Numer turnieju: 229
Data: 28 czerwca 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              2465  5.0
  2.Kamil Górka             142 Łęczna              2401  4.0
  3.Łukasz Bryła            127 Mielec              2284  4.0
  4.Tomasz Ciejka           118 Kraków              2250  4.0
  5.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa            2377  3.5
  6.Artur Irzyk             119 Kraków              2245  3.0
  7.Justyna Fugiel          125 Sandomierz          2194  3.0
  8.Tomasz Górka            100 Łęczna              1793  3.0
  9.Marta Dobrzańska        105 Kraków              1975  2.5
 10.Mariusz Niemczyk        100 Kraków              1289  2.0
 11.Łukasz Bobowski         124 Suchedniów          1154  2.0
 12.Paulina Mech            100 Kraków              1922  1.5
 13.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1920  1.5
 14.Anna Łuczkiewicz        100 Kraków               830  0.0
 15.Mariusz Grodek          112 Olsztyn              706  0.0
 16.Przemysław Drochomirecki 103 Opole                368  0.0
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (142.31)  14231 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (134.05)  13405 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  4  Łukasz Bryła             Mielec             126 (126.37)  12637 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         126 (125.94)  12594 / 100
  6  Małgorzata Sulejewska    Kraków             125 (125.20)  12520 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         124 (123.61)  12361 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.51)  12351 / 100
  9  Jan Kozłowski            Kraków             123 (122.92)  12292 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.71)  12271 / 100
 11  Arkadiusz Biegun         Kraków             122 (121.92)   8047 / 66 
 12  Paweł Jędryka            Tarnów             121 (121.26)   2789 / 23 
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.96)  11996 / 100
 14  Tomasz Ciejka            Kraków             120 (119.72)  11972 / 100
 15  Artur Irzyk              Kraków             119 (118.79)  11879 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.86)   9900 / 84 
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.44)   5772 / 50 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             114 (114.20)   3997 / 35 
 19  Maciej Chmielowski       Kraków             112 (111.88)   4811 / 43 
 20  Agnieszka Krupka         Krosno             112 (111.83)  11183 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             112 (111.64)  11164 / 100
 22  Tomasz Lempart           Kraków             111 (111.36)  11136 / 100
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.82)  11082 / 100
 24  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 26  Marta Dobrzańska         Kraków             106 (105.65)  10565 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.35)  10535 / 100
 28  Grzegorz Kwiecień        Kraków             104 (103.94)  10394 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.88)   5350 / 52 
 30  Tomasz Górka             Łęczna             102 (101.68)   5999 / 59 
 31  Paweł Kowalski           Kutno              101 (101.16)   8700 / 86 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków              97 ( 96.99)   6692 / 69 
 33  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 34  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 35  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 36  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 37  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 38  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 39  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.82)   1021 / 11 
 40  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 41  Piotr Adamczyk           Tarnów             106 (105.80)   1058 / 10 
 42  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 43  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 44  Grzegorz Matysiak        Kraków             129 (129.33)   1164 / 9  
 45  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 46  Krzysztof Wysoczański    Kraków              84 ( 83.89)    755 / 9  
 47  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 48  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 49  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 50  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 51  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 54  Filip Klar               Mielec             121 (120.50)    723 / 6  
 55  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 56  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    81 ( 80.67)    484 / 6  
 59  Joanna Regdos            Kraków              78 ( 78.17)    469 / 6  
 60  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 61  Bożena Matysiak          Kraków             107 (107.00)    535 / 5  
 62  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 63  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 64  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 65  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 66  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 67  Mariusz Niemczyk         Kraków             123 (122.50)    490 / 4  
 68  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 69  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 71  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 72  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 73  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 74  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 75  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 76  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 23  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 24  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 25  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 26  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 27  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 28  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 29  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 30  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 31  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 32  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 33  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 34  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 35  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 36  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 55  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 56  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 59  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 60  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 61  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 62  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 63  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 64  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 65  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 66  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 67  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 68  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 69  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 70  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 71  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 72  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 73  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 74  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 75  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 76  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 77  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 78  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 79  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 80  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 81  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 82  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 83  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 84  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 85  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
 

 

  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Artur Irzyk            119   -  329:375    69
   2    5   14  Tomasz Górka           100   +  493:325   150
   3    3   13  Mariusz Niemczyk       100   -  335:357    50
   4    3    8  Tomasz Ciejka          118   +  410:360   168
   5    3    4  Justyna Fugiel         125   +  445:365   175
   6    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   +  389:363   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.83


