Numer turnieju: 233
Data: 26 lipca 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2554  5.0
  2.Łukasz Bobowski         124 Suchedniów          2569  4.0
  3.Kamil Górka             142 Łęczna              2423  3.0
  4.Tomasz Górka            103 Łęczna              2283  3.0
  5.Artur Irzyk             125 Kraków              2244  3.0
  6.Piotr Adamczyk          100 Tarnów              2113  3.0
  7.Justyna Fugiel          122 Sandomierz          1248  3.0
  8.Marta Dobrzańska        104 Kraków              2128  2.0
  9.Jerzy Matyasik          108 Kraków              2114  2.0
 10.Mariusz Niemczyk        110 Kraków              2020  2.0
 11.Krzysztof Leśniak       109 Kraków              1819  2.0
 12.Przemysław Drochomirecki 103 Opole                701  2.0
 13.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1835  1.0
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.34)  14134 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (136.04)  13604 / 100
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  5  Andrzej Rakoczy          Kraków             127 (127.08)  12708 / 100
  6  Łukasz Bryła             Mielec             127 (126.51)  12651 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             125 (124.84)  12484 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         124 (124.47)  12447 / 100
  9  Małgorzata Sulejewska    Kraków             124 (124.03)  12403 / 100
 10  Justyna Fugiel           Sandomierz         123 (122.92)  12292 / 100
 11  Jan Kozłowski            Kraków             123 (122.92)  12292 / 100
 12  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.71)  12271 / 100
 13  Daniel Czernatowicz      Kraków             123 (122.57)   8457 / 69 
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków             122 (121.92)   8047 / 66 
 15  Paweł Jędryka            Tarnów             121 (121.26)   2789 / 23 
 16  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.96)  11996 / 100
 17  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (119.31)  11931 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.44)   5772 / 50 
 19  Katarzyna Małek          Mielec             114 (114.20)   3997 / 35 
 20  Maciej Chmielowski       Kraków             112 (111.88)   4811 / 43 
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.82)  11082 / 100
 22  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (110.25)  11025 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 25  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (108.81)   1741 / 16 
 26  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (108.07)   4863 / 45 
 27  Jerzy Matyasik           Kraków             108 (107.64)  10764 / 100
 28  Mariusz Niemczyk         Kraków             107 (107.43)   2256 / 21 
 29  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.19)  10619 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.70)   5654 / 54 
 31  Grzegorz Kwiecień        Kraków             104 (103.79)  10379 / 100
 32  Tomasz Górka             Łęczna             104 (103.54)   7041 / 68 
 33  Marta Dobrzańska         Kraków             103 (103.02)  10302 / 100
 34  Paweł Kowalski           Kutno              102 (101.54)   9240 / 91 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              97 ( 97.47)   6238 / 64 
 36  Paulina Mech             Kraków              94 ( 94.31)   1509 / 16 
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              86 ( 85.85)   1717 / 20 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 41  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Monika Ścisłowska        Chrzanów            95 ( 94.67)    852 / 9  
 48  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 49  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 50  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 51  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Filip Klar               Mielec             121 (120.50)    723 / 6  
 54  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 55  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Joanna Regdos            Kraków              78 ( 78.17)    469 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 62  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 68  Jolanta Mierzwa          Kraków              59 ( 59.00)    236 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Grzegorz Matysiak        Kraków             108 (108.33)    325 / 3  
 73  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 74  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 75  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 76  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 27  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 28  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 29  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 30  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 31  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 32  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 33  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 34  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 35  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 36  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 55  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 56  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 59  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 60  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 61  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 62  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 63  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 64  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 65  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 66  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 67  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 68  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 69  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 70  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 71  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 72  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 73  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 74  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 75  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 76  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 77  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 78  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 79  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 80  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 81  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 82  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 83  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 84  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 85  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
  

 

  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    9  Mariusz Niemczyk       110   +  460:260   160
   2    1    8  Piotr Adamczyk         100   +  383:343   150
   3    1    4  Łukasz Bobowski        124   -  313:349    74
   4    2    3  Artur Irzyk            125   +  530:361   175
   5    1    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  327:392    86
   6    1    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  410:467    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.83


