Numer turnieju: 238
Data: 30 sierpnia 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2555  5.0
  2.Kamil Górka             143 Łęczna              2303  5.0
  3.Tomasz Ciejka           119 Kraków              2416  4.0
  4.Paweł Kowalski          103 Kutno               1843  3.0
  5.Artur Irzyk             129 Kraków              2234  2.0
  6.Tomasz Górka            102 Łęczna              1882  2.0
  7.Łukasz Bobowski         125 Suchedniów          1711  2.0
  8.Jacek Pietruszka        115 Kraków              1499  2.0
  9.Jan Kozłowski           123 Kraków              1441  2.0
 10.Małgorzata Fugiel       100 Kraków              1514  1.0
 11.Przemysław Drochomirecki 104 Opole                518  1.0
 12.Agnieszka Krupka        110 Krosno               637  0.0
 13.Jerzy Matyasik          107 Kraków               409  0.0

 


RANKING (z dnia 30 sierpnia 2007 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.01)  14301 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.18)  13218 / 100
  4  Andrzej Rakoczy          Kraków             129 (129.24)  12924 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             128 (128.15)  12815 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (126.56)  12656 / 100
  8  Łukasz Bryła             Mielec             127 (126.51)  12651 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         126 (125.59)  12559 / 100
 10  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 11  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.78)  11787 / 96 
 12  Małgorzata Sulejewska    Kraków             123 (122.68)  12268 / 100
 13  Jan Kozłowski            Kraków             123 (122.66)  12266 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.05)  12105 / 100
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             121 (120.67)   6154 / 51 
 16  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (119.25)  11925 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.07)   6268 / 54 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             114 (114.20)   3997 / 35 
 19  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.82)  11082 / 100
 20  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 21  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             109 (108.91)  10891 / 100
 23  Piotr Adamczyk           Tarnów             108 (108.11)   2919 / 27 
 24  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (108.07)   4863 / 45 
 25  Mariusz Niemczyk         Kraków             108 (107.56)   2904 / 27 
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             107 (106.66)  10666 / 100
 27  Paweł Kowalski           Kutno              106 (106.12)  10612 / 100
 28  Maciej Chmielowski       Kraków             106 (105.77)   3279 / 31 
 29  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.47)  10547 / 100
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.67)  10467 / 100
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              104 (103.93)   6132 / 59 
 32  Grzegorz Kwiecień        Kraków             104 (103.79)  10379 / 100
 33  Tomasz Górka             Łęczna             103 (103.09)   8866 / 86 
 34  Paulina Mech             Kraków              99 ( 98.67)   2072 / 21 
 35  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 92.19)   3964 / 43 
 36  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 37  Krzysztof Wysoczański    Kraków              86 ( 86.42)   2679 / 31 
 38  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Paweł Jędryka            Tarnów             137 (136.77)   1778 / 13 
 41  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 44  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 46  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      126 (126.43)    885 / 7  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 48  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 49  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 50  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 51  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 52  Filip Klar               Mielec             121 (120.50)    723 / 6  
 53  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 55  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 56  Joanna Regdos            Kraków              78 ( 78.17)    469 / 6  
 57  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 58  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 59  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 61  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 62  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
 63  Katarzyna Hauzner        Kraków              66 ( 65.60)    328 / 5  
 64  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 65  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 69  Jolanta Mierzwa          Kraków              59 ( 59.00)    236 / 4  
 70  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 71  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 72  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 73  Grzegorz Matysiak        Kraków             108 (108.33)    325 / 3  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów            88 ( 87.67)    263 / 3  
 75  Marta Kleinrok           Lublin              76 ( 76.00)    228 / 3  
 76  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 77  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 78  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 79  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Marcin Figiel            Zawichost                              / 380
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Tomasz Figiel            Zawichost                              / 105
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 27  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 28  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 29  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 30  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 31  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 32  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 33  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 34  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 35  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 36  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 55  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 56  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 59  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 60  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 61  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 62  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 63  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 64  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 65  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 66  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 67  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 68  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 69  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 70  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 71  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 72  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 73  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 74  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 75  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 76  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 77  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 78  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 79  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 80  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 81  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 82  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 83  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 84  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 85  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25  

 

