Numer turnieju: 234
Data: 2 sierpnia 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             141 Łęczna              2927  5.0
  2.Andrzej Stańczyk        100 Kraków              2441  4.0
  3.Justyna Fugiel          123 Sandomierz          2267  4.0
  4.Tomasz Ciejka           119 Kraków              2219  4.0
  5.Piotr Adamczyk          109 Tarnów              2196  4.0
  6.Artur Irzyk             125 Kraków              2277  3.5
  7.Marta Dobrzańska        103 Kraków              2175  3.0
  8.Mariusz Niemczyk        107 Kraków              2050  2.5
  9.Paweł Kowalski          102 Kutno               1955  2.5
 10.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2202  2.0
 11.Mateusz Stańczyk        100 Tarnów              1822  1.5
 12.Przemysław Drochomirecki 105 Opole               1812  1.0
 13.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1423  1.0
 14.Tomasz Górka            104 Łęczna              1077  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.04)  14304 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.57)  13557 / 100
  4  Paweł Jędryka            Tarnów             131 (131.06)   2359 / 18 
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  6  Andrzej Rakoczy          Kraków             127 (127.08)  12708 / 100
  7  Łukasz Bryła             Mielec             127 (126.51)  12651 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             126 (125.74)  12574 / 100
  9  Daniel Czernatowicz      Kraków             125 (124.78)   7861 / 63 
 10  Łukasz Bobowski          Suchedniów         124 (124.47)  12447 / 100
 11  Justyna Fugiel           Sandomierz         124 (124.23)  12423 / 100
 12  Małgorzata Sulejewska    Kraków             124 (124.03)  12403 / 100
 13  Jan Kozłowski            Kraków             123 (122.92)  12292 / 100
 14  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.71)  12271 / 100
 15  Arkadiusz Biegun         Kraków             122 (121.92)   8047 / 66 
 16  Tomasz Ciejka            Kraków             120 (120.34)  12034 / 100
 17  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.96)  11996 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.44)   5772 / 50 
 19  Katarzyna Małek          Mielec             114 (114.20)   3997 / 35 
 20  Piotr Adamczyk           Tarnów             114 (114.09)   2510 / 22 
 21  Maciej Chmielowski       Kraków             112 (111.88)   4811 / 43 
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.82)  11082 / 100
 23  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (110.25)  11025 / 100
 25  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 26  Mariusz Niemczyk         Kraków             108 (108.08)   2810 / 26 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (108.07)   4863 / 45 
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             108 (107.64)  10764 / 100
 29  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.19)  10619 / 100
 30  Grzegorz Kwiecień        Kraków             104 (103.79)  10379 / 100
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (103.09)   5979 / 58 
 32  Tomasz Górka             Łęczna             103 (103.08)   7319 / 71 
 33  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (102.48)  10248 / 100
 34  Paweł Kowalski           Kutno              102 (101.81)   9774 / 96 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              98 ( 98.16)   6086 / 62 
 36  Paulina Mech             Kraków              94 ( 94.31)   1509 / 16 
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              85 ( 84.80)   2120 / 25 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 41  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 48  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 49  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 50  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 51  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 52  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 53  Filip Klar               Mielec             121 (120.50)    723 / 6  
 54  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 55  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Joanna Regdos            Kraków              78 ( 78.17)    469 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 64  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 65  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 69  Jolanta Mierzwa          Kraków              59 ( 59.00)    236 / 4  
 70  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 71  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 72  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 73  Grzegorz Matysiak        Kraków             108 (108.33)    325 / 3  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów            88 ( 87.67)    263 / 3  
 75  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 27  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 28  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 29  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 30  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 31  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 32  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 33  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 34  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 35  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 36  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 55  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 56  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 59  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 60  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 61  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 62  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 63  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 64  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 65  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 66  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 67  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 68  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 69  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 70  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 71  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 72  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 73  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 74  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 75  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 76  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 77  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 78  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 79  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 80  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 81  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 82  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 83  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 84  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 85  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
  

 

  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Piotr Adamczyk         109   +  540:292   159
   2    1    6  Mariusz Niemczyk       107   +  484:331   157
   3    1    9  Andrzej Stańczyk       100   -  359:367    50
   4    1    3  Justyna Fugiel         123   +  472:411   173
   5    1    4  Tomasz Ciejka          119   +  568:299   169
   6    1    3  Justyna Fugiel         123   +  504:275   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.83


  2  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Mariusz Niemczyk       107   -  295:397    57
   2    6    8  Mateusz Stańczyk       100   +  425:304   150
   3    5   11  Artur Irzyk            125   -  296:452    75
   4    5   14  Krzysztof Wysoczański  100   +  559:294   150
   5    3    3  Justyna Fugiel         123   -  309:394    73
   6    4   11  Artur Irzyk            125   -  318:404    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.67