  2  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Tomasz Ciejka          118   -  285:368    68
   2            PAUZA
   3    6   10  Paulina Mech           100   +  549:291   150
   4    4    9  Marta Dobrzańska       105   +  483:283   155
   5    2    7  Artur Irzyk            119   +  397:316   169
   6    2    1  Kamil Górka            142   -  363:389    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.80


  3  Łukasz Bryła            127 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Marta Dobrzańska       105   -  324:389    55
   2    6   15  Mariusz Grodek         112   +  455:411   162
   3    4   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  370:298   150
   4    2   13  Mariusz Niemczyk       100   +  449:315   150
   5    1    6  Andrzej Rakoczy        121   +  395:351   171
   6    1    6  Andrzej Rakoczy        121   -  291:374    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.50


  4  Justyna Fugiel          125 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Paulina Mech           100   -  394:409    50
   2    4    6  Andrzej Rakoczy        121   -  307:567    71
   3    7   16  Przemysław Drochomirecki 103   +  384:368   153
   4    5   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  344:332   150
   5    3    1  Kamil Górka            142   -  365:445    92
   6    4   14  Tomasz Górka           100   +  400:325   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.00


  5  Łukasz Bobowski         124 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Anna Łuczkiewicz       100   +  405:288   150
   2    2    8  Tomasz Ciejka          118   +  397:367   168
   3    1    6  Andrzej Rakoczy        121   -  352:366    71
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.67


  6  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Mariusz Niemczyk       100   +  387:305   150
   2    4    4  Justyna Fugiel         125   +  567:307   175
   3    1    5  Łukasz Bobowski        124   +  366:352   174
   4    1    7  Artur Irzyk            119   +  420:395   169
   5    1    3  Łukasz Bryła           127   -  351:395    77
   6    1    3  Łukasz Bryła           127   +  374:291   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.67


  7  Artur Irzyk             119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   +  375:329   192
   2    1   10  Paulina Mech           100   +  472:292   150
   3    2    9  Marta Dobrzańska       105   +  349:334   155
   4    1    6  Andrzej Rakoczy        121   -  395:420    71
   5    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   -  316:397    85
   6    3    8  Tomasz Ciejka          118   -  338:402    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.17


  8  Tomasz Ciejka           118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   +  368:285   185
   2    2    5  Łukasz Bobowski        124   -  367:397    74
   3    5   15  Mariusz Grodek         112   +  384:295   162
   4    3    1  Kamil Górka            142   -  360:410    92
   5    4    9  Marta Dobrzańska       105   +  369:349   155
   6    3    7  Artur Irzyk            119   +  402:338   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.50


  9  Marta Dobrzańska        105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bryła           127   +  389:324   177
   2    3   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  320:311   150
   3    2    7  Artur Irzyk            119   -  334:349    69
   4    4    2  Mariusz Wrześniewski   135   -  283:483    85
   5    4    8  Tomasz Ciejka          118   -  349:369    68
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.80


 10  Paulina Mech            100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Justyna Fugiel         125   +  409:394   175
   2    1    7  Artur Irzyk            119   -  292:472    69
   3    6    2  Mariusz Wrześniewski   135   -  291:549    85
   4    6   14  Tomasz Górka           100   -  262:433    50
   5            PAUZA
   6    5   11  Krzysztof Wysoczański  100   -  368:386    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.80


 11  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    9  Marta Dobrzańska       105   -  311:320    55
   3    4    3  Łukasz Bryła           127   -  298:370    77
   4    5    4  Justyna Fugiel         125   -  332:344    75
   5    5   14  Tomasz Górka           100   -  293:301    50
   6    5   10  Paulina Mech           100   +  386:368   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.40


 12  Anna Łuczkiewicz        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bobowski        124   -  288:405    74
   2    7   13  Mariusz Niemczyk       100   -  294:312    50
   3    8   14  Tomasz Górka           100   -  248:409    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.00


 13  Mariusz Niemczyk        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Andrzej Rakoczy        121   -  305:387    71
   2    7   12  Anna Łuczkiewicz       100   +  312:294   150
   3    3    1  Kamil Górka            142   +  357:335   192
   4    2    3  Łukasz Bryła           127   -  315:449    77
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50


 14  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    1  Kamil Górka            142   -  325:493    92
   3    8   12  Anna Łuczkiewicz       100   +  409:248   150
   4    6   10  Paulina Mech           100   +  433:262   150
   5    5   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  301:293   150
   6    4    4  Justyna Fugiel         125   -  325:400    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.40


 15  Mariusz Grodek          112 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    3  Łukasz Bryła           127   -  411:455    77
   3    5    8  Tomasz Ciejka          118   -  295:384    68
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.50


 16  Przemysław Drochomirecki 103 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7    4  Justyna Fugiel         125   -  368:384    75
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00