Numer turnieju: 244
Data: 11 października 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           119 Kraków              2342  5.0
  2.Kamil Górka             146 Łęczna              2315  5.0
  3.Artur Irzyk             129 Kraków              2571  4.0
  4.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          2334  3.5
  5.Andrzej Rakoczy         127 Kraków              2448  3.0
  6.Marcin Figiel           100 Zawichost           2220  3.0
  7.Grzegorz Kwiecień       104 Kraków              1499  3.0
  8.Katarzyna Małek         112 Mielec              2113  2.5
  9.Paweł Kowalski          109 Kutno               2183  2.0
 10.Mariusz Grodek          110 Olsztyn             1676  2.0
 11.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1615  2.0
 12.Przemysław Herdzina     121 Kraków              1432  2.0
 13.Tomasz Figiel           100 Zawichost           2129  1.5
 14.Przemysław Drochomirecki 104 Opole                773  1.0
 15.Mariusz Niemczyk        100 Kraków               700  1.0
 16.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1306  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             147 (146.74)  14674 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           130 (130.15)  13015 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.04)  13004 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (128.38)  12838 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  7  Łukasz Bryła             Mielec             127 (126.51)  12651 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.15)  12615 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         126 (125.76)  12576 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (123.78)  10645 / 86 
 11  Małgorzata Sulejewska    Kraków             123 (123.30)  12330 / 100
 12  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 13  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.20)  12220 / 100
 14  Jan Kozłowski            Kraków             121 (121.19)  12119 / 100
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.05)  12105 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (120.16)   5888 / 49 
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (118.52)   2489 / 21 
 18  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 19  Katarzyna Małek          Mielec             110 (110.44)   4970 / 45 
 20  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.35)  11035 / 100
 21  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 22  Paweł Kowalski           Kutno              109 (109.16)  10916 / 100
 23  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (108.07)   4863 / 45 
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             107 (106.88)  10688 / 100
 26  Grzegorz Kwiecień        Kraków             107 (106.57)  10657 / 100
 27  Tomasz Górka             Łęczna             107 (106.56)  10656 / 100
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.67)  10467 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              104 (104.11)   6351 / 61 
 31  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (100.65)   3120 / 31 
 33  Paulina Mech             Kraków              99 ( 98.67)   2072 / 21 
 34  Mariusz Niemczyk         Kraków              98 ( 98.15)   4515 / 46 
 35  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 88.09)   2907 / 33 
 37  Krzysztof Wysoczański    Kraków              85 ( 84.84)   4157 / 49 
 38  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 41  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 44  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 46  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 48  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 49  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 50  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 51  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 52  Marcin Figiel            Zawichost          123 (122.50)    735 / 6  
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      123 (122.50)    735 / 6  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 55  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 56  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 57  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 58  Tomasz Figiel            Zawichost           94 ( 93.60)    468 / 5  
 59  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Katarzyna Hauzner        Kraków              66 ( 65.60)    328 / 5  
 64  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 65  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 66  Aneta Bugaj              Zawiercie           54 ( 53.80)    269 / 5  
 67  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 68  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 69  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 70  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 71  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 72  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 73  Grzegorz Matysiak        Kraków             108 (108.33)    325 / 3  
 74  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 75  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 76  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 19  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 20  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 21  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 22  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 23  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 24  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 25  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 26  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 27  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 28  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 29  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 30  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 31  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 32  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 33  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 34  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 35  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 36  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 55  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 56  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 57  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 58  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 59  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 60  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 61  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 62  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 63  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 64  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 65  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 66  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 67  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 68  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 69  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 70  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 71  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 72  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 73  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 74  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 75  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 76  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 77  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 78  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 79  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 80  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 81  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 82  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 83  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 84  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 85  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 86  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 87  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 88  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
  

 

wielkipowrot

  1  Kamil Górka             146 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Tomasz Ciejka          119   +  368:350   169
   2    1    4  Andrzej Rakoczy        127   +  440:305   177
   3    1    8  Tomasz Figiel          100   +  411:390   150
   4    1    2  Artur Irzyk            129   +  370:360   179
   5    1    9  Marcin Figiel          100   +  412:286   150
   6    1    5  Tomasz Ciejka          119   -  314:422    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.00


  2  Artur Irzyk             129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Katarzyna Małek        112   -  363:420    62
   2    3    7  Paweł Kowalski         109   +  481:324   159
   3    2   13  Krzysztof Wysoczański  100   +  501:213   150
   4    1    1  Kamil Górka            146   -  360:370    96
   5    2    4  Andrzej Rakoczy        127   +  484:422   177
   6    2    4  Andrzej Rakoczy        127   +  382:372   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.83