  3  Justyna Fugiel          123 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marta Dobrzańska       103   +  407:393   153
   2    2   10  Tomasz Górka           104   +  414:307   154
   3    2    4  Tomasz Ciejka          119   +  366:275   169
   4    1    1  Kamil Górka            141   -  411:472    91
   5    3    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  394:309   186
   6    1    1  Kamil Górka            141   -  275:504    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.67


  4  Tomasz Ciejka           119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Andrzej Stańczyk       100   +  401:317   150
   2    3   11  Artur Irzyk            125   +  429:286   175
   3    2    3  Justyna Fugiel         123   -  275:366    73
   4    4   13  Przemysław Drochomirecki 105   +  415:317   155
   5    1    1  Kamil Górka            141   -  299:568    91
   6    3   12  Paweł Kowalski         102   +  400:380   152
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.67


  5  Piotr Adamczyk          109 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  292:540    91
   2    7   14  Krzysztof Wysoczański  100   +  502:246   150
   3    3    7  Marta Dobrzańska       103   +  356:305   153
   4    3   11  Artur Irzyk            125   +  386:333   175
   5    2    9  Andrzej Stańczyk       100   +  389:380   150
   6    2    9  Andrzej Stańczyk       100   -  271:401    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.17


  6  Mariusz Niemczyk        107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  397:295   186
   2    1    1  Kamil Górka            141   -  331:484    91
   3    4   12  Paweł Kowalski         102   +  353:276   152
   4    2    9  Andrzej Stańczyk       100   -  370:437    50
   5    4   11  Artur Irzyk            125   -  299:502    75
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.80


  7  Marta Dobrzańska        103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         123   -  393:407    73
   2    4   12  Paweł Kowalski         102   =  382:382   102
   3    3    5  Piotr Adamczyk         109   -  305:356    59
   4            PAUZA
   5    6   14  Krzysztof Wysoczański  100   +  351:297   150
   6    5    8  Mateusz Stańczyk       100   +  444:307   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.80


  8  Mateusz Stańczyk        100 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Tomasz Górka           104   -  306:394    54
   2    6    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  304:425    86
   3    7   14  Krzysztof Wysoczański  100   +  347:236   150
   4    6   12  Paweł Kowalski         102   -  258:450    52
   5            PAUZA
   6    5    7  Marta Dobrzańska       103   -  307:444    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.00


  9  Andrzej Stańczyk        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          119   -  317:401    69
   2    5   13  Przemysław Drochomirecki 105   +  539:341   155
   3    1    1  Kamil Górka            141   +  367:359   191
   4    2    6  Mariusz Niemczyk       107   +  437:370   157
   5    2    5  Piotr Adamczyk         109   -  380:389    59
   6    2    5  Piotr Adamczyk         109   +  401:271   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.67


 10  Tomasz Górka            104 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    8  Mateusz Stańczyk       100   +  394:306   150
   2    2    3  Justyna Fugiel         123   -  307:414    73
   3    6   13  Przemysław Drochomirecki 105   -  376:444    55
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.67


 11  Artur Irzyk             125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Tomasz Ciejka          119   -  286:429    69
   3    5    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  452:296   186
   4    3    5  Piotr Adamczyk         109   -  333:386    59
   5    4    6  Mariusz Niemczyk       107   +  502:299   157
   6    4    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  404:318   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.40


 12  Paweł Kowalski          102 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Marta Dobrzańska       103   =  382:382   103
   3    4    6  Mariusz Niemczyk       107   -  276:353    57
   4    6    8  Mateusz Stańczyk       100   +  450:258   150
   5    5   13  Przemysław Drochomirecki 105   +  467:396   155
   6    3    4  Tomasz Ciejka          119   -  380:400    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.80


 13  Przemysław Drochomirecki 105 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    9  Andrzej Stańczyk       100   -  341:539    50
   3    6   10  Tomasz Górka           104   +  444:376   154
   4    4    4  Tomasz Ciejka          119   -  317:415    69
   5    5   12  Paweł Kowalski         102   -  396:467    52
   6    6   14  Krzysztof Wysoczański  100   -  314:350    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 14  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7    5  Piotr Adamczyk         109   -  246:502    59
   3    7    8  Mateusz Stańczyk       100   -  236:347    50
   4    5    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  294:559    86
   5    6    7  Marta Dobrzańska       103   -  297:351    53
   6    6   13  Przemysław Drochomirecki 105   +  350:314   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.60