Numer turnieju: 230
Data: 5 lipca 2007 r.

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             142 Łęczna              2300  5.0
  2.Mariusz Wrześniewski    134 Warszawa            2479  4.5
  3.Artur Irzyk             119 Kraków              2355  4.0
  4.Justyna Fugiel          126 Sandomierz          2217  4.0
  5.Łukasz Bobowski         124 Suchedniów          2293  3.0
  6.Paulina Mech            100 Kraków              2022  2.5
  7.Marta Dobrzańska        106 Kraków              2182  2.0
  8.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1700  2.0
  9.Tomasz Ciejka           120 Kraków              1612  2.0
 10.Tomasz Górka            102 Łęczna               756  2.0
 11.Katarzyna Klimała       105 Kraków              2008  1.0
 12.Grzegorz Kwiecień       104 Kraków               740  1.0
 13.Jerzy Matyasik          112 Kraków              1968  0.5
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             144 (143.54)  14354 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (136.10)  13610 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  4  Łukasz Bryła             Mielec             126 (126.37)  12637 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         126 (125.76)  12576 / 100
  6  Małgorzata Sulejewska    Kraków             125 (125.20)  12520 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.51)  12351 / 100
  8  Jan Kozłowski            Kraków             123 (122.92)  12292 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         123 (122.81)  12281 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.71)  12271 / 100
 11  Artur Irzyk              Kraków             123 (122.54)  12254 / 100
 12  Arkadiusz Biegun         Kraków             122 (121.92)   8047 / 66 
 13  Paweł Jędryka            Tarnów             121 (121.26)   2789 / 23 
 14  Tomasz Ciejka            Kraków             121 (121.24)  12124 / 100
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.96)  11996 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (119.53)   9443 / 79 
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.44)   5772 / 50 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             114 (114.20)   3997 / 35 
 19  Maciej Chmielowski       Kraków             112 (111.88)   4811 / 43 
 20  Agnieszka Krupka         Krosno             112 (111.83)  11183 / 100
 21  Tomasz Lempart           Kraków             111 (111.36)  11136 / 100
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.82)  11082 / 100
 23  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             108 (108.46)  10846 / 100
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.65)   3983 / 37 
 26  Marta Dobrzańska         Kraków             106 (105.76)  10576 / 100
 27  Grzegorz Kwiecień        Kraków             105 (104.64)  10464 / 100
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (103.80)  10380 / 100
 29  Tomasz Górka             Łęczna             103 (103.34)   6304 / 61 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.88)   5350 / 52 
 31  Paweł Kowalski           Kutno              101 (101.16)   8700 / 86 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków              97 ( 96.99)   6692 / 69 
 33  Paulina Mech             Kraków              94 ( 94.31)   1509 / 16 
 34  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 35  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 36  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Krzysztof Wysoczański    Kraków              91 ( 90.71)   1270 / 14 
 38  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 39  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               138 (138.18)   1520 / 11 
 40  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 41  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 42  Piotr Adamczyk           Tarnów             106 (105.80)   1058 / 10 
 43  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 44  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 45  Grzegorz Matysiak        Kraków             129 (129.33)   1164 / 9  
 46  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 47  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 48  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 49  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 50  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 51  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Dawid Pikul              Poznań             139 (139.00)    834 / 6  
 54  Filip Klar               Mielec             121 (120.50)    723 / 6  
 55  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 56  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    81 ( 80.67)    484 / 6  
 59  Joanna Regdos            Kraków              78 ( 78.17)    469 / 6  
 60  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 61  Bożena Matysiak          Kraków             107 (107.00)    535 / 5  
 62  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 63  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 64  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 65  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 66  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 67  Mariusz Niemczyk         Kraków             123 (122.50)    490 / 4  
 68  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 69  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 71  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 72  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 73  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 74  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 75  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 76  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 23  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 24  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 25  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 26  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 27  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 28  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 29  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 30  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 31  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 32  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 33  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 34  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 35  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 36  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 357
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 55  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 56  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 59  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 60  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 61  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 62  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 63  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 64  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 65  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 66  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 67  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 68  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 69  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 70  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 71  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 72  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 73  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 74  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 75  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 76  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 77  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 78  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 79  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 80  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 81  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 82  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 83  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 84  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 85  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
  

 