  3  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Paweł Kowalski         109   -  340:371    59
   2            PAUZA
   3    4    4  Andrzej Rakoczy        127   -  299:435    77
   4    6   11  Mariusz Grodek         110   +  435:394   160
   5    5    6  Katarzyna Małek        112   +  431:421   162
   6    3    7  Paweł Kowalski         109   +  529:307   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.40


  4  Andrzej Rakoczy         127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Marcin Figiel          100   +  465:356   150
   2    1    1  Kamil Górka            146   -  305:440    96
   3    4    3  Justyna Fugiel         129   +  435:299   179
   4    3    8  Tomasz Figiel          100   +  449:419   150
   5    2    2  Artur Irzyk            129   -  422:484    79
   6    2    2  Artur Irzyk            129   -  372:382    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.17


  5  Tomasz Ciejka           119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            146   -  350:368    96
   2    5   12  Przemysław Drochomirecki 104   +  411:375   154
   3    5   14  Przemysław Herdzina    121   +  403:340   171
   4    2    9  Marcin Figiel          100   +  388:338   150
   5    3   16  Grzegorz Kwiecień      104   +  368:319   154
   6    1    1  Kamil Górka            146   +  422:314   196
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.50


  6  Katarzyna Małek         112 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            129   +  420:363   179
   2    2    8  Tomasz Figiel          100   -  339:367    50
   3    3    9  Marcin Figiel          100   -  254:438    50
   4            PAUZA
   5    5    3  Justyna Fugiel         129   -  421:431    79
   6    6    8  Tomasz Figiel          100   +  379:311   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.60


  7  Paweł Kowalski          109 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         129   +  371:340   179
   2    3    2  Artur Irzyk            129   -  324:481    79
   3    8   16  Grzegorz Kwiecień      104   -  372:374    54
   4    4   14  Przemysław Herdzina    121   -  354:394    71
   5    6   10  Aneta Bugaj            100   +  455:202   150
   6    3    3  Justyna Fugiel         129   -  307:529    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


  8  Tomasz Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    6  Katarzyna Małek        112   +  367:339   162
   3    1    1  Kamil Górka            146   -  390:411    96
   4    3    4  Andrzej Rakoczy        127   -  419:449    77
   5    4   14  Przemysław Herdzina    121   -  342:368    71
   6    6    6  Katarzyna Małek        112   -  311:379    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.60


  9  Marcin Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        127   -  356:465    77
   2    4   11  Mariusz Grodek         110   +  441:302   160
   3    3    6  Katarzyna Małek        112   +  438:254   162
   4    2    5  Tomasz Ciejka          119   -  338:388    69
   5    1    1  Kamil Górka            146   -  286:412    96
   6    4   14  Przemysław Herdzina    121   +  361:330   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50


 10  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   13  Krzysztof Wysoczański  100   -  237:422    50
   3    7   11  Mariusz Grodek         110   -  297:310    60
   4    7   15  Mariusz Niemczyk       100   -  328:359    50
   5    6    7  Paweł Kowalski         109   -  202:455    59
   6    7   13  Krzysztof Wysoczański  100   -  242:374    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 53.80


 11  Mariusz Grodek          110 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    9  Marcin Figiel          100   -  302:441    50
   3    7   10  Aneta Bugaj            100   +  310:297   150
   4    6    3  Justyna Fugiel         129   -  394:435    79
   5    7   13  Krzysztof Wysoczański  100   +  326:303   150
   6    5   16  Grzegorz Kwiecień      104   -  344:394    54
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.60


 12  Przemysław Drochomirecki 104 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    5  Tomasz Ciejka          119   -  375:411    69
   3    6   15  Mariusz Niemczyk       100   +  398:341   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.50


 13  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   10  Aneta Bugaj            100   +  422:237   150
   3    2    2  Artur Irzyk            129   -  213:501    79
   4    5   16  Grzegorz Kwiecień      104   -  303:412    54
   5    7   11  Mariusz Grodek         110   -  303:326    60
   6    7   10  Aneta Bugaj            100   +  374:242   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.60


 14  Przemysław Herdzina     121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    5  Tomasz Ciejka          119   -  340:403    69
   4    4    7  Paweł Kowalski         109   +  394:354   159
   5    4    8  Tomasz Figiel          100   +  368:342   150
   6    4    9  Marcin Figiel          100   -  330:361    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


 15  Mariusz Niemczyk        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   12  Przemysław Drochomirecki 104   -  341:398    54
   4    7   10  Aneta Bugaj            100   +  359:328   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


 16  Grzegorz Kwiecień       104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8    7  Paweł Kowalski         109   +  374:372   159
   4    5   13  Krzysztof Wysoczański  100   +  412:303   150
   5    3    5  Tomasz Ciejka          119   -  319:368    69
   6    5   11  Mariusz Grodek         110   +  394:344   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.50