  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Tomasz Ciejka          119   +  399:382   169
   2    1    9  Tomasz Górka           102   +  430:330   152
   3    1    4  Łukasz Bobowski        125   +  425:303   175
   4    1    3  Justyna Fugiel         127   -  318:467    77
   5    3    8  Paweł Kowalski         103   +  312:289   153
   6    2    2  Artur Irzyk            129   +  419:345   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.83


  2  Artur Irzyk             129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Jacek Pietruszka       115   -  361:432    65
   2    4   10  Jan Kozłowski          123   -  340:431    73
   3    5    8  Paweł Kowalski         103   -  357:378    53
   4    5   12  Agnieszka Krupka       110   +  375:323   160
   5    4   11  Małgorzata Fugiel      100   +  456:263   150
   6    2    1  Kamil Górka            143   -  345:419    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.00


  3  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Jerzy Matyasik         107   +  420:409   157
   2    3    5  Tomasz Ciejka          119   -  374:421    69
   3    4   11  Małgorzata Fugiel      100   +  392:272   150
   4    1    1  Kamil Górka            143   +  467:318   193
   5    1    9  Tomasz Górka           102   +  416:353   152
   6    1    5  Tomasz Ciejka          119   +  486:376   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.33


  4  Łukasz Bobowski         125 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Paweł Kowalski         103   +  367:322   153
   2    2    6  Jacek Pietruszka       115   +  474:369   165
   3    1    1  Kamil Górka            143   -  303:425    93
   4    3    9  Tomasz Górka           102   -  280:396    52
   5    2    5  Tomasz Ciejka          119   -  287:437    69
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.40


  5  Tomasz Ciejka           119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  382:399    93
   2    3    3  Justyna Fugiel         127   +  421:374   177
   3    2    9  Tomasz Górka           102   +  417:341   152
   4    2    6  Jacek Pietruszka       115   +  383:337   165
   5    2    4  Łukasz Bobowski        125   +  437:287   175
   6    1    3  Justyna Fugiel         127   -  376:486    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.83


  6  Jacek Pietruszka        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            129   +  432:361   179
   2    2    4  Łukasz Bobowski        125   -  369:474    75
   3    3   10  Jan Kozłowski          123   +  361:305   173
   4    2    5  Tomasz Ciejka          119   -  337:383    69
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.00


  7  Jerzy Matyasik          107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         127   -  409:420    77
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.00


  8  Paweł Kowalski          103 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        125   -  322:367    75
   2    5   11  Małgorzata Fugiel      100   -  315:376    50
   3    5    2  Artur Irzyk            129   +  378:357   179
   4    6   13  Przemysław Drochomirecki 104   +  211:144   154
   5    3    1  Kamil Górka            143   -  289:312    93
   6    3   11  Małgorzata Fugiel      100   +  328:296   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.83


  9  Tomasz Górka            102 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Jan Kozłowski          123   +  462:320   173
   2    1    1  Kamil Górka            143   -  330:430    93
   3    2    5  Tomasz Ciejka          119   -  341:417    69
   4    3    4  Łukasz Bobowski        125   +  396:280   175
   5    1    3  Justyna Fugiel         127   -  353:416    77
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.40


 10  Jan Kozłowski           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Tomasz Górka           102   -  320:462    52
   2    4    2  Artur Irzyk            129   +  431:340   179
   3    3    6  Jacek Pietruszka       115   -  305:361    65
   4    4   11  Małgorzata Fugiel      100   +  385:307   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.50


 11  Małgorzata Fugiel       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    8  Paweł Kowalski         103   +  376:315   153
   3    4    3  Justyna Fugiel         127   -  272:392    77
   4    4   10  Jan Kozłowski          123   -  307:385    73
   5    4    2  Artur Irzyk            129   -  263:456    79
   6    3    8  Paweł Kowalski         103   -  296:328    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.00


 12  Agnieszka Krupka        110 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   13  Przemysław Drochomirecki 104   -  314:374    54
   4    5    2  Artur Irzyk            129   -  323:375    79
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.50


 13  Przemysław Drochomirecki 104 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   12  Agnieszka Krupka       110   +  374:314   160
   4    6    8  Paweł Kowalski         103   -  144:211    53
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.50