  2  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Jerzy Matyasik         108   -  373:409    58
   2    3    3  Artur Irzyk            125   +  464:321   175
   3    2    9  Mariusz Niemczyk       110   +  423:308   160
   4    1    4  Łukasz Bobowski        124   +  435:388   174
   5    1    1  Kamil Górka            142   +  392:327   192
   6    1    1  Kamil Górka            142   +  467:410   192
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.50


  3  Artur Irzyk             125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Marta Dobrzańska       104   +  424:343   154
   2    3    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  321:464    86
   3    3    5  Jerzy Matyasik         108   +  411:320   158
   4    2    1  Kamil Górka            142   -  361:530    92
   5    4    8  Piotr Adamczyk         100   +  381:260   150
   6    3   13  Justyna Fugiel         122   -  346:387    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.67


  4  Łukasz Bobowski         124 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  432:278   150
   2    2    5  Jerzy Matyasik         108   +  474:383   158
   3    1    1  Kamil Górka            142   +  349:313   192
   4    1    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  388:435    86
   5    2   10  Tomasz Górka           103   -  337:385    53
   6    2   10  Tomasz Górka           103   +  589:285   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.00


  5  Jerzy Matyasik          108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  409:373   186
   2    2    4  Łukasz Bobowski        124   -  383:474    74
   3    3    3  Artur Irzyk            125   -  320:411    75
   4    6   10  Tomasz Górka           103   -  300:560    53
   5    6    9  Mariusz Niemczyk       110   -  336:431    60
   6    6    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  366:331   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.67


  6  Marta Dobrzańska        104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            125   -  343:424    75
   2    4   10  Tomasz Górka           103   +  426:364   153
   3    4   11  Przemysław Drochomirecki 103   -  377:384    53
   4    4    9  Mariusz Niemczyk       110   +  339:329   160
   5    3   13  Justyna Fugiel         122   -  346:386    72
   6    4    8  Piotr Adamczyk         100   -  297:386    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.83


  7  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        124   -  278:432    74
   2    5   11  Przemysław Drochomirecki 103   -  275:317    53
   3    6   10  Tomasz Górka           103   -  309:399    53
   4    5    8  Piotr Adamczyk         100   -  295:349    50
   5    5   12  Krzysztof Leśniak      109   +  347:315   159
   6    6    5  Jerzy Matyasik         108   -  331:366    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 74.50


  8  Piotr Adamczyk          100 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Tomasz Górka           103   +  413:290   153
   2    1    1  Kamil Górka            142   -  343:383    92
   3    5   12  Krzysztof Leśniak      109   -  362:453    59
   4    5    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  349:295   150
   5    4    3  Artur Irzyk            125   -  260:381    75
   6    4    6  Marta Dobrzańska       104   +  386:297   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.83


  9  Mariusz Niemczyk        110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   -  260:460    92
   2    6   12  Krzysztof Leśniak      109   +  370:360   159
   3    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  308:423    86
   4    4    6  Marta Dobrzańska       104   -  329:339    54
   5    6    5  Jerzy Matyasik         108   +  431:336   158
   6    5   12  Krzysztof Leśniak      109   -  322:353    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.33


 10  Tomasz Górka            103 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    8  Piotr Adamczyk         100   -  290:413    50
   2    4    6  Marta Dobrzańska       104   -  364:426    54
   3    6    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  399:309   150
   4    6    5  Jerzy Matyasik         108   +  560:300   158
   5    2    4  Łukasz Bobowski        124   +  385:337   174
   6    2    4  Łukasz Bobowski        124   -  285:589    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 11  Przemysław Drochomirecki 103 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  317:275   150
   3    4    6  Marta Dobrzańska       104   +  384:377   154
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.00


 12  Krzysztof Leśniak       109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    9  Mariusz Niemczyk       110   -  360:370    60
   3    5    8  Piotr Adamczyk         100   +  453:362   150
   4    3   13  Justyna Fugiel         122   -  338:475    72
   5    5    7  Krzysztof Wysoczański  100   -  315:347    50
   6    5    9  Mariusz Niemczyk       110   +  353:322   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.40


 13  Justyna Fugiel          122 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    3   12  Krzysztof Leśniak      109   +  475:338   159
   5    3    6  Marta Dobrzańska       104   +  386:346   154
   6    3    3  Artur Irzyk            125   +  387:346   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 162.67