Numer turnieju: 235
Data: 9 sierpnia 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             143 Łęczna              2501  5.0
  2.Przemysław Herdzina     120 Kraków              2329  4.0
  3.Artur Irzyk             126 Kraków              2257  4.0
  4.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2305  3.0
  5.Marta Dobrzańska        102 Kraków              2059  3.0
  6.Paulina Mech            100 Kraków              2168  2.5
  7.Paweł Kowalski          102 Kutno               2002  2.5
  8.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              2076  2.0
  9.Jerzy Matyasik          108 Kraków              1820  2.0
 10.Łukasz Bobowski         124 Suchedniów          1160  2.0
 11.Przemysław Drochomirecki 103 Opole                979  2.0
 12.Justyna Fugiel          124 Sandomierz           844  2.0
 13.Piotr Adamczyk          114 Tarnów              1943  1.5
 14.Tomasz Górka            103 Łęczna              1550  1.0
 15.Agnieszka Krupka        110 Krosno               306  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             144 (143.94)  14394 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (134.34)  13434 / 100
  4  Paweł Jędryka            Tarnów             131 (131.06)   2359 / 18 
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  6  Andrzej Rakoczy          Kraków             127 (127.08)  12708 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             127 (126.72)  12672 / 100
  8  Łukasz Bryła             Mielec             127 (126.51)  12651 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         125 (125.16)  12516 / 100
 10  Justyna Fugiel           Sandomierz         124 (124.06)  12406 / 100
 11  Małgorzata Sulejewska    Kraków             124 (124.03)  12403 / 100
 12  Daniel Czernatowicz      Kraków             123 (122.96)   7009 / 57 
 13  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 14  Jan Kozłowski            Kraków             123 (122.92)  12292 / 100
 15  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.71)  12271 / 100
 16  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.05)  12105 / 100
 17  Tomasz Ciejka            Kraków             120 (120.34)  12034 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.44)   5772 / 50 
 19  Katarzyna Małek          Mielec             114 (114.20)   3997 / 35 
 20  Maciej Chmielowski       Kraków             113 (113.05)   4183 / 37 
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.82)  11082 / 100
 22  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (110.08)  11008 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 25  Piotr Adamczyk           Tarnów             108 (108.11)   2919 / 27 
 26  Mariusz Niemczyk         Kraków             108 (108.08)   2810 / 26 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (108.07)   4863 / 45 
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.19)  10619 / 100
 29  Jerzy Matyasik           Kraków             106 (106.04)  10604 / 100
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             104 (104.34)  10434 / 100
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              104 (103.84)   5919 / 57 
 32  Grzegorz Kwiecień        Kraków             104 (103.79)  10379 / 100
 33  Paweł Kowalski           Kutno              102 (102.34)  10234 / 100
 34  Tomasz Górka             Łęczna             102 (101.71)   7730 / 76 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              99 ( 99.16)   5652 / 57 
 36  Paulina Mech             Kraków              99 ( 98.67)   2072 / 21 
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              86 ( 86.42)   2679 / 31 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 41  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Katarzyna Hauzner        Kraków              68 ( 68.20)    682 / 10 
 47  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 48  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 49  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 50  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 51  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 52  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 53  Filip Klar               Mielec             121 (120.50)    723 / 6  
 54  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.17)    595 / 6  
 55  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Joanna Regdos            Kraków              78 ( 78.17)    469 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 64  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 65  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 69  Jolanta Mierzwa          Kraków              59 ( 59.00)    236 / 4  
 70  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 71  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 72  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 73  Grzegorz Matysiak        Kraków             108 (108.33)    325 / 3  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów            88 ( 87.67)    263 / 3  
 75  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 27  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 28  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 29  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 30  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 31  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 32  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 33  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 34  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 35  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 36  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 55  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 56  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 59  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 60  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 61  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 62  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 63  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 64  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 65  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 66  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 67  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 68  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 69  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 70  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 71  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 72  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 73  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 74  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 75  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 76  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 77  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 78  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 79  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 80  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 81  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 82  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 83  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 84  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 85  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
   

 

  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Piotr Adamczyk         114   +  437:364   164
   2    1    4  Przemysław Herdzina    120   +  470:425   170
   3    1   10  Artur Irzyk            126   -  321:414    76
   4    2    8  Paulina Mech           100   +  383:327   150
   5    1    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  491:307   186
   6    1   10  Artur Irzyk            126   +  399:349   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.67