  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Tomasz Ciejka          120   -  286:456    70
   2    4    7  Jerzy Matyasik         112   +  389:292   162
   3    3    9  Katarzyna Klimała      105   +  521:333   155
   4    3    8  Marta Dobrzańska       106   +  340:335   156
   5    1    6  Artur Irzyk            119   +  357:349   169
   6    1    6  Artur Irzyk            119   +  407:349   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.83


  2  Mariusz Wrześniewski    134 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Artur Irzyk            119   -  279:428    69
   2            PAUZA
   3    4   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  370:306   150
   4    2    5  Tomasz Ciejka          120   +  516:339   170
   5    2    3  Justyna Fugiel         126   +  412:345   176
   6    2    4  Łukasz Bobowski        124   +  602:318   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.80


  3  Justyna Fugiel          126 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Jerzy Matyasik         112   +  337:306   162
   2    3    8  Marta Dobrzańska       106   +  392:366   156
   3    1    5  Tomasz Ciejka          120   +  468:392   170
   4    1    6  Artur Irzyk            119   -  286:440    69
   5    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  345:412    84
   6    3    8  Marta Dobrzańska       106   +  389:307   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.83


  4  Łukasz Bobowski         124 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marta Dobrzańska       106   -  344:385    56
   2    2    6  Artur Irzyk            119   -  355:392    69
   3    5    7  Jerzy Matyasik         112   +  381:366   162
   4    4   10  Paulina Mech           100   +  466:314   150
   5    3   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  429:343   150
   6    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  318:602    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.83


  5  Tomasz Ciejka           120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   +  456:286   192
   2    1    9  Katarzyna Klimała      105   +  425:268   155
   3    1    3  Justyna Fugiel         126   -  392:468    76
   4    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  339:516    84
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.75


  6  Artur Irzyk             119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   +  428:279   184
   2    2    4  Łukasz Bobowski        124   +  392:355   174
   3    2    8  Marta Dobrzańska       106   +  397:363   156
   4    1    3  Justyna Fugiel         126   +  440:286   176
   5    1    1  Kamil Górka            142   -  349:357    92
   6    1    1  Kamil Górka            142   -  349:407    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.67


  7  Jerzy Matyasik          112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         126   -  306:337    76
   2    4    1  Kamil Górka            142   -  292:389    92
   3    5    4  Łukasz Bobowski        124   -  366:381    74
   4            PAUZA
   5    4    8  Marta Dobrzańska       106   -  347:426    56
   6    6   12  Grzegorz Kwiecień      104   -  357:358    54
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.40


  8  Marta Dobrzańska        106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        124   +  385:344   174
   2    3    3  Justyna Fugiel         126   -  366:392    76
   3    2    6  Artur Irzyk            119   -  363:397    69
   4    3    1  Kamil Górka            142   -  335:340    92
   5    4    7  Jerzy Matyasik         112   +  426:347   162
   6    3    3  Justyna Fugiel         126   -  307:389    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.17


  9  Katarzyna Klimała       105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Paulina Mech           100   +  371:280   150
   2    1    5  Tomasz Ciejka          120   -  268:425    70
   3    3    1  Kamil Górka            142   -  333:521    92
   4    5   11  Krzysztof Wysoczański  100   -  306:345    50
   5    6   13  Tomasz Górka           102   -  359:381    52
   6    5   10  Paulina Mech           100   -  371:409    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.33


 10  Paulina Mech            100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Katarzyna Klimała      105   -  280:371    55
   2    5   11  Krzysztof Wysoczański  100   -  312:371    50
   3            PAUZA
   4    4    4  Łukasz Bobowski        124   -  314:466    74
   5    5   12  Grzegorz Kwiecień      104   +  407:382   154
   6    5    9  Katarzyna Klimała      105   +  409:371   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.60


 11  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   10  Paulina Mech           100   +  371:312   150
   3    4    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  306:370    84
   4    5    9  Katarzyna Klimała      105   +  345:306   155
   5    3    4  Łukasz Bobowski        124   -  343:429    74
   6    4   13  Tomasz Górka           102   -  335:375    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.00


 12  Grzegorz Kwiecień       104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    5   10  Paulina Mech           100   -  382:407    50
   6    6    7  Jerzy Matyasik         112   +  358:357   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.00


 13  Tomasz Górka            102 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    6    9  Katarzyna Klimała      105   +  381:359   155
   6    4   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  375:335   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.50