Numer turnieju: 246
Data: 25 października 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    132 Warszawa            2485  5.0
  2.Katarzyna Małek         110 Mielec              2345  5.0
  3.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2625  4.0
  4.Marcin Figiel           100 Zawichost           2359  4.0
  5.Tomasz Ciejka           122 Kraków              2164  4.0
  6.Grzegorz Kwiecień       106 Kraków              1528  4.0
  7.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2335  3.0
  8.Artur Irzyk             129 Kraków              2258  3.0
  9.Tomasz Figiel           100 Zawichost           2109  3.0
 10.Kamil Górka             146 Łęczna              2246  2.0
 11.Mariusz Grodek          111 Olsztyn             2180  2.0
 12.Małgorzata Sulejewska   123 Kraków              1906  2.0
 13.Tomasz Górka            108 Łęczna              1724  2.0
 14.Mariusz Niemczyk        100 Kraków              1951  1.5
 15.Łukasz Bryła            127 Mielec              1196  1.0
 16.Paweł Kowalski          109 Kutno               1107  1.0
 17.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1662  0.5
 18.Jan Kozłowski           121 Kraków               701  0.0

 


RANKING (z dnia 25 października 2007 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (142.44)  14244 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           131 (131.46)  13146 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             130 (129.89)  12989 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (127.77)  12777 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         126 (125.76)  12576 / 100
  8  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (123.78)  10645 / 86 
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.56)  12356 / 100
 11  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.21)  12221 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.39)  12139 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.05)  12105 / 100
 15  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.58)  12058 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (120.16)   5888 / 49 
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (118.52)   2489 / 21 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             115 (114.98)   6554 / 57 
 19  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.75)  11075 / 100
 20  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 21  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 22  Grzegorz Kwiecień        Kraków             109 (108.70)  10870 / 100
 23  Paweł Kowalski           Kutno              108 (108.49)  10849 / 100
 24  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (108.07)   4863 / 45 
 25  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             107 (106.88)  10688 / 100
 27  Tomasz Górka             Łęczna             106 (106.34)  10634 / 100
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.85)   6501 / 62 
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.81)  10481 / 100
 31  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (100.65)   3120 / 31 
 33  Paulina Mech             Kraków              99 ( 98.67)   2072 / 21 
 34  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 35  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 88.09)   2907 / 33 
 37  Krzysztof Wysoczański    Kraków              85 ( 84.84)   4157 / 49 
 38  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 41  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 42  Marcin Figiel            Zawichost          129 (128.92)   1547 / 12 
 43  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 44  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 45  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.91)   1121 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 49  Aneta Bugaj              Zawiercie           56 ( 56.10)    561 / 10 
 50  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 51  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 52  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 53  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 54  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 55  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      123 (122.50)    735 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.60)    418 / 5  
 63  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 64  Katarzyna Hauzner        Kraków              66 ( 65.60)    328 / 5  
 65  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 66  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 67  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 68  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 69  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 70  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 71  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 72  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 73  Grzegorz Matysiak        Kraków             108 (108.33)    325 / 3  
 74  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 75  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 78  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 79  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 19  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 20  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 21  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 22  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 23  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 24  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 25  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 26  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 27  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 28  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 29  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 30  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 31  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 32  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 33  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 34  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 35  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 36  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 37  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 38  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 39  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 40  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 41  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 42  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 44  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 45  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 46  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 47  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 48  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 49  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 50  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 51  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 52  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 53  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 54  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 55  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 56  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 57  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 58  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 59  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 60  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 61  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 62  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 63  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 64  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 65  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 66  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 67  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 68  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 69  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 70  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 71  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 72  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 73  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 74  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 75  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 76  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 77  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 78  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 79  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 80  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 81  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 82  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 83  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 84  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 85  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 86  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 87  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 88  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
   

 

  1  Mariusz Wrześniewski    132 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  470:341   173
   2    1    6  Tomasz Ciejka          122   +  395:362   172
   3    1    3  Łukasz Bryła           127   +  386:366   177
   4    1    7  Katarzyna Małek        110   +  447:315   160
   5    1    2  Justyna Fugiel         128   -  373:502    78
   6    1    2  Justyna Fugiel         128   +  414:351   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 156.33


  2  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Tomasz Ciejka          122   -  306:402    72
   2    8   17  Jan Kozłowski          121   +  493:324   171
   3    4    9  Tomasz Figiel          100   +  408:370   150
   4    3   12  Artur Irzyk            129   +  565:305   179
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   132   +  502:373   182
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   132   -  351:414    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.33


  3  Łukasz Bryła            127 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Katarzyna Małek        110   -  369:376    60
   2    5    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  461:287   173
   3    1    1  Mariusz Wrześniewski   132   -  366:386    82
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.00


  4  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marcin Figiel          100   +  412:389   150
   2    4   12  Artur Irzyk            129   -  392:396    79
   3    3   16  Paweł Kowalski         109   +  436:411   159
   4    2   11  Kamil Górka            146   +  444:290   196
   5    2    6  Tomasz Ciejka          122   -  339:387    72
   6    3    8  Marcin Figiel          100   -  312:486    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.67


