgorzata Sulejewska  126   -  389:519    76
   3    5    6  Łukasz Bobowski        121   -  337:442    71
   4    5    7  Agnieszka Krupka       115   +  408:353   165
   5    3   11  Grzegorz Wilk          123   -  341:454    73
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.20


  6  Łukasz Bobowski         121 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Małgorzata Sulejewska  126   +  377:366   176
   2    3    4  Jan Kozłowski          123   -  297:372    73
   3    5    5  Łukasz Bryła           123   +  442:337   173
   4    2   10  Dariusz Dzierża        129   +  379:310   179
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  355:360    86
   6    2   12  Mariusz Grodek         109   -  296:443    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.33


  7  Agnieszka Krupka        115 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        124   +  318:313   174
   2    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  312:420    86
   3    3    4  Jan Kozłowski          123   -  312:354    73
   4    5    5  Łukasz Bryła           123   -  353:408    73
   5    5    2  Małgorzata Sulejewska  126   -  401:417    76
   6    4    4  Jan Kozłowski          123   -  422:446    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.50


  8  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Jan Kozłowski          123   +  434:411   173
   2    2    9  Marta Dobrzańska       109   +  398:320   159
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 166.00


  9  Marta Dobrzańska        109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    8  Jerzy Matyasik         114   -  320:398    64
   3    4   11  Grzegorz Wilk          123   -  277:365    73
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.50


 10  Dariusz Dzierża         129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    3  Andrzej Rakoczy        124   +  409:334   174
   3    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  347:348    86
   4    2    6  Łukasz Bobowski        121   -  310:379    71
   5    2   12  Mariusz Grodek         109   +  435:297   159
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  336:481    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.20


 11  Grzegorz Wilk           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    9  Marta Dobrzańska       109   +  365:277   159
   4    3   12  Mariusz Grodek         109   -  340:389    59
   5    3    5  Łukasz Bryła           123   +  454:341   173
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.33


 12  Mariusz Grodek          109 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    2    2  Małgorzata Sulejewska  126   +  442:415   176
   4    3   11  Grzegorz Wilk          123   +  389:340   173
   5    2   10  Dariusz Dzierża        129   -  297:435    79
   6    2    6  Łukasz Bobowski        121   +  443:296   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.75