Numer turnieju: 227
Data: 14 czerwca 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             137 Łęczna              2642  6.0
  2.Łukasz Bobowski         122 Suchedniów          2279  4.0
  3.Paweł Kowalski          100 Kutno               2249  3.0
  4.Grzegorz Wilk           123 Kraków              1662  3.0
  5.Artur Irzyk             120 Kraków              2375  2.0
  6.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2138  2.0
  7.Tomasz Lempart          111 Kraków              2098  2.0
  8.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          1565  2.0
  9.Maciej Chmielowski      114 Kraków               660  1.0
 10.Tomasz Górka            100 Łęczna               617  0.5
 11.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków               645  0.0
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (140.81)  14081 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.65)  13565 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.39)  12739 / 100
  5  Łukasz Bryła             Mielec             127 (127.06)  12706 / 100
  6  Małgorzata Sulejewska    Kraków             125 (125.20)  12520 / 100
  7  Jan Kozłowski            Kraków             125 (124.73)  12473 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         124 (123.64)  12364 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.71)  12271 / 100
 10  Arkadiusz Biegun         Kraków             122 (121.92)   8047 / 66 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (121.83)  12183 / 100
 12  Paweł Jędryka            Tarnów             121 (121.26)   2789 / 23 
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.96)  11996 / 100
 14  Tomasz Ciejka            Kraków             118 (118.12)  11812 / 100
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.92)  10613 / 90 
 16  Artur Irzyk              Kraków             117 (117.48)  11748 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.44)   5772 / 50 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             114 (114.20)   3997 / 35 
 19  Agnieszka Krupka         Krosno             113 (112.80)  11280 / 100
 20  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (111.98)  11198 / 100
 21  Maciej Chmielowski       Kraków             112 (111.88)   4811 / 43 
 22  Tomasz Lempart           Kraków             111 (111.36)  11136 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (111.08)  11108 / 100
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 26  Marta Dobrzańska         Kraków             107 (107.07)  10707 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.25)  10625 / 100
 28  Grzegorz Kwiecień        Kraków             104 (103.94)  10394 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (103.43)   5275 / 51 
 30  Paweł Kowalski           Kutno              100 (100.32)   8026 / 80 
 31  Tomasz Górka             Łęczna             100 ( 99.67)   5382 / 54 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków              97 ( 96.99)   6692 / 69 
 33  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 34  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 35  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 36  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 37  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 38  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 39  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 40  Piotr Adamczyk           Tarnów             106 (105.80)   1058 / 10 
 41  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 42  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 43  Grzegorz Matysiak        Kraków             129 (129.33)   1164 / 9  
 44  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 45  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 46  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 48  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 49  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 50  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 51  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 52  Filip Klar               Mielec             121 (120.50)    723 / 6  
 53  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 54  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 55  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 56  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    81 ( 80.67)    484 / 6  
 57  Joanna Regdos            Kraków              78 ( 78.17)    469 / 6  
 58  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 59  Bożena Matysiak          Kraków             107 (107.00)    535 / 5  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 62  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Krzysztof Wysoczański    Kraków              87 ( 87.00)    348 / 4  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 69  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 70  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 71  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 72  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 73  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 74  Anna Łuczkiewicz         Kraków              70 ( 70.00)     70 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 23  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 24  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 25  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 26  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 27  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 28  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 29  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 30  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 31  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 32  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 33  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 34  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 35  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 36  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 55  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 56  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 59  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 60  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 61  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 62  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 63  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 64  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 65  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 66  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 67  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 68  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 69  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 70  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 71  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 72  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 73  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 74  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 75  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 76  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 77  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 78  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 79  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 80  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 81  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 82  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 83  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 84  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 85  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
 

 

  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    2  Łukasz Bobowski        122   +  418:347   172
   2    2    7  Tomasz Górka           100   +  505:317   150
   3    1    5  Andrzej Rakoczy        125   +  451:296   175
   4    1    4  Tomasz Lempart         111   +  360:295   161
   5    1    3  Artur Irzyk            120   +  435:380   170
   6    1    9  Justyna Fugiel         127   +  473:337   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 167.50


  2  Łukasz Bobowski         122 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   -  347:418    87
   2    3    3  Artur Irzyk            120   -  322:441    70
   3    4    9  Justyna Fugiel         127   +  438:382   177
   4    4    8  Grzegorz Wilk          123   +  347:332   173
   5    3    5  Andrzej Rakoczy        125   +  396:278   175
   6    2    3  Artur Irzyk            120   +  429:359   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.00


  3  Artur Irzyk             120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Andrzej Rakoczy        125   -  375:390    75
   2    3    2  Łukasz Bobowski        122   +  441:322   172
   3    2    4  Tomasz Lempart         111   -  349:368    61
   4    3    6  Paweł Kowalski         100   +  471:271   150
   5    1    1  Kamil Górka            137   -  380:435    87
   6    2    2  Łukasz Bobowski        122   -  359:429    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.83


  4  Tomasz Lempart          111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Paweł Kowalski         100   -  307:470    50
   2    4    8  Grzegorz Wilk          123   +  451:310   173
   3    2    3  Artur Irzyk            120   +  368:349   170
   4    1    1  Kamil Górka            137   -  295:360    87
   5    2    9  Justyna Fugiel         127   -  323:415    77
   6    4    8  Grzegorz Wilk          123   -  354:366    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.00


  5  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    3  Artur Irzyk            120   +  390:375   170
   2    1    6  Paweł Kowalski         100   +  420:345   150
   3    1    1  Kamil Górka            137   -  296:451    87
   4    2    9  Justyna Fugiel         127   -  407:431    77
   5    3    2  Łukasz Bobowski        122   -  278:396    72
   6    3    6  Paweł Kowalski         100   -  347:413    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.00


  6  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    4  Tomasz Lempart         111   +  470:307   161
   2    1    5  Andrzej Rakoczy        125   -  345:420    75
   3    3    8  Grzegorz Wilk          123   -  356:360    73
   4    3    3  Artur Irzyk            120   -  271:471    70
   5    4   11  Maciej Chmielowski     114   +  394:261   164
   6    3    5  Andrzej Rakoczy        125   +  413:347   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.67


  7  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    1  Kamil Górka            137   -  317:505    87
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.00


  8  Grzegorz Wilk           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    4  Tomasz Lempart         111   -  310:451    61
   3    3    6  Paweł Kowalski         100   +  360:356   150
   4    4    2  Łukasz Bobowski        122   -  332:347    72
   5    5   10  Krzysztof Wysoczański  100   +  294:292   150
   6    4    4  Tomasz Lempart         111   +  366:354   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.80


  9  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    2  Łukasz Bobowski        122   -  382:438    72
   4    2    5  Andrzej Rakoczy        125   +  431:407   175
   5    2    4  Tomasz Lempart         111   +  415:323   161
   6    1    1  Kamil Górka            137   -  337:473    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.75


 10  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    5    8  Grzegorz Wilk          123   -  292:294    73
   6    5   11  Maciej Chmielowski     114   -  353:399    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.50


 11  Maciej Chmielowski      114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4    6  Paweł Kowalski         100   -  261:394    50
   6    5   10  Krzysztof Wysoczański  100   +  399:353   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00