Numer turnieju: 248
Data: 15 listopada 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             139 Łęczna              2453  5.0
  2.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              2512  4.0
  3.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2403  4.0
  4.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2312  3.5
  5.Łukasz Bobowski         126 Suchedniów          2398  3.0
  6.Paweł Kowalski          111 Kutno               2317  3.0
  7.Tomasz Ciejka           121 Kraków              2251  3.0
  8.Tomasz Górka            106 Łęczna              1761  2.0
  9.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1692  2.0
 10.Grzegorz Kwiecień       109 Kraków              1117  2.0
 11.Mariusz Grodek          111 Olsztyn             1655  1.0
 12.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1513  0.5
 13.Grzegorz Wilk           123 Kraków               402  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.10)  14110 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           131 (131.46)  13146 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (131.30)  13130 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             130 (129.89)  12989 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  7  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         125 (124.99)  12499 / 100
  9  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.80)  10438 / 85 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (121.76)  12176 / 100
 12  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.27)  12127 / 100
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.05)  12105 / 100
 14  Tomasz Ciejka            Kraków             121 (120.76)  12076 / 100
 15  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.67)  12067 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (119.43)   5494 / 46 
 17  Katarzyna Małek          Mielec             118 (117.77)   7302 / 62 
 18  Paweł Kowalski           Kutno              112 (112.26)  11226 / 100
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             111 (111.29)  11129 / 100
 20  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 21  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            109 (109.22)  10922 / 100
 23  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (108.07)   4863 / 45 
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 25  Tomasz Górka             Łęczna             107 (107.17)  10717 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             107 (106.88)  10688 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.81)  10481 / 100
 29  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.86)   5760 / 56 
 31  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (100.65)   3120 / 31 
 32  Paulina Mech             Kraków              99 ( 98.67)   2072 / 21 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 34  Tomasz Figiel            Zawichost           95 ( 95.06)   1521 / 16 
 35  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 36  Małgorzata Sikora        Kraków              89 ( 89.00)   2670 / 30 
 37  Krzysztof Wysoczański    Kraków              86 ( 86.15)   4652 / 54 
 38  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 41  Aneta Bugaj              Zawiercie           59 ( 59.21)    829 / 14 
 42  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 43  Marcin Figiel            Zawichost          129 (128.92)   1547 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 49  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 50  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 51  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 52  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 53  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Grzegorz Matysiak        Kraków             108 (108.33)    325 / 3  
 73  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 74  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 75  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 76  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 79  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 51  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 52  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 53  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 54  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 55  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 56  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 58  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 59  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 60  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 61  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 62  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 63  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 64  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 65  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 66  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 67  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 68  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 69  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 70  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 71  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 72  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 73  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 75  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 76  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 77  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 78  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 79  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 81  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 82  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 83  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 84  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 85  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 86  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 87  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 88  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 89  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Tomasz Ciejka          121   +  429:299   171
   2    3    3  Andrzej Rakoczy        124   -  352:437    74
   3    5   12  Grzegorz Wilk          123   +  406:402   173
   4    2    2  Łukasz Bobowski        126   +  432:332   176
   5    1    9  Justyna Fugiel         132   +  420:402   182
   6    1    9  Justyna Fugiel         132   +  414:371   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.67


  2  Łukasz Bobowski         126 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Mariusz Grodek         111   +  450:332   161
   2    2    9  Justyna Fugiel         132   -  383:436    82
   3    3    8  Aneta Bugaj            100   +  437:304   150
   4    2    1  Kamil Górka            139   -  332:432    89
   5    2    3  Andrzej Rakoczy        124   +  403:352   174
   6    2    4  Małgorzata Sulejewska  121   -  393:454    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.17


  3  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Paweł Kowalski         111   -  378:379    61
   2    3    1  Kamil Górka            139   +  437:352   189
   3    4    7  Mariusz Grodek         111   +  402:339   161
   4    3    4  Małgorzata Sulejewska  121   +  401:341   171
   5    2    2  Łukasz Bobowski        126   -  352:403    76
   6    3    5  Tomasz Ciejka          121   +  433:420   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.17


  4  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Aneta Bugaj            100   +  459:297   150
   2    1    6  Paweł Kowalski         111   +  361:333   161
   3    1    9  Justyna Fugiel         132   -  378:399    82
   4    3    3  Andrzej Rakoczy        124   -  341:401    74
   5    3   10  Tomasz Górka           106   +  519:321   156
   6    2    2  Łukasz Bobowski        126   +  454:393   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.17


  5  Tomasz Ciejka           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   -  299:429    89
   2    5    7  Mariusz Grodek         111   -  313:371    61
   3    6   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  422:296   150
   4    5    8  Aneta Bugaj            100   +  403:303   150
   5    4    6  Paweł Kowalski         111   +  394:374   161
   6    3    3  Andrzej Rakoczy        124   -  420:433    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.17


  6  Paweł Kowalski          111 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        124   +  379:378   174
   2    1    4  Małgorzata Sulejewska  121   -  333:361    71
   3    2   10  Tomasz Górka           106   -  292:371    56
   4    4    7  Mariusz Grodek         111   +  437:288   161
   5    4    5  Tomasz Ciejka          121   -  374:394    71
   6    4   10  Tomasz Górka           106   +  502:323   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.83


  7  Mariusz Grodek          111 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        126   -  332:450    76
   2    5    5  Tomasz Ciejka          121   +  371:313   171
   3    4    3  Andrzej Rakoczy        124   -  339:402    74
   4    4    6  Paweł Kowalski         111   -  288:437    61
   5    5   13  Grzegorz Kwiecień      109   -  325:347    59
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.20


  8  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Małgorzata Sulejewska  121   -  297:459    71
   2            PAUZA
   3    3    2  Łukasz Bobowski        126   -  304:437    76
   4    5    5  Tomasz Ciejka          121   -  303:403    71
   5    6   11  Krzysztof Wysoczański  100   -  309:342    50
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.00


  9  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    2  Łukasz Bobowski        126   +  436:383   176
   3    1    4  Małgorzata Sulejewska  121   +  399:378   171
   4    1   10  Tomasz Górka           106   +  404:257   156
   5    1    1  Kamil Górka            139   -  402:420    89
   6    1    1  Kamil Górka            139   -  371:414    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.20


 10  Tomasz Górka            106 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  489:309   150
   3    2    6  Paweł Kowalski         111   +  371:292   161
   4    1    9  Justyna Fugiel         132   -  257:404    82
   5    3    4  Małgorzata Sulejewska  121   -  321:519    71
   6    4    6  Paweł Kowalski         111   -  323:502    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.00


 11  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   10  Tomasz Górka           106   -  309:489    56
   3    6    5  Tomasz Ciejka          121   -  296:422    71
   4    6   13  Grzegorz Kwiecień      109   +  398:382   159
   5    6    8  Aneta Bugaj            100   +  342:309   150
   6    5   13  Grzegorz Kwiecień      109   -  347:388    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.00


 12  Grzegorz Wilk           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    1  Kamil Górka            139   -  402:406    89
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.00


 13  Grzegorz Kwiecień       109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   11  Krzysztof Wysoczański  100   -  382:398    50
   5    5    7  Mariusz Grodek         111   +  347:325   161
   6    5   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  388:347   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.33