  2  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Marta Dobrzańska       102   -  340:387    52
   2    4    8  Paulina Mech           100   +  470:350   150
   3    3   11  Tomasz Górka           103   +  441:280   153
   4    1   10  Artur Irzyk            126   +  396:352   176
   5    1    1  Kamil Górka            143   -  307:491    93
   6    2    4  Przemysław Herdzina    120   -  351:396    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.67


  3  Łukasz Bobowski         124 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Paulina Mech           100   +  436:371   150
   2    2    6  Marta Dobrzańska       102   +  429:350   152
   3    2    4  Przemysław Herdzina    120   -  295:329    70
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.00


  4  Przemysław Herdzina     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  387:385   150
   2    1    1  Kamil Górka            143   -  425:470    93
   3    2    3  Łukasz Bobowski        124   +  329:295   174
   4    3    7  Paweł Kowalski         102   +  457:237   152
   5    2   10  Artur Irzyk            126   -  335:417    76
   6    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  396:351   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.50


  5  Piotr Adamczyk          114 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  364:437    93
   2    5   11  Tomasz Górka           103   -  306:323    53
   3            PAUZA
   4    5    6  Marta Dobrzańska       102   -  260:294    52
   5    5   14  Przemysław Drochomirecki 103   +  363:287   153
   6    5   12  Jerzy Matyasik         108   -  350:413    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.80


  6  Marta Dobrzańska        102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  387:340   186
   2    2    3  Łukasz Bobowski        124   -  350:429    74
   3    4    7  Paweł Kowalski         102   -  315:383    52
   4    5    5  Piotr Adamczyk         114   +  294:260   164
   5    3    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  386:318   150
   6    3   15  Justyna Fugiel         124   -  327:455    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  7  Paweł Kowalski          102 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Artur Irzyk            126   -  337:389    76
   2    6   12  Jerzy Matyasik         108   +  426:400   158
   3    4    6  Marta Dobrzańska       102   +  383:315   152
   4    3    4  Przemysław Herdzina    120   -  237:457    70
   5    4   15  Justyna Fugiel         124   -  319:389    74
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.00


  8  Paulina Mech            100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    3  Łukasz Bobowski        124   -  371:436    74
   2    4    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  350:470    86
   3    5   13  Agnieszka Krupka       110   +  412:306   160
   4    2    1  Kamil Górka            143   -  327:383    93
   5            PAUZA
   6    4    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  408:323   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.60


  9  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    4  Przemysław Herdzina    120   -  385:387    70
   2    3   10  Artur Irzyk            126   -  300:336    76
   3    6   12  Jerzy Matyasik         108   +  396:306   158
   4    4   11  Tomasz Górka           103   +  354:320   153
   5    3    6  Marta Dobrzańska       102   -  318:386    52
   6    4    8  Paulina Mech           100   -  323:408    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.17


 10  Artur Irzyk             126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Paweł Kowalski         102   +  389:337   152
   2    3    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  336:300   150
   3    1    1  Kamil Górka            143   +  414:321   193
   4    1    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  352:396    86
   5    2    4  Przemysław Herdzina    120   +  417:335   170
   6    1    1  Kamil Górka            143   -  349:399    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.67


 11  Tomasz Górka            103 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    5  Piotr Adamczyk         114   +  323:306   164
   3    3    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  280:441    86
   4    4    9  Krzysztof Wysoczański  100   -  320:354    50
   5    6   12  Jerzy Matyasik         108   -  307:376    58
   6    6   14  Przemysław Drochomirecki 103   -  320:355    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.20


 12  Jerzy Matyasik          108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    7  Paweł Kowalski         102   -  400:426    52
   3    6    9  Krzysztof Wysoczański  100   -  306:396    50
   4    6   14  Przemysław Drochomirecki 103   -  325:337    53
   5    6   11  Tomasz Górka           103   +  376:307   153
   6    5    5  Piotr Adamczyk         114   +  413:350   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.40


 13  Agnieszka Krupka        110 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    8  Paulina Mech           100   -  306:412    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 14  Przemysław Drochomirecki 103 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   12  Jerzy Matyasik         108   +  337:325   158
   5    5    5  Piotr Adamczyk         114   -  287:363    64
   6    6   11  Tomasz Górka           103   +  355:320   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 15  Justyna Fugiel          124 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4    7  Paweł Kowalski         102   +  389:319   152
   6    3    6  Marta Dobrzańska       102   +  455:327   152
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.00