Numer turnieju: 237
Data: 23 sierpnia 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             127 Kraków              2560  5.0
  2.Andrzej Rakoczy         127 Kraków              2508  4.0
  3.Kamil Górka             144 Łęczna              2490  4.0
  4.Marta Dobrzańska        104 Kraków              2420  3.0
  5.Łukasz Bobowski         124 Suchedniów          2188  3.0
  6.Tomasz Górka            102 Łęczna              2038  3.0
  7.Katarzyna Klimała       106 Kraków              1797  3.0
  8.Mariusz Wrześniewski    134 Warszawa            2228  2.5
  9.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2311  2.0
 10.Jerzy Matyasik          106 Kraków              2184  2.0
 11.Małgorzata Sulejewska   124 Kraków              1841  2.0
 12.Marta Kleinrok          100 Lublin               938  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (142.96)  14296 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.18)  13218 / 100
  4  Andrzej Rakoczy          Kraków             129 (129.24)  12924 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             129 (128.68)  12868 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.27)  12727 / 100
  8  Łukasz Bryła             Mielec             127 (126.51)  12651 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         125 (125.32)  12532 / 100
 10  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 11  Jan Kozłowski            Kraków             123 (122.92)  12292 / 100
 12  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.71)  12271 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             123 (122.68)  12268 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.05)  12105 / 100
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             121 (120.67)   6154 / 51 
 16  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (118.56)  11856 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.44)   5772 / 50 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             114 (114.20)   3997 / 35 
 19  Maciej Chmielowski       Kraków             113 (113.05)   4183 / 37 
 20  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.82)  11082 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (110.08)  11008 / 100
 23  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 24  Piotr Adamczyk           Tarnów             108 (108.11)   2919 / 27 
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (108.07)   4863 / 45 
 26  Mariusz Niemczyk         Kraków             108 (107.56)   2904 / 27 
 27  Jerzy Matyasik           Kraków             107 (106.76)  10676 / 100
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.47)  10547 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.67)  10467 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              104 (103.84)   5919 / 57 
 31  Grzegorz Kwiecień        Kraków             104 (103.79)  10379 / 100
 32  Paweł Kowalski           Kutno              103 (103.05)  10305 / 100
 33  Tomasz Górka             Łęczna             102 (102.21)   8279 / 81 
 34  Paulina Mech             Kraków              99 ( 98.67)   2072 / 21 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 94.46)   4534 / 48 
 36  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 37  Krzysztof Wysoczański    Kraków              86 ( 86.42)   2679 / 31 
 38  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Paweł Jędryka            Tarnów             137 (136.77)   1778 / 13 
 41  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 48  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 49  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 50  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 51  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 52  Filip Klar               Mielec             121 (120.50)    723 / 6  
 53  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 55  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 56  Joanna Regdos            Kraków              78 ( 78.17)    469 / 6  
 57  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 58  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 59  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 60  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 61  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 62  Katarzyna Hauzner        Kraków              66 ( 65.60)    328 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 68  Jolanta Mierzwa          Kraków              59 ( 59.00)    236 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Grzegorz Matysiak        Kraków             108 (108.33)    325 / 3  
 73  Monika Ścisłowska        Chrzanów            88 ( 87.67)    263 / 3  
 74  Marta Kleinrok           Lublin              76 ( 76.00)    228 / 3  
 75  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Tomasz Figiel            Zawichost                              / 105
 16  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 60 
 17  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 18  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 19  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 20  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 21  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 22  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 23  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 24  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 25  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 26  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 51  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 52  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 53  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 54  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 55  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 56  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 57  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 58  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 59  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 60  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 61  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 62  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 63  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 64  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 65  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 66  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 67  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 68  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 69  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 70  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 71  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 72  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 73  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 74  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 75  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 76  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 77  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 78  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 79  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 80  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 81  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 82  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 83  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 84  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 85  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 86  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Łukasz Bobowski        124   +  430:301   174
   2    1    5  Artur Irzyk            127   -  334:383    77
   3    5    3  Justyna Fugiel         127   +  522:430   177
   4    2    9  Marta Dobrzańska       104   +  398:353   154
   5    1    4  Andrzej Rakoczy        127   +  457:432   177
   6    1    5  Artur Irzyk            127   -  349:537    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.33


  2  Mariusz Wrześniewski    134 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Małgorzata Sulejewska  124   -  312:411    74
   2    4    9  Marta Dobrzańska       104   -  341:458    54
   3            PAUZA
   4    5    6  Łukasz Bobowski        124   +  472:331   174
   5    4    8  Jerzy Matyasik         106   +  433:289   156
   6    2    4  Andrzej Rakoczy        127   -  370:376    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


  3  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Jerzy Matyasik         106   -  376:431    56
   2    5    6  Łukasz Bobowski        124   -  414:423    74
   3    5    1  Kamil Górka            144   -  430:522    94
   4    6   10  Marta Kleinrok         100   +  355:348   150
   5    5    7  Małgorzata Sulejewska  124   +  359:342   174
   6    4    9  Marta Dobrzańska       104   -  377:395    54
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.33


  4  Andrzej Rakoczy         127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Marta Dobrzańska       104   +  483:426   154
   2    2    7  Małgorzata Sulejewska  124   +  475:356   174
   3    1   11  Tomasz Górka           102   +  416:263   152
   4    1    5  Artur Irzyk            127   -  326:396    77
   5    1    1  Kamil Górka            144   -  432:457    94
   6    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   +  376:370   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.17


  5  Artur Irzyk             127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Marta Kleinrok         100   +  573:279   150
   2    1    1  Kamil Górka            144   +  383:334   194
   3    2    9  Marta Dobrzańska       104   -  282:432    54
   4    1    4  Andrzej Rakoczy        127   +  396:326   177
   5    2   12  Katarzyna Klimała      106   +  389:329   156
   6    1    1  Kamil Górka            144   +  537:349   194
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.17


  6  Łukasz Bobowski         124 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            144   -  301:430    94
   2    5    3  Justyna Fugiel         127   +  423:414   177
   3    3    8  Jerzy Matyasik         106   -  308:408    56
   4    5    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  331:472    84
   5    6   10  Marta Kleinrok         100   +  420:311   150
   6    5    8  Jerzy Matyasik         106   +  405:341   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.50


  7  Małgorzata Sulejewska   124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   +  411:312   184
   2    2    4  Andrzej Rakoczy        127   -  356:475    77
   3    4   12  Katarzyna Klimała      106   -  347:405    56
   4    3    8  Jerzy Matyasik         106   +  385:360   156
   5    5    3  Justyna Fugiel         127   -  342:359    77
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


  8  Jerzy Matyasik          106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         127   +  431:376   177
   2    3   11  Tomasz Górka           102   -  355:372    52
   3    3    6  Łukasz Bobowski        124   +  408:308   174
   4    3    7  Małgorzata Sulejewska  124   -  360:385    74
   5    4    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  289:433    84
   6    5    6  Łukasz Bobowski        124   -  341:405    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.83


  9  Marta Dobrzańska        104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        127   -  426:483    77
   2    4    2  Mariusz Wrześniewski   134   +  458:341   184
   3    2    5  Artur Irzyk            127   +  432:282   177
   4    2    1  Kamil Górka            144   -  353:398    94
   5    3   11  Tomasz Górka           102   -  356:363    52
   6    4    3  Justyna Fugiel         127   +  395:377   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.83


 10  Marta Kleinrok          100 Lublin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Artur Irzyk            127   -  279:573    77
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6    3  Justyna Fugiel         127   -  348:355    77
   5    6    6  Łukasz Bobowski        124   -  311:420    74
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 76.00


 11  Tomasz Górka            102 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    8  Jerzy Matyasik         106   +  372:355   156
   3    1    4  Andrzej Rakoczy        127   -  263:416    77
   4    4   12  Katarzyna Klimała      106   -  351:374    56
   5    3    9  Marta Dobrzańska       104   +  363:356   154
   6    3   12  Katarzyna Klimała      106   =  389:389   106
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.80


 12  Katarzyna Klimała       106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    7  Małgorzata Sulejewska  124   +  405:347   174
   4    4   11  Tomasz Górka           102   +  374:351   152
   5    2    5  Artur Irzyk            127   -  329:389    77
   6    3   11  Tomasz Górka           102   =  389:389   102
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.25