  5  Małgorzata Sulejewska   123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   132   -  341:470    82
   2    5    3  Łukasz Bryła           127   -  287:461    77
   3    8   15  Tomasz Górka           108   +  447:352   158
   4    7   10  Mariusz Niemczyk       100   +  440:282   150
   5    3    7  Katarzyna Małek        110   -  391:459    60
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.40


  6  Tomasz Ciejka           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         128   +  402:306   178
   2    1    1  Mariusz Wrześniewski   132   -  362:395    82
   3    5   14  Mariusz Grodek         111   +  350:330   161
   4    4    8  Marcin Figiel          100   +  372:325   150
   5    2    4  Andrzej Rakoczy        125   +  387:339   175
   6    2    7  Katarzyna Małek        110   -  291:384    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.33


  7  Katarzyna Małek         110 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bryła           127   +  376:369   177
   2    2    9  Tomasz Figiel          100   +  416:273   150
   3    2   12  Artur Irzyk            129   +  395:374   179
   4    1    1  Mariusz Wrześniewski   132   -  315:447    82
   5    3    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  459:391   173
   6    2    6  Tomasz Ciejka          122   +  384:291   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.50


  8  Marcin Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        125   -  389:412    75
   2    3   14  Mariusz Grodek         111   +  381:371   161
   3    6   10  Mariusz Niemczyk       100   +  382:372   150
   4    4    6  Tomasz Ciejka          122   -  325:372    72
   5    4   12  Artur Irzyk            129   +  396:349   179
   6    3    4  Andrzej Rakoczy        125   +  486:312   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.33


  9  Tomasz Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Mariusz Niemczyk       100   +  425:268   150
   2    2    7  Katarzyna Małek        110   -  273:416    60
   3    4    2  Justyna Fugiel         128   -  370:408    78
   4    5   16  Paweł Kowalski         109   +  375:280   159
   5    5   18  Grzegorz Kwiecień      106   -  295:383    56
   6    6   10  Mariusz Niemczyk       100   +  371:342   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.83


 10  Mariusz Niemczyk        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Tomasz Figiel          100   -  268:425    50
   2            PAUZA
   3    6    8  Marcin Figiel          100   -  372:382    50
   4    7    5  Małgorzata Sulejewska  123   -  282:440    73
   5    7   15  Tomasz Górka           108   +  387:350   158
   6    6    9  Tomasz Figiel          100   -  342:371    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 76.20


 11  Kamil Górka             146 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Artur Irzyk            129   -  335:362    79
   2    6   15  Tomasz Górka           108   +  432:294   158
   3    7   17  Jan Kozłowski          121   +  381:377   171
   4    2    4  Andrzej Rakoczy        125   -  290:444    75
   5    6   14  Mariusz Grodek         111   -  408:413    61
   6    5   12  Artur Irzyk            129   -  400:472    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.83


 12  Artur Irzyk             129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Kamil Górka            146   +  362:335   196
   2    4    4  Andrzej Rakoczy        125   +  396:392   175
   3    2    7  Katarzyna Małek        110   -  374:395    60
   4    3    2  Justyna Fugiel         128   -  305:565    78
   5    4    8  Marcin Figiel          100   -  349:396    50
   6    5   11  Kamil Górka            146   +  472:400   196
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.83


 13  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Mariusz Grodek         111   -  307:419    61
   2    7   16  Paweł Kowalski         109   -  248:416    59
   3    9   18  Grzegorz Kwiecień      106   -  276:400    56
   4    8   15  Tomasz Górka           108   -  318:389    58
   5            PAUZA
   6    7   15  Tomasz Górka           108   -  213:339    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.40


 14  Mariusz Grodek          111 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Aneta Bugaj            100   +  419:307   150
   2    3    8  Marcin Figiel          100   -  371:381    50
   3    5    6  Tomasz Ciejka          122   -  330:350    72
   4    6   18  Grzegorz Kwiecień      106   -  343:398    56
   5    6   11  Kamil Górka            146   +  413:408   196
   6    4   18  Grzegorz Kwiecień      106   -  304:347    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.67


 15  Tomasz Górka            108 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   11  Kamil Górka            146   -  294:432    96
   3    8    5  Małgorzata Sulejewska  123   -  352:447    73
   4    8   13  Aneta Bugaj            100   +  389:318   150
   5    7   10  Mariusz Niemczyk       100   -  350:387    50
   6    7   13  Aneta Bugaj            100   +  339:213   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.80


 16  Paweł Kowalski          109 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   13  Aneta Bugaj            100   +  416:248   150
   3    3    4  Andrzej Rakoczy        125   -  411:436    75
   4    5    9  Tomasz Figiel          100   -  280:375    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.67


 17  Jan Kozłowski           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8    2  Justyna Fugiel         128   -  324:493    78
   3    7   11  Kamil Górka            146   -  377:381    96
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.00


 18  Grzegorz Kwiecień       106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    9   13  Aneta Bugaj            100   +  400:276   150
   4    6   14  Mariusz Grodek         111   +  398:343   161
   5    5    9  Tomasz Figiel          100   +  383:295   150
   6    4   14  Mariusz Grodek         111   +  347:304